İçerik değiştir

Onu Unutmayacağız

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 128 yanıt verildi

#81 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:26

Sevgili Daaankk;
Bende sizi dürüst iyiden ve iyiliklerden yana sadece aramızda dünya görüşü farkımız var olarak biliyordum merak etme halen dahada öyle biliyorum. Sadece sana şunu söylüyorum deminden beri bana hakaret içeren onca yazıyı görmezden gelip benim özellikle noktalı virgül kullanarak yazılan yorum için kullandığım din iman kelimelerini gösterip şahsıma yine haksız eleştirini yadırgadım doğrusu;

Sevgili Suustune....

Benim değindiğim nokta hakaret ve tartışma uslubu değil. Tartışmanın uslubu oldukça sert geçiyor bunun farkındayım ve buna müdahele edecek kişi ben değilim. Kınama yetkim tartışmada sarf edilen kelimelerden ziyade veya hakaretler veya uslüptan öte sizin direk olarak inanca olan saldırınız ve ahiret yargıcı rolüne girmeniz. Bunun dışındaki karşılıklı atışmalarınızın hangisinin hakaret hangisinin sert uslüp olduğuna forum yöneticileri karar verir.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#82 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:33

Sonuç ne...?
Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#83 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:35

Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun. Ne kadar cennete alınmayacağını söyleyen zatlar olsada bunu ancak Allah bilir.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#84 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj
  • İlgi Alanları:İllustrasyon, Sinema, Astroloji, Felsefe Tarihi, Siyaset.

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:39

Vaaay! Burdaki herkes Demogojinin ne anlama geldiğinin farkında.
Geri çekilip çekilip saldıracaksın, sinip sinip geri geleceksin.
Öldükten sonra görüşürüz ne anlama geliyor?
Ya da Allah seni sevdiklerinle bir tutsun gibi laflar.
Bu lafları sana söyleten başka bir organın mı?
İnancın hissettiğin bu değil midir.
Benim o güzel yazımdaki sözler birebir bunları ispat etmiyor mu? Sen Allah'a benden daha yakın olduğunu düşünüyorsun. Buraya da bunu yazıyorsun. Sen kimsin. Bu misyonu kim verdi sana? Sen insanın içindeki imanı görebilecek kriptonik bakışlara mı sahipsin?
Kalkıp benim kelimelerimin içinde imansızlığı aramaya, yaşadığım hayatı sorgulamaya,
Yaşadığım güzel ülkeyi parsellemeye ne hakkın var senin? Sen bu ülkeyi bu kafaya sahip oldukça yönetemezsin. Yönettirmeyeceğim.
Şimdi anlıyor musun güzel kardeşim. Nasıl demokratım ben? Sen çankayaya çıkarsan ben yollara çıkarım. O zaman bu ülkeyi sana dar ederim hem kendim yanarım hem seni yakarım.
Haaaaa!..
Dersen ki kardeşim ben Müslümanım ama Bu devlet müslüman değildir. Devletin dini olmaz; O zaman çık yönet kim sana karışır? Amma!. Orda dururken bu ülkede yaşayan bütün dinlerin temsilcisi olacaksın. Türbanı oraya sokmayacaksın. Anladın mı şimdi Demokrasiyi, Dini, Laikliği.
Yoksa üç yaşındakinin bile anlıyabileceği gibi yeniden mi anlatayım?

Salih Gönüller

#85 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:43

1) Vefat etmiş bir kişinin arkasından zırvalayıp duruyorsunuz.

2) Sonra din iman diyorsunuz.

3) Yetmiyor Türban diyorsunuz.

4) Üstüne yetmiyor :P ben senden daha iyi biliyorum diye ıııııı yok yok uyarı verselerde yazcam :P (lütfen 9 sen ver bari :P :P alıştım uyarılara :P ) sidik yarıştıyorsunuz...

Eeeee suüstüneişemek? kaç mt gitti? Marmarayı da sen kirletmişsin böle :P

haa o safi mi sofi mi neyse ona bişi demiyorum zaten kendisi deeeh dıgıdık deeeh gözlüklerinden takmış ne desek kâr etmez... :wtf:

Bu mesaj Roland tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.11.2006 - 16:46

Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#86 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:46

Sevgili Daaankk;
sizin direk olarak inanca olan saldırınız ve ahiret yargıcı rolüne girmeniz.

Benim yorumlarımın herhangi bir kısmında bu cümlenizle alakalı bir tek cümlemi bulup getirirseniz Harabe sitesine bir daha girmeyeceğime dair herkesin huzurunda size söz veriyorum.

Bu mesaj suustuneyaziyazmak tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.11.2006 - 16:48

#87 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:51

Bir kukllanıcıya dinden ve imandan yoksun bir yorum yazdığını söylüyorsan o kullanıcının dini görüşerinin ve iman görüşlerinin olmadığı anlamı çıkar yoksunluk kelimesi bunu ifade eder.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#88 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:53

Bu bilimden, bilgiden, dinden ve imandan yoksun yorumun; Sahibine tek cümleyle cevap veriyorum.
Ölelimde görelim....
Birde şu duamı yineliyorum...
Yüce Yaratıcı ahirettede sizi Karaoğlanınızdan ayırmasın... Amiiiiiiiiiiiin

Hadi anam hadi
Selametle!..
İnşallah Bu ülkeden de bir gün gidersiniz.
Hadi ense traşını görelim.

Salih Gönüller

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:55

Evet suüstüne güle güle, verdiğin sözün arkasında dur. Ama söz ver başka kullanıcı adı kullanmıyacaksın ... :)

#90 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 16:58

Sevgili Roland;
Gitmenize üzülmüştüm, şimdi gelmişsiniz.... Yalnız ben marmarayı kirletmişim sen suratını kirletmişsin zira sen sidik yarışını tutup rüzgara karşı yapmışsın, sanırım bir kısmıda boğazından aşağı kaçmışki sidik kokulu laflar ediyorsun.
1) Vefat etmiş bir kişinin arkasından zırvalayıp duruyorsunuz.

2) Sonra din iman diyorsunuz.

3) Yetmiyor Türban diyorsunuz.

Birincisi siz ölmüş insanların arkasından zırvalayınca serbest ben geçmişi karanlık bir adamın arkasından konuşursam adı zırvalık öylemi yooook öleeeeee üç köfteye beş kuruş...
Vahdettin Vatan hainimi diye başlık dahi atıyorsunuz. Şimdi soruyorum Vahdettin ölmemişmi yoksa ?
İkincisi hiç tanımadığınız birisine hakaret içeren yazılar yazmak din ve imanda yeri olmayan bir mevzudur ben orada sadece yapılan yorum için o cümleyi kullandım şu at gözlüğünüzü bir çıkarsanız meseleyi anlayacaksınızda işte onu bir yapsanız...
Son olarak benim hiç bir cümlemde türban kelimesini bulamazsınız yazdıklarımı dön baştan yeniden dikkatlice bir kez daha oku belki bana minumum bir sevgiyle yaklaşmana vesile olur.
Selam ve saygılar.....

#91 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:03

kim takar konsepti bee.. sorucam işte..suüstüne yazı yazmak siz ne işle meşgulsünüz acaba ? gerçekten çok merak ettim :)

...

#92 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:05

Sevgili Daaankk;
Bilgi eksiğiniz var Peygamberler hariç herkes hatta Allah'ın en sevgili kulları dahi yorumlarında veya yaşamlarında dinle ve imanla alakası olmayan iş veya işlemler yapabilir bu da onun sadece günahkar olmasına neden olur. Ben orada şahsın sadece yorumuna o iki kelimeyi kullandım bunu neden anlamak istemiyorsunuz ? Şimdi size soruyorum hiç tanımadığınız birisine hakaretler yağdırıp kalp kırmayı dinle veya imanla bağdaştırabilirmisiniz ?
Tabiki cevabınız hayır olacak, şimdi geriye dönüp o şahsın malum yorumunu tekrar okuyunuz bakınız hakaret ve kalp kırıvcı kelime veya cümleler varmı yokmu ?

#93 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:06

E deminden beri Ne demeye bu başlığın altında atıp tutuyorsun o zaman.
Sana git dedik hala burdasın sen git abin gelsin hadi

Salih Gönüller

#94 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:08

Bu bilimden, bilgiden, dinden ve imandan yoksun yorumun; Sahibine tek cümleyle cevap veriyorum.
Ölelimde görelim....
Birde şu duamı yineliyorum...
Yüce Yaratıcı ahirettede sizi Karaoğlanınızdan ayırmasın... Amiiiiiiiiiiiin

Yani diyorsun ki kimin cennete kimin cehenneme gideceği ortada. Biraz daha açacak olursak yani sen çoktan karar vermişsin Allah adına. Yoksa Allah rolüne mi soyundun sayın suüstünde... en son ne yapıyodun hatırlamıyorum..
Gönderilen Resim

#95 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:19

Sevgili Elric;
IQ ortalaması vasatın üzerinde olan herkes ölelimde görelim cümlesinden şunu çıkarır. Sizler fikirlerinizde haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz bende fikirlerimde kendimi haklı görüyorum ama en doğrusu öldükten sonra ortaya çıkacaktır. Ben bunu anlatmaya çalıştım. Öldükten sonra ben cennete siz cehenneme gideceksiniz diye bir cümlenin olmamasına rağmen kendimi haşa Allah rolüne koyduğumuda nereden çıkardınız ? Bunu bana izah edermisiniz, eğer sizin savunduklarınız ve Karaoğlanınız haklı ise ben cehenneme siz cennete gideceksiniz demektir. Ama bunun anlaşılması için öldükten sonra ortaya çıkacağını belirtmek istedim hepsi bu...
Selam ve saygılar sunuyorum.

#96 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:29

Nasıl kıvırıyor adam yaa
Bunu yapıyorsunuz siz bunu herkes de görecek üzerinize biraz gelindi mi hemen bir şeyler yumurtluyor ardından da yok ben şöyle dedim ben böyle dedim. KIVıııIIıııııııRRR
Ben de sana hakaret etmedim o zaman. Ben sizin yaptıklarınızın nekadar şerefsizce, ne kadar alçakça, ne kadar sahtekârca, olduğunu söylüyorum. Haşa sana ne sözüm olabilir
Sen Melek kadar temiz de olabilirsin. Ama sözlerin hep yalan.

Salih Gönüller

#97 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:40

Okan yüksel nerde..
Nerede o mübarek adam.
Bir sürü Okan Yüksel vari adam gelse de yeri dolmayacak
:train:
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#98 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:41

Fikirleri tükenen beyinsizlerin hakaret içeren cümlelerine cevap verilmeyecektir. Ne kadar tahrik ederseniz ediniz ben oyununuza gelmeyi düşünmüyorum, bu beyinsizlerin yorumlarını ise site yöneticilerinin taktirine bırakıyorum....

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:44

Hala senin verdiğin sözü tutmanı bekliyoruz ama sayın suüstüne?

#100 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2006 - 17:45

işin ilginç tarafı hakaretten şikayet ediyor ama kendiside altta kalmıo...
:train: