İçerik değiştir

Ülkücü Öğrencilere ''Sistemli'' Provakasyon

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 104 yanıt verildi

#1 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 17.12.2006 - 22:54

Türk gençliğini aydınlığa taşıyacak üniversitelerimize karanlık emellerini sokmak isteyen bölücü eylem guruplarının tezgahı düşündürücüdür.

Küresel şer odaklarının maşası guruplar yükselen milliyetçilik karşısında paniğe kapılmıştır.

Türk halkının teveccühü ile umut haline gelen milliyetçilik karşısında paniğe kapılan odaklar sokağa çekme tahriklerine devam etmektedir.

Bölücü gurupların Türk bayrağını yırtarak başlattıkları tahrik ve nifak şimdi üniversitelere sokulmaya çalışılmaktadır.

İÜ'de okuyan 5 Ülkücü öğrenciye pusu kurularak satır ve bıçak ile saldırılarak öğrenciler sindirilmek istenmiştir...Saldırıya uğrayan öğrencilerden 3'ü Samatya,Haseki,Taksim İlkyardım Hastanelerinde yoğun bakıma alınıp 2 öğrenci ayakta tedavi edilmiştir...

Ankara,İzmir ve İstanbul'da ülkücülere yapılan saldırılar ile yıldırma ve sindirme amaçlı tahrikler açık bir provakasyondur.

İstanbul polisinin bölücü guruplara karşı başlattığı operasyonlarda yakalananların profiline ifadelerine bakınca üniversitelerdeki ülkücü gençliğin üzerindeki baskı daha iyi anlaşılacaktır.

Türk devleti üzerinde kimlik ve toprak hayali kuran gurupların yaratmak istediği sisli hava ve kargaşa karşısında oyuna gelinmemelidir.

Üniversitelerdeki gençliği sindirme ve yıldırma metotlu kurgular bozulmalıdır.

Türk milliyetçilerini yargısız infaz eden "yanlı Basın" tahrikler karşısında "nefsi müdafa"hakkını kullanan Ülkücülere karşı polisimizi ön yargıya sürüklemiştir.

Türk milliyetçilerini oyunun içine çekmek isteyen sinsi tezgah karşısında göz bebeğimiz polisimiz biraz daha hassas olmalıdır.

Olayın yanlış izah edilmesi ve yanlı basın olayların dışında kalan ülkü ocaklarını haksızlığa uğratmıştır.

Nitekim, ülkücülerin bir kısmını hastanelik edenler dışarıda kol gezmekte.

İstanbul polisinin mağdur olan bir kısım ülkücüyü emniyete yaka, paça kelepçe takarak götürmesi düşündürücüdür.

Peki suçun failleri nerede, onlar için ne işlem yapılmıştır.

Tahrikçi saldırganlar nerededir?

İktidara yakın bazı yayın organlarının ise, ülkücü öğrencileri saldırgan direnişçi gibi lanse etmeleri günahtır,terbiyesizliktir.

O gençlerimiz bu ülkenin sevdalıları bizim çocuklarımızdır.

Sanki ülkeyi bölmeye yeltenenler onlar gibi, ülkücü gençleri kovalamak ite kaka, kelepçe takmak niçin?

Lütfen, Biraz hoşgörü biraz sabır neticede onlar bizim geleceğimiz.

Ortada bir suç var ise değerli polisimiz görevini tabiki yapacaktır.

Ancak, Suçların "şahsiliğini" göz önünde tutarak "kutlu" yuva ocakları yıpratmadan özenle görevini yapmalıdır.

İstanbul polisinin jet hızıyla arama kararı çıkarıp ülkü ocaklarını ararken meseleyi medya şovuna dönüştürmesi ise, şık olmamıştır.

Her şeye rağmen kahraman güvenlik kuvvetlerimizin yanlış anlamaları gözden geçirip görevini sonuna kadar yaptığına ve yapacağına inancımız tamdır.

Maksatlı tahrik!

Türk milliyetçilerinin yükselişi karşısında panikleyen şer odakları tahriklerinin dozunu artırarak ülkücüleri sokağa çekme gayretindedir.

Ülkücüler sokakta aylak gezen çete değildir!!

Onlar bu ülkenin sevdalısı olarak, masasında proje yapmayı aklıyla siyaset yapmayı çoktan tercih etmiştir.

Türk milliyetçileri Devletinin yanında kanunlarının emrinde olmayı görev bilmiştir.

Ülkü ocakları Devlet millet bilincini vatan sevdasını yaşatan kutlu bir yuvadır.

O kutlu yuvada yüreğine vatan sevgisi depolayan gençlerimiz milletinin devletinin emrindedir.

Türk milliyetçilerinin iktidarını engellemek için ülkücüleri sokağa çekmek isteyen dış ve iç odaklar vardır.

Onların amacı bu ülkeyi bölebilmenin önünde çelik bir kale gördükleri milliyetçileri tahrikle sokağa çekip, "örgüt damgası" vurmak, kardeş kavgası çıkarmaktır.

Şimdi herkes şapkasını önüne koyup bir kez daha düşünmelidir.

Vatan sevdalıları üzerindeki ağır itam ve tahrikler önlenebilmelidir.

Mustafa Ertekin-Ortadoğu Gazetesi

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.12.2006 - 23:08

Ülke Gençliğinin tamamı Vatanı uğruna canını vermekte çekinmez.
Bu görev sadece ülkücü gençliğe verilmemiştir.

Türk milliyetçilerini yargısız infaz eden "yanlı Basın" tahrikler karşısında "nefsi müdafa"hakkını kullanan Ülkücülere karşı polisimizi ön yargıya sürüklemiştir.
Türk milliyetçilerini oyunun içine çekmek isteyen sinsi tezgah karşısında göz bebeğimiz polisimiz biraz daha hassas olmalıdır.

Şapkasını önüne koyup düşünmesi gereken bu yazıyı yazan ve bu yazıyı onaylayanlardır.

Ülkücü gençlik bir olay karşısında sokağa dökülürken , provakatörlerin oyununa gelirken polis boş mu duracak ?

Türkiye'de güvenlik güçleri varken , bu iş ülkücü gençliğe verilmemiştir.
Kutlu ülkü ocaklarının bir olay olduğunda galeyana gelmemesi daha iyi olacak.

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 17.12.2006 - 23:29

Bölücü Örgüt mensuplarının karşılarında ki en büyük tehlike Ülkücü Gençlik'tir...

Yapılan saldırılar bu sözün doğruluğunu tescil etmiştir...

MHP ve Ülkü Ocakları yapmadıkları ile değer kazanan bir Siyasi kurumdur...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağduyusu olası bir çatışma ortamını engellemiştir...

Bunun aksi bir duruş sergilenseydi Ülkü Ocaklı gençler illegal eylemler içerisinde bulunup bir çatışma ortamı oluşturup kan dökülmesine sebep olabilirdi...

Buna binaen Ülkücü Kimliğin duruşu takdire şayandır...

Ayrıca şapkasını önüne koyup düşünecek olanlar bu yazıyı yazıp onaylayanlar değil,bu yazının yazılmasına vesile olup yanlı bir tutum sergileyen Ülkücü Gençleri sokağa çekmek isteyen medyadır...

Bu mesaj M£T£L£R tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.12.2006 - 23:30

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.12.2006 - 23:38

Bölücü Örgüt mensuplarının karşılarında ki en büyük tehlike Ülkücü Gençlik'tir...

Bölücü terör örgütü şer...lerinin karşılarında kien büyük tehlike Türk Silahlı Kuvvetleridir.

Ülkücü gençlik mi o dağlara çıkıp onlarla savaştı ?

Herkese karşı saldırı var. Her saldırılana doğrumu yapmış diyeceğiz ?

#5 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 17.12.2006 - 23:55

Devlet Bahçeli olmasa , Ülkücü Gençliğin sokaklara döküleceği gün gibi aşikar.

Fakat,

O......... terör örgütünün karşısında ki en büyük tehlike Türkiye Cumhuriyeti ve TSK'dir.

Bu mesaj gg26 tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.12.2006 - 23:55

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#6 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:12

Ülkücü gençlik mi o dağlara çıkıp onlarla savaştı ?

Özel Harekat'ı hatırlatayım size Değerli Dokuzharf...

1992 yılında Başbuğ Alparslan Türkeş'in emri ile 3 Ülkücü Genç Bölücü Terör Örgütü elebaşısı Abdullah Öcalan'ı imha etmek için Suriye'ye gönderilmiştir...

Sadece kısa bir hatırlatma yapmak istedim...

Birkaç yıl önce Hürriyet Gazetesinde yayınlanan bir yazı dizisini saklamıştım...

Gerçi bilinen bir olay bu...

Saygılarımı Sunarım...

#7 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:29

Ülkücülerin Vatanın Sahibi gibi kendilerini bellemelerinden nefret ediyorum! Bunu bir Ülkücü olarak söylüyorum.

Nedense bu arkadaşlarda sürekli tahriğe açıklar; her şeyde ilk kullanılanlar neden Ülkücüler oluyor. Tabi bulduğunuz herkesi oy kaygısıyla Ülkü Ocaklarına kaydederseniz olacağıda budur. O ocaktaki insanlrın %80 i bilinçsiz ve sırf arkam olsun diye üye olmuş insanlardır. ( İçinde bulunduğum dönemden biliyorum; ayrılma nedenim budur... )

Bu vatan Sağcısının, Solcusunun herkesin ortak paydasıdır ama ne gariptir ki birileri sürekli provakasyonlara anmaktadır... Bunun hesabı kime sorulmalı sizce. Türk polisine mi???

Artık Vatanı Tek başına sahiplenme doygusundan bir an önce sıyrılması lazım ülkü ocaklarının; acilen içindeki bilinçsiz insanları elemeli...

Yeter artık...

...:::--------------------------------------------------------:::...
BİTTİ!

CAN_i

#8 BuTTeRfLy

BuTTeRfLy

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 703 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:32

Pesimitc sana katiliyorum...
bence bu ülkeyi sevmek demek ülkücülük demek degil
ülkemi seviyorum yurdum insanini ama ülkücü degilim
yurt disinda da sürekli ülkemi milletimi savunuyorum savunacagimda
Ey AsK!!! KeSkE SeNdEn DaHa iNaTcI ve DaHa GücLü oLaBiLsEyDiM.
AmA BeN SaDeCe SeNiNLe DaHa GücLü, SeNsiZ KaLiNcA DaHa iNaTCi ve BoMbOsUm...

#9 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:39

Özel Harekat "Ülkücü"lerden mi seçiliyor ?
Güldürme beni Sevgili Meteler!

#10 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:40

Bu vatan Sağcısının, Solcusunun herkesin ortak paydasıdır ama ne gariptir ki birileri sürekli provakasyonlara anmaktadır... Bunun hesabı kime sorulmalı sizce. Türk polisine mi???

Artık Vatanı Tek başına sahiplenme doygusundan bir an önce sıyrılması lazım ülkü ocaklarının; acilen içindeki bilinçsiz insanları elemeli...

Yeter artık...

Bu ülke hepimizin :P

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#11 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:42

Değerli _PesimisT_;

Dilek ve temennilerine ben de katılıyorum...

Ama durum bu...

Yaşanan her olayda Ülkücü Gençler isteyerek ya da istemeyerek bir Polismiş bir Askermiş gibi Bölücü Zümrelerin karşısına çıkarılıyor...

Kimse bu duruşumuza binaen teşekkür de etmedi madalya da takmadı...

Artık ''bize ne kardeşim''demenin zamanı geldi de geçiyor...

Gereken mücadele legal olarak verilmeli...Bir kaç münferit olay dışında da veriliyor zaten...

Ayrıca ''bulduğunuz herkesi oy kaygısıyla Ülkü Ocaklarına kaydederseniz olacağıda budur. O ocaktaki insanlrın %80 i bilinçsiz ve sırf arkam olsun diye üye olmuş insanlardır. ( İçinde bulunduğum dönemden biliyorum; ayrılma nedenim budur... )'' demişsin...

Bence Ülkücülük fikri ile kendi aran da tezat yaşıyorsun...

Saygılarımı sunarım...

#12 MegolamaniaC

MegolamaniaC

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.581 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap okumak, sinema, gezi, spor ( yüzme, yürüyüş, bisiklet)

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:45

bence bu yazı da yanlı arkadaşım.. bu ülke sanki ülkücü gençlere aitmiş gibi yazılmış.. Çok saçma!
Ben daha lisedeyken ülkü ocaklarına giden öğrenciler vardı. hepsi de okulda terör estiren serserilerdi. ülkü ocakları, hepsi için konuşmuyorum ama gençleri ben ne oldum havalarına sokuyor! siyaseti özel işlerinde kullanıyorlardı. bilinçli mhp liler için bir sözüm yok. ve ben gg26 ya katılıyorum. Devlet Bahçeli olmasa hepsi sokaklarda..
DERLER DERLER... YAPMASAN DA YAPTI DERLER...

#13 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:46

Özel Harekat "Ülkücü"lerden mi seçiliyor ?
Güldürme beni Sevgili Meteler!

Asıl sen beni güldürdün Değerli Dokuzharf...Sağolasın...

Bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok...

MHP ve Ülkü Ocakları PKK'ya karşı en etkin mücadeleyi gerçekleştiren siyasi kurumdur...

Saygılarımı Sunarım...

#14 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:49

Bunun doğrusunu sanırım bize TSK'yı yakından tanıyan "HknYmn" verecektir.

#15 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:51

Size doyum olmaz arkadaşlar iyi geceler.

Birlik beraberlik içinde olmak varken niye hala illa kutuplaşma olsun çabasındasınız.

Hadi yatıp uyuyun, tatlı tatlı rüyalar görün. Belki bu ülke için rüyalarınızda birlik

içinde olursunuz. :P Tek bir TÜRKİYE var. :P

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#16 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:51

Değerli zuzu;

Elbetteki bu ülke sadece Ülkücü Gençlere ait değil...Bu Ülke hepimizin...

Ama ''yiğidi öldür ama hakkını yeme'' diye bir atasözümüz var...

Ülkücü Gençler herzaman bölücü unsurlara karşı en sert tepkiyi veren kişiler olmuştur...

Bunu göz ardı etmek doğru değildir diye düşünüyorum...

Saygılarımı Sunarım...

#17 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:55

Bence Ülkücülük fikri ile kendi aran da tezat yaşıyorsun...

Tezat olarak ney katettiinizi anlayamadım.

Ben Ülkü ocaklarında bulundum fakat önceden belirli seviyedeki, belirli bilinçteki insanların olduğu o yerler "sayın" Devlet Bahçeli'den sonra sokaktaki bilinçli bilinçsiz herkesle doldurulmaya başladı... Öyle kişiler tanıyorum ki dediğim gibi bu benim zamanımda %80 civarıdır. Sırf bir kavgada bilmem nede arkam olsun diye veya okulda havam olsun diye oraya kayıt yaptıran insanlardı. Ben o ortamda bulunmak istemedim ve ayrıldım... Şu an ki yaşanan ülkücülüğün benim düşüncemdeki ülkücülükle bağdaşmadığını da ayrıca belirtmeliyim.

Sonuçtada gelinen durum benim haklılığımı çıkardı. Bence içerisinde inanılmaz sayıda bilinçsiz insan var. Her yerde provakasyonlara kanan insanlarında bunlar olduğuna inanıyorum ve Polisin tutumunu çok çok haklı buluyorum. Az bile tepki veriyor diyebilirim. Türk askeri polisi varken hiç kimseye düşmez bu işler. Sorun mu var; Git ilgili yerlere bildir, olay budur ama yok olur mu; birileri hemen vatan sahibi edasıyla ortama dalacak sonra kullanıldım diyecek yok öyle yağma...

Dediğim gibi bir an önce içindeki bilinçsiz kesimi elemeli veya polat alemdarların tartışıldığı o yerlerde artık provakasyona gelmeyin diye tartışmalar yapılmalı, o bilinçsizler eğitilmeli...

Saygılar...

BİTTİ!

CAN_i

#18 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:55

Bunun doğrusunu sanırım bize TSK'yı yakından tanıyan "HknYmn" verecektir.

Değerli HknYmn'ın yorumlarını bekleriz tabi ki...

Biz de Doğu Anadolu'da Vatani görevini yapmış olan bir Vatandaş olarak katkıda bulunuruz...

Saygılarımı Sunarım...

#19 RmMuR

RmMuR

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 548 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 00:56

Ben her şeyin arkasında hesap kitap arıyorum.

12 Eylülden bir gün önce ortalık kan gölü iken bir gün sonra ortalık süt limansa arkadaşlar iyi düşünün derim.

İstihbaratından, mossadına, ABD sinden, bilmem ne belasına kadar iyi düşünün derim ben .....
Sevgide güneş gibi ol,
Dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,
Hataları örtmede gece gibi ol,
Tevazuda toprak gibi ol,
Öfkede ölü gibi ol,
Her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol

#20 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 18.12.2006 - 01:05

Her zaman Ülkücü Gençler bir kalıba sokulmaya çalışılmıştır...

Siyah takım elbise giyerler,ellerinden Tesbih düşürmezler,kendileri Oruç tutmayıp Oruç tutmayan diğer öğrencileri döverler vs vs...

Ülkücülük kavramı ile uzaktan yakından alakası olmayan bir kaç beyinsizin yaptığı gerizekalılık bir fıkra gibi dilden dile dolaşır...Ülkücü Hareket'e mal edilir...

Zaten bu yakıştırmaları yapanlar ne bir Ülkücü tanımıştır,ne de Ülkü Ocaklarının içerisinde bulunmuştur...

Sadece kulaktan dolma duyumlar ve de birkaç münferit olay...

Şuan yaşanan Ülkücülük bence olması gereken şekilde.Eğitime verilen ağırlık ve de sosyal konularda toplum ile bütünleşmeye yönelik çabalar...

Velhasıl kelam Ülkücü gibi Ülkücü olma savaşı...

Saygılarımı Sunarım...