İçerik değiştir

- - - - -

Sevgili Günlük

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1167 yanıt verildi

#101 muhalefet

muhalefet

O'nun can kırıkları var!

• Üyeler
  • 158 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 11:48

Sevgili Günlük;
Daha alalı 6 ay olmamış 90$ verdiğim web kameramı 4 yaşındaki kuzenim kırdı.

Allah'ım bu bana reva mı?
Benim kendimle ufak bi' sorunum var(!)

#102 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 11:55

sevgili günlük ben hala hayatın çok garip olduğunu düşünüyorum...ben de sözlümü terketmiştim geçtiğimiz haftalarda acaba o da benim hakkımda dokuzharf'in giden kız arkadaşı hakkında düşündükleri gibi mi düşünüyordur..?.. arkadaşlarım bana vefasızsın sen diyorlardı haklı olduklarını düşünmeye başladım....

#103 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 13:05

''Anı yazmak,ölümün elinden birşeyler kurtarmaktır'' der Andre Gide.. Sevgili günlüğümde bulunan yazılar,belki anı niteliği taşımıyor. Ama yazıyorum. Önemli olan bu. Yazma eylemi yani.. Kaldı ki ölümden birşey kaçırdığım bir şey yok. Daha çok yaşayacağım. Kimse benim ölümü mü göremiyecek. Herkezin beynin de hep ACABA olarak kalacağım. Birşeyler yazmak gerekti ön söze. Bu eksiklik ile kendi boşluğumu doldurdum.

Bütün herşeyi sana borçluyum olric.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#104 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 14:23

sevgili günlük az önce çooook güzel bir haber aldım...3 senedir görmediğim en iyi arkadaşım çıtırım istanbula gelmiş...hey be ne günlerdi o günler...lisenin en yaramaz kızları yeniden bir arada olucaz bu akşam.... :) :P egenin güzel kızı özlemişim seni be yahu....

#105 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 15:10

Slm günlük ( mel g nin değimiyle saatlik olmuşsun ama olsun ben genede günlük gibi kullanıom hatta 2günlük desem cuk oturur neyse dağıtmayayım konuyu günlük
adam bi tane çalışmayı iki günde anca yapıo sora kalkmış bana bi günde prototip hazılra dio sen ne dion kafayımı yedin kızım kendin 10 dakkada yapacğım işi bi günde zor yap ben 3 günlük işi nasıl bi günde yapim ? manyak of günlük kafayı yedim ben bu kızlardan ne manyaklar yaa
bide bi sekreter var hatun taş gibi ama canıana okudum kıza 4 kere ismini söleddim 3 günde az öncede telefonda adını unuttum kusra bakma diince heralde bidahaki sfeer gittimde çay ısmarlamıcaktır neyse günlük see u tatlım öptüm en beyaz sayfalarından şlıps şlıps die de abartıom ve kaçıom

smiley-sport036.gif  

#106 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 22:30

sevgili defterim... en çokta neye yanıyorum biliyormusun... gidenin ardından laf etmesini sevmem ama onun beni terkediş nedenlerinden biriside ne yazıkki onu çok fazla sevmemdi. yanlış anlama defterim , kısıtlamadım hiç bir zaman onu. farkettiysen insanlara önem veriyorum , onları dinlmeye çalışıyor mutlu olmalarını sağlıyorum. ama aşırı ilgide bir yerden sonra aşırıya kaçıyormuş ki bunuda geç öğrendim. birşeyleri öğrenmek için acı çekmek gerekiyormuş..

.......................................................

Bu mesaj dokuzharf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.08.2005 - 23:18

Değişiklikler Kaydedildi...

#107 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 23:01

çoğu zaman kendimi anlayamıyorumki kendimi anlayayım defterim. okudun değil mi biraz önceki mesajımı.. hani şu oyun bahçesinde yazdığım.. hah evet o. neden böyleyim ben? neden düzgün bir insan olamıyorum .. neden alınganlığı son demine kadar kullanıyorum.? sorduğum sorulara cevap verecekmisin yoksa susayım mı defterim? susmak en iyisi mi ? yok defterim susmakta bişeye yaramıyor. şimdiye kadar sustumda ne oldu ? ne geçti elime ? çok soru sormaya başladım defterim.. bil ki aklım karışık. boş konuşuyorum belli..

#108 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 00:02

hiştt günlük.. yarın veya ertesi gün eski hatunla görüşücem.. bak bi hoş oldum şimdi :)
Gönderilen Resim

#109 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 01:48

Sevgili Şükrü abi;

Katılır mısın bilmem, Türk insanı internet kullanımında çok zayıf abi.. "Niye" dersin sen şimdi, hemen söyleyeyim abi.

Ana sayfayı buraya yönlendirdiğimi söylemiştim hani sana. İşte onun için bir haber maili göndereyim dedim. Göndermez olaydım abi..
Maili gönderdikten sonra, hatalı maillerin dönüşleri yine benim mail adresime geliyordu. Dedim, herhalde 20-25 tane falandır.. Ama ne göreyim, güldür güldür hata maili geliyor!

Mail listesinde 877 kişi vardı abi, hatalı mail verenleri bu listeden sildim ve geriye 661 mail adresi kaldı. Abi, senin matematik zayıftı yanlış hatırlamıyorsam, o yüzden söyleyeyim: 216 adet hata dönüş maili aldım!
Kullanmayacağın mail adresini neden açarsın ki?..
Abi, hadi onu da geçtim.. Üye olmak için kayıt formuna mail adreslerini yazıyorlar ama mail adreslerinin başına www. koyuyolar yahu. Yani www.zubarek78@hotmail gibi..
Onu bile geçtim abi, ana sayfada görmüşsündür; kayıt onayı bekleyen 25 kişi var. Bu arkadaşların yapmaları gereken sadece mail hesaplarını açıp "Önemsiz Posta" klasörlerine de bakmaları. Doğru tahmin abi, yapmıyorlar. Öyle ki, hotmail veya yahoo kullananlara bi uyarı sistemi bile geliştirdim. Üye olan kişi hotmail veya yahoo mail adresi girdiyse kocaman bi pencere açılıyor ve diyor ki: "şu şu klasörlerinizi de kontrol ediniz". Peki, ben daha ne yapayım abi?

Yok abi yok, biz burda bi taraflarımızı da yırtsak olmuyor işte.
Başını ağrıttım abi, yalıyorum seni en içten dileklerimle..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#110 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 02:22

meraba canum
Asosyalliğimin en uç noktasından yazıyorum sana.Burda abilerin aplaların oturmuş selam ediyorlar sana. Beni soracak olursan büyük bir baş agrısıyla kalktım.Pc yi açtım filolar gelmiş. Yine yapacaklarını yapmışla talan etmişler ortalıgı. Biraz nasihat verdim kendilerine. Dedim ayıptır günahtır ne diye fazlasını alıyorsunuz. Mafyamısınız siz. Hadi mafyasınız ne diye söylemiyorsunuz felan vs vs vs.
Sonra baktım karnım acıkmış evde de bulaşıklar mutfagı aşıyor. Hiiiçç çaktırmadan dolaptan karpuz aldım ekmekle birlikte. İyide gitti valla. Şimdi okunamyan 410 mesajı okuyup onlara cevap vermem gerektigini hissediyorum. Neyse hayat yine değişmemiş. İnsanlara ne oldu bilmiyorum uzun zamandır görmüyorum. Kal saglıcakla canum cigerum şeker parem herşeyüm..

#111 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 06:13

Neydi biliyorumusun beni sana getiren sebep??
Biraz önce bir arkadaşım şarkı gönderdi. Öyle eften püften şarkı deil.
Hikayesi olan bir şarkı. Anlattıgında tüylerim çoktan diken diken olmuştu. Paylaşmak istedim burada da.
Şarkıyı yazan hatunun erkek arkadaşı bileklerini keserek intihar ediyor. Kızcagızda ona bu şarkıyı yazıyor. Şarkının demosunu yapıyor ve sevglisinin mezarına gidiyor. Teyibi mezar taşına koyup açıyor.
Sonuc mu ?
Kızı sabah bilekleri kesik bir halde buluyorlar...
Çok kötü oldum dostum çoooookkk...

#112 muhalefet

muhalefet

O'nun can kırıkları var!

• Üyeler
  • 158 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 15:45

Sevgili günlük bugün saat 08.00'dan 15.00'a kadar elektrikler yoktu. Kendimi harabe.nette yazılanlardan geri kalmış gibi hissettim. Bağımlı mı oldum ne?

#113 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 15:56

Ya sevgili günlük Mel'in söylediklerini üstüme almak istiyorum. Çünkü almalıyım. İnternet bilgim pek az. Tek tesellim beni böyle de kabul edeceğidir.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#114 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 17:30

sevgili leyla,

ülkemin gururlu bir günü. f1 türkiyedeydi bugün. güzzel ve heyacanlı bir yarış oldu. türk insanı oluşumdanmıdır akdenizli olmamadanmıdır bilinmez jason tahincioğlunu türk bayrağıyla pistte görünce gözyaşlarıma hakim olamadım. orda olup seyredememek ne kadar acı veriyorsada yinede türkiyede düzenlenmiş olması ve türk bayraklarını ekranda görmem acımı hafifletti.
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#115 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 23:10

Sevgili defterim , bugün uzun bir zamandan sonra tatil yapabildim. en sonunda patron dükkana geldi ve " ben burada dururum , sen git dinlen " dedi. şaşırıp kaldım. Dedim ne oldu bu adama. başına taşmı düştü felan. sonra baktımki hakikaten duruyo dükkanda. En iyisimi dedim kendime kaç git boşver sanane başına ne düştüyse düştü , sen keyfine bak. Evet defterim akşama kadar gezdim dolaştım. Üniversiad'a gidemesem de oturdum arkadaşlarla pişti oynadım. O güzel restourant'lara gidip yemek yiyemesemde bizim Salih abinin orada pide yaptırıp karnımı doyurdum. bilirsin defterim lüks düşkünü adam değilim. cebimdeki paraya değil , yanımdaki dostuma bakarım. gerisi fıs.! para el kiri derler ya defterim onsuz olmuyo ama el kiri. yerim parası çok olanı , insanlık önemli insanlık. ama nerdeee.. parası olana bak ve gör, anla ne kadar insanlığı olduğunu.. nerden nereye uçtum yine.. neyse defterim f1'den bahsetmişler sana .. güzel geçmiş demek .. ne kadar güzel. Türkiye'm son zamanlarda ne kadar da büyük organizasyonlara imza atıyor. helal olsun defterim iyi yoldayız ... tanıtıyoruz kendimizi dünyaya. o değil de defterim muhalefet abi'min dediği gibi " Kendimi harabe.nette yazılanlardan geri kalmış gibi hissettim. Bağımlı mı oldum ne? "... ?

#116 muhalefet

muhalefet

O'nun can kırıkları var!

• Üyeler
  • 158 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 09:23

Sevgili Günlük;
Tatilim sona erdi malesef. Yarın dershanem başlıyor. Aklıma günde bir saat bile olsa internet giremeyeceğim geliyor da kendimi zor tutuyorum ağlamamak için.
Şimdi işin yoksa derslerle sınavlarla uğraş. Yok Osmanlı Devleti'ymiş yok Trigonometriymiş yok edebi metinlermiş.

Ne edebi metinler mi? Evet ya. Doğruya bu sene Edebiyat'ta vardı sınavda. Of ya. Neyse Allah'tan seviyorum Edebiyatı. Sabah saat 07.00'da kalktım günlük. Tarih kitabımı açtım, Türk İslam Devletlerini Okudum. Sonra da 19 soru çözdüm. Biliyorum az ama ne yapayım? Çözesim yok ki.

Neyse sevgili günlük şimdilik benden bu kadar. Sonra görüşürüz. Beni unutma olurmu? :msn32:

#117 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 15:21

sevgili günlük

dün görüşemedik.. mesaj attım dün öğlen.. ona yanıt vermedi.. gece bi mesaj daha attım.. ona da yanıt vermedi.. 15 dakika önce telefonu açmayacağını bilerek aradım.. ve tahmin ettiğim gibi açmadı.. xxxx iyi misin diye bi mesaj daha attım henüz ona da cevap vermedi..

'evet böyle olacağını zaten bilmiyor muydun?' diye sorarsanız evet biliyordum olacak cevap ne yazık ki.. dokunsanız ağlar mıyım ? onun yanıtı da evet galiba...
Gönderilen Resim

#118 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 18:01

sevgili günlük bugün yazmayacaktım sana ama yine dayanamadım yazıyorum...
sence ne olacak bu elric kardeşimizin hali...bence vahim gibi görünüyor...unutulamayan eski sevgili ve eski sevgiliyi umursamayan bir kız....sonuç olarak erkekler ağlamaz dimi günlük....

#119 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 18:47

lan günlük.. dur olm işler iyiye sarmaya başladı.. msn'de konuşuyoruz şimdi :spin: :smitten: :msn50:
Gönderilen Resim

#120 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 19:03

aboo günlük güzel birşeyler oluyor galiba ne dersin?..konuşsana günlük...