İçerik değiştir

* * * * * 3 Oylar

Bana Özel

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 255 yanıt verildi

#81 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 18:30

Çok sinirlerim bozuk gözlerim doluyor ağlamamaya çalışıyorum çünkü süslendim hazırlandım bir buçuk saat sonra araba gelicek ve istesem de istemesem de gitmek durumundayım hiç de bayılmıyorum otelde yemek yemeğe, ailem için önemli bir yemek bu akşam tüm çalışanlar orda olucak.

Aşkım aradı ne giydiğimi sordu bende anlattım yok onu giyme dedi ne giyeyim dedim bilmiyorum değiştir yada ben seni değiştiririm dedi tamam ozaman öyle yap dedim suratına kapattım :( Ben orda birilerine bakmaya mı gidiyorum ya hayret bir şey.
Nasıl bir cümle o. Ben bazen onu tanıdığımdan şüpheliyim sayesinde asık bir suratla yemek yicem yada yiyemicem. Çok kırıldım nasıl bu durumu telafi edicek bilmiyorum.

Beş dakika önce de ablamla konuştum. Hiç gelmek istemiyorum diye geveledim ben yanında olucam yani görün en azından dedi bütün üstümdeki fresh hal gitti geç filan katılıcam.

#82 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 18:57

Oysa ki her yerde ondan bahsediyorum onunla ilgili güzel hayaller kuruyorum :( Aklında varsa öyle başkası gitsin hiç sorun değil. Bunu yapıcaksa hiç durmasın. Şu an üzüldüğüm kadar hiçbirşey üzemezdi sanırım hala ellerim titriyor gören de çok açık giyiniyorum zanneder dizimden üç karış yukarda ne var zaten evimin önünden binip inicem.

Neyse telefon geldi çantamı alıp çıkıcam :( çok mutlu olsun beni bu hale soktuğu için .

#83 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 23:04

bayanların yaşı sorulmaz ama sizin yaş kaç ?

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#84 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 08:24

" Erkeğin iki şansı vardır ; iyi kadın ve kötü kadın ama kadınların öyle mi ? Bunun ayısı var öküzü var odunu var kütüğü var varda var ... "

#85 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 09:37

Erkek devlettir; yönetir, korur, sahip çıkar...Kadın millettir; devleti yalnızca o ayakta tutar...

*kick

#86 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 12:30

Bu şarkıya bayılıyoruuum.

#87 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 12:39

:girlinlove:

#88 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 13:06

sana özel oldugu için yazmak istemedim ama...
bence; 'aşkım bugün yemek var ne giymemi önerirsin' diye fikir danışsaydın eşine
eminim o da senin o mini etegi giymeni isticekti

evde benim sözüm geçer uyarısı yapmış sanki :blush:
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#89 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 13:25

Dün evden çıktım baktım aşkımın annesi şaşırdım tabi aaa hoşgeldin içeri geçelim dedim kapıyı açtım buyrun dedim yok kızım hiç girmicem dedi köyden geliyorum senin içinde bunları topladım diye poşetleri uzattı teşekkür edip aldım baktım domates biber patlıcan ayrı ayrı poşetlerde bir sürü sebze meyve domates ve biberleri kokladım ımmh mis gibi de kokuyorlar dedim gülümsedi ama olmadı böyle lütfen en azından bi dinlenmiş olursun dedim yok kızım başka zaman gelirim dedi eve gidicem daha dedi saat de yaklaşmıştı yine beklerim dedim annesini seviyorum özellikle bana kızım diye hitap etmesi de çok hoşuma gidiyor :blush:

Poşetleri yerleştirip bende çıktım yemeğe gittiğimde herkes ordaydı en son katılan da ben olmuştum. Servisim hazır ve yemeğe başlanmıştı. Görevli görünce buyrun efendim sizi şuraya alıyoruz dedi masamızdakilere merhaba babında gülümseyip bizimkilerin yanına oturdum sol tarafımda da müdürlerden Hasan Bey vardı. Her ne kadar normal gibi görünsem de yüzüm asıktı bizimkilerin geç kaldın muhabbetine trafik vardı yalanını uydurdum sonrasından ne dediklerini dinlemedim bile.. Yemekte kimsenin suratına bakmadım ara ara dalıp gittim bir ara masaya döndüğümde iş konuşuyorlardı sonra Hasan Bey benim oturduğum evimin olduğu yerler çok güzel dedi sadece bunu duydum çoğunlukla masada sadece bedenen vardım ama yoktum başımı kaldırıp gülümseyip evet çok güzeldir dedim.

İlgi alanıma giren tek şey karşımda oturan minik bir kızdı müdürlerden birinin kızı gelen yemeklerin bir çoğunun sadece bir iki kez tadına bakıp teşekkür ederim alabilirsiniz diye geri gönderdim öyle yerken arada o kıza göz kırptım minik kızda gülüp başını omuzlarına çekti çekiniyor herhalde çok tatlıydı maşallah böyle tombik tombik yanakları vardı gözüm çoğunlukla ondaydı hele bi salata yiyişi vardı ona bayıldım eliyle alıp alıp yedi annesi farkedince mahcup oldu kızım böyle yenir mi diye peçeteyle ellerini sildi lütfen bırakın dilediği gibi yesin çok sevimli maşallah dedim salatayıda uzaklaştırdı yiyemedi annesi bıçakla etleri küçük küçük kesti onları başladı yemeğe ama nasıl ağzını dolduruyor tombikte yanakları zor yiyor onun sayesinde bayağı gülümsedim :)

Yemekten sonra alışverişe gittim evime bir kaç eksik vardı onları aldım alışverişten çıkınca da öyle biraz dolaştım sonra eve geldim ve uyumaya çalıştım.

Daha sakinim ama hala kırgınım.

#90 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 13:55

İki üç gün önceden bilgisi vardı hiç giyim konusu gündeme gelmedi çıkmama saatler kala telefon edip bu konuyu açtı.
Giyim konusunun sorun olabileceğini tahmin etseydim sorardım dora. Kurduğu cümle tehditkar ve emirvaki ben gelemem böyle şeylere. Birde ben bu insanla neler düşünüyorum ne hayaller kuruyorum ömür mü geçer böyle insanın ömrünü yer.. Artık düşündüklerim konusunda şüpheliyim. Şimdiden böyleysek biz bilemiyorum.
Düşündükçe sinirlerim bozuluyor özür dilemek için arıyor özür diliyor biraz daha ılımlı oluyorum uzatmayayım diyorum sonrasında gelen cümlelerden sonra biz bir süre konuşmayalım ara verelim diye noktaladım.
Neymiş efendim onun kriterlerini bilicekmişim mesela uzun etek uzun elbise giymemi istiyormuş ama benim elbiselerimin hepsi dizdeymiş onun kriterleri doğrultusunda olucakmış ben zaten bilirmişim nerde nasıl giyindiğimi..
Tehditkar ve emirvaki olunca birden asileşiyorum benimle konuşma şeklini değiştirmiş olsa mesela şöyle dese Canım benimleyken dilediğini giyebilirsin ama bensizken lütfen giyme aklım sende kalıyor vs. diye devam eden bir cümle olsa farklı olurdu.

Bazen insanları tanıdığımızı sanıyoruz ama yanılabiliyoruz seçimler, tercihler çok önemli ileride çok geç olmadan görebilmek en güzeli hele ki ömürlük bir sevda yaşamak istiyorsak. Bir bayanı kırmadan incitmeden tatlı dille konuşmayı bilmek beceridir. İşte ozaman karşındaki insan seni sevdiği için herşeyi göze alır, fedekar olur ve gerektiğinde herkesi karşısına bile alır buna değer der.

Bu mesaj KãRdé£éN tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 26.08.2011 - 13:57

#91 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 02.09.2011 - 16:17

Fıstık iyileşiyor derken bu sefer de tüylerini yolmaya başladı stres yaşamışmış yani hayvan ne stresi yaşadı anlamadım. *donno
Ev geçindiriyor ya birde boy boy çoluk çocuğu var tabi borcu harcı da vardır e durumu da kötü :P te Allam ya..
Stresden çıksın diye onu pek yalnız bırakmıyorum aşkımmm yerim seni diye laf atıp konuşuyorum ben şey de düşünüyorum acaba diyorum kendi kendime evlenmek mi istiyor :blush: sonuçta bir senedir bakıyorum öyle birşey düşünmedim hiç çünkü başka bir problemi yok.

Aldığımda böyle değildi ya iyice huyu suyu değişti üzüm üzüme baka baka kararır derler ya kaprisli oldu ama benden daha uyuz olduğu kesin.

Ben ona bir tane vitaminli su veriyorum ve hergün değiştiriyorum değiştirme hayatta içmez.
3 farklı mama veriyorum canı hangisinden istiyorsa ondan yiyor en çok ithal mamaları seviyor bir keresinde ithal mamaya alıştı öbürküleri bakıyordu hıhh der gibi dokunmadan gidiyordu çok umurumda üçünden birini ye aç kalırsın dedim ertesi gün başladı yemeye öyle kaprisli öyle uyuz ..

#92 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 11:49

Bunu kalpten ve içten yazıyorum ki artık onu SEVMİYORUM hiç bir şey hissedemiyorum içimde olan herşey malesef bitti. Onun yokluğu bana dayanamadığım kadar acı verirdi nefes bile alamazdım yazmakla anlatamazdım olanları ve hiçbir şey beni mutlu etmezdi artık farkettim ki hiç acı çekmiyorum ve ilginçtir ki hiç ağlamadım. Onsuz günler gayet normal ve neşeli geçiyor..
Fazlasıyla kırgın olduğumdan mı böyle yoksa bu hislerim geçer ve herşey eskisi gibi olur mu bunu zaman göstericek hiç bilmiyorum.

İyisiyle kötüsüyle çok şey yaşadık şöyle yaşadığımız şeyleri düşünüyorum da bendeki iyi günlerin toplamı kötü geçen günlerinkine oranla yarısına denk geliyor.
Onunla olduğum zaman içinde çok değiştim.
Onun tanımadığı ve onaylamadığı hiçkimseyle görüşmedim arkadaşım dediklerim sorun oldu diye bir açıklamayla sildim ve hala da öyle görüşmüyorum.
Cep telefonum sorun oldu hattımı kırdım attım yeni bir hat aldım kimseye de numaramı vermedim ailemi yakınlarımı ekledim.
Tek başıma gezmem sorun oldu akşamları onsuz bir yere gitmedim gündüz çıkarsam da izin alıp nerdeysem haber verdim.
Giyimim sorun oldu sonra yine sakinleşince alttan alan oldum kıyafet konusunda nasıl diye danışmaya başladım.

Bunların hepsini sadece onu sevdiğim için yapmıştım çünkü o benim için herşeyden çok daha fazla değerliydi ben bunları kırılmadan da yapabilirdim aslında ama ben bu saydığım herşeyde çok fazla kırıldım çünkü bana bunları hep kavga çıkararak, bağırarak, bana emrederek en kaba biçimde söyledi hep üzülüp sinirlendim zaman zaman ağladım ki benim ne kadar hassas ve duygusal olduğumu çok iyi bilir.
Ama bunlarn hepsini bana tatlı dille rica eder gibi güzel güzel anlatsaydı bunları sorun diye yazmazdım. Yoksa benim için bir sevdiğim vardır gerisi olmasa da olur yada sevdiğiyle gezmekten insan şikayet eder mi yada giyim nedir ki..

Bu mesaj KãRdé£éN tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.09.2011 - 11:50

#93 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 12:05

http://www.youtube.com/watch?v=NhldJq3YaRI&feature=related

#94 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 12:31

http://www.youtube.com/watch?v=1-Dt3RnqkfI

Sana uzaktan bakıyor gözlerim artık
Gönlüm senden geçmez
Bana döndü hep sözlerim

Unutmak o kadar kolay mı sandın?
Ayrılık bana aşktır artık

Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına
Uyandırma
Sabah olsun ben giderim
Sen kal rüyamda

Aramak o kadar kolay mı sandın?
Yolların bana aşktır artık
Ah gitmek o kadar kolay mı sandın?
Yolların bana aşktır artık

Sesim bende bir yabancı gibi
Şaşarım
Gönlümün takvimine şiir oldu yüzün
Ararım

Ah bulmak o kadar kolaymı sandın?
Aramak bana aşktır artık

Ayrılık sana yakışmış şimdi bakalım ayrılık sonrası neler yazacaksın :)

#95 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 13:14

Ne kadar çok şey birikmiş içimde beni daha da çok kıran üzen şeyler de var.

Ailem hakkında kötü konuşması, saygı göstermesini beklerdim. Öyle sohbet ediyoruz ben dalından sebze koparmayı meyve yemeği çok sevdiğimi söyledim bir şeyler ekilip biçilmesi hoşuma gider ve annesinin benim için toplayıp getirdikleri mis gibi kokuyor taze tazeymiş diye anlatıyordum. Birden annemi sordu;
- Benim annem toprakla uğraşmaz. dedim
- Neden ? dedi
- Hoşlanmıyor. dedim
Bunun üzerine ukalaca bir ton cümle kurdu. Sizinkiler iş bilmiyor, Bir yer alıcaksın şöyle yapıcaksın böyle yapıcaksın uzun uzun anlattı sizde herşey varda uğraşan yok, tabi zor işler, sosyeteler sizi ( espiri de olsa benim gözümde hoş değil ) ...
Hiç bir şey diyemedim şok oldum zaten, kimse benim ailem hakkında ukalaca konuşamaz herkes bilicek haddini ben kızabilirim, kırabilirim, konuşabilirim de o kim ki ?
Ben anlatsam bile bana o senin yine de ailen diye teselli etmesini isterdim her durumda olgun olmalıydı.
Ayrıca ben hiç aşağıladım mı küçümsedim mi ? Yapamaz mıydım ?
Saygı çok önemlidir. Ki ben insanların hiç birzaman görüntüsüne, giyimlerine, olanaklarına bakmamışımdır seçimlerim o şekilde hiç olmadı neyse yine de rencide edici yazmak istemiyorum. Ben konuşma biçimine, davranışlarına, kalbine bakarım da şu son günlerde diyorum ki bu kadar mı kör olmuşum ?

Ve o benim için hiç değişmedi ne rica etsem bunu ne kadar tatlılıkla da söylesem sen bana emir veremezsin oldu yanına gitmiştim birlikte çıkıp film seyredelim mi diye hayır dedi lütfeeen filan diye ısrar ettim masasındaki kitapları duvara fırlattı ben ne olduğunu bile anlayamadım, gidicekken de kolumu tutup iş stresi bu aralar çok yoğunum yok seviyorum yok bilmem ne zaten herşeye bir açıklaması oluyor.

Herşeyi yaptıktan sonra defalarca özür dileyip, yalvarmak, sevdiğini haykırmak gerçekten boş ne derse desin artık kalbim hiçbirşeyi affetmiyor.

#96 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 13:33

http://www.youtube.com/watch?v=QCmFTr9N3q0

#97 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 14:00

Bir itiraf ;

Onun sanalda ve bana kasten bir başkasına yazması ve benim bunu görmem sonucunda ona ne yaptıysam sırf inat olsun diye yaptım öyle bir izlenim verdim (=

O kişi benim arkadaşımdı hiç tanımadığım yada forumun üyelerinden de değildi zaten öyle olsa erkek milleti yapışır kalırdı değil mi çoçuğu yalvar yakar çağırdım gelmem olmaz beni bu işlere karıştırma dedi nolursuuun ya bir kerecik birşey istiyorum sadece forum oyunlarına girip oyun oynucaz ne var bunda dedim birde benim söylediklerimi yazdı mahsus samimiyeti de abarttım bir kaç kez zoraki çağırdım yazdı, hepsi o yani.

Peki o diyebilir mi hiç aldatmadım diye kanıtlayabilir mi ?

#98 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 14:37

Az daha açık yazsan aldatma sayılır mı sayılmaz mı hala entirika dolu bu aşkın senle ne işi var konuşabilirdik ama sen sanki aldatmış gibi yazmışsın...

#99 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 14:55

Bir daha böyle koskocaman sevemem kimseyi sevmek de istemiyorum. Yaşım belki çok büyük değil ama yaşadıklarım çok büyüktü o yüzden bu saatten sonra ben kimseye yakın olamam hayatım nasılsa aynı şekilde herkes aynı uzaklıkta kalıcak, bana bunları yaşamak çok zor ve yorucu geliyor kalkıp yeni birisini tanı, onu anlamaya çalış, huyunu suyunu öğren, kendini tanıt, seni anlamaya çalışsın vs. hiç gerek yok.

Ben eski kafalı birisiyimdir ömrüm boyunca sevebileceğim tek bir kişi olsun istemiştim o olmadıysa da büyük konuşmamak lazımmış ama olmaz artık, onunla ilgili çok güzel hayaller kurdum benim hayallerimin içinde maddi hiç bir beklenti olmadı Allah'a şükür herşeyim var zaten daha ne olsun. Olanaklarını gösterip, anlatıp biz bu şekilde yaşayabiliriz dedi hiç sorun değil dedim benim gönlüm herşeye razıydı da manevi yönden beklentilerim oldu anlattıklarım doğrultusunda onda da yok ben böyle bir insanım diyorsa yapabilecek bir şey yok.

Bu ilişkinin asla bitmesi taraftarı değilim üstelik herşeye rağmen hala bir şans verebilicek kadar gönlümün kapıları aralık hiç bilmiyorum belki kalbim yeniden sevebilir, belki eskisi gibi olabiliriz hala bir umut olabilir mi ? Kalbimi kazanabilir mi ? Zaman..

#100 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2011 - 15:10

http://www.dailymotion.com/video/xg6a83_tarkan-her-yeye-raymen-enbe-orkestrasy-2010-full-mp3-yndir_music

Yazdıklarını okuduktan sonra bu şarkıyı dinlemek istedim.

bilmem belkide bende eski ilişkilerime gittim ama ben bir daha sevemem edemem gibi cümleler...

çok büyük laflar...

insan duygusal yaratılmış acı ve mutluluk denen objelerle perçinlenmiş yüreği...

bazı şeyler zor olabilir bazı şeyler canını acıta bilir...

ama bir daha sevmene engel değildir...

belkide bundada bir hayır var insan çok sevdiği kişiyle bir ömür mutlu olamıyor...

zor iştir aşk dediğimde herkes bana güler ve aşık olmak senin için basit derler...

bilmem belkide çok basit aşk belkide sevmek zor değil yada ne bileyim...

bir kahve kadar basit bir bulut kada yağmur dökücü...

nedense insan ayrılık sonrası bunalım takılmak istiyor...

ama sakın bir daha birini sevemem deme...

belki onun üstüne 2 kişiyi daha seveceksin...

nasip etsin herkese en hayırlısını diyen cami imamımız muhsin amcanın dediği gibi...

nasipse olur nasip değilse zaten olmamıştır...

NOT:Sen aşkı anlatırken bir çanta veya kıyafet gibi anlatıyorsun.Aşkı kalbin gibi anlatmayı dene Gönderilen Resim