İçerik değiştir

- - - - -

Sevgili Günlük

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1167 yanıt verildi

#41 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 17:45

O değil de yok bu o değildi dimi? offf başım agrıyoo. daha yeni kalktım arkadaş bişeyler yermisin dedi ne yiyecegiz dedigimde cevabı kuru fasulye pilavdı. tamam gece yedimde daha kalkar kalkmaz da yenilmezki. biri bi çay koysa he günlük. sen bi sölesen senin sözün geçer..

#42 posi_posi

posi_posi

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 17:56

cok sefqili qünlük;
stajdan yeni ciktim we her yerlerim aqriyoo. 1 an once uyumak istiyoom ama bu qunde 1 sekilde bitti we ben bundan mutluyum (eheq polyannacılıqa basladin qene) sefqilimi de qörsem tam olacak :)

#43 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 18:35

sevgili günlük...sabahtan beridir telefonum bir kere bile çalmadı... :no: neden ?... :wub:
oysa benim telefonum hiç susmazdı :D

#44 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 19:07

Bak şirin banada hatırlattın kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra benimde sustu telefonum. aahh günlük acaba telsim hattımdan turkcell imi arasam n'apsam? :wub:

#45 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 19:21

sevgili günlük...tam 10 dakikadır mesengerda onunla konuşuyom...barışıyoz galiba... :wub:

#46 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 19:35

sevgili günlük barıştık ama biliyom ki ben onunla kesinlikle evlenmicem..ve hatta bu pazar kendime yeni bi sevgili bulucam.. :wub:

#47 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 20:33

Sevgili karalama defterim... bugün buraya neden geldiğimi bilmiyorum. Canım sıkılıyor. can sıkıntısına iyi geldiğindenmi yoksa yazdığım mesajlara cevap gelip gelmediğini kontrol etmek içinmi girdim bilmiyorum. Sana yazmak geldi içimden. şirin'in mesajını okuyunca biraz da olsa sevindim.. Ne güzel tekrar barışıyorlarmış. umarım barışırlar ve düzeyli bir birliktelik olur yaşadıkları..

daha bir kaç gün önce üye olduğum harabe'de benim bir mesajıma karşılık bu bölümün adını değiştirmelerine karşılık hala teşekkür etmediğiminde farkındayım. sayende şirin'in tekrar barışma haberini okudum şimdide yine sayende teşekkürümü edeyim. Teşekkürler Yöneticim.

Değişiklikler Kaydedildi...

#48 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 20:37

Sevgili günlük; gerçi ben seni haftalık gibi kullanıom ama napcan hergün kaç bin parça ya bölündümü bilsen buna bilem şükredersin ki ben şükrediom!
Neyse konuyu dağıtmayalım günlükçüğüm;
uyduruk dünyanın uyduruk iş yapan insanları arasında uyduruk işleri yapmalımıyım yapmamalımıyım die oturup kafayı yicem be günlük sence yemelimiyim ? zira adam bana yedircek kafayı allan bıcakcı danası nolcak sen kalk pazıl bıcanı istediin ebada cek büyüt uzat sündür monte et ee nasıl bi parça olcak o öle uzamış sünmüş yavşamış tam bi yavşak pazlı parçası şekli olmuş olmuş ama neden olmuş herseyi dana bıcakcıya atmayalım daha dana ları var mesela o işi götüren slk sen ne anlarsın ki pazıl dan git başka bi iş yap dana 17x27 nasıl bi karedir allan malı o uyduruk hacme nasıl dana bi bıçakcı bulcan da parçaları uydurcan ve o parçalar 16 tane olcak böl bakim 16 yı kara köküne ne cıktı kare tabe allan dopacı madem 16 parça pazıl alcan neden şekli uyduruk alırsın hıı ? temam bi tane aynı ebadın 24 lü bıcagı var hade o biraz uydu uymaz yaa uydu dielim 16 lı neremize sokup göstercez adamlara offfff
allam sen büyüksün anlıcan sevgili günlük bedavadan 2 tane bıcak buldum die sevinip promosyon a hız katmışken şimdi mecburen kendi bıcamızı da kendimiz yaptırıp 300 ytl içeri gircezzzzzzz off off

smiley-sport036.gif  

#49 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 22:47

ulen günlük allahından bul be...

bugün seni fazla gıdıklamıyacam... bilion işte tabakaaaneyi zırzop, dün halısahadaydık ya, yenildik ya bi de, onun tantanası vardı...yoq çok çalıma gittin yoq şahsisin yoq mok...8 golün 6sını ben atmışım takıtakı vermişim ne bu yaaaw...iş desen esnafın hali yaman yine her zamanki gibi saat 8.00 da kapıya oturdum saat 12.00 idi kalktım yemek falan 2 de güneş gösterdi gendini...bir daha oturduk ne gelen ne giden ne telefon, kapının önünden geçenlere selam vermekten boynum tutuldu, hani arabalarda aksesuar olarak kullanırlar köpekler vardır böyle her daim headbang yapar bunlar aynı onlar gibi tulumba misali...bi de komşu esnafın köpeee var sütlaç isminde çirkin bişey gelip bacağıma sarılıyo uyuz oldum hayvana iki tekme salladım kaçmıyoda kestirdi bizi gözüne hayvanoğluhayvan...yaa öyle akşamı ettik eve geldim de bi şey dikkatimi çekti...mahalle de tanıdık kimse kalmamış...periskop gibi kafayı çevire çevire geldim eve de bir kişi bile görmedim...neyse be günlük yarında cumartesi,bi halt olacağı yoq,akşam çıkışta bi demlenmeye gidelim seninle aslında her akşam başını ağrıtıyos ya sofra düzeyim sana şöyle...içimden geldi
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#50 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 15:57

Sevgili günlük;

Merhaba gün naber cınım günlükçüğüm düşündümde dün fazla arzulu davranmışım neden kasıom ki ben günlük banane dimi onbların işi ne güzel beceremesinler nasıl oılsa beceren biri yapamayanların ilgisini daha fazla çeker uyduruk insanlardan olmıcam ve yaptıgım işe daha fazla saygı duycam dierlerinin ne yaptığı beni ne ilgilendirirki ben kendi yaptıma bakarım see u gün. kiss your lips :D

smiley-sport036.gif  

#51 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 17:23

sevgili günlük ya bugün ben sana bişey yazmamışım ya...yaaa günlük ben çok gevezeymişim öyle diyolar...napim işte çok konuşuyom...eee napalım siyasetçi bi amcanın yeğeniyle sözlü olupta insan biraz geveze olmaz mı dimi ama...şöyle biraz da atıp tutmayı da öğrenirsem ben de siyasete atılıcam işte...bu çeneyle ancak benden siyasetçi olur...dimi ama günlük. :D biliyom günlük yaramaz çocuklar gibiyim...tamam tamam günlük sen de başlama şimdi çok gevezesin diye....susuyom ve gidiyom..bye bye :D

#52 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2005 - 04:20

Uzun zamandan beri bu kadar çok dışarıda kalmamıştım. Canlı müzik nargile faslı vs.. Değişik geldi bana. Nereye gidiyorum ben. Neler oluyorrr bizee bize neler oluyorr. Neyse filom gelmiştir. beni bekler gidem bi su verem..

#53 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 14.08.2005 - 20:25

Sevgili günlüğüm, sayfalarını karıştırdığım için tahrik olmuyorsundur umarım..

Olric,seni aldatmanın lüksünü bile hayal etmedim. Aldatmak ne kelime!.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#54 rengim

rengim

Reis-i Cumhur

• Üyeler
  • 605 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2005 - 21:45

şşş günlük!
bizim forumda bulutsuzluk diye biri var.sanırım şizofren! olric diye biriyle konuşup duruyoo.şşş :D
Kilometreler ayıramaz insanı inan
Birleştirir telefon telleri gibi
Ama milimetrelerse ayıran
Bağışlanmaz bir yazgıdır bu
Beterin beteri...

#55 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2005 - 22:09

Bulutu severim çok romantik bir arkadaşımız aşırı duygusal sevgili günlükçüğüm..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#56 julia

julia

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2005 - 23:37

aaa bulut dedeciğime laf yok deildir o şizo fln wardır bi bildii:)
Herkez payına düşeni yaşarmış..

Sil gözünün yalnızlıklarını,o an fısılda duvarlara adımı
bin bıçak var sırtımda
biniylede adaşsın her biri hayran sana..

#57 rengim

rengim

Reis-i Cumhur

• Üyeler
  • 605 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2005 - 23:43

bana bak günlük! hani aramızda kalacaktı.Bak herkese söylemişsin aaaa rezil olduk yav.
Kilometreler ayıramaz insanı inan
Birleştirir telefon telleri gibi
Ama milimetrelerse ayıran
Bağışlanmaz bir yazgıdır bu
Beterin beteri...

#58 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 09:14

sevgili günlük sabah sabah biraz başını ağrıtayım dedim ve yine geldim...yav ne güzel bi hafta başı böyle..sabah sabah dünyanın iltifatını aldım..çevremi yalakalar sarmış...bi de bebek lokumu yedim ki sorma...eee malum tatlıyı da çok severim...neyse günlük ben sustum... :msn04:

#59 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 12:48

sevgili karalama defterim , bugün en sevdiğim arkadaşımın doğum günü , ona onu ne kadar çok sevdiğimi söyledim. doğum gününü kutladım. İstanbula kargoyla evine teslim hediye gönderdim. sevdindiğini söyledi. bende sevindim. ne güzel insanın insanı sevmesi.....

Değişiklikler Kaydedildi...

#60 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 15:37

sevgili günlük, sabah ki yazdıklarımı unut...ne berbat bi gün...ancak bu kadar sinirli olabilirdim... :msn70: :msn22: :msn21: