İçerik değiştir

- - - - -

O Benim ; Sahibinin Sesi ... Gelgitlerim

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 221 yanıt verildi

#81 Nar

Nar

kendi hayatımın başrol oyuncusu :))

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj
  • İlgi Alanları:ıslak mendiller..Kağıttan gemiler..

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 00:25

Merhaba..Yine ben…

Yine kendimi çok ama çok yalnız biçare hissettim..Hiç okumayacağını bildiğim halde yine kalemimi elime aldım.Satırlarımı doldurdum..Hiç ama hiç okuyamayacağın bu satırları yazdım..

Uzağında kalmak çok ama çok zoruma gitmekte bugünlerde..Orda olduğunu bilip de görüp de sana gelememek çok acı..Bu kadar acıyacağını bilseydim.Hiç gitmene izin vermezdim.Yoluna yol olur..Ömrüne bahar olur kalırdım yanımda..Öfkemi bi kenara atarda kalırdım sende..Ama yapacak bir şey yok..Bitmesi lazımdı..Zaten hiç başlamamıştı..Biz hayallerin koynunda mevsimlik düşler görmüştük..Uyandık..düşler bitti..Kabus dolu günlere uyandık..

Her günü tüketeceğimiz gibi bu günüde tüketeceğiz..Her zamanki gibi..

Sen beni merak edipde sormazsın ama..Ben hiç iyi değilim..Kelimelerim öksüz..Kalemim kırık..Satırlarımsa baba sıcaklığından mahrum bir yetim..Olur olmadık anlarda gözlerime yaşlar doluyor..duyuyorum da üstelik ne zaman yanımdan geçse tanıdık tanımadık insanlar fısıltılar halinde benim hakkımda konuşuyorlar..İnanmayacaksın ama o köşede her sabah görüp de korktuğum adam bile sanki sinsice bana gülüyor..Beynimde paranoyalar var..Sadist ruhlar..Mazoşist eğilimler var içimde…

Dün elim kesildi..İşyerinde ..sarmadım yaramı kanamasını seyrettim garip de bi zevk aldım kanım akıp giderken..Sonra ..sonra saçmaladığımı anladım..Yani yaramdan bile sen akıyormuşsun gibi hissettim…

Belkide suç bende..Bu kadar hayatımın merkezine koymasaydım seni..Seni dünyamın merkezi yapıpda peyk misali etrafında dönmeseydim..Keşke seni kendimden fazla sevmeseydim..Ne yaparsın tek suçum kabahatimde bu hayatta..Tüm günahlarımın sebebi de bu anlamsız sevgim..

Uzun zaman oldu..Sesini duymadım yüzüne bakmadım..yüzüme dokunmadın..Gittiğinden bu yana geçen zaman çarem olmadı…

Yinede yalvarmam sana..Ömrüm senden çok uzaklarda yaşayarak geçse de..Ne yapalım sağlık olsun..Ama sen iyi bak kendine..Üşütüp hasta olma..İlaçlarını düzenli kullan..Geceleri uykusuz kalma..Sen bensiz de dikkat edersin bunlara ama ne yapayım…Hatırlatmak istedim..

Şimdi geldi yine bu seferlikte veda vakti..Sen hiç bilmeyecek olsanda ben özledim seni..Sen özlemedin biliyorum..Çünkü sen gibi sevmedin beni…Neyse yine anlamsızca uzadı satırlar..

İyi bak kendine (söze bak !!! sanki bakamazsında böyle konuşuyorum) HOŞÇA KAL…
Bir yürek ki yanmaz yürek denir mi ona
Sevmek haram yüreğinde ateş olmayana
Bir günü sevgisiz geçirdinse yazık
En boş geçen günün o gündür inan bana

#82 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 00:26

Rica ederim , bilgilendirdiğiniz için bende teşekkür ederim..

Değişiklikler Kaydedildi...

#83 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 00:35

tabiki ne demek ..Aklınıza takılan şeyleri tabiki sorabilirsiniz..Elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışırım..

#84 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 12:16

Aslında zayıf gözüksede güçlü bir yürek ve Sağlam bir kalem...Ortaya çıkan muhteşem satırlar...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#85 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 14:02

Teşekkür ederim..Böyle düşündüğün için :huh2:

#86 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 23:30

Senin hiç düşlerin acıdı mı?? Senin hiç ellerin acıdı mı..?? Hiç paramparça oldun mu?? Sen hiç beni SEVDİNMİ…?? Biliyorum sevmedin..Sevmeyide hiç denemedin..Beni hiç SEVMEDİN ..Sen ellerin kuytularında kaybolan yalancı..Sen hiç sevmedin beni…Bense hep sevdim..Öylece…Çaresizce ..Bazen umutluca bazen yüreklice bazende KORKAKÇA…Hep sevdim seni…Sense hiç bilmedin…Artık hiç bilemiyeceksin..Gömüldüm toprağa..Yaşıyorum….Yaşamaz denilen ..öldü artık ..gömün emri verilen yerde yaşıyorum..Unutulduğum yerde..Otopsi de yapılmış üstelik..Sebebim SEN çıkmışsın..Canı hiç acımayan..Senki acı çekmeden acı çektirmeyi öğrenmişsin..

İlk kurbanında ben değildim üstelik..Görmüştüm yaktığın canları..Belki gönüllü yazıldım..Belki ölme heveslisi..Hatırlamıyorum sebebini ama mutlaka varmıştır geçerli bir sebebim..

O Günden bu yana anlamsız cümleler kuruyorum..Her kalpte sevgi arıyorum..Yazık ki..Yazık bana ki bu yolda harcanıyorum…Düşlerden bozma gerçeklerle kısa adımlar atıyorum..Uzağımdan..uzağından korkuyorum..Sen hiç düşler biriktirdin mi?? Sanmıyorum..Sen düşlerden ötede yaşarsın..Gerçeklerden bir adım uzağa gitmezsin..SEN İMKANSIZ deyipde bıçak gibi kesip atarsın..

Anlayamazki kimse seni ben kadar..Bilmezlerki onlar en parlak yıldızımızı , kimse bilmez neden en çok gözlerini sevdiğimi..Kimse bilmez senin mutsuzluğunu saçma sapan gülüşlerle sakladığını..Anla artık kimse ben kadar sevemez seni….Gel kalp sancım..Gelde bitsin bu sancı..

Şimdi kafiyesi olmayan şiirleri daha çok seviyorum..Uzunca yazılmış tüm aşk satırlarını okuyorum..Umutsuzluktan canı yanmış herkesi anlıyorum..Biliyormusun o şarkıyı gittiğin günden beri defalarca dinledim.O şiiri gittiğin günden beri durup durup okuyorum…

Biliyormusun..Hiç unutmadım unutamadım..Sen gideli asırlar oldu canımın yarısı..Sanki bi kaç zamanda asırlık ömürler yaşadım..doğdum..doğdum..yeniden öldüm..Bi kaç kere seni unutmayı denedim..Olmadı..Hangi umut denizine düştüysem..Hangi gönülde sevgi aradıysam…İnan hiç bulamadım..Senden yokki bir tane daha…

Biliyormusun? Bendende yok bir tane daha..BEN …de yok oluyorum günden güne..Tüm satırlarımı sana yazıyorum…Telif hakkını istesene hadi..Yargıla beni..Sorgula beni..Ver kararımı…Telifi neyse ödeyeyim..Ne olur borçlu bırakma beni..Sonra kaçak sevdalarda yaşarsam seni ..çok ama çok pişman olurum..UZAÐINA atma beni..Bedeli kanımla ödenecekse hadi hazırla hançerlerini..Batır sırtıma …Kalbime dokunma ama ..Kalbimi mahşerde sana salkıdım…Katilim ol hadi..Damla damla yok olayım ellerinde..

Bu yaşadığımdan da felaket olamazya..Yarin hançeriyle ölmek..Hem sen beni öldürürsen..Bu aşkın diyetini ödemiş olurum…Telifini öderim bu aşkın sana..Sevmem borçlu kalmayı…Ben kendimi öldürürümde aslında ..Adı intihar ya..Sonu hep cehennemde kalmak ya..Ben dayanamam buna..Cehennemde yanmaktan değil korkum..Cennete varamayıpda sana hiç kavuşamamak korkum..Sen öldür adı ECEL Olsun..Ben şimdiden helal ettim hakkımı…Sana haram değildir hiçbirşeyim..İstemem bu fani bedenin diyetini..

"Gözlerin hasretimdi.
Şimdi ellerim kime dokunur?
Her yerini ben bilirim.
Ruhun da benden sorulur.

Dillerin hasretimdi.
Şimdi sözlerim kime dokunur?
Yazdım senin kitabını
Her sayfan da aşk okunur.

Gittim sanma, gidemedim
Unutmayı denemedim.
Hep yanımdaydın inan, bir gün seni özlemedim.
Hiç bir gece ağlamadım.
Resmine hiç bakamadım.
Döneceksin biliyorum, ellere umut bağlamadım.
Aaahhhhhhhhh" (sadece şarkı alıntı)

#87 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 23:35

Bahar gelmiş aylak şehrimin sokaklarına..Burnumda yalnızlığın kokusu tüterken..Dumanı üstündeyken korkuların..Sen nerden çıktın ki? Ben acılarımla kavrulmaya programlamıştım kendimi..Ağlayacaktım ..Bulutların canını canından alacaktım…Tüm gökyüzünden de daha fazla ağlayacaktım..Kafam karışıkken geldin ya…Anlamadım ki ben..Sen aşk mısın yoksa bir hırsızla daha mı tanıştım…Bilmiyorum..Kelimeler büyüyor..Ama ..Kırılmış ruhum….İtirafı zor..emin değilim…Ne geldiyse bu güne kadar hudutsuz ruhumun başına…Hep emin olmadan konuşmaktan geldi..

Bilmiyorum..Ölümmüdür beni korkutan yada..Sana kapılıp da savrulup gitmelerden midir korkum..Çalmışlar gökyüzümden yıldızları…Güneşim sabahlarımdan çok akşamlarıma doğmaktadır..Anlayacağın ömür büyük kıyametini yaşamaktadır..Sana bir kişilik yer ayırsam…Seni bugün değil yarın sevsem..Sen saklasan sevgini bana…Müsaade etsen haini silip atmama…Olmaz değilmi?? Bu istek senin aşkına ihanettir değilmi… Sana ihanet olan bana nedir peki…?

Biliyorum ipin ucunda asılı umutlar..Bir kan davası belledim aşkı..Belki kırk gün unuttum diyeceğim ve kırkıncı gün o yalnızlık ikili delilik gelecek aklıma ..Peki aklımda eller varken sen beni koynuna nasıl alacaksın..Nasıl birsin..Biriciğimsin diyeceksin…O zaman.. zamanı dakikalara bölünmüşte kiralanmış bir tenden ne farkım kalacak..Bekle temizleneyim..Kalmasın ellerin izleri hiçbiyerimde…Paklansam da yıllarca çıkmayacak lekeler var….Onları napacağız peki..Sen yinede yar…Ahhh yar…böyle de kabulümsün gel diyebilecek misin…”Derim” mi diyorsun….

Hayır unut bu yalanı…Unut..Kabullenmezsin..Kimse harcanmış bi kalbi kabullenmez..Ellerin kokusu sinmiş bir tutam saçı kimse bir kez daha koklamak istemez…Koklanıp solmuş bir kaldırım çiçeğini kimse saksısına koyup nazlı bir menekşe gibi koymaz camının önüne…Kimse kuş konmaz dallarına gösterdiği şefkati göstermez bir yaban dalına…Kimse uğraşmaz kırılmış bir sol tarafı tamir etmekle..

Kabullenmez senin ellerin ellerime değmesini..Sen demiştin ya ..Ben kirlenmiş hiçbir şeyi sevmem…Karın üstünde benden önce yüründüyse ve orda ayak izleri kaldıysa bir önemi kalmaz dağın ihtişamının ... …

Şimdi gitme zamanı geldi yine…Ben biraz daha arınacağım..Yokluğumda yok olacağım…Ateşlerde yanacağım..Günahlara doyacağım..Şeytana satacağım ruhumu..Varsa ondan geri alacak kadar yüreğin o zaman ben senin olurum…

Peki sen unutur musun….Elin olduğumu… oysaki ben GELİN olacaktım….Gelin olupda helalin olacaktım..Gördün mü şimdi ne oldu…Şimdi hiçbir ölüm temizlemez beni..Ben kirlettim bizi….Kim olduğun önemli değildi ..Seveyim yeterdi…Damadım olacaktın..Ben sadece senin koluna yakışacaktım…Duvağımı sen açacaktın…her şeyin ilki …İlk kez seninle olacaktı..Artık her şey için çok geç…Kimsenin helali olamam şimdi..Haram değdi düşlerime…

#88 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2009 - 23:38

Uzun Zamandır sana benzeyen düşler kuruyorum..Sana benzeyen rüyalar kuruyorum..Uzun zamandır uykumu feda..günümü sana heba ediyorum..Yokluğunda kayboluyorum..Çıkmaz sokaklarda kayboluyorum..Ne kadar gidersem gideyim.Başımı önüme eğip.Kurduğum tüm düşleri ,gördüğüm tüm rüyaları ceplerime doldurupda sana geliyorum..Sana diye başlayan binlerce haykırıp yinede sensizliği göğsümde , nefesimde boğuyorum..Bu kadar acırmıydıki canım..Yada koparırmıydı aşk lime lime her bir parçamı..İnanmazdım ama..İnandırdın.ÇOK teşekkür ederim..Sayende aşkı sadece acı çekmek biliyorum..Mutlu olduğum her an ..Kendimi çekip köşeye sorguluyorum.Yargılıyorum..Senden başka bir sen gelmişse gözümün önüne intiharımı onaylayıp yargısız infazlarda boğuyorum bizi…

Aslında öyle çok özledimki.Artık söylemeye dilim varmıyor..Herşey yüzümden okunuyorken.Her bir çizgi yüzümde yer edipde arasına seni saklıyorken..Ne kadar daha doğrularla savaşılır ki bilmem..Sorsalar..Yada gelip sen sorsan çoktan unuttum seni..Dilim sen unuttum diyorsunda ..Peki kalbim sen ne diyorsun..Diyecek söze hacet yokki..Sen zaten kanımı pompalamaktan başka bir işe yaramıyorsunki bugünlerde..Bugünlerde hiçbir azam beni dinlemiyorki..Ellerime diyorum..Ayaklarıma diyorumki hadi gidelim..Gözlerime diyorumki yolunu izini bulalım..Ellerime diyorumki gidip kapısını çalalım…Dudaklarıma diyorumki gidipde son bir kez öpelim onu..Dudaklarından olmaz ama yanaklarından öpelim..Bedenime diyorumki..Yeter bu kadar yalnızlık gel yanında bir bütün olalım..Ama dinlemiyorlar beni..Onlar söylüyorlar ben yapıyorum…Dile gelmiş her bir parçam..Ellerim ayaklarım..Görmüyormusun paramparçayız ….kanıyoruz ..nereye gidelim diyor…Dudaklarımla bedenimde diyorki..Yetmedimi bunca yandığımız ..Boşver gitmeyelim o zalimin ayaklarına diyor..Peki…Tamam gitmeyelim..Gitmeyelimde ya içimdeki bu onsuzluk isyanları ne olacak..Gitmeyelimde kanayan yaralarımızı kim saracak..O değil diyorlar..Ben sana canyarısı diyorum ..Onlar ‘O’ Diyor..Yine aklım karıştı..Sen canımın yarısımısın yoksa ‘o’ musun ..Kurban olurum bi cevap ver…

Ecelimmi yakın sakın..Sen kadar uzakmı yoksa..Yoruldum ağlamaktan..Yoruldum üzülmekten..Dikenli yollarda yürümekten..Teller arasında yaralanmaktan..Mayınlı tarlalarımda parçalanmaktan yoruldum…Sustum bir ölü gibi..Yada bir toprak gibi..Seni içime bir tohum gibi ektim..Bakalım sonu ne olacak..Belki bu aşk sürgün verecek ya da koparılıp atılması gereken babasız çocuklar büyüyecek içimde..Ya filizim olacak kara kışa kafa tutacak..Ya p…ler olacak doğurduğum her gören yüzüme tükürecek…Gelde içimdekiler utancım olmasın..Yada git ben kendime ölümlerden ölüm beğeneyim..Ölmek yaşamaktan da zor olamaz ya…Sensizlikten de zor olamaz ya bensizlik..

Hep derdin ya ..Bana muhtaç yaşama..Hep derdin ya benden öncede sen vardın..Evet ..Bu muhtaç olmamaksa ..Ben sana muhtaç değilim.Yaşıyorum işte dilimin ucuna geldiğince..Senden sonra ağız dolusu zehirler yutuyorum…Sevdim sanıyorum..Ruhsuzca ellerin oluyorum..Gurursuzca sevişiyorum….Hiç bilmediğim insanlarla utanç günleri utanç geceleri yaşıyorum..İçime salınan tüm günahları hazmetmeye çalışıyorum da …Olmuyor hazmedemiyorum..Sen dokunmaya bile kıyamamışken..Ben kendimi uçurumlardan atıyorum….Anla artık ben yokluğunda ölüyorum…Ne olur Gel desem bilirimki gelmezsinki…

Artık yoruldum..Ben dönüyorum..Senden önce neysem oyum artık…Ölüme yakın hayata uzağım artık..Bilki sende dokunmaya kıyamadığımdın..Bakmaya kıyamadık bize ..öldürmeye ise gözümüzü kırpmadık..

Hadi can yarısı özgürsün artık..Ben seni sensiz seveceğim…

#89 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2009 - 17:33

Birden aklıma kocaman denizin içindeki küçücük oltaya takılan balık geldi;Ne kadar çırpınsa da kurtuluş yok, bir güç onu yukarılara doğru çekiyor ve alıştığı mekanından ona ölümü getirecek olan mekana yolculuk başlıyor....Oysa onun istediği sadece karnını doyurmaktı...İnsanında istediği bir yudum sevginin ötesinde,üç harfe sığmayan fakat adına aşk denen olgu...Balıkla İnsan birbirine ne kadar benziyor?Hayret....

#90 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2009 - 22:01

Hiç bu açıdan bakmamıştım..Haklılık payın yok değil hani

#91 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2009 - 01:13

Hepimiz günü birlik hayatların yolcusuyuz..Bir tren garında oturur bizi çok uzaklara götürecek vagonları bekleriz..Yada bir otobüs durağında..tek kişilik koltukları olan araçları bekleriz…Çoğu zaman ayakta gitmeye tahammülümüz yoktur..Bazende başka mutluluklar için kalkıp yerimizi başkasına veririz..Öylece bir kaçak gibi yolculuğumuzun anlarını yaşarız..Bilmeyiz aslında..Bizim uzağa gitmeye ihtiyacımız yoktur..Tüm yakınlar kendi içimizdedir..Belki de yakın sandığımız en uzağımızdadır…Göremeyizki..Hepimiz belkide kör yolcularızdır yada duymaz sağır..Bazılarımız sa ayrılır hepimizden..Farklıdır..Farklı olma çabasındadır..Başarmıştır…Bizden…hepimizden ayrıştırılmış farklıdır..Gözlerse kendinden olanı değil hep kendisine benzemeyeni görür..

Günü birlik hayatlar unutulandır ertesinde..Ondan günlükler tutulur..Ondan şairler..yazarlar..kusar içindekileri boşaltır..Gözlemlemek güzeldir hayatı..Her farklı hayattan bir ısırık almak bir gurme edasında..Her tadı damağında toplayıpda yemeklere yansıtmaktır aşçının vazifesi..Her kes bir duble içer hayat denilenden..Kimisi sek içer ..Hayatı..Üstelikte tek yudumda..Sarhoş olmam der aslındada ..İlk hayattan sarhoş olup aybolanda odur aslında..

Bir ağacın yaprakları gibidir hayat..Her bir dalı başka bir gün..Sahi ne kadar yaşanırki bir ömür..dün bitmişken..Yarın gelmemişken..Bugünde ansızın bitmeye yakınken..Kaç gündür ki bir ömür??

Varmıdır her sorunun bir cevabı hayatta..Yada keşfedilmişmidir..Tüm adalar..sokaklar..caddeler..kayıp kentler..Aslında her evin duvarlarının içi keşfedilmemiş bir adadır..Yada bizim gözlerimizden görünmeyen içimizdir..Keşfedilmemiş tek yer..

Sorgu..Sual midir bizi korkutan..Yolculuklarda nedir bizi çağıran..Kafamızı karıştıranında kafası karışıkmıdır esasında..Bir sürü soru işareti bir sürü cevaba gebemidir aslında..Farklı olmak farkmıdır ki şu hayatta…

Neden altın daha pahalıdır gümüşten..Ve kim belirlemektedir..İnsanoğlunun saflık ve paha eder derecesini?? Tüm insanların bir bedeli var mıdır?? Varsa neden insanoğlu üzerinde etiketiyle dolaşmaz… Çamura düşerse altın neden değerinden değer kaybetmez..Neticede düşmemişmidir çamura..Tek sebep renginin çamurdan daha güzel oluşumudur..Peki insanoğlu düşmeden..ölmeden..öğrenemezmi hayatı..Öğrenemiyorsa..Bu kadar kitap neden yazılmaktadır.? Bir kişi ders almayacaksa diğerinin hayatından..Neden o hayat yaşanmaktadır..

Neden ?? Kafam karışmaktadır..İlla filozofmu olmalıyımdır..Yada farklı..Yada enteresan olmak için..Buna benzer trilyonlarca cümlemi kurmak zorundayım..İlla derdim dinlensin diye ağlamak mı zorundayım..Peki hayat boyunca bir insan..Kısa ..uzun..Kaç tane cümle kurmaktadır..

Kaç kere aşık olabilir insanoğlu..Yada kaç sefer sevebilir…Bir dünya keşfine çıksa insan oğlu kaç günde keşiften dönebilir..?? Bir insanın ruh dünyası bile anlaşılmazken..Kişi kendini anlayamazken kaç kişiyi anlayabilir..Anlıyorum seni dediğinizde kaçınız beni anlayabilir??

Bir soru sorma hakkı daha olsa insanoğlunun..Neyi sorabilir…

#92 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2009 - 01:19

Bu çığlıklarının bir önemi yok artık hayatımda.Nasılsa bir rüzgar kadar bile yerin olmadı bende…Rüzgarın savurduğu gibi dokunmadı ellerin saçlarıma ..Rüzgarın beni alıpda başka hayatlara götürdüğü kadar götüremedin beni hayatına..Yerim olmadı yanında..Boşver olmasında bundan sonra..Kaç hışkırıkta boğarsın adımı bilmem…Kaç sevdada unutu(lur)sun onuda bilemem…Bildiğim ..Sadece çığlıklarının anlamsızlığı…

Boşuna bağırma , seslenme ardımdan.Duymuyorum seni..Bu yara en çokda duyularımı yitirdi..Seni duymak isterdim oysa..Hani o son vedada ..hani sen ardımdan seslenirken seni duyupda geri dönmek isterdim olmadı…

İçimde kırık bir hıçkırık , dilimde kopan bir çığlık..En sessizinden..En derininden..Hani ağlarken genzi yanar ya insanın..Sana diyeceklerim öylesine genzimi yaktı..Ağlamak istedim , bağırmak ,ardından sessizce gelmek olmadı..

Sanki sağırdım seninle , sanki birden susan herkes konuşmaya başladı , sanki beynim kuşatıldı ,işgale uğradı duygularım..Ve tecavüzünde hayat tüm gülüşlerimin..Susuyorum…Suskunum… Çünkü sesimi duymaktan korkuyorum , tüm bu seslerin beynimi doldurmasından çok korkuyorum..

Anlasana beni..KORKUYORUM…İlkkez ..uzun zamandan sonra ilkkez ..Korkularıma yeniliyorum..Pes ettim..Senin krallığında yaşayamıyorum…Cariye sevdalar yakışmıyor ruhuma..Seni her gün ellere vermeye katlanamıyorum..Esaret ruh sana ..Kurtulmam lazım..Senden, benden … aramızdaki her neyse bundan kurtulmam lazım…Anlasana ..Sana susuyorum , sana birikiyorum..Sense her birikeni harcıyorsun..

Ulaşamıyorum kendi iç dünyama ..Kendimi yargılamak istiyorum..Sormak istiyorum BEN KİMİM !!! Soramıyorum..Yine susuyorum..Sense boğuyorsun beni .çığlıklarınla..Başımı yastıklara yaslıyorum ve içimdeki seni gözyaşlarımla suluyorum…Evet ben senin gibi boğamıyorum içimde , ben hüznümden yeni bir gemi yapamıyorum..Ben açık denizde rüzgar bekleyemiyorum..Oysaki Keşke bilseydin..BU KIYIDA SENİ BEKLEDİÐİMİ..Bilsen hergün içimdeki seni büyüttüğümü..Keşke bilsen hergün senden uzaklarda yağmurlarda ıslandığımı..Kuruduğumda çekiyorum..Ucuz kumaşlar gibi..Eskiyorum sensiz anlasana !!!

Anlamazsın ..Anlamayacaksın biliyorum..İşte bundandır , sağır sevdalarda senden gidişim..İşte bundandır hüznümü gözlerimde eskitişim…Bilsen ne deli esirdir yüreğim gözlerine..Şair diyor ya!! “Gözlerin gözlerime değer ..felaketim olurdu” Çığlıkların tenime değdi..Felaket sözmü kıyametim oldu..

Sen sorgulasan beni ..Yargılasan ..Bana bir tek savunma bir tek söz hakkı bıraksan ..O son hakkımda ..ELVEDA olurdu..Niye diye sorma..Harcanmış , eskimiş sevdamıza bedel say.. Elimin eline değemeyişine say , gözlerinin gözlerimde kaybolmayışına say..

Bilki sadece sen sevileceksin..Bundan sonrası FİGÜRAN SEVDALAR..Bense baş figüran…

#93 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2009 - 01:22

<<< Eğil salkım söğüt eğil ..Bu bendeki SEVDA değil…>>>

Bir kez üzülmek bir çok kez üzülmelere gebeymiş..Ayrılık kuru sancılarla ölü doğum yapmakmış..Hani yoktur can sen zorlarsın..Sonu ya ölümdür ya doğum..Öyle bişeydi bendeki..Tek taraf zorlar ya ..İşte bu kadar yürürmüş hayatlar..

Aşk sanılan fikir alışverişleri bir yerde bitiyormuş..Karşındakinden bir eksik olunca toplama işlemi yapılmıyormuş bu hayatta..Bu bendeki SEVDA değil…Aslında sevdaydı ama senin için rahat edecekse , hayatının yüzü gülecekse bu bendeki sevda değildi….

En son yalnızı değilim bu şehrin..Sadece ıssızlığımdır kıyılara vuran..Gülücüklerin altına saklanmış kan revan yaralar , görünmeyen kuytu boşluklar..Yüreklerde kara delikler , akıllara üşüşmüş tüm deliler..Herkes bana güler ben herkese ..Sonu gelmez sahtelikler..İmitasyon hayatlar pırlanta görünümlü kömürler…Boşunada dert etme aslında elmas ta nihayetinde kömür..Hiçbir kömür gözün farkı yok diğerinden …

Bu bendeki sevda değil..Mor salkımlı sokaklarda erguvan kokuları altında yürüdük nice zamanlar önce , bir çok eşik atladık , son tümsekte taklılıp kaldık dağ gibi gururları düz ovada dize getirdik..Bir tek bu yalnızlığımıza söz geçiremedik…

Yaramaz çocuklar hazırladı bu sonu..İçimizde hani..Hani hiç büyümeyen..Korkular belkide savuran..

Şimdi bu aşktan geriye kalan kuru bir öksürük..Gözyaşından uzaklaşmış hıçkırıklar..En sahtesinden yalandan mutluluklar…İçimize akıtılan gözyaşları..Hakkını ver yokluğunun..Bu suskunluğa muhtaç yüreğim seni unutmak için…

Çareler yoksa ..çıkış kapıları kapalıysa ..Ne olmuşsa olsun..Bir adım atmalıydın..Kuytularda bir ışık olmalıydı..Görmemezlikten görülenler dağ gibi büyüdü önümde…Polyyana yüreğim yoruldu artık..Ve artık iyiler sonunda mutlaka kazanmıyor…

<EÐİL SALKIM SÖÐÜT EÐİL…BU BENDEKİ SEVDA DEÐİL..>

Öyle gerçekten..Ağır ağır çölde ilerliyor bu kafile..Çöl kumları kaçıyor gözüme..Arada hayaller ..seraplar görüyorum..Bazen gülümsüyorsun..Çocuk yüreğimi kandırıyorsun..Sonra ..Sonra zehirli bir akrep gibi sakladığın zehrini yüreğime salıyorsun..Sonra çekiliyorsun bir köşeye kıvranışlarımı ..Binlerce yanımda bir kez kavrulamayışımı izliyorsun…Aramıza camdan aynalar koyuyorsun..Bakıyorum ..Ben seni göremiyorum ama sen beni görüyorsun..

Yok..Bu sevda olmamalı..SEVDA ..Bu kadar bencil olmamalı..Sendekinin bana dair adı ne bilmiyorum ama Bendeki Sevda değil….Sevdadan da öte bişey içimi yakan , binlerce öldüren başka bir şey….

Eğil salkım söğüt eğil..Bu bendeki sevda değil..

#94 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2009 - 01:25

Sen ayrılırken geceyi böldün gittin..Karanlığı yırtıp attın ya..Geceler ışıl ışıl olmuştu..Bilmiyordunki ben gündüz güneşlerimi geceye armağan etmiştim. Bu sefer benim firarim bu aşktan.Bu sefer tersine çevirdim akışı Gündüz karanlık , yaşanan başka bir iklim artık..Yokluğuna söylenmiş türkülerim var hemde tahmin edemiyeceğin kadar..En mükemmel enstrümanların sesi bile kırık sazımın tadını vermez oldu bu günlerde.. Dinlediğim her güzel tını bir ayrılık türküsünü unutturamadı..Gittin gündüzler karanlık , şehrin şarkıcıları suskun..Şimdi bir türkü var hatta binlercesi hepside yokluğuna ağıt yakılmış..

Bölüpde ikimizi kayıplarda yok olmuşluğundan bu yana ..Kaç gece sabaha vardı ve kaç hüzünlü balık denizin tuzunda öldü..Oltalar ağzını parçalamış tüm balıklar sensizliğimde denizime kan kustu..Sende ciğerlerimde kan oldun..Tükürdüm gitti..

Birden eksik kaldım sanıyorum bugünlerde..Ellerim yara , tenimde gözyaşımın tuzu..Yokluğun tuzlu ve acı..Tıpkı varlığın gibi ..Bu sefer farklı ama ..Tuz teninin tuzu değil , acı o acı değil..Yokluğun gözlerime vurdu..Ağlamaklı her gün..Yokluğun yüzüme vurdu hüzünlü hep ve bir parça yarım..

Vuslat ..Ne güzeldi ..Hikayemizde..Hep vuslatları hayal ederdik.Hayallerimizin enkazın da kaldık.Arama kurtarma çalışmaları son bulsa artık..Burda kurtarılacak hiçbir şey yok..Yokluktan ..Yoksulluktan başka bir şey yok..Elbiselerime sürülen avuçlarımın kanıdır , yüzüme bulaşan gözümün kanıdır..

Alıştım ama..Zor olsada ..Hani çocukken düşler kurarsın ya ..Hani hiçbiride gerçek olmayan..Ben senide öyle bildim..Sen hayatımdan kayıp giden bir yıldızdın..Sen gitmenle bir dilek dileme hakkı verdin bana..Bilirim yeniden parıldamasın artık gökyüzümde..Sen başka iklimlerde başka gözleri aydınlatıyorsun artık..

<Bir dilek hakkım daha olsaydı seni dilerdim>

Yalan..Yalan..Söylediğim yalan..Seni bir daha yaşayacak kadar gücüm kalmadı..Seni orda kayan bir yıldız bildim..Ben artık denizden tutulmuş ve bir akvaryuma hapsedilmiş süs balığıyım..Seyirlik..Sendeyken denizde bir midyeydim..Sen aklıma ..sen içime kaçmış bir kum tanesiydin..Ben önce seni yabancı sandım..Yoketmem lazım diye düşündüm..Hergün yabancı sevgisizliğinde kan kustum…Artık inci oldu kalbim..Ama senin gittiğin gün karardı tüm incim..Artık kara bir inci kalbim..Sense denizin üstünden içime yansıyan yıldız aksiydin..Ben aksine vuruldum..Nerden bilsinki bu yürek kalbin aksin gibi değilmiş..

Dilimde unuttum nameleri daha yeni..Yeni konuşmaya başlayan bir bebek işte sevgim..O ilk kelime aşk olacaktı ama haklısın ben biraz geç konuştum..Yani seni yitirdikten sonra ..Şimdi yarım yamalak seni unuttum diyorum..Unuttum mu bilmiyorum..Bilmiyorum…

Sanada hak verecek yer arıyorum ama bulamıyorum..Gönül hep kendinden yana dır ya..Kendini suçlamaya korkar ya ..Korktum beni suçlamaktan..

<Ben sadece bir balık olmayı diledim>

Korkuyorum..Akvaryumdayım..Seyirlik mekanlardayım..Hergün başka bir el gelip dokunuyor bana ..Hergün başka bir çocuk gelipde üzüyor beni..Ömrüm tükeniyor hiç kimse görmüyor..Balıklar da ağlarmış..Buraya gelince anladım..Burdaki su tuzlu değil..Gözyaşımın tuzu bu suların tadını değiştiriyor..Gözyaşımın tuzunu yutuyorum da içim çürüyor..

Bugün sanki bişey bitti içimde.Eskisi kadar yüzesim yok bu suda.. Sanki ağlamıyor da kalbim artık..Anladım..Ben ölmüşüm..Duydun mu koca okyanus .. Öksüz bir balık daha öldü…

#95 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2009 - 01:28

Hadi…Gel.. satırlarımın hançer yarası yarim..Gel yüreğimde kaçağım..Bana satırlarca aşk yazdıran kahramanım..Sensiz taklit ediyorlar Aşkı ..Sana yazdığım satırlarımı benden çalıyorlar..O satırların tüm gizli ,aleni , faili meçhul olmayan öznesi sensin.Sakın onlar yazdığında ellere yazılmış bi kaç satır sanma o satırların hepsi sana yazıldı kahramanım..O hayaller benim..Hiçbir hayalim ölmedi..Yarı yolda kalmadı hiçbir hayalim..Beyazımdı umudum..Sen artık umudumun rengisin.

Yel değirmenlerine savaş açtım yokluğunda..Savaşıyorum hayali kahramanlara..Onlar seni çalacaklarını düşünüyorlar , bilmiyorlar ki ben senin kitabını yazdım , ezberimsin benim ..Geceleri dualarımsın..Seni unuturmuyum sandın hançer bakışlım..Sensiz kazandığım tüm zaferler haksız , tüm acılarım kanlı senden bu yana..Özlemime hasretime adını yazdım..Kim silebilirki , kalbimde dövmedir adın , mühürdür..Sen unutulmalara değil ömrüm boyunca özlemime mahkumsun..Artık mahkumusun hayatımın ve bir bıçak yarasıdır ikimizi birbirimizden ayıran..Hangi bıçak yarası kapanmamış ki..Kapanmadığı gün öldüğüm gündür. Bense hergün yeniliyorum seni hücrelerimde..Kan sızan yaralarımı göz yaşlarımla suluyorum..Çünkü yaralarım kuruduğunda çatlıyor , çatladığında canım acıyor..Çatlaması sorun değilde , ya sen o çatlaklardan sızarda kaçıverirsen hücrelerimde işte o an felaketim olur..

Sensiz eller satırlarımı çalıyor..Bilmiyorlar ki tüm telifi bende aşkın..Aşkı ancak ben yaşarım hüzzam tadında , aşkı ancak sen yaşatırsın dört mevsim tadında..Her mevsimde ayrı bir severim seni..Yaz altın mevsimimizdir hazzın doruklarında yaşarız , ilk baharım taze çiçek kokusudur aşkımızda ve tüm ilkler o ilk baharda yaşanır .İlk dokunuş ,ilk öpücük , daha bir çok ilk ..ilk baharımızda yaşanır..Sonbaharda gözlerimizin eylül vakitleridir.Kuşkular kemirir..Kışsa ayrılığımızın en kasvetli mevsimidir..duygularımız donar , ellerimiz üşür..Üşüdüğümüzde sarılmamız ısınmamız lazımken gururumuz savurur bizi bir kar ,tipi fırtınasında..Gökyüzünde yolunu kaybetmiş bir kar tanesi dilimize konar erirde ..Aşkı hatırlatır bize yeniden..Eritiriz birbirimizi dudaklarımızda ..Aşk bulur yine bizi bir kara kış fırtınasında..Sarılırız doya doya ..Isıtırız aşkı bedenlerimizde..

Muhtacız biz bize sevgilim..Ekmek kadar , su kadar ,yaşam sebebimiz nefes kadar muhtacız biz bize..Bırak onlar muhtaçlıkla dalga geçsinler..Bilmiyorlar nefes almadığım bi kaç saniyede nasıl ciğerlerim iflas ederse..Senden ayrı zamanlarda kalbim iflas eder..Tüm servetimdir aşkın..Tüm servetimi kaybedersem , senin aşkına alışmışken..Yaşayamamki ben sensiz…İnan..Yaşayamam ölürüm ben..

Gerçek aşk bu ..İnan bana , yok yalanım..Herkese söylediğim yalan olabilir , başkalarını yalandan öpmüşte olabilirim..Bu aşk gerçek..Hatta varlığımdan , yokluğundan bile gerçek..Bilirim masallarda yaşamıştım seni..Okadar inandımki masal kahramanım canlandın sen göz yaşlarımdan..Öptün ya işte dudaklarımdan..Varsın sen artık , aşksın sen artık..Ellerime değen ellerin var artık masal kaharamanım…Masal kitabımda can bulan bir serserisin sen artık…Hiç olmadığım kadar gerçeğim şu an..Gözlerinin baktığı yerdeyim..

Şimdi sen o çalıntı satırlardaki aşkların hepsini sil at..Ters yüz et o aşk hırsızlarını , duygularımı sahiplenenleri yok say..Gerçek olan aşk bende..İçimi ısıtacak bakışlar sende..Hadi hak ettim ben sen..Hadi senden karşılık bekliyor değilim..Ben aşkı karşılıksız yaşasamda acımaz canım..Kaybım sadece dünya vaktiyle birkaç yıldır..Ben seni beklersem ,sana şükredersem kimbilir belki sonsuz benim olursun..Olmasanda canın sağolsun..Aşkın tek doğrusu ,aşkın tek menzili..Ben sana varamasamda..Yaşadığım birkaç küçük an yeter seni sevmeye…

#96 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2009 - 01:32

İçimde zavalı ve yalnız bir hayat akıp geçiyor.Anlamsızlık ..Anlamsızlık..Hayattan anladığım sadece bu..Gelenler ..Gelişleriyle mutluluk getirenler , kimi dost kalırlar , kimi aşk kalırlar en çok da kimi unuturlar? Kendilerinimi bende bırakırlar yoksa beni yanlarına alıp mı giderler..? Etimden kopardıkları et midir? Et parçasıysa götürdükleri şu solumdaki koca bir uçurum boşluğuda ne? Kalbimi koparıp almışlar yerinden canımı canımdan eden bu hırsız da kim?

İçimde zavallı bir yorgun var diyorumda ..Yok ki içimde benden başka zavallı..Bak işte hak ettiğim yerde olmak bana hakken ..Yerlerdeyim hakmıydı bu? Anlayamadığım dünyanın kiriydi..Şimdi anlayamadıkları benim kirim..Kime dokunsan biraz ben en çokda dokunulan kirlenir..Herkesden bir renk almam lazımdı , almıştımda ..Peki bu siyah lekede kimin ? Benmiyim yoksa senin yüzyıllardan öte sevdiğin…Hayır ..Hayır bu isyan çığlıklarının sahibi yalın çıplak ben değilim..Ben değilim işte gökkuşağının en parlak rengi..Bir yorgun de , bir dilenci say , yada arsız bir yabancı içinde saklanmış bir yabancı say..Ben aradığın , bulduğunu sandığın ömrünü harcadığın değilim..

Dündü her şey..Bugünse uyanılmış bir gün.Dün rüyaların tutsağı ..Bugünse karabasanların korkulu kabusların diyarı..Masal yazacaktık ama gördükki kabus olmuşuz.. Hani dualar vardır hiçbir zaman kabul edilmeyen..Hani bir köpek duası göklerden hiçbirşey yağdırmayacak..Sayki aşk öyleydi , sayki aşk rüyaydı , sayki yaşamadık , say ki yaşadıkta hiçbirşey anlamadık…

Hiç kimse bilmeden , kazara düşürülmez..Kim düştüyse cehennem çukurlarına , bile isteye , adım adım düşer üstelik..Kendi çelmesini kendi çeler ayağına , kendi ipini kendi çeker aslında…

İçimde bir iç çekişme , içimde sulanmayı bekleyen binlerce günah tohumları , zehrimin adı aşk , zakkumun tadı aşk , yalnızlığın adı aşk , felaketin tadı aşk..Tüm sayılanlara inat , inadımın inadında ..Aşk n saf olanı aramızda..Kandırılmaya en müsait olan , hasrete en namüsait olanda o aslında..Üç harf kadardır dilde ..Kaç ben ağırlığında …Bilinmez ki ?

Şimdi satırlar tutsak , yürek kaçak , sevda uzak..Bir virgül boşluğunda , bir yarım nefes alış arasında yaşatılan aşk..Varlığına ömür verilir , yokluğuna ömür verilir…Her yönü başka bir acı , her yönü başka bir tat verir..Çelişkilerdeyim….Aşkta çelişki olmaz deme..Oluyor işte…

Sen kadar severmisn beni ? Ben kadar vazgeçermisin senden.Bilmiyorum ..Hiçbirşeyi bilmediğim gibi bunuda bilmiyorum..Belkide kendi içimle bilmediğim bir dille konuşmaya çalışıyorum..Ondan anlamıyor beni kalbim..Kapattı bana kapılarını , algılarını kalbim..Anlamıyorum kalbimin dilini..Anlayamıyorum..İnsan bu kadar yakınını,kendi içini çözemezken , seni nasıl çözebilsin ki?

Şimdi diyecek bir şey bulamıyorum , kaçıyorum hayallerimden , nasılsa bugünler de dün olacak..Yaşananlar sadece damakta tat , tende acı olacak..Bir kaç güzel günse vaat edilen …Ömrün kalanı ne olacak…??

Cevabı olmayan sorular sorma kalbim bana..

#97 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2009 - 21:50

Aşk vucudun en can alıcı yerine sıkılmış bir kurşun yarası gibi,belki öldürmeyen ama bir ömür boyu sızlayan, belkide insanı ayaklı ceset haline çeviren.Sevgi ise irili ufaklı yaralar bedenimizde acılan,sadece küçük izler bırakan?İki duygu kişiye özel gibi gözüküyor, biri ölüm o yaşanıldıktan sonra tarif etmenin imkanı yok...Diğeri aşk onu da yaşadıktan sonra tarif edebilen yok,etsede anlayan yok;Dedim ya kişiye özel şeylerin başkaları tarafından anlaşılmasını beklemek ne kadar boş....Dantel gibi bir konu güzel gözüken bir o kadar emek isteyen ve çabuk kirlene bilen bişey, gerçekten yaşıyanlarda ise belkide her zaman temiz,Kar gibi benbeyaz.Kar dediysem şehire yağan kar gibi çamur olan değil, dağların zirvesindeki gibi beyaz.Şimdi aklıma geldi, acaba insanların yığın olduğu şehirlerde yaşanan aşklar mı kirli?İnsan yığınları çamur gibi aşkların kirlenmesi için mi çalışıyorlar?

#98 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2009 - 01:19

güzel satırların için teşekkür ederim :icecream:

#99 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2009 - 01:29

Acımaz canım..Acıtamasazsın..Sen kirli ellerinle benim hayallerime dokunamazsın..

eVet üzebilirsin..Ağlatabilirsin..İçimden beni koparıpda gidebilirsin ama sen beni acıtamazsın..Parmak uçlarıne değer dikenlerim acıtmak isterken sen kanarsın….Sessiz bırakabilirsin , yorumsuz yapabilirsin yaşanmışlıklarımı ama sen paslı makasla kesemezsin kahkalarımı…

Sevincimi alabilirsin ,umudumu yükleyip heybene kaçabilirsin , yakabilirsin son satırları ..Ama sen dokunamazsın ümitlerimin bir kıyısına bile..Çember altına alabilirsin , kalbimi kare kare parselleyebilirsin ama sen beni dikenli teller ardına hapsedemezsin..

Kimsesiz bırakabilirsin , kendini alıp gidebilirsinde , sevilmediğinide düşünebilirsin..Ama sen benim gözümdeki ışığı alamazsın..

Duygularımı ucuz pazarlarda satabilirsin yok pahasına , hayatımı tam orta yerinden bölebilirsin , günlerce aç,susuz biçare bırakabilirsin ama benden hiçbirşey eksiltemezsin..

Neden mi?? Sen benim içimde yaşıyorsun artık..Benim içimdeki bir sen ne kadar zarar verebilirki ? Biz iki beden aynı canı yaşıyorsak eğer hangi can kendine zarar verebilirki..Hangi fani bile bile kendi canını acıtabilirki..

İşte bu yüzden sen canımsın artık canımı acıtamazsın

#100 Nar

Nar

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2009 - 01:31

Buruk bir vedanın ceset kokan tarafındayım..Sen içimde öleli çok olmuş ve kokun içimde birikmiş…Ben saklanmışım o kokunun ardına..Sen şimdi gittim ya anladım kokuyu duydum..Şimdi daha iyi anlıyorum herkesin benden bi kaç adım geride durduğunu..Fısıltılarla ne konuştuklarını anladım..Sen gitmişsin ve bu koku kalmış benimle sarmış heryeri..Şimdi içimde bu ceset kokusuyla yaşıyorum…Sen gitmelere aşık bir yabancı..

Git hadi..Durma buralarda..Sen durdukça ben kendimde kayboluyorum..Hikayeler aynıdır aslında bilirsin..Esas oğlan gelir bir gün ansızın sever esas kızı..Başlar işte aşk bi anda..Sonra sebepsizce ..Adı gurur konulmuş bir tutsaklıkla biter her şey..Hadi artık durma buralarda can yarısı..Filmimiz bitti..Esas oğlanın gitme vakti geldi..Uzamasın bu hikaye… Korkma ağlamayacağım..Korkma yalvarmayacağım..Gitmen lazım biliyorum…

İçimde bu ceset kokusuyla yaşamak zorunda bıraktın ya..Ben seni sev(i)miyorum…Gerçekten..Yoruldum bu kelime oyunlarından..Seviyorum deyip de sevmemekten..Sevmiyorum deyip de ölürcesine sevmekten yoruldum…

Seni çok seviyorum..Her şeye rağmen..O ismini bir an olsun anmadan uyuduğum geceleri geceden saymıyorum..Seni görmediğim hiçbir rüyayı rüyadan saymıyorum…Ağlıyorum da üstelik..Seviyorum..Haykırsam ne işe yarar ki…Sen SEVMİYORSUN…Sevmeyeceksin de… O halde bende seni sevmiyorum…Yokluğuna alıştım..Zaten gelmemiştin ki ..zaten hiç biz olmamıştık ki… Ben bu saçma yalanı neden uydurdum ki kendime.. Yoksa o kış vakti ıhlamur kokusumuydu aşkı getiren..Yoksa o çalınmış yaz mevsiminde dallardaki güllerin kokusumuydu aşkı getiren..Her neyse sebebi ..yine getiremezmi seni bana..Yine olamayız mı yan yana…

Ne olur bu hallere düştüğümden haberin olmasın..Gözyaşlarına boğulduğumdan haberin olmasın..İçip içip dağıttığımdan haberin olmasın…Bir çift göz için tüm dünyayı yok saydığımdan haberin olmasın..Sen beni hep güçlü sanırsın..Güçsüz kaldığımdan yerlere düştüğümden haberin olmasın…

Sana yalvarmam bilirsin..Yalvarmak aşkın ihanetidir..Gururumdur aşkımı gömdüğüm..İçime gömdüm bu aşkı..Şimdi dokunma bana hayat..İlişme bana..Ben ceset kokumla yaşayacağım..İçimde binlerce isyan..İsyanlar bilirim bu canın sonunu hazırlar..İsyanımla ölürümde diz çökmem senin önünde…

Gidiyorum..Mademki ..Bitti diyorsun..Sen gitme bu ellerden..Ben giderim..Sana bırakmam gitmeleri..Giderken tek emanetim sevgimi bırakırım..Yeşilinde yok oldum …Beni gömmeyin oralara..Ben uzaklarda öleceğim…Bilmeyecek kimse mezarımı

Kalemim elimde ecelimi yazacağım..Azrail’e vereceğim bu bedeni..Ölümse yakışan bana yakışanı yapacağım..Sen..Sen mercan gözlüm..Sen sakın ağlama..Tek damla yaşın değmesin tenime..Yeniden doğar ya kurumuş dallarım…Tekrar yaşamaya gücüm yok sevdiğim..Giderimde ..Uzağında da olsam..Sana sevdiğim diyebilirmiyim..Söz sevdiğinin haberi olmaz sevdiğim..Seni uzaklardan da sevmesini bilirim ben..Yakınındayken canım acıyor da..Anlıyorsun değilmi ??? Anlamasanda boş ver…

Boşver beni..Yoksay ..Hiç tanımadın..Hiç sevmedin..Hiç birbirimizde kaybolmadık say……Artık ben uzağında hayallerinin koynunda uyuyacağım…Bana bir borcun kalmadı..Hadi içimdeki ölü korkuyor..Hadi git…Mesafelerine bir ödül daha ver..

Şunu unutma..Ben hep seni sevdim..Sevmeyede devam edeceğim..Seni burada uzaklardan seveceğim..Bir gölge kadar yakınında olacağım..Ama sonsuzluk kadar uzağında..Ve kim olursa olsun yanımda..Seni seveceğim hep…Bundan sonra bir hainim artık..Aşkın haini..Sen bilipde elleri seveceğim..Seni ellerde yaşayacağım..Bilki yaşamıyorsan sen diye ellerde o zamanda ölmüş olacağım…Bilirim sen korkarsın ölülerden…

İçimdeki ceset kokusuyla gidiyorum ah YARRR..(Ne kadarda muhteşemmiş bu üç harfli tek kelime..Sen kadar muhteşem mercan gözlü sevdiğim..Sen mercan gözlerinle sev..Ben mezarımda seveceğim seni..

Seni hep sevdim…seveceğim..Hatta hep aşık kalacağım..Aşkın olacağım..Aşkım olacaksın..Ben artık cennetime sakladım seni..Bu alemde caydım senden..VAZGEÇTİM…Vazgeçirttin ah yarrr… Sana hala Yar diyorum ..Sana göre çok saçma bana göre ….. Bana göre…

Neyse boşver..Sen benim bu hallerde olduğumu bilme..Kırıldığımı sanma..Ben bu otobüse bindiğim anda unutacağım seni..Kanamayacağım..Acımayacağım..Üzülmüyeceğim..Kanamıyorum çünkü ..kanımın izinden bulma beni…Ben gidiyorum mercan gözlüm..Bu fani dünyada hiç..ama hiççççç çıkmayacağım karşına..Karşına çıkıpda caydırmayacağım seni hayatından…Ben asacağım kalbimi duvara…Bir musaf kadar kutsal olacak..Bir dua kadar dokunulmaz olacak …

Ben gidiyorum..Seni seve seve..Parçalana parçalana..Kanaya kanaya..Lime lime..Sevdan yüreğimdeyken..O mercan gözlerin gözlerimde mühürlüyken…Duymak istediğin o sözleri ….söyleye söyleye gidiyorum….

Ben SENİ HİÇ SEVMEDİM (….nasıl güzel yalan söyleyebiliyormuyum??)