İçerik değiştir

- - - - -

Sevgili Günlük

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1167 yanıt verildi

#1 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 11:44

sevgili günlük.. bugün staj yerindeki 15. iş günüm ve ben yine sıkıntıdan gebericem.. neyseki bugün en azından bi haltlar yiyorum 'şunu formatla bunu yükle' gibisinden.. ayrıca bu staj yüzünden sosyal hayat olayının ortadan kalktığını fark ettim dün gece.. hemen hemen 15 gündür ne bi gece dışarı çıktım ne de başka bi aksiyona girdim.. günlük eğer iş yaşamı da böyleyse işimiz var değil mi günlük? günlük orda mısın seninle konuşuyorum !!
Gönderilen Resim

#2 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 12:23

Bence sıkıntıdan da bir tat alabilmelisin sahip. Herşeyde bir hayır vardır. Sosyal hayatının olmaması durumu, her Türk gencinin başından geçmiştir bence. O yüzden kendini fazla sıkma sahip. Bu da gelir bu da geçer sahip :)

İmza: Günlük
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#3 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 20:08

Bugün kendime güzellik yaptım. Hiç açmadım gözlerimi. Yine aşınça çayın boynunu ihtimalini gözden kaçıranları kandırdım. Ve bugün kendime izin verdim. Dikildim müdürün önüne '' Çok acele bana izin vermelisiniz sayın müdür bey'' dedim. Aptal herif neden diye sormadı. Dedim ya bugün kendime güzellik yaptım. Yalan konuşma fırsatı bile vermiyor hayat bana. Üzülüyorum kendime (bazen).

Neden sonra Olric'i merak etmek de güzel deme lüksü olan Manifestoluktan istifa etmeyi düşünen eski düşüncenin yeni tecrübesi :)
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#4 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 20:16

Ha bu arada bugünde bana atılan özel mesaja cevap yazamadım. Sguare evet benim demek için ne yapmam lazım bilemiyorum. Çıldıracağım.

Olric'de bilmiyor demeye utanan müeessir fiilci :)
Neyzen'im...

#5 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 20:35

Mikro sınavına girdim yine kaç oldun bilmiyorum 10 u geçti heralde iyi geçti her defasında oldugu gibi. yine kalacagım işşallah. Hadi böle başlangıç olsun bizim olsun

#6 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 21:01

Bu arada 2 günde ne kadar çok yazmışsınız nası yetişeyim ben buna acıyın. Coştu forum yine neyse maşşallah diyelim.

#7 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 00:23

sevgili günlük.. sosyal yaşama geri döndüm.. aşırı alkollüyüm.. öpüyorm seni günlükcüm
Gönderilen Resim

#8 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 09:53

sevgili günlük sabah sabah bu ne yoğunluk böyle...bıktım valla çalışmaktan....off offf !!!!!! :P

#9 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 12:47

sevgili günlük ben bu ups nin genel müdürünü dövsem bana suç yazarlar mı? bi saattir adam başımda bişeyler anlatıp duruyor ama ben dinlemiyom ki... ;) kendi kendine konuşuyo deli... :P

#10 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 12:51

Günlüküm sana bi isim bulma zamanı geldi ama şimdi kafa yoramam.
Neyse bugün eko sınavına girdim ve çıktım koca ekonometriyi ufacık bi kagıda nası sıgdırdım hala şaşkınlık içerisindeyim. Ama o t testinde nası ortalama 0 a eşit oluyo hala çözemedim. Kovaryans istatistiginden hiç bahsetmiyorum zaten. Hadi kafan karıştı senin dinlen biraz :P

#11 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 13:46

Sevgili günlük;
Bu telsim denen adi gsm oporotoru neden her sabah saat 04,00 msg la bişiler haber verirki uyuzmu ?

smiley-sport036.gif  

#12 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 16:16

sevgili günlük komşu köpeklerini bana bıraktı doymak bilmiyorlar ikiside birbirinden şerefsiz hayattan bıktım günlük anlıyormusun beni daha kötüsü durmadan peşimdeler yemek istiolar benki köpeklerden korkan bir adamım günlük ayrıca bugün süper bir hatun gördüm sitede köpeklerde peşimdeydi kız yanıma yaklaşmadı bile köpeksiz bir hayat istiyorum
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#13 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 22:09

sevgili günlük ben bu ups nin genel müdürünü dövsem bana suç yazarlar mı? bi saattir adam başımda bişeyler anlatıp duruyor ama ben dinlemiyom ki... ;) kendi kendine konuşuyo deli... (:

adam sana asılıyordur :P

#14 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 06.08.2005 - 23:26

sevgili günlük bugün yine dışardaydım..
Gönderilen Resim

#15 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2005 - 12:37

Günlükcüüm sabah beni sinan sinan diye uyandıran teyzeyi sende duydun mu? O teyze gerçekmiydi acaba? Yoksa mahallede başka bi sinan mı var? Ya da açıkta kalmış bir yerlerim (: Anlat hadi bana günlük..

#16 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2005 - 16:11

sen yine sensizliğe gömül.. ben sensiz günlerin dirheminde bogulayım.. yok.. yok.. artık yoruldum.. her adımda kelimeler ağır geliyor bana.. beynim daralmaya.. ve bedenim bir o kadar da genişlemeye başlıyor.. sanırsam ben insanlaşıyorum.. bugün böyleyim idare edin artık..

olric de yok zaten yanımda (:
Neyzen'im...

#17 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 08.08.2005 - 11:36

sevgili günlük canım çok sıkkın.oturup ağlamak istiyorum onu bile beceremiyorum bugün...arkadaşlarım sabahtan beridir mesaj atıp duruyorlar ama nafile...mutsuz,üzgün ve umutsuzum bugün... (:

#18 Gizelle

Gizelle

Sine-Harabe Yazarı...

• Üyeler
  • 811 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik, hayat, sinema, aşk, meşk vs :)

Gönderim zamanı 08.08.2005 - 17:25

Sewgili sewgili günlük,
Tatilden dün gece geldim, 8 saat olan yolculuk 11 saatle rekor kırdı, otobüsten 3 walizle indim, abimi aradım, serwise bin dedi, 3 koca walizi serwise sokana kadar anam ağladı, sonra abime msj çektim serwisteyim die, adam msj attı, in serwisten seni almaya geliyorum diye, 3 koca walizi serwisten indirirken, tatilde yardığım ayağımın üzerine başka bi waliz düştü, gözüm yaşardı ama ağlamadım. abim geldi arabada bi sürü alakasız insanla, sıkış tepiş we kucağımda walizlerle ewe geldim, ew darmadağındı ! Günlük ya tatil sonrası sendrom buysa ben tatil matil istemiyorum ! Geri kalan 1 haftalık iznimi hibe ediyorummm !!!!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Gizelle Bunalımda
If i could start my life from scratch
If i could take away the pain off my past
If i had another chance i would do just that
I'd qive anythinq jus' to qo riqht back

#19 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 08.08.2005 - 18:39

Sevgili günlük....

Yine dünkünün aynısı bir gün yaşıyorum. Hiçbirşey değişmiyor. Sokağa cıkamıyorum, farklı bir yüz göremiyorum. Telefonuma ihtiyacım var. Çarşamda aliyom umarım. Her gün bi şekilde kafami güzelleştiriyorum. Yaşadığım her gün bir önceki günün aynısı...

Fakat ben hala dejavu olamiyorum. ama istiyorum çooook.....
Return to İnnocence

#20 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 01:58

sevgili günlük bugün pek bişey olmadı hatta çok sıkıcıy saat 2 de kalktım
16:00 da abime dava açıldığını hatta hapse girebileceğini öğrendim 20:00 da bunun asılsız olduğunu öğrendim şimdi gece yarısı ve arkadaşım evden kaçıcam deyip duruyo işte ondan haber bekliyorum
ya niye bir kere olsun olaylı bir geçirmemki ha unutmadan bi de telefonum gasp edildi :)
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum