İçerik değiştir

* - - - - 1 Oylar

Günlüğüm

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 342 yanıt verildi

#61 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 25.01.2008 - 00:02

Selam gülüm ne haber benmi iyi tam huzura kavuşmuşken rahat değilim gülüm be keşke senin bir kilidin olsaydı her şey aramızda kalırdı ama biliyormusun tek seninle paylaştığım konular var şimdi diyeceksinki aramızda kalması imkansız biliyorum saçma ama senden önceki günlüğümü kimseyle paylaşmamıştım şimdi bir yerlerde saklı.Mesele ne biliyormusun hasta olmaktan korkuyorum.sedoşa söylemeye çekiniyorum onun üzülmesini istemiyorum.Şimdi hemen bir derde düşer telaş eder.O köye gidince giderim doktora haberi olmaz o zaman bir aydan önce gitmez.Off neyse Hayattan kopmak istemiyorum.Çocuklarım için devam etmek istiyorum.Onların büyüdüğünü görmek istiyorumkendi kendilerine yetebilecek yaşa gelsinler.Allahım bütün isteklerimi kabul ettin bunuda kabul et neolur.Gülüm sonra yine yazarım aramızda tamammı ::
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#62 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2008 - 14:46

Gülüm yine dertliyim çevremdeki dertli insanları gördükçe üzülüyorum.hastalar canımı sıkıyor dünden beri bu kaçıncı hastalık haberi Allah sonumuzu hayır etsin biz ailecek hastayız ama geçer bu şükrediyorum çocuklar okula başladı akşam küçük oğlum ateşler içinde ağlayarak geldi okuldan anne başım çok ağrıyor diyor.ilaçlarını verdim biraz toparlanır gibi oldu ama bugün okula gidemedi onu doktora yolladım annemle oda hasta bir boğaz ağrısı ateş bulaşıcımıdır nedir.Büyük oğlumun öğretmeni dün acil ameliyata girmiş.Akşam eşimin beraber çalıştığı arkadaşı hastaydı ona geçmiş olsuna gittik adamın beli tutulmuş kımıldıyamıyor.Sabahda kayınvalide aradı saat 7.00 de çok hastayım gel beni doktora götür diye kayın peder zaten hasta yatıyor sekiz senedir felçli kayın validede tansiyon yüksek oda öyle olursa ne yaparız şimdi eşim acilen almaya gitti.Köy altı saatlik yol gidecek gece geri gelecek inşallah birşey olmaz gelde tedirgin olma canım sıkılıyor dua edip duruyorum.Allahım kolaylık ver.

#63 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2008 - 15:16

Gizem çok geçmiş olsun sıkma canını dicem de ne kadar tatmin edici olur bilemem insan sevdiklerinin böyle olduğunu görünce canı sıkılıyor, acil şifalar diliyorum tüm hasta yakınlarına, inş. en kısa zaman da düzelirler.

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 12.02.2008 - 15:16

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#64 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 22.02.2008 - 15:57

Gülüm selam çoktan uğramamışım yoğunum yine koşturuyorum.Yeni bir görev içim allak bullak inşallah sonu iyi olur bugün görevlendirme yapılmış hakkımda Allahtan odam değişmedi şimdilik odamda çalışacağım ama tam olarak bilmediğim bir iş sorumluluğuda var sanki bir şeyler üzerime yıkılıyormuş gibi geliyor. Bir şey demedim tabii ama huzursuzluk var Allahım inşallah hayırlısıyla başarırım sorun çıkmaz.Gülüm be çok alıştım sana koşup geliyorum hemen derdimi yanmaya ne güzel dinliyorsun beni hoşça kal :blink:

#65 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 24.02.2008 - 17:26

Artık kendime ayıracak zamanım ne kadar az yorgunluktan bitap düştüm yine. Gözlerim kapanıyor zorla yazıyorum ne olur biraz dinleneyim. Üzgünüm gülüm ya harabeme gelemiyorum belki hafta içide gelemeyecem konu hakkında ders çalışmam lazım şefim öyle dedi. Hain şef yine yaptı yapacağını birde iyliğimi düşünüyormuş gibi konuşmazlarmı gıcık işte neyse bilgisayarda çalışacağım en azından birde adı var konsolide görevlisi çok komik sinirleniyorum biliyormusun ama yine dışa vurmadan ıssızın dediği gibi içinden söven isyankar oluyorum şu anda neler oluyor bize gülüm çalıyor tam bana göre yoruldum gülüm yarın sevk alacam fırsat bulursam tabii hoşça kal gülüm ::

#66 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 24.02.2008 - 18:05

Gizem,Allah yar ve yardımcın olsun. Paylaşıcak, dertleşecek birini ararsan biz burdayız...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#67 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2008 - 22:59

Gülüm yine ben burnu çekerek yorgun bir günün ardından bir arkadaşımın ölüm haberini aldım çok üzüldüm çoktan görmemiştim ama eski anılar canlandı birden ev temizliği yaparken sandelye kırılmış oda dolabı üzerine çekmiş kazaya bak iki tanede yavrusu varmış birisi küçük bebekmiş ne olacak şimdi o yavrucaklar aklımdan çıkmıyor bir türlü gülüm ölüm yaklaşıyor galiba kaza ile vadeyle gideceğiz ne yaparız bilmiyorum.

#68 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2008 - 23:07

:baby: başınsağolsun :blink:
DeRyOş.!!

#69 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2008 - 23:13

Sağol Deryacığım.

#70 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 16:45

Gülüm yine ben bana kalbin temiz diyorlar hiçte değil yine canımı sıkıyor oyun oynuyor sevdiklerinden uzak dur diyor görme onları koklama bile yoksa bilirim ben yapacağımı üzme beni kalbim tamam istediklerini yapacağım çıkma yoluma bana engel olma ben diğer sevdiklerimden ayrılamam onlar benim herşeyim rahat bırak dilediğimce hür yaşayayım sıkma artık canımı beni bana bırak her an takip etme beni söz senin dediğin olsun uzak duracağım istediklerinden bende isterim gülüm temiz bir kalp ama yok iste her istediğim olmazki.alışmışım böyle yarım yaşamaya yinede şükürler olsun nefes almak bile yeter hoşçakal *zong

#71 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 20:33

Yeni okudum başınız sağ olsun...

#72 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 20:40

Teşekkürler *zong

#73 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 20:42

Allah kalbini temizlesin, ve her şey o temiz kalbince olsun...

#74 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 20:44

Zor gibi *zong sağol

#75 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 20:49

Allahı kalbini temizlemesimi zor.?Hak şerleri hayr eyler , Bakalım Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

#76 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 20:55

Hak şeyleri :wwww: Tabiki Allah herşeyin iyisini bilir taktir Allahındır.Temizlik imamdan gelir birde bu vardı değilmi

#77 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 21:01

Temizlik imandan,İman açıktır,şüphe kaldırmaz.Gerisi vesvesedir...İmanlı kalbe şeytan vesvese verir.İmansızla işi olmaz.Vesvese varsa iman vardır.Vesveseden kurtulmanın yolu havlayan köpek misali üzerine gitmemektir.Kendi kendine bir süre havlar ve susar...

#78 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 21:07

Haa anladım biraz benim sıkıntım vesvese olsun ondan kurtulayım çıkmasın rahat bıraksın aynı acıları çektirmesin bana Allaha sığınıyorum ne zaman ona yönelsem o bana cevap veriyor çare onda biliyorum. çareye ulaşıncaya kadar harcanan efor yoruyor beni :wwww:

#79 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 21:38

O seni rahat bırakmaz sen onu bırak, sal gitsin...Yıllar evveldi.19 lu yaşlar namaza başlamışım vesvese yapışmış gırlagıma, tutturmuş sen namazı yanlış kıldın, yok sureyi yanlış okudun yok şu yok bu...Bunaldım çıkdıraçağım bir namazı 10 tekrar yapıyorum yorgunluktan bırakıyorum.Yinede içime sinmiyor...Sevdiğim bir abi var, bana sorsalar Allah dostu.Anlattım durumu gülmeye başladı.Verdiği tavsiye sayesinde hepsinden kurtuldum. O gün bu gündür yanıma bu konuda uğramaz oldu.Ne mi dedi?Yanlışta kılsan birdaha kılma,bir kere kıl ve geç.O havlasın dursun...

#80 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 21:47

Size hak veriyorum doğru çokta kapılmamak gerek vesveseye denedim yine denerim :icecream: Ama farklı birşey fiziki olunca bazen karar vermek zor oluyor bu vesvesemi ama ben yaşıyorum bunu hissediyorum öyleyse varım diyorsun. :blush:

1 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli