İçerik değiştir

* * * * * 3 Oylar

Bana Özel

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 255 yanıt verildi

#61 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2011 - 12:24

Çok kötü bir kabus gördüm ve ağlayarak uyandım o arada aşkımla konuştuk sanki hissetmiş gibi anladı tabi sordu kötü bir rüya gördüm dedim ne gördün dedi canavarlı bir rüya sanırım filmlerden etkileniyorum dedim tamam dedi tekrar uyumak istiyorum dedim aslında doğru değildi onu görmüştüm. Ama dünkü olaydan sonra söylemek istemedim rüyamda bana karşı çok ilgisiz davranıyordu beni sevmediğini gösteren davranışlar sergiliyordu ve bir başka bayanla konuşuyordu dayanamadım gidip gelir misin konuşabilir miyiz dedim hiç kaile bile almadı rüyamda o sinirle tüm kapıları hırsla kapatıyorum filan sonra o bayanla kalkıp gittiler ağlayarak uyanmama sebep olan rüya buydu..

Çok seviyorum ya bu kabusları çok sık görmeye başladım. Çünkü benim problemim insanlara hiç güvenmiyorum kendimden başka kimseye güvenmiyorum :girlcry: Hep bir şüphe oluyor içimde bu yüzden de aşırı kıskançlık gibi yansıyor bunları bastırmaya çalışsamda bir şekilde hep patlak veriyor. Kendimi geçtim ona da zarar veriyorum. Bunun farkındayım bazen keşke hiç bu kadar çok sevmeseydim diyorum ya da bu duyguları hiç hissetmemiş olmak daha güzel olabilirdi. Sevgimin ölçütü yok beceremiyorum gece uyuyamadım dolayısıyla hep bunu düşündüm yani uzaklaşmalı mıyım ben kimseyi sevmemeli miyim hiç mi güvenemicem peki nasıl olucak hep herşeyi mahfedip hayatımızı en güzel noktasında zindana mı çeviricem gibi şeyler .. ikilemlere düştüm

Aslında şuanda bulunduğumuz konumda olmak bile bir mucize çünkü insanları hep kendimden uzak tutmaya çalıştım yakın olmak istemedim yakın olduğumda bile hiç birzaman tam anlamıyla hayatımda olmalarına izin vermedim yani ona bazı konularda gözüm kapalı güvendiğimi gösterir her konu da güvensiz değilim tam anlamıyla güvenmek istiyorum. Beni için çok çok güç olan bir duygu belki de yavaş yavaş oluyordur ben hemen olsun istiyorum üzmek de üzülmek de istemiyorum.

Dünkü olaya gelince bilgisayrında kamerasını takılı gördüm ve alaycı bir biçimde kamera takılı aaa çok güzel neler yapıyorsun dedim gel bak neler yapıyormuşum dedi bakmadım benim için bir şey araştırma üç beş resim atıcam diye hala onunla uğraşıyormusun dedim ama tabi hala güvenmediğimi gösteriyordu bakmamıştım sonra o sinirle baktım bir sürü programlar doğru söylüyormuş benim için program araştırıyor kameradan da ayrıca resimler atıldığı için programları denemek için takmış o anda sustum zaten bir mahçupluk bir pişmanlık aldı beni kamerayı çözdü kabloları da söktü o hırsla elimi tutup al hepsi burda daha da senin için birşey araştırmıyorum dedi öyle dondum kaldım giderkende tek kelime etmedim ne denilebilir ki sonra bir kaç dakika sonra geldi ve sarıldı seni seviyorum senden başka kimse yok dedi :girlcry:

Benim içinde bir o var.

#62 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2011 - 13:19

Bugünse hiçbirşey olmamış gibi konuşuyor hatta dünkü olayı ne o ne de ben açıyorum. Ama kırgındır muhtemelen bu konuda elimden birşey gelmiyor anlayış bekliyorum ben de güvenmek istiyorum. İstemekle olsa ..
Bu akşam için yemekler benden dedi o nerden çıktı dedim değişiklik olsun dedi sanırım biraz havamız değişsin istiyor kendimi toplamam lazım yoksa böyle yemeğe kıpkırmızı gözlerle katılmak istemiyorum.
Çok güzeeel olmam lazım değil mi (=

Bu arada aşkımın tabiriyle sarı kafa iyileşti hiçde hoşlanmıyor hayvan bu tabirden o böyle dedikçe ona bağırıyor :P O da uyuz etmek için inadına söylüyor. Ama dün tembihledim birdaha sakın o sana öyle dese de bağırma olur mu bak onun sayesinde iyileştin bebeğim sana ilaç getirdi dedim beni kafasını bi sağa bi sola yatırıp dinledi ama ne kadar sözümü dinler bilemiyorum. :teehee: İki gündür kabızdı veterinere götürücektim sonra aşkımın aldıklarını bi deneyelim dedik. Bugün benden önce uyanmış sonra onu yatağıma getirip birazcık daha uyuttum ama on dakika sürdü kalkıyor birde beni de uyandırıyor beyefendi mama istiyor cıx cıx cıx sıfır anlayış bu kız gece uyudu mu uyumadı mı hiç düşünen yok ki *böö

#63 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2011 - 12:15

Dün gece keyifli bir yemek yedik (=
Ama aşkımın malesef gözünü doyuramadılar yeter yiyemeyiz desem de ne varsa istedi açken gözü doymuyor bak hepsi kalıcak yazık olucak yeter diyorum ama kime diyorum birde diyor sen yiyemeyebilirsin ama ben yerim karışma zaten porsiyonların ebatına bak dedi peki görücez dedim.
Neyse başladık ben zaten çok fazla yiyebilen bir insan değilim yemekle çok fazla aram yok aşkıma gelince bi an başlarken gerçekten tüm tabakları bitiricek ve yine doymıcak gibi geldi öyle bi başladı ki :kihkih: Yani bu iştahla sıfır göbek ve fit vücut bitanem seni tebrik ediyorum. Sabah yürüyüşlerinin koşularının etkisi de vardır tabi ki.
Bianda durdu ee hadi daha hepsinin yarısını yedin dedim arada ben de yardım ediyorum şşşşş sus laf filan söyleme çok fena şiştim dedi :kihkih: Soda istermisin dedim soda içicek yer kalmadı dedi deli yahu niye okadar yiyorsun yani tamam yiyemiyorum de bırak.
Ayy ben onun bu hallerini çok seviyorum :kihkih:

#64 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2011 - 13:56

" Yanlış Anlama Anne

Amacım seni üzmek değildir
Beni sakın yanlış anlama.
Pişman olmanı isteyemem senden
Ya da ağlamanı
Sadece dinlemeni istedim,
Birazcık kabullenmen fikirlerimi.
Ya da ne bileyim
Kendi doğrularını değil de
Biraz da benimkileri düşünmeni istedim anne.
Sevmeni istedim benim sevdiklerimi
Ama senin gibi değil benim sevdiğim gibi.
Görmeni istedim güneşi
Benim gördüğüm gibi
Yani sadece sarı ve yuvarlak değil
Arasında turuncuların da olduğu bir resim gibi.

Senin doğrularını inkar ettim anne,
Karşı çıktım sana
Ve sen tüm kızgınlığınla
Kötü kötü suratıma bakıp kızdın.
Oysa biliyor muydun
Aynı zamanda sen de benim doğrularımı
İnkar ettin anne.

Sevdim anne
Doyasıya, ölesiye.
Ama bilmen gereken bir şey vardı,
Asla boyun eğmedim eğmeyeceğim,
Senin de öyle görmeni istedim
Ama göremedin anne.
Bana asi deme anne
Çünkü senin istediğin
Kendi fikirlerini
Barınamayacakları bir bedene sokmak
Oysa ben de büyüdüm anne,
Eski küçücük çocuk değilim artık.
Kendi fikirleri olan
Özgürlüğüne düşkün bir insan olma yolundayım.
Yani bir başka deyişle
Bir yaşama savaşı veriyorum belki kendi kendime

#65 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2011 - 14:04

Bana kızma anne
Çünkü sen hiç ayakların kopana kadar
Ve dilediğince bağırarak dans etmedin.
Çünkü sen hiç ağaca çıkıp
Ayvaları toplamadın.
Ya da yakamozları seyretmedin akşam,
Dalgalı bir denizde boğuşmadın dalgalarla;
Belki de ıslak kumlara
Üstüm kirlenir mi diye düşünmeden
Uzanmadın,
Ya da yıldızları toplamadın gökyüzünden.
Belki de bunların hepsini yaptın da,
Bana anlatmadın.
Niye anlatmadın anne?
Senin yaptığın hataları yapmayayım diye mi?
Oysa söyler misin anne
Hataları yapmadan doğruları nasıl öğrenebilirim?
Nasıl ben olabilirim istediğim gibi?
Nasıl yaşayabilirim bu iğrenç dünyada?

Ben siyaha mavi derim belki
Körü körüne inanmadan,
Oysa sen yemin edebilirsin siyahın siyah olduğuna
Peki niye düşünmüyorsun anne
O ya maviyse diye?

Hiç çikolata savaşı yaptın mı anne
Gülmekten katılarak
Hiç düşündün mü her sene kızdığın
O yumurta savaşı ne eğlenceli diye
Belki de o savaşı yapmasaydım anne
Yanlışlarla savaşmayı öğrenemeyecektim

...

Bu mesaj KãRdé£éN tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 18.08.2011 - 14:37

#66 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2011 - 14:17

Ben risklere girmeyi severim
Yani tekdüze bir yaşam istemiyorum
Çevremdekiler gibi olmak,
Ben değişik olmak istiyorum anne
Fikirlerimle tanınmak
Aramızda dağlar var
Kocaman dağ gibi fikirler
Belki de bir savaş var aramızda,
Adı
Fikirler ayrılığı.

Ben karanlıktan korkmam anne
Çünkü onun gizini ve güzelliğini biliyorum
Oysa sen hep ışık yakarsın hava karardığında
Oysa perdeleri açıp
Işıkları kapatıp seyrettin mi hiç gökyüzünü
Bardaktan boşanırcasına yağmur yağdığında
Hiç ıslanmak geldi mi içinden?
Benim geldi anne
Ama sen izin vermedin yapamadım.
Oysa hep korktun hasta olacağımdan
Ben benim anne
Hastalığım da bana sağlığım da...
Artık böyle olmak zorunda
Belki bunları beni düşündüğünden yapıyorsun
Ama bu kadar düşünme anne
İzin ver biraz da ben düşüneyim

Bana kızma anne
Benden önemlisi fikirlerimi inkar etme
Çünkü bu fikirleri sen yarattın
Ben istemeden
Bunu unutma!

Herkes bir şey olabilir anne
Çok çalışabilir, başarılı olabilir
Ama ben hiçbirşey olabilirim anne,
O zaman bu benim sorunum
Senin değil
Bunu anlamalısın anne
Belki gurur duymalısın.
Diğerlerinden farklı olduğum için
Ya da farklı olmaya çalıştığım için
Ne olursa olsun anne
Dünyanın yedi harikası var
Niye sekizinciyi bulmayalım anne ?
Niye el ele vermiyelim
Ama bir şartla
Sen kendi fikirlerinle
Bense kendi doğrularımla.

#67 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2011 - 14:35

Seni Seviyorum anne
Bunu kaç kere söylemem gerek
Sen de beni sevdiğini söyle
Ve sadece senden yardım istediğimde karış fikirlerime.
Unutma anne
Yanlış yapmadan doğruları bulamam
İzin ver senin yanlışlarını
Ama benim doğrularımı yapayım.
Hep demez miydin sen
Aile en kutsal kavramdır, diye
Bu kutsal kavramı bozmak istemiyorum
Ama bozmamam için yardım et bana anne.
Biraz da benim açımdan bak olaylara
Kırların hala yeşil olduğunu
Ve güneşin parladığını gör
Ama üzülme
Geceleri güneşin kaybolduğunu artık öğrendim
Bak zor olmadı anne
Bir konuda aynı fikirdeyiz
Belki güneşe bakış açılarımız farklı ama
Sonunda ikimiz de inanıyoruz
Gecenin karanlık olduğuna

İmkansızı başarmak istiyorum anne
Çünkü bence
İmkansız diye birşey yok
Bunu anla lütfen anne
Karanlıklarda kaybolmam
Çünkü karanlıklar tahmininden çok daha güvenli.
Benim güvenlikte olduğuma
İnanıyormusun anne
Senin fikirlerinin altında
Yapmadığını iddia ettiğin baskılarının altında
Eğer evet dersen yanılıyorsun anne
Kendimi hiç güvenlikte hissetmiyorum anne
Beni anla lütfen anne
...
Senin ne olduğunu biliyorum
Annemsin
Ama artık sen de benim ne olduğumu öğren
O çocuktur deyip de geçme anne
Biraz güven bana!
Güveniyorum diyorsan
Senden daha çok güven istiyorum.

#68 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2011 - 14:53

Sen hiç tanımadığın insanlara güvendin mi anne?
Ben güvendim
Hiç de öyle anlattığınız gibi
Korkunç değilmiş anne
Karşımda bir gülümseme görünce
Tanımadığım bir insandan
Gözlerim doldu anne
Sen hiç kendini olduğu gibi anlattın mı o kimseye
Çekinmeden?
Ben anlattın anne
Hem de tüm gerçekleriyle
Ve mutlu oldum anne

Sen hiç hırçın rüzgara karşı yürüdün mü?
Yanakların kızarıpta dudakların çatladı mı?
Ben yürüdüm anne
Ve bence yaşamak bu demek
Tüm zorluklarıyla yaşamak.
Eğer bana zorları öğretmezsen anne
Nasıl yaşamın yaşam olduğunu anlarım
Ben senin karnındayken
Her tekmemde düşündün mü bunları
Büyüyüp insan olacağım
Fikirlerimi tartışacağım
Aklına gelmedi değil mi anne?
Düşündüğün sadece
Küçük ellerim, burnum ve ayaklarımdı
Oysa kişiliğim vardı anne
Ben istemediğim zaman
Yemek yedirtemezmişsin ya bana
Garajcılık oynarmışız.
İstemiyorum anne
Başkalarının doğrularını istemiyorum,
Ben olmak istiyorum
Doğrularımla beraber!
Bilmiyorum anlatabildim mi anne
Fikirlerimi doğrularımı
Eğer bana asi diyorsan
Seni kısıtlayamam anne

Ama gün gelince
Bu asi kızınla gurur duyacaksın
Sana söz veriyorum.
Ve senden söz almak istiyorum
Siyaha mavi
Kırlara yeşil
Güneşe resim olarak bakman için
Benim gördüklerimi görmen
İnsanlara güvenmen için.
SENİ SEVİYORUM ANNE
Ve beni sevmeni istiyorum
Küçük kızın değil de
Seninle konuşabilen
Bir insan olduğum için. "

Bu mesaj KãRdé£éN tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 18.08.2011 - 14:55

#69 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2011 - 12:43

Çok duygulandım şuanda hiç tanımadığım bir insanın yazdıklarıyla göz yaşlarıma hakim olamadım hem o nicke sahip insanı daha iyi anlıyorsun hem de yazdıklarında kendimi bulup kendime kızdım onun kızdığı konulara kızdım. nicki hüfyaa annesine olan özlemini ve yaşadıklarını anlatmış Allah rahmet eylesin, Allah sabır versin.

Bende annemden uzaktayım ayrı illerde yaşıyoruz aslında ben istediğim zaman gidip görebilirim ama gitmiyorum çünkü içimden gitmek gelmiyor en son kendisi gelmişti biraz kalıp döndü ona bir çok konuda kırgınım ama yine de iyi ki var hep varlığını bilmek istiyorum onu seviyorum annemi herzaman arayıp halini hatrını sorarım o isterse aramasın Allah herkesin sevdiklerine uzun ömürler versin.

Beni en çok kıran üzen nokta daha önce yazmıştım ameliyata giriceğim zaman haber verdiğimden bana bir sürü bahane buldu bu beni çok kırıp üzmüştü ve ben günler yaklaştıkça annem yanımda değil diye içten içe acı çekmiştim evet son günde geldi nasıl geldi yanımda olan insanlar beni üzgün gördü bir tek bunu kardeş-kardeşe konuşurken sesim titreyerek anlattım aynı gün telefon edip kalkıp geliceksin ne demek gelemem bahane üretme yol parasıysa sorun biz gönderelim ondan değilse neden sadece yanında ol olmalısın diye onca laftan sonra geldi ama benim için hiç gelmemiş gibiydi.
Benim bebeğim olsa kız erkek farketmez öyle bi anında bırakın zorla gelmeyi ordan asla ayrılmazdım iyi olduğuna emin oluncaya kadar hemde.
Sonuçta ameliyat bu ne olucağımız belli mi girip de çıkamamak var ters bir durum oluşur Allah muhafaza son görüşümüz olabilir.
Sonra ikincisinde hiç söylemedim.
Üçüncüsü de söyledim gelmedi. Ve bir kez aradı okadar.

Öyle kolay yaşanılan şeyler değil ben sevdiklerim olduğunda yanımda güç alıyorum sürekli kontrol altında oluyordum ilaçlarıma devam ediyordum nerdeyse iki üç günde bir hastaneye gidiyordum ilaçlar her ameliyat sonrası ağırlaştırıldığı için yan etkilerini yaşıyordum mesela sürekli halsizdim ve erkenden uykum geliyordu sonra doktorumun kontrolleri sonucunda gün belirlenip ameliyat zamanı geliyordu yanımda olan insanları öpüp sarılıp ayağınıza galoşla içeri alıyorsunuz sonra bir hemşire gelip tüm üzerinizdekileri çıkarmanızı ve o yeşil ameliyat elbisesi giymenizi saçlarınıza da o bandanayı geçirmenizi istiyor sonra buz gibi bir odaya giriyorsunuz bir sürü çeşitleri aletlerin olduğu uzanıyorsunuz ve odaya doçent doktor dört hemşire bir tane de anestezi uzmanı geliyor o arada hazırlıyorlar sizi göğsünüze bantlar yapıştırılıyor kalp atışlarınız ekranda görülüyor oda da o ses hakim oluyor bir kolunuza serum verilmeye başlanıyor zaten size söylüyorlar hiçbirşey yemiyor su dahi içmiyorsunuz sonra anestezi uzmanı geliyor ve sizin diğer elinizi tutup yatıştırmaya çalışıyor sizinle konuşuyor sonra sana oksijen vericem diye sizi kandırıyor tamam diyorsunuz ilk yattığınızdan biraz daha rahat oluyorsunuz adın ne soruyor söylüyorsunuz o arada hemşireler üstünüze doğru gelen ikili ışıklar getiriyorlar hazırız diyorlar sonra anestesi uzmanı biraz başın dönücek korkma tamam mı diyor sonra başınızdaki o ışık ikiyken birden dört olup dönmeye başlıyor uzmanı hayal meyal görmeye başlıyorsunuz yaşın kaç diye soruyor yirmi yir - mi derken derin bir uykuya dalıyorsunuz...

Şimdi bunların kolay yaşanılan bir durum olduğunu kim söyleyebilir ve uyanıp uyanmamanın garantisi var mı ?

Sonra uyandığınızda odadasınız ve yanınızda bir hemşire ve sevdikleriniz o ara ne oldu ? ben oraya nasıl geldim ? göğsümdeki bantlar yok oksijen yok serum hala kolumda üstümdeki örtüler hıı altımda bez var bunu kim yaptı diye utanmayla karışık olayı gelişenleri onu bunu anlamaya çalışır vaziyette kendinize gelmeye çalışıyorsunuz birde siz bunları düşünürken sevdiklerinizin dibinizde sorduğu sorularda eklenince böyle bir aptallaşma yaşıyorsunuz.

İşin kötü tarafı kendinizi gayet iyi hissederken saat ilerledikçe sıklaşan bir ağrı ve doktorunuzun kontrole gelip verdiği tavsiyeleri dinlemeye çalışıyorsunuz ve o ilk gece beş tane hapa rağmen o ilk evdeki geceniz sabaha kadar ağrıyla sonuçlanıyor. Hani normalde yataktan normal kalkıcam sanıpta o ilk ayağa kalktığınız an bir baş dönmesiyle yalnız kalkamayacağınızı ve bir yardım almadan yürüyemiyeceğinizi anlıyorsunuz bir iki hafta evde yarı yatar pozisyonda geçirdiğinizden bu sürecin her evresinde aslında bir insana ihtiyacınız oluyor ve ben o kişinin annem olmasını istedim sadece.

#70 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 20.08.2011 - 14:34

Dün akşam saatlerinde zeytinyağlı yaprak sarması yaparken cep telefonum ısrarlı ısrarlı çalmaya başladı elimi yıkadım baktım Asu nasılsın iyimisin ne yapıyorsun sohbetinden sonra Koray'ı sabahtan beri yaklaşık yirmi otuz kere aradığını ama telefonunu açmadığını çok endişelendiğini söyledi bir şey mi oldu haberin var mı diye sordu bende uzun zamandır görüşmüyorum ama endişelenme birşey yoktur sakin ol dedim olsaydı duyardık dedim birde ben arayayım sana dönerim yine tamam mı dedim aradım ikinci çalışta telefon açıldı gayet de iyi ve bilgisayar başındaymış Asu çok endişelenmiş ve beni aradı oyüzden birşey mi oldu diye aradım telefonu bir aç konuşun olur mu dedim hadi kapattım zaten çok işim var bir de sizle uğraşıyorum dedim :P
Sonra tekrar Asuyu aradım canım endişelenme bir problem yok dedim nerdeymiş dedi pc başındaymış dedim belki de görmedi son anda farketti telefonu dedim tamam dedi ama sesinden anladım yani iyice bozuldu ee haklı ama kız sen sabahtan beri cevap verme sonra bir başkası arasın ulaşsın benim ki öyle bir şey yapsa *aptal

Umarım sorunları kalmaz çünkü birbirlerini sevdiklerini biliyorum.

#71 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2011 - 21:31

asunun yerinde olsam seninle konuşmazdım.

senin yerinde olsam buraya bu yorumu yazmazdım...

ama biliyorum senin yerinde değilim... :whistling:

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#72 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2011 - 10:19

Çok üzgünüm çok moralim bozuk fıstık çok hastalandı :( Nasıl farkedemedik hiç de göremedim yani okadar seviyorum filan ağlamasa hastalığını hala anlıyamıcam iki sabahdır gözleri doluyor kıyamam onun zeytin gözlerine içimden bir şeyler eriyor gidiyor adeta bende mutsuz belki de diye en sevdiği mamaları verdim bir iki kez yedi bıraktı ki normalde başından ayrılmaz bitirene kadar sonra seviyorum sesleniyorum benimle ilgilenmiyor normalde o beni dinler ayrıca sabahları hep benden önce kalkar karnı acıkır ve beni uyandırırdı onu da yapmıyordu yani herşeye tepkisizdi ve götürdüğümde çıktı benim bitanemde böyle yanağında ve boynunun altında yarası varmış ayy o an gördüğüm an öyle kötü oldum ki hemde bayağı da derin ben başladım hiii iyileşicek mi demeye ağladım ağlıyacam lütfen fazla canını yakmayın dedim baktım çok karışıyorum dedim ben iyisi dışarda beklim çok kötü oluyorum.

Şimdi merhemlerimiz var düzenli kullanıyoruz vitamin takviyesi yapıyorum ayrıca sprey kullanıyoruz biraz merhem sonrası canı yanıyor :( ama iyileşmesi için sürmemiz gerekiyor dün hiç uyuyamadı merhemden dolayı bende kaç kez kalkıp ona baktım bilmiyorum ruh gibiyim. İnşallah iyileşir.

Sanırım nazar değdi çok göze geldi resimlerini videolarını facebookta paylaşmıştım zaten sonra hep hastalıkla mücadele etmeye başladık birinden kurtulup iyileşti başka birşey çıktı. Eve gelen olunca da ilgi çekiyor çünkü o kadar akıllı bir hayvan ki bebekliğinde almıştım o zamandan beri ve birbirimize çok alıştık artık anlıyoruz aslında eğitmedim ama öyle kendisi anlayıp bakıp yapmaya başladı o birşeylere tepki verince başka birşeyler öğrettim derken durum bu oldu ama çok iyi dinler ona seslenip birşeyler anlatırsan kafasını sağa sola yatırıp dinler ve ben ona artık hiç kızmıyorum çünkü neye kızdığımı bildiğinden yanlış birşey yapınca direk beni görünce bırakıyor o benim aşkım onu çok seviyorum. İnşallah bunu da atlatıcak.

Bu arada şu bahsettiğim çifte gelince sanırım hala araları kötü facebookta mesaj içerikli cümleler kurmuşlar daha doğrusu Asu kurmuş Koray hala tepkisiz ne oldu bilmiyorum. Ama durum iyiye gitmiyor birde şu yorumlamalar yok mu bir şey yazsın hemen altlarına hayırlısı olsun boşver canım saçmasapan yorumlar kız onu seviyor belki acı çekiyor ve üzüntüsünden kızgınlığından yazıyor biz de yaşadık bunları ama gerçek sevenler ayrılmaz ay-rı-la-maz onlara kaldı sanki cevap vermek hadi yazdın olumlu bir cümle kur bari..

#73 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2011 - 19:23

Her kadehte bir yıldız tuttum
Söndürdüm avuçlarımda
Koşarak kaçtım güya çocukluğumda
Büyümeyi öğrenemedim hala :teehee:

#74 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2011 - 13:18

Fıstık iyileşiyor dün gece uyuyordu ve yarası henüz bir gün sürmüş olmamıza rağmen küçülmüş merhem çok iyi geldi dün veteriner ile yine görüştük merhem etki etmezse bırakıp başka bir tedaviye geçicektik ama iyi gelince devam ediyoruz ve yönlendirildiğimiz şekilde dikkat ediyoruz ve artık ağlamıyor da sadece merhem sürerken elimizi itiyor tutup zorla sürüyoruz ama onun sağlığı için yapmak lazım. Merhem sonrası biraz rahatsız oluyor şimdilik sıkıntımız bunlar..
Bugün daha iyi biraz daha tepkili beni dinliyor. Ve yemek yemeye başladı birazcık daha iştahlı ama yine eskisi gibi değil.
Sağolsun aşkım da sürekli arıyor durumunu soruyor o da çok seviyor.

Bugün facebookta Asu ile konuştum uzun uzun dertleşti kimseyle konuşamamıştım çok iyi geldi dedi durumları da kötüye gidiyor dört gündür görüşmüyorlarmış :( çok fazlasıyla kırılmış ve artık yoruldum diyor.
Kızın istediği ailem biliyor hep soruyorlar çalışıyor mu diye diyor yalan söylemekten yoruldum ve artık aileme de ayrıldık dedim diyor. Ben de bu konuda haklı olmadığını söyledim çünkü yeni derslerini verdi hemen öyle kalıcı işe girmesi ve hemen tutunması mümkün değil kaldı ki daha askere gidicek Asu dedim ama sadece o değil bana defol git dedi ve bana neyse aileme de hakaret etti hıı öyle mi bak o konuda haklısın buna hakkı yoktu dedim öyle konuştuk ve sana anlattığımı bilmesin dedi tamam canım dedim.
Bugün Koray'ı cep telefonunu bir arayayım belki konuştukça anlatırsa ogün Asu ile görüştün mü diye konuya girmesi için beklerim. En azından özür dilesin söyledikleri için gönlünü alsın Asu da baskı yapmaz artık ve barışsınlar *puff

Bir iyi bir kötü haberle gidiyoruz ama bomba bir haber geliyoooooor hazır mısın ? peki söylüyorum Erdemler rap müzik yapıp söylemişler kendi isimlerini kullanmamışlar takma isim kullanmışlar ilk ve ikinci videolarını sanal aleme verdiler benide etiketlemişler ben şahsen çok beyendim ve en az onlar kadar da heyecanlandım Allah yollarını açık etsin inşallah dilediği yerlere gelirler klipleri de hoşuma gitti ayrıca siyah beyaz olması çok güzel olmuş hem sözlerini yazıyorlar hem okuyorlar. Şansları bol olsun. *cool

#75 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2011 - 11:17

Korayı aradım canım napıyorsun çok özledim muhabbetinden sonra o gün fazla konuşamadım işlerim vardı merak ettim Asu ile görüşebildiniz mi dedim hı evet dedi pis pinokyo evetmiş dört gündür görüşmediklerini biliyorum o konuya girmeyince ben de giremedim haliyle sonra gelmesini istedim yok ya bu aralar gelemem dedi sen ne yapıyorsun dedi o günümü anlattım :P en sonda enişteye selam filan kapattı.Ses tonundan da anlarım keyifsizdi. Benim bu durumda yapabileceğim hiçbirşey yok.

Birde bu aralar fena oyuna sarmış durumdayım facebookta oynanan Empires & Allies.
Oyunu ilk bana Doç. Dr'um gönderdi. Nasıl bir oyunmuş acaba diye daveti kabul edip komşusu oldum ogün bugün neti açıp ilk oyunda buluyorum kendimi, çok sevdim. Kendi imparatorluğun oluyor orda mısır, ananas vs. ekip mahsul topluyorsun, görevlerin oluyor onları yaptığında yeni görevler alıyorsun, evler kurup evlerden kira topluyorsun, kışla kuruyorsun asker, topçu vs. çıkarıyorsun, tersane kurup savaş gemisi, zırhlı gemi vs. çıkarıyorsun, hükümet kurup komşularını göreve davet ediyorsun, karanlık güçlerle savaşıyorsun, yada komşuların işgal altındaysa onlara yardım edebiliyorsun, komşuların sana sen onlara hediye gönderebiliyorsun, komşularına işlerinde yardım edebiliyorsun komşularını ziyaret edip yardım ettiğin gibi işgal de edebiliyorsun öyle çok güzel bir oyun şimdilik iki arkadaşımı daha davet ettim üç komşum var *turk

Aşkıma da anlatmıştım bana oyun almış Age of Empires dün onu kurdu henüz oynamadım saat geç olmuştu ama bir kez açıp baktım aynı oynadığım oyuna benziyor sevebiliceğim bir oyun bitanesini de düşünürmüş *gkisses

#76 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2011 - 16:05

Bu başlığ*gunün içinde yaşadıklarımdan beni etkileyen herşeyi yazıyorum her ne kadar başlığım Bana Özel olsa da bu konu benim günlük odam.

Çok fazla yazı yazmaktan anlamam. Bir kaç kere günlük tutmaya başlamıştım ama kalem ile yazmak bana daha sıkıcı geliyor hepsi yarım bir şekilde kaldı. Bilgisayarıma da yazmıyorum çünkü yazdıklarım kalıcı olsun istemiyorum hani şöööyle çok güzel şiirler yazılar yazsam belki kalıcı olabilir. Bi nevi içimi döküp geçiyorum.

Okunuyor mu okunmuyor mu artı mı eksi mi yorum mu pek ilgilenmiyorum. Ama bugün dokuz tane olumsuz prestij puanı ile karşılaştım. İlk anda evet kızdım ve baktıkça ama hepsine de olumsuz vermiş *böö dedim.
Tabi herkesin görüşleri farklı olabilir. Benim yaşadıklarım da kendince yanlış gördüğü birşeyler olmalı, bende kişilerin paylaşımlarına bakıyorum bazen gülümsüyorum bazen ağlıyorum bazen anlam veremiyorum bazen yanlış buluyorum filan hoşlanılmasam da yine de kızgın değilim kimseye ..

En azından okuduğu için teşekkür ediyorum Gönderilen Resim bu çiçek ona olsun.

#77 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2011 - 16:18

olumlu rep benden

çiçek için teşekkürler :img-hi:

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#78 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 10:45

Aşkımla dün telefonda konuşurken canının çiğ börek ve yanında da buz gibi ayran olsa diye sayıkladı biliyor tabi benim hamur yoğurup açabildiğimi daha önce yapmıştım :P Tamam yaparım yeriz dedim. Zaten öyle dememi bekliyor ama çiğ börek kıymalı olmasın dedi neyli olsun dedim sadece peynir dereotu yada maydonoz eklesem hayır sade peynirli dedi tamam dedim. İlk defa canının istediği bir şeyi söyledi kıyamaaaam aşkıma onu çok seviyorum.

Hemen başladım tabi saçıma bandana ellerimde ojeliydi ama eldiven giydim. Sonra önce hamuru yoğurdum biraz dinlendirip açtım ve pişirdim. Ayranı da hazırlayıp dolaba koydum. Üstüm başım un oldu bunu yaparken en sevmediğim tarafı ben ve mutfak arasında un savaşı olmuş gibi oluyor :P

O arada da kapı çaldı aşkım geldi :teehee: vahim bir durumla kapıyı açtım. Üst baş un başımda bandana elimde eldiven çok rezilceydi :blush:
Aşkım ya daha giyinemedim hiç bakma mutfağa da sakın girme dedim önce mutfağı toparlıyayım sonra üstümü değiştiricem.
Çok tatlısın ama ya dedi tabi çok bak unlu unlu harikayım dedim. Sakın girme dedim ya inadına benle mutfağa geldi ohhh mis gibi kokuyor dedi aşkım lütfen bakma diyorum sen benle mutfağa geliyorsun :( dedim tamam dedi gülerek nette haberlere göz atim diye geçti.

Sonra toparladım üstümü giyindim iftarı da yaptık sinema kanalında film vardı onu seyrediyorduk koltukta ben onun omzunda oda kafasını yastığa koymuş öyle uyuyakalmışız ta ki benim cep telefonum çalana kadar ikimizde uyandık arayan annem bir saat konuştuk daha da konuşurduk da annemin kapısı çaldı oyüzden kapatmak durumunda kaldı :teehee:

Annem telefonda amcamları babanemi anlattı ona yaptıklarını kırgınlıklarını özür beklediğini anlattı anlattı anlattı benim düşüncem ona hak veriyorum eğer beni dertleşmek için arıyorsa eyvallah ama beni onlardan soğutmak amaçlıysa zamanında ben ekmeklerini yedim sularını içtim küçükken onlarda kaldığım zamanlarda nazımı da çektiler kahrımı da niye soğuk olayım ki ben böyle olmak istemiyorum. Ben ilkini düşünüp dinliyorum anne-kız dertleşme.
Etkilenmiyor muyum kimi zaman etkiliyor bende uzaklaşıyorum onlardan ister istemez ama bu arada kalmak çok zor oluyor yoruluyorum.

Sonra bunları aşkımla da konuştuk ona daha ayrıntılı anlattım zaten o da herkesi ara, git en güzeli bu olur dedi.

Bu mesaj KãRdé£éN tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.08.2011 - 10:46

#79 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 12:23

#80 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj