Jump to content

- - - - -

Sevgili Günlük

• Please log in to reply
1167 replies to this topic

#121 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 22.08.2005 - 23:06

defterim , duydunmu Elric'in son bombasını.. benimki de laf. önce sana söylemiş. peeh.. heytt be kim tutar Elric'i şimdi.. :mad:

Değişiklikler Kaydedildi...

#122 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 23.08.2005 - 20:13

defterim , sanalalemin bir köşesindeyiz ,ve sende biliyorsunki öyle herkes resmini yayınlamıyor bu devr-i alemde. ben sana inat koydum resmimi... bir arkadaşın "cirkin" söylemine karşın yüreğim temiz benim kardeşim demektende çekinmiyorum :D sende bak bana defterim. gör bak halimi...

#123 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 24.08.2005 - 10:07

sevgili günlük sana yazmıyorum bugünlerde....iyiyim desem de sakın inanma...aslında hiç iyi değilim ve sanırım bu sana son yazım...artık kapatıyorum sayfanı...hoşçakal günlük!...seni tanımak güzeldi... :wub:

#124 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,309 posts
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Posted 24.08.2005 - 15:17

Sevgili günlük.. 16 saat süren samsun-ayvalık yolculuğu sırasında seni özlediğimi farkettim. Binaleyh gelir gelmez de sayfalarını karıştırdım. ''Her gidişatın sonu vardır elbet'' dediğim günlere ek bir şey daha söylemek istiyorum ki; her gidişatın yoruculuğu daha beter. İşte böyle zamanlarda sevgili,esrarlı gözlerle bakmayı terkeder. Kendine döndüğünün işaretidir, pis pis sırıtması. Neden ayvalık dediğimde kendimi burada buldum. Her işe yaramaz tatil gibi bende bunalacağım 1 hafta boyunca bunu biliyorum.

Sana aşığım olric.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#125 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2,094 posts
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Posted 24.08.2005 - 18:21

Sevgili Günlük;
Bugün resim kursu için bir yere gittim.Oturup bayağ bir muhabbet ettik.Adam 1-2 saat daha dursam heran evlatlığa geçirebilir gibi bir his uyandırdı içimde.
Resim kursu vereceği yer eski köhne bir malikaneyi andırıyor.İçerde heykeller tablolar dolu..Çok mistik bir yer.Ev terkedilmiş ve adamda yeni devralmış olduğu için daha çok eksiği var gibi.Evin restorasyonundan bahsederken ''biz'' kelimesini kullanması beni heyecanlara sevk etsede tırsmadım değil.İşçimiyiz öğrenci mi?Bunun yanı sıra beni gerçekten sevmiş olsa gerek ki bu da benim için iyi olur bana daha çok şey öğretir gibime geliyor..
Lakin 2 saatlik kurs için 50 milyon istiyor.Düşünmekteyim..(Bunun yanı sıra öğrencilerinin yaptığı tabloları az-çok para karşılığı sattıyormuş.Benimkilerin de 3-4 aya çok düşük bir fiyatta olsa sattığını düşünürsek ya da atıyorum heykel yada yaptığım seramiklerin..Hım..Denkleşir gibi)Bilemiyorum..
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Posted Image

#126 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 24.08.2005 - 18:32

bugün hiçbirşey sorma defter! yanıtlarken kalbini kırabilirim.

tekrar loş yalnızlıkların en dibindeyim
sararmış yaprakların usulca savrulduğu
köprüler yıkıldı artık kendimleyim
parmak uçlarımda ölümün soğukluğu

#127 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5,617 posts
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Posted 24.08.2005 - 18:51

Günlüküm.
Yaz okuluda bitti ki daha önceden bizi bitirmişti kendileri. Nedendir bilinmez her yaz okulu bir rehavettir çöker bedenime ve her yaz okulu için bir ugraş bulurum kendime. Mazeret kabul ederim okula gitmemeye. Geçen yaz okulu kafamı satrançdan kaldıramıyodum şimdide ogame denen meretten (: Bitirecem benbu okulu ya da beraber biteriz artık. Ha bide aşaadaki lavuk yeni modem almış.Onun havasını yapıyoKaç gün çektirdi bize unutmuş yahut unuttugumuzu zannetmiş.(gerçi bi unutamaz izini bıraktıydım :mad1: ) Derken eve geçelim evde tüp biti florasan çalışmıyo sonraaa daha ne olsun dimi ? Yek sevindiren olay mani bitmedi hala şaştım kaldım cüzdanıma. Borç vermek iyi bişeymiş gelince havadan para zannediyo insan.Hadi kolum agrıyo hala yiter..

#128 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 25.08.2005 - 17:19

fazla söze gerek yok defterim. yine buradayım. çok sevdiğim alınganlığımıda aldım geldim yanına. dönüp dolaşıp yine sana gelirim. biraz dolaşayım ne var ne yok diye. sen beklemede kal defterim. Allah uzun ömür verirse yine uğrarım yanına..

#129 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 26.08.2005 - 09:35

günaydın defterim. sabahın bu kör vaktinde bir haber aldım ve üzüldüm. Hemşerim forumdan gittiğini yazmış.. belki onunla tanışmamız ufak bir tartışmayla oldu ama onun gitmesine çok üzüldüm. son dakika düzeltmiştik aramızı. birbirimize teşekkür etmiştik , özür dilemiş , iyi geceler demiştik. ama sabah geldiğim de gittiğine dair mesaj yazmış "gıcık oluyorum" konusuna .. :) en kısa zamanda tekrar aramızda olursun inşaALLAH .. seni şimdiden özledim canım dostum... :)

#130 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 26.08.2005 - 20:12

O O Günlük cınım nasılsın bakim özledinmi ki sende beni benim seni özlediğim gibi mi ki ? ( cümleninn canına böle okunmalı ki türk dili adlı başlık harektelensin )
Neyse cınım anlatcaklarım çok gerçi aşk meşk le sayfaların hareketlenmiş bir nevi pembe dizilere dönmüş ama olsun ben seni yenden kült hikayelerle sevindircem korkma günlüküm onlarda anlıcak aşkın yalan sevginin hersey demek oldunu anlıcaklar ilk bakıştaki elektirigin yanında oldugun da çarpmayabilecegini onlarda anlıcak önemli olanın yaptıklarınla hareketlerin le duygularınla ve düşüncelerinle onları etkileyip çarpacağını ve anlayacaklar sevginin aşk dan cok cok daha üstün oldugunu. Lan günlük abardım ben sanırım nerden girdim aşk a meşk e ben başka şeyler yazcaktım sana iş hayatımda olanlar la ilgili idi cogunluguda ama bu saatten sona kim umursıcakki aşk gibi bir konunun ardından kimin ilgisini çekerki iş bence cekmez çekermiki günlük belki içine biraz aşk serpiştirsem hoşuma giden şeylerden bahsedsem falan ? anladım günlük doru diosun yemezler anlatmim günlük ben başka bişi saten modarator amca yorma sayfayı diip duruo çok pencere acıomusum heryere zıplıomusum zıpır oldumu oda anlamış günlük gidim ben günlük yarın yazarım gene belki
lam günlük gidiodum döndüm bide bişi daha dicem bu sirin sanada uyuz luk yapıomu ?

smiley-sport036.gif  

#131 oflaz

oflaz

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 5 posts
  • İlgi Alanları:Yanarım; öyle bakma yüzüme yağmur gibi<br>Dağıt kalbini saran hasret bulutlarını<br>Damlasın gözlerine sonsuzluk usaresi<br>Dalgınlık evlerinin en güzel melikesi<br>Sevemem; tozlu raflar arasına girmeden<br>Çöllerim kandır benim<br>Sevemem; karanlığı bir daha devirmeden<br>Aşkım isyandır benim

Posted 26.08.2005 - 22:01

sevgili günlük naber

#132 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2,596 posts

Posted 26.08.2005 - 23:35

sevgili günlük artık dayanamıyorum kötü espiri yapmaya devam ediyorum help me! bak :P
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#133 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 26.08.2005 - 23:43

sevgili defterim.. inan'la kavga etmek ne güzel bir duyguymuş.. anlayışlı çocukmuş vesselam.

#134 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 27.08.2005 - 09:21

sevgili günlük sana yazmayacaktım ama yine dayanamadım....
bugün çok güzel bir güne merhaba dedim..dün akşamki yemekten sonra şunu anladım..sonunda aradığım erkeği buldum...bu çocukla nikah mesasına oturabilirim.
aşk güzel şey be günlük....

#135 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 27.08.2005 - 09:56

daha iki gün oldu şirinn.... yani biraz tanısaydın .. off. pardon defterim sana selam vermeyi unutmuşum. şirinin sana anlattıklarını duyunca.. yani şaşırmamak eldemi .. ne öyle nikah masasına oturmak iki günde. seda sayanı geçti kız bu şirin. :)

#136 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5,617 posts
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Posted 27.08.2005 - 10:33

Yav karnım acıktı başım zonk zonk zonkluyo.Şimdi ikisinin arasında bi ilişki kurmaya çalışma. Herşeyi söyletiyosun günlük ya. Az da sen anla zaten kanepede uyuyakalmışım. Az kalsın tüm filoyu kaybediyoduk. O ne deme gebertirim seni! Sus hala konuşuyo. Adi yaratık..

#137 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 27.08.2005 - 11:12

yaaaa sevgili günlük daha 2 gün oldu ama çocuk hızlı çıktı...evlilik teklifi biraz erken geldi...ne diyim ben şimdi..çokta tatlı...kabul etsem mi...he günlük..

#138 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 27.08.2005 - 11:28

defterim canım benim.... şirine söylede biraz kendine gelsin. ne öyle hemen teklifi kabul etmek felan.. biraz daha çıksınlar dolaşsınlar. çocuk tatlı diye hemen kabul edilmezki. dimi defterim. sağolasın defterim bana hak vereceğini biliyordum.. tanısınlar dimi birbirlerini , yakışıklılık -güzellik bir yere kadar , onca hayat beraber yaşamak kolay değilki defterim. sen söylersin dimi şirin'e bunları defterim.

#139 gel_pc_pc^^

gel_pc_pc^^

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 82 posts

Posted 27.08.2005 - 12:04

sevgili günlük... ilk kez sana yazıyorum.. beni de kalbinin bir köşesinde barındırırsan çok sevineceğim.. ki buna ihtiyacım olabilir.. şimdilik hoşcakal günlük..

#140 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2,094 posts
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Posted 28.08.2005 - 01:20

Sevgili günlük

Kurtulmak istiyorum artık.ne var ne yok silmek istiyorum,eskiden olsa düşünmeye bile cesaret edemezdim ''gitmek'' düşüncesini.Yenildim ve kabulleniyorum.Tanrı sevdiğim ne varsa aldı elimden ve son insanı da almak üzere.Bugüne kadar hep bende olmayan,başkasının elinde olduğu halde kıymetini bilmeyen insanlara ne derece değerli olduklarını anlatmaya çalıştım.geceleri soluğumu tutup binbir türlü şey geçiriyorum kafamdan,tıkandığımda ağlamaya başlıyorum.hiç ağlamaz sıkardım kendimi, beni küçültür,acizleştirir diye.Şimdi sakın içinde biriktirme ağla diyorum kendime.İşe yaramıyor değil gerçekten.bitkin düşüp uyuya kalıyorum,yoksa uyuyamam biliyorsun
Sabah uyandığımda yine umut dolu uyanıyorum taki akşamına kadar.kısır döngü..
nereye kadar devam eder bilmiyorum.Heralde ''gitmek''düşüncesi bir hayalden çok hareket oluncaya kadar.Gitmeliyim. kay bol ma lı yım.heralde bu hayatta kendim için yaptığın iyi ve tek şey olur. :)
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Posted Image

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users