İçerik değiştir

- - - - -

Sevgili Günlük

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1167 yanıt verildi

#81 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 10:02

sevgili günlük şirin resmini koydu profile ama gofret yok ortalarda....ya bu arada bu resim biraz eski...saçlarım sarıydı o zamanlarda...şimdilerde ise siyah...ahhh....ahhh...neydi o günler be...yaşlandık valla...çocuğun boyuna ulaşabilmek için 20 cm lik topuklunun üzerinde nasıl duruyormuşum ben ya...hayret valla.... :P

#82 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 10:08

sevgili defterim... bugün buraya girip yazı yazayım derken , şirin teyze'nin resmiyle karşılaştım. gayet güzel poz vermiş resminde. gayette şık çıkmış defterim. arkadaki manzaraya uzun uzun bakmaktan başka çare yok defterim. ama hakikaten beğendim şirin teyze'mi... Beyaz atkı çok şık olmuş.. gördünmü defterim sana ne anlatacaktım ne yazdım. resmi görünce böyle oldu defterim , başka zaman yazarım artık...

Değişiklikler Kaydedildi...

#83 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 10:19

abooo....günlük teyze olduk gördün mü???...ben o kadar yaşlanmış mıyım ya....ya biraz kiloluydum o zamanlarda ama şimdi daha zayıfım...belki o yüzden yaşlı görünüyordurum...olabilir mi günlük.... :P

ya günlük benim anlamadığım birşey daha var..benim avatarımın altında uyarı %0 diye bi yazı var da...niye diğer üyelerinkin de yok....he günlük... :)

#84 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 10:24

sevgili defterim.. aslında şirini çok beğendim.ona "sen çok güzelsin" demek istedim , ama yanlış anlaşılma olur diye sonuna "teyze" ekini koydum.keşke teyze demeseydim defterim ama çıkmış oldu bir kere. kilo düşüncesine sadece hayır değilsin kilolu derdim eğer bana sorulsaydı bu soru defterim.. yaşlılık mı ? bu kadar genç birisi yaşlı olurmu hiç defterim. saçmalıyorsun yani defterim , kız iyiki resmini koymuş buraya , hemen şişko diyorsun.. maşaALLAH'ı var daha ne istiyorsun..

#85 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 10:26

abooo....günlük teyze olduk gördün mü???...ben o kadar yaşlanmış mıyım ya....ya biraz kiloluydum o zamanlarda ama şimdi daha zayıfım...belki o yüzden yaşlı görünüyordurum...olabilir mi günlük.... :P

ya günlük benim anlamadığım birşey daha var..benim avatarımın altında uyarı %0 diye bi yazı var da...niye diğer üyelerinkin de yok....he günlük... :)

şirin o 'şey' sadece sende değil btün üyelerde var.. sadece herkes kendikini görebiliyo..
bu arada sevgili günlük.. stajın bitmesine sadece 7 iş günü kaldı.. bi bitsin var ya...
Gönderilen Resim

#86 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 11:08

gullac;
sirinin resmini gordum rahatladim cidden, simdi de rengimi cok merak ediyorum. ve rengimi cok akilli buluyorum, buyuk ihtimal msn listeme alip onunla arkadas olmaya calisacagim. ayrica karsimda ataturk un resmi var. aklimdan sabah sabah "ya o olmasaydi!" diye bir suru dusunceler gecti. hayal ederken bile dehsete dustum.
bugun sadece siradan isler yapmayi planliyorum, ünlü veya zengin olmak icin bi girisimde bulunmicam. yarin bir firmayla gorusmem var, eger olumlu karsilanirsa miyav ile birlikte ciddi paralar kazanacagiz. olmazsa da canimiz ve aklimiz sagolsun. ileriye umutla bakiyorum .p
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#87 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 19:53

Sevgili karalama defteri:

Bugunde kafayı yememe az kaldı bide nerdeyse kalpazan olcaktım graifk atolyesine girip elinizde 20 milyonun taraması varmı diince herkez bir ağızdan kalpazanmı olcan die bagırdı bende hemen saydım allahtan 30 kişi vardı bi 10 kişi daha olsaydı az daha kalpazan olcaktım...
Neyse karalama defteri ( ne kadar uzun bi ismin var senin yaa kim koydu bu ismi sana kınom onu günlük ne kadar güzeldi gerçi manyaan biri ha bire gullac deip duruo sana ama olsun manyak işte takma ) diyeceğim o ki aslında ii biliosan bildini söylemen yeterli gelio insanlar hemen kanıo nasıl oldunu nasıl yapıldına bakmıo sadece biliom de sora git naparsan yap yetio ne kadar zap var allam yaa deli olcam günlük.. Bide gofret parayı kazancaz dio ama produksiyona gelince kıvırıo getirisi 2 milyar olan işin maliyeti 4 milyar naber ? bash bash günlük yarın ola hayrola

smiley-sport036.gif  

#88 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 12:00

sevgili günlük bugün sana bişey yazamadım...akşamdan beridir koşturup duruyorum ya...bi toplantıya girdim tam 2 saat...beynim patladı ya...eee sen neler yaptın? kusura bakma günlük unutmuşum sen dilsizdin dimi... :wub:

#89 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 13:59

sevgili günlük?(cıx)..
ulan günlük?..
eeaa..günlük..
Bazen hiçkimseye haber vermeden geçmişi şak diye yarıda kesip hiç tanımadığım benide hiç kimsenin tanımadığı yerlere gitmek istiyorum.Yeniden doğmuş gibi..uyanmak bilinmedik bir odada, yeni yapılacak işler bulmak..
O zamanda pişman olurmuydum geçmişi mi geri istermiydim.Geçmişimden ne kaldı ki ..sadece çocukluk anılarım.Sadece ailemden kalan bir kaç hatıra onlarda silinmek üzere yavaş yavaş.Bugün yeni bir yaşa girdim.Eskiden 20'li yaşalara girmeden öleceğimi sanar,büyük olmanın nasıl birşey olduğunu merak ederdim.Şimdi ise 23'e girmek üzereyim.Bu sene yine yerimde saymaya devammı edeceğim yoksa kendim için birşeyler yapabilecek miyim acaba?
Öylesine boş vermiş değilim biliyorum.Hedeflerim var.Yapmak istediklerim var
Bir hikayeye başladım en azından yerimde otursamda birşeyler üretebiliyorum
Bunun dışında ilk defa Seviyorum diyebiliyorum bir insan için.Ben Seviyorum..
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#90 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 14:38

sevgili günlük ;
çok acı çekiyorum. bugünden itibaren istanbulda benim çocukluğumdan beri hayalini kurduğum görüntüler olacak 3 gün için. formula 1 istanbulda ben ise antalyadayım. en iyi arkadaşım yarın evleniyor. pazar günü yeğenim sünnet oluyor. garip bir dünya günlük. motor sesini duyamamak bu adar yakılaşmışken uzaklarda olmak ne kadar garip. ve yarın buluşalım bis şurda olucas diyen telefonlar beni ağlamaya sevk ediyor.
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#91 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 18:55

ramazan aylarinin en guzel tatlisi gullaccigim;
bugun admin oldum. havalara girdim farkettiysen. istemesini bilceksin iste .)
neyse miyava kizdim biraz, kargoyu cikarmamis hala musteriyle gidip konusup isi satip zengin olamadim.
usb yi kaybettim patron duymadan yeniden aldim. koca bir ayligimin yarisi ona gitti cok uzgunum.
ayrica beni merak edenler icin en suh fotograflarimi belirli bir tarihte burda 10 dakikaligina yayinlamayi dusunuyorum. bu sayede harabenin uye girisinde patlama olmasini bekliyorum
(sakaydi diye dip not duseyim de!)

gidiyorum artik.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#92 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 18:58

sevgili günlük , sitede çok merak ettiğim kişiler var. hepside iyi niyetli ve tertemiz insanlar.. hepsini merak ediyorum........................................................................
................................................................................
.
..................................

Bu mesaj dokuzharf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.08.2005 - 23:19

#93 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 19:05

Sevgili Şükrü abi;

Özledim seni be namussuz insan. O kadar haber bekledim senden, ama hiçbir şey yazmadın. Çocuklar da sabırsızlanıyor evde, "Şükrü amcamlara gitmeyecek miydik?" falan diye..

Neyse abim, biz de işte site açtık. Zor bi karar olduğunu bildiğim hâlde Harabe'nin ana sayfasını direk forumlara yönlendirdim falan. Şimdi istatistiklerdeki düşüşü gözlemliycem saygıdeğer Şükrü abim.

Abi geçen bana birşey sormuştun telefonda hani. dokuzharf sana da söylememiş, sen de bana sordun bilemedim. Kimmiş merak ettiği falan diye. Abi öğrenirsen bi zahmet bana da söyle..

Çocukları öp abi. Kendine şefkatli davran. Yalıyorum abi en içten dileklerimle..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#94 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 19:15

Sevgili karalama defterim , biraz önce sürçi lisan edip sana günlük deyivermişim. ne kadar ayıp ettiğimin farkına biraz önce Mel G.'nin mesajını okurken anladım. Çok kötü oldum sana günlük dediğim için. bundan sonra daha dikkatli olacağıma söz veriyorum.

................................................................................
.
.
...

Bu mesaj dokuzharf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.08.2005 - 23:20

#95 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 19:45

şşş olm günlük bugün mavi turdaydım eşek adası kış limanı mavi koy magri adası...muazzam lan...bildiğin gibi değil...birde bugün universiadeye katılıp elenmiş sporcular vardı teknede ürdün lü taekwandocular,kanadalı gülleciler çekiçciler falan baya tantanaydı iyimi...balık iyiydi lan çupra vardı rakıyla bir gidiyor alla alla...çok içtim kafam iyi...su çarşaf gibiydi insanın içtikçe içesi geliyor...ömür yeterse yerleşmek isterim buraya...sakin bi yer bee..ama insanı biraz öküs be selam sabah yoq doymuşlar herhalde baya kıl ettiler beni..hayırlısı lan günlük
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#96 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 23:58

sevgili defterim... nasılsın ?

Bu mesaj dokuzharf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.08.2005 - 23:21

#97 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 00:09

hey gidi defterim....29 sene olmuş ben doğalı... ne kötü değil mi defterim.. gün geçtikçe yaşlanıyorum.. söylenecek ne söz kalmış ki geriye.. yaşlanıyorum.. en kötüsü de yanlızım............................................................

#98 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 09:30

sevgili günlük gece uyuyamadığım için fena halde başım ağrıyor..polisiye filmlerini aratmayan bi gece geçirdim...ve şu an emin ol çok yorgunum...üff ya yarın tatil ama ben yine uyuyamayacağım sabah...malum f1 yarışlarının final günü yarın ve ben özel davetliyim...off ya dinlenmem lazım...şu beni gece uyutmayan hırsızı bi elime geçireyim bak ona neler yapacağım günlük....neyse senin de başını ağrıttım yine... :P

bi de sevgili günlüğüm dokuzharf neden yanlız olduğunu söylüyor...oysaki evliliğe doğru giden bi ilişkisi yok muydu??...yoksa ayrıldılar mı ??...bu hayat ne garip günlük...ben hiç anlamıyorum da :)

#99 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 10:44

dokuzharf!
saniyo musun ki ismini sana soyletmicez?
harabeciler arasindan su sizmaz, yani sizmamali, yani sizdirmamaya calisiyoruz .))

kiminle sarkilar soylemek istersin ki? istersen kulagima fisilda ben senin yerine yazayim buraya .)

#100 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2005 - 11:31

sevgili defterim... hayatın garip olduğu söyleniyor. hani yaşamasam gariplikleri " hadi canım ne garipliği" derdim.ama hayat gerçekten çok garip. evlenme umuduyla birliktelik yaşadığım insan şu an yanımda değil. biraz sebepli , biraz da sebepsiz çıkıp gidiverdi. durdurmak istedim ama olmadı yüzüme bulaştırdım. yanlızlığım onun gidişiyle alevlendi.. onun gidişiyle durdu hayat.. ama ... aması çok uzun defterim.. anlatıcam sana sonra.. şimdi gitmem lazım.. üzgünüm defterim...