İçerik değiştir

- - - - -

Sevgili Günlük

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1167 yanıt verildi

#21 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 14:36

sevgili günlük...neden benim hiç normal bir hayatım olamaz.bazen kendimi çok ünlü biri gibi hissediyorum.ya bi kızın peşinde bu kadar insan koşar mı ??? ben bu erkekleri hiç ama hiç anlamıyorum... :) :P (:

#22 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 16:20

ay ay ay
yesinler

iyi bir pazarlama yontemi .)
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#23 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 16:51

ehhhe ehe.. tam 'harabecilerin aslında demek istedikleri' bölümüne uygun olmuş..
neyse sevgili günlükcüm.. dün realdeki hatunlar ne çıtırdı di mi öyle ?
Gönderilen Resim

#24 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 17:19

ay ay ay
yesinler

iyi bir pazarlama yontemi .)

bana mı dedin ??? :wub:

#25 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 20:01

catfight izliom devam edin :wub:

Sevgili günlük bugunde istediğim gibi bi gün deildi ne angelina jolie aradı nede uma thurman msg bıraktı.....

smiley-sport036.gif  

#26 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 09.08.2005 - 21:10

Of öldüm boya badana yapmaktan. Sonunda bi büro açıcam ev tamirat boya badana hamallık hizmeti vericem. Ne bu ya elimde kitap sokaga çıkmak istiyorum. Kırtasiyeden uç almak, elimi cebime attıgımda silgi bulmak istiyorum artık. off

#27 Gizelle

Gizelle

Sine-Harabe Yazarı...

• Üyeler
  • 811 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik, hayat, sinema, aşk, meşk vs :)

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 11:07

Sewgili Günlük,
canım sıkılıyoooo, ya ablam yok, annem yok, arkadaşlarım yok... babam da gidiyo bu akşam, yalnızım :wub: parti mi wersem ? ama gelecek kimse de yok ühühühüh
günlük yaa ben çok yalnızım :huh:

yalnızım dostlarım yalnızım yalnız...

Gizelle Bunalımda (halâ)
If i could start my life from scratch
If i could take away the pain off my past
If i had another chance i would do just that
I'd qive anythinq jus' to qo riqht back

#28 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 11:08

sevgili güllük (evet evet güllük, bıktım sana günlük demekten)
staj yerindeki 18. günüm.. biraz daha dayanmalıyım büyük kısmı bitti, bak zaten yarın ve ertesi gün de gelmiycem nasıl olsa, eskişehir'e gidiyorum güzel güzel... di mi ?
Gönderilen Resim

#29 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 15:25

sevgili günlük kendimi iş ve işçi bulma kurumu gibi hissetmeye başladım..neden eleman arayan bütün işverenler ilk bana başvururlar hala anlayabilmiş değilim... :fez:

#30 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 19:12

sevgili günlük moralim bir anda sıfırın altına indi...ayrıldığım sözlüm benimle barışmaya çalışıyor ama ben barışmak istemiyorum...onu da kırmak istemiyorum..peki onu kırmadan bunu ona nasıl söyleyebilirim...şu gönül işi ne kadar zor ya...bi insanı kırıyorsun ve bir tek kırdığınla kalıyorsun...of offfff!!!!!!....

#31 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 21:04

Lan günlük neden evlere boya yapılırki? Mis gibi tugla var hem şekil nası sırtım agrıyo off. Dengem bozuldu pc mi özlüyorum ben :fez:

#32 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 23:54

Sevgili günlük ,

sana günlük demeye dilim varmıyor , bir nevii karalama defteri olmuşsun.. Ama madem sana böyle deniyor bende sana böyle diyenleri kırmayarak devam edeceğim.

Bugün hiçbirşey yapmadım.. Bakma öyle yapmadım işte. gezinmek bile gelmedi içimden. bırak gezinmeyi su içmek için bile mutfağa gitmedim. yanı başımdaki sürahi varken neden gideyim ki değilmi günlük :) evet evet aklından geçirdiğin gibi soğuk espirilere sahibim bugün. yarın hava daha fazla sıcak olursa sana daha güzel espiriler yaparım.

şimdi gidiyorum , daha sonra uğrar halini vaktini sorarım. iyi bak emi kendine. fazla yıpratmasınlar seni söylede sana yazı yazanlara.. :P

Değişiklikler Kaydedildi...

#33 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 11.08.2005 - 00:11

sana günlük demeye dilim varmıyor , bir nevii karalama defteri olmuşsun..

Hmm.. İyi bir fikre benziyor aslında.. Öyle değil mi a günlük?
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#34 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2005 - 09:18

sevgili günlük....
bitti işte..yine arkamda kırık bir yürek bıraktım...zor oldu ama bitti....neden ben ona bu kötülüğü yaptım..oysa beni ne kadar çok seviyordu...aptalım ben aptal !!!..onun gibi bir insanı kırdım...yüreğim acıyor...oysa ayrılmak isteyen bendim... :)

#35 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 11.08.2005 - 10:10

sabah kalktım acayip sinirlendim
7. evrende kalamiti denen şıllık (şıllık olduğunu tahmin ediyorum) sabahın köründe sömürgeme dalmış
görürsün sen uzaktaki filomu getiriyom
seni 7. evrenin motoru yapmazsam
yeter beee
...
....
not:yaw şirin adamı niye terk ettin
başka birisini buldun dimi
siz kızlar hep bölesiniz

#36 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2005 - 10:17

sevgili günlük ,
yine beraberiz. hayat öyle oyunlar oynuyorki ne olduğunu anlayamıyorsun bile. gün geliyor gülüyorsun , gün geliyor ağlıyorsun haline. Aaah günlük ahh, hayat sadece ayrılıklardan ibaret değil biliyorsun. Kuşların ötmesi , çiçeklerin açması , havanın güneşli olması , yağmurun yağması , sevinçler , bağırmalar , hüzünler , ayrılıklar , mutsuzluklar , hastalıklar hepsi bizim için sevgili günlük. Düşlediğimiz hayallerin gerçekleşmesini istiyoruz ama gerçekleşmeyince çok çok üzülüyoruz sevgili günlük. Ama adı üstünde biliyoruz düşlediğimizin hayal olduğunu , ve bunu bile bile üzülüyoruz gerçekleşmediğinde hayalimizi. Şimdi kim istemez ki sevdiğiyle mutlu olmayı .. yada kim istemezki 24 saatinin onunla geçmesini..

Hayat herşeye rağmen devam ediyor günlük..Herşeye rağmen....

Değişiklikler Kaydedildi...

#37 Kafadar

Kafadar

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 205 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 11.08.2005 - 12:10

işyerinden izinliyim işim var dedim harabeye takılıyorum ahaha B)
gerçeklerle uğraşmak bıktırdı hayata diretmek belki hataydı yaşam gerçekten bir oyun gerçekler hep acı gel birtanem yalanım ol bende en büyük yalancı
serkan özdemir

#38 julia

julia

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2005 - 23:19

sefgili günlük ben yine büyük bir mallık örneği gösterip eski sefgilimle görüştüm ve en sonunda zıvanadan çıkaraktan beni arama dedim çocuğa ama ben seviodum onu be günlük ama nolursa olsun ezdirmem ben kendimi hıhh fıstık gibi kızım ben dimi günlükçüm yenisine sağlık ii yapmışım ehue:)
Herkez payına düşeni yaşarmış..

Sil gözünün yalnızlıklarını,o an fısılda duvarlara adımı
bin bıçak var sırtımda
biniylede adaşsın her biri hayran sana..

#39 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 10:14

sevgili gullac tatlisi;
- 10 gundur elemanlar izinde sabahin korunde tukkan aciyorum, hayatimda calismadigim kadar cok calismak "zorunda kaldim", donduklerinde dagatacagim teker teker..
- bugun sigarayi biraktiran sakiz almayi dusunuyorum, ya da en kisa zamanda dumanalti olup gidecegim bu diyarlardan
- sevgili tatli; ben sirin hanimin yazdiklarini anlayamiyorum, okuyorum ama yorumlayamiyorum. bazen sirin arkadasimizin bize saka yaptigini "nisan biiiiir" felan demesini bekliyorum, ama demiyor. kesinlikle cok sirin ve tatli bi kiz oldugu kanisindayim, zaten sorun bende o anlatiyo gayet guzel ama ben anlayamiyorum. ne yapmaliyim gunluk sence? boyle durumlarda insan maryjane nin yazilarini ozluyo ve biraz da ciddiyet ariyo. ayrica sirin hanima; bize zaman ayirip yazdigi icin tesekkur ederim.
- " :) " yandaki karakteri de cok seviyorum. bu ifadeyi kullanacak bi yazi yazmak istiyorum.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#40 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2005 - 13:46

sevgili günlük...yine bi cuma günü ve ben yine yorgun..bıktım şu ödemelerden...herkes cuma namazı kılmaya gitti...ben acıktım yaa...ofis arkadaşımın bi bebişi oldu...baba oldu kerata...gözlerindeki ışık bi harika yaa... :)

bu arada gofret o karakteri ben de çok seviyorum... :P bi de bunu :D