Jump to content

* - - - - 1 votes

Günlüğüm

• Please log in to reply
342 replies to this topic

#101 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 14.04.2008 - 23:36

Görmek isterdim siyah lale hiç görmedim :S çanlı siyah gülde görmedim ama gülün resimleri çok.
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#102 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11,484 posts

Posted 14.04.2008 - 23:44

PC ye atalım görürsünüz...Tabi yine canlı olmayacak ama olsun...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#103 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 17.04.2008 - 16:25

Bir an seni görmek geldi aklıma gülüm şimdi ben sana sorayımmı nasılsın diye iyisindir sen ben eehh işte ama etrafıma bakıyorumda hayat ne kadar güzel üstelik hızla geçip gidiyor sadece zamanı dolduruyoruz farkına varmadan gözümüz saatte şu tutsaklık bitse diye her gün yeni birşey öğrendim çok birşey var öğreneceğim. :girlcry:

#104 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 27.04.2008 - 14:54

Bazen ne kadar çok neden diyorum anlamadığım ne çok olaylar oluyor benmi yanlışım çevremmi hayatı olduğu gibi kabullenemekmi hayat buysa ben yokum kendi dünyamda yaşamayı tercih ederim.
Hayattan çok bir şey istemedim hep az olanla yetindim az ve iyisi olsun istedim Dostun, arkadaşın, komşunun ,eşyanın vs uzar gider bu kendimi salak hissetmelerim hiç bitmedi oysa zaman çabuk geçiyor yıllar eskitti beni yüreğim küçücükte olsa bedenim yaşlandı yoruldum
Rüzgara kapılmış yaprak gibi savrulup duruyorum oysa hazana çok var daha ... *rose

Edited by GiZeM, 27.04.2008 - 16:44.

#105 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11,484 posts

Posted 27.04.2008 - 18:36

Evet yıllar gerçekten çabuk geçiyor ve yıpratıyor insan oğlunu,hassas olanlar biraz daha çok nasibini alıyor bu yıpranmalardan.Birde bananeci takımı varki hiç bir şeyi kafaya takmayan ve ya takmıyor gözüken ama inan onlarda yıpranıyor bir şekilde,Hayat herkesden bişeyler götürüyor ;Biraz az biraz fazla ama gidiyor....Ve biz biraz daha yaklaşıyoruz bizden hiç uzak olmayan ölüme....

#106 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 27.04.2008 - 22:23

gülüm yaa sana anlatmak isterdim anlatabilseydim iki renkli bir gülüm oldu birde kırmızı renkte biliyorsun değilmi ne çok sevdiğimi iyi bir gündü bugün ev işleri ve dinlenme ama kafamı kurcalıyan bir şey var sen söyle bana insanlar iki yüzlü olabilirmi iki yüzlü ne demektir bir yüzünü biz görüyorsak diğer yüzünüde görebiliriz o zaman ama hep görmek istediğimiz şekliyle bakarız insanlara sen bir şey anladınmı gülüm ben anlamadım çözemedim.zor bir kez daha anladım :aww:

#107 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 28.04.2008 - 10:10

Güzel bir güne iyi başladık hep korkutur beni sonuna kadar böyle gitsin
inşallah artık kendimce kararlar aldım kimseye değerinden fazla değer vermeyecem kimseyide önemsemiyecem çok düşündüm ben aptalmıyım diye yooo değilim aslında neden kendimi aptal yapayım karşıma çıkan insanlar belkide beni salak zannediyorlar bir daha salak yerine konmayacağım sen şimdi gülersinde bana gülme küserim bak. *cool

#108 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11,484 posts

Posted 28.04.2008 - 22:42

Yinemi kırdılar seni?Yinemi gösterdiler sakladıkları torbadaki yüzlerini,neyse tanımış oldun iki yüzlüleri;İki yüzlü?Artık çok daha fazla yüzlüler var kimle konuşurlar ilişki kurarlarsa ona göre yüz kullanıyorlar...

#109 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 29.04.2008 - 19:14

Ben iyiyim yaa sen gülelim oynayalım hayat böyle geçer şimdi diyeceksinki yenimi öğrendin tabiki yeni boş konuşuyorum boş yarışmaya katılsamya. *zong bu seferki kırgınlık öyle böyle değil çok doğrucu görmüşüm sonrada puuff geçti gitti
bazen düşünüyorumda dostluk arkadaşlık bebek gibi iyi bakarsan hastalanmıyor yok bakmassan yağmurdan nem kapıyor üşüttüm yine gülüm yaa kafamı toparlayamıyorum sen bana bakma beynimde kırk tane iş var biraz dinleneyim şurda hadi hoşçakal. ::

Edited by güfran, 29.04.2008 - 19:19.

#110 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 01.05.2008 - 11:13

Bugün yine güzel günlerden güneşte açtı ısınacağız biraz işlerim iyi gidiyor beni kabullenmeye başladılar bende gece gündüz çalışıyorum çokta zevkli bir iş ama dedimya hep korkarım böyle huzurlu olmaktan birşey çıkmasa bari anlam veremiyorum arkadaşlık bumu diyorum sebebini kestiremediğim kırkınlıklar oluyor anlamıyorum yanlışlıklar nerde bendemi karşı taraftamı burda samimi bulduğum dostluklar ediniyorum ama hiç bir zaman insanları yeteri kadar tanıdığımı düşünmedim ayrıntıya takılmıyorum artık bazı insanları olduğu gibi kabulllenmek en iyisi birde belli bir mesafe en iyisi küçücük bir dünyada huzur oyalanacak o kadar çok işim varki *rose Bu arada yine babamı çok özledim hercuma sokaklarda dolaşmak büyük caminin önünden geçmek onun kokusunu hissettiriyor :: kimse gelmeden bitirmem lazım dayanamıyacağım hoşcakal gülüm. :)

#111 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9,404 posts

Posted 01.05.2008 - 15:04

sevgili gizosumun çok değerli günlügü;
sabah kalktıgım gibi tüm dolaptaki kıyafetleri halının üstüne indirdim
ama daha yerlerine yerleşmemişler kendi kendilerine kimi bekliyolarsa
haa ondan ben pc nin başından kalkmak istemiyorum
neyse aksama var daha hallederiz
mayıs ayından nefret ettigimi söylemişmiydim günlük
Posted Image
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#112 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 01.05.2008 - 15:36

Gülüm günlüğüm ben senin kapını günde hiç iki kere çalmışmıydım *pilot öğlende duyduğum bir haberle tüylerim dikenlendi eski çalıştığım odaya memur arıyorlarmış Allahım inşallah ben gelmem akıllarına pirelendim şimdi şef bir şeflik yapmasa dedimya çok huzurlu olmaktan rahatsızlık duyarım sonunda kötü bir şey çıkar diye yoksa benmi davet ediyorum bu sorunları üzerime üzerime *agla

Alindam hoş geldin gülümü paylaşmaya *gla

#113 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11,484 posts

Posted 01.05.2008 - 20:20

Seni unutsunlar ve rahatsız etmesinler artık...Yani umarım öyle olur...

#114 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 02.05.2008 - 10:52

Gülüm anladım ben negatifliği mıknatıs gibi çekiyorum <bugün güne iyi başladım bugün çok mutluyum> gibi laflar etmeyecem gün bitmeden aksilikler kötü olaylar birbirini kovalıyor.Dün akşam hayatım karardı Annemi kaybedecem diye çok korktum :P ama kimseye belli etmedim içime attım soğukkanlı davranmasam kendimi bıraksam annem çok üzülürdü sonra bende rahatsızlanırdım.Akşam köyden gelmelerini bekliyordum sedat koşarak geldi bir telaşla çabuk hazırlan anneni hastaneya götüreceğiz diye elim ayağım dolaştı inanırmısın üzerimi zorla giyindim gittik. acile nefes alamama sorunu Hemen doktorlar koşturdu okjijen taktılar röntgendi tahlildi iki saat koşturduk bir iki saatte müşadede tuttular Alllahtan yatırmadılar çıkarttı doktor iyileşti biraz çok şükür ben kalp krizi sandım çok korktum babam gibi aniden onuda kaybedecem diye şu an yazarken ellerim titriyor zaten benim huyumdur ilk anda tepkimi belli etmem ama acısı sonra çıkar şimdi şükrediyorum sağlığına kavuşmasına ama bugün hiç hali yoktu dinlenmesi gerekiyordu yanındada kalamadım istemedi git sen işe dedi aklım onda şimdi gülüm seninle paylaşmak güzeldi sağol *lazy

#115 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13,431 posts

Posted 02.05.2008 - 11:29

geçmiş olsun Gizem abla
Posted Image asaletini sevdiğim

#116 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 02.05.2008 - 11:32

Çok teşekkür ederim Ecehancığım ilgin için. :)

#117 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11,484 posts

Posted 02.05.2008 - 11:38

Geçmiş olsun ;Allah acil şifalar versin...

#118 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 02.05.2008 - 11:40

Teşekkür ederim kılıç :)

#119 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11,484 posts

Posted 02.05.2008 - 11:49

Anneye selam söyleyin dualarımız onunla...

#120 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10,820 posts

Posted 14.05.2008 - 10:12

Selam gülüm iyiyim gülüm yaa idare ediyorum iş güç koşturmaca çok şükür sorun yok içim kıpır kıpır aklımda bir sürü plan var yapmam gereken işler.Çok meraklı olmak iyi değil ama bazen olayların ortasında buluyorsun kendini dün duyduğum bir habere şok oldum inanamadım ilgilenmiyordum aslında ama kumaş aldığım dükkanda akrabalarla karşılaştım onlar başladılar anlatmaya tezgahtar kızı tanıyorlarmış yıllar öncesinden tanıdığım bir arkadaş vardı çok samimi değildim ama onun benimle iyiydi arası gördükçe selamlaşırdık çocukları benim çocukların gittiği okula gidiyordu o bayan öldürülmüş cesedi ırmakta bulunmuş otopsiye gitmiş ve arkasından söylenen bir sürü laf söz dedikodu ben üzüldüm ama yazık değilmi kim bilir ne sıkıntılar yaşadı ve ölümü sıkıntılı geride kalan çocuklar her söylenen sözden etkilenirler hayatları kararır bence çok zor bir durum buna üzüldüm gülüm dış etkilerde aldırmamış gibi yapamıyorum üzülüyorum ülümde gitgide yaklaşıyor galiba hoşçakal gülüm. :icecream:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users