İçerik değiştir

- - - - -

Pes Artık....!!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 107 yanıt verildi

#21 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 15:55

suustuneyaziyazmak ; gerekli gördüğün yerde bundan bahsettin zaten. Kaç sefer söylenecek bilmiyorum ama orada insanlar buluşacaklar ve içki içecekler. Hepsi de aklı başında insanlar. .ıçlarıyla değil ağızlarıyla içiyorlar ve nerede nasıl davranacaklarını iyi biliyorlar. İçkiyi özendirme babaında birkaç şey söyleyip onları uyarıyosun bu güzel ama habire gözümüzün içine sokman da hoş değil. Ağzıyla değil .ıçıyla içenleri kınaman en mantıklısı.

Değişiklikler Kaydedildi...

• Ziyaretçiler

İnsanlık dışı bir davranış. Ne dense az gelir bu olaya. İğrendim insanlardan bir kez daha.
Devlet yapmazsa içerdekiler onların icabına bakar. Gerçi ölüm de kurtuluş olur onlar için ya.

#23 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

yanlış yapıorsun suüstündeyazyazmak... yanlış yapıyorsun... burda kimse kimseyi bişilere özendiremez... herkes aklı başında ve kendi kararlarını özgürce verebilecek bireyler... eğer özenecek kişi varsa da kişiliği oturmamıştır derim ben...

bence daha fazla sorun çıkarmaya çalışma... her konuda muhalefet olup kendini popüler kılmaya çalışıyorsun... hiç mi katıldığın bir konu yok... hep mi yanlış yazılanlarda senin ki doğru... senin yazdığın her konuya buraya yeni gelen bi üye bile baksa senin popülarite merakı olan birisi olduğunu görecektir... yeter ama ya...

karadannot: konunun adminine bırakıyorum kararı... isterseniz msjımı silebilirsiniz...

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:04

Cevap vermeyin "şu" na artık. Siz cevap verdikçe o aynı şeyleri yapıo.

Kınasın bizi boşverin, bizde zamanı gelir onu kınarız :banghead:

#25 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:07

Sevgili Daaankkk;
Yazdığın yorumda ne islami açıdan ne de ruh bilimi açısından özelliklede bilim adamlarına göre en ufak bir doğruluk payı yok, neden mi ? Sebebini yazacağım ama şimdi değil çünkü biraz uzun uzadıya yazmam gerekiyor.
Sadece sana şunu soruyorum;
Şu minicik yavruya o çirkinliği yapanları boğazlarına kadar toprağa gömseler ve Allah rızası için o şerefsizlerin kafasına bir taşta sen vur deseler ne derdin ?
Bana sorsalar, bulabileceğim en ağır taşı alır üsten aşağı en güçlü atışımla kafalarına yerleştirirdim o şerefsizlerin, yinede rahatlamazdım ama olsun hiç yoktan hapishanede beslenmelerinden iyidir.

Şimdi yazdıklarınızın ne kadar yanlış ve tam bilgi sahibi olunmadan yazılmış olduğunu hissedebiliyormusunuz ?

Selam ve saygılar.

#26 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:23

hı hı deyin geçin yav.... hı hı kardeş hı hı... <_<

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#27 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:24

Suüstü nasıl olsa herşeyi ben bilirim havasında olmasa, açılan forumlarında tadı tuzu olmayacak. <_< Fazla suüstünde gezinmekten her açılan konuya, her üyenin yorumuna su katmayı üye olduğundan bu yana sürdüre gelmekte.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#28 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:28

Sevgili suustuneyazıyazmak,

Ruh bilimi veya mantık veya islami açıdan doğruluk isteyen yok. Tıpkı senin doğruların gibi benimde doğrularım var ve bunlarla yaşarım veya yaşarsın tercih insanın kendisine aittir.

Bu çocuğa bunları yapaların kafasına Allah rızası için bir taş ben atmam çünkü taşı atacak kadar günahsız değilim, Sana Hz. İsa'nın Magdanalı Meryem'i kurtarış hadisesini anımsatmak isterim. Magdanalı Meryem'i halk günahkar diye taşlarken Hz.İsa halkın önüne geçer onları durdurur, ortaya bir taş koyar ve şöyle der. "Günahkar diye taşlıyorsunuz cezalandıracaksınız madem hiç günah işlememiş olanınız gelsin ve o atsın bu taşı" Yani ben günahsız değilim kimseyi taşlıyamam yada cezalandıramam. İşte sende ki o taşı atma isteğide senin doğrun ve bunun yanlışlığını ispatlamam sen taşlarsın ben taşlamam tercihlerde serbestlik.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#29 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:28

Sevgili Dokuzharf;
Öncelikle ismimi en doğru şekliyle yazdığınız için size sonsuz teşekkür ediyorum. Aklı başında insanlar içki içerler ve içkinin tesiriyle akıl baştan gider zaten o yüzden alkollü iken araba kullanmanız gibi birçok fiili yapmanız yasaktır. Nedeni aklınız sizden ayrılmıştır ve dolayısıyla vücudunuzun bütün fonksiyonları kontrolünüzden çıkmıştır zaten sırf bu yüzden senide yaratan ve herşeyin en iyisini bilen yüce Yaratıcı içkiyi haram kılmıştır.
Sevgili Kara;
Burada kimse kimseyi özendirmiyor demekle mesele bitmiyor bu siteye isteyen herkes yani her yaştan ve her kişilikten insan rahatlıkla girip siteyi ziyaret edebiliyor. Rakıcılar kulübüne bir uğra bakalım nasıl bir özenti var kendi gözlerinle gör. Bu sitede onlarca bölüm var çok beğendiğim ve her defasında bunu vurguladığım muhakkaktır. Ama yapılan bir yanlış varsa bunu fikirlerimle beyan etmem sizi neden rahatsız ediyor anlayamıyorum. Benim popüler olmak gibi bir derdim yok olsada bunu bir kaset çıkararak denerdim rahat olun siz kendi kendinizi popüler kılmışsınız zaten.
Sevgili Wili;
Eğer insanlığa zararım dokunacak bir suç işler durumda beni görürseniz mutlaka beni kınayınız hatta elinizle gücünüz yetmiyorsa dilinizle onada gücünüz yetmiyorsa buradan yazarak beni kınayıp engel olmaya çalışınız size emin olunuz minnettar kalırım...

Selam ve saygılar.

#30 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:29

Bunlar insanlık dışı yaratıklar. <_<
Ne yerde ne gökte yerleri yoktur bunların

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#31 katina

katina

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 22 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:29

Konu başlangıcı iyi ama sonunda mutlaka bir oyun bozan çıkıyor ortaya ve parmaklar aynı kişiyi gösteriyor zannımca menepoza girmiş bir arkadaşımız kendisini tetikliyor, saldırı olarak algılamayın ama konun içine resmen sıçmış.
Bu konuda ise şunlar denebilir, adaletin terazisi ne kadar hafif ve bu okuduğumuz haber kısıtlı bilgiden öteye geçemiyor, bunları cezası nedir? af çıkar yararlanır yine aynı şeyleri yaparlar ve birisi yine gazeteye yazar ve birileri yine bu gibi forumlarda bu konuya böyle kafa yorar koyun bir üye olmak istemiyişim belki bundandır.. saygılar sunarım hak edene. <_<

Bu mesaj katina tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.11.2006 - 16:31

#32 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:37

Sevgili Katina;
Neden parmaklar hep aynı kişiyi gösteriyor ?
Biliyormusun o parmakların sahiplerinin tamamı rakıcı evet yanlış duymadınız o parmakların tamamı rakıcı....
Muhtemelen sizde rakıcısınız yazım tarzınız onu gösteriyor...

selam ve saygılar.

Dipnot: Sınav belasından henüz kurtulamadım çok sık nete giremeyebilirim döndüğümde kaldığımız yerden devam ederiz.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:39

<_<
Çok eğleniyorum bu adamın/kadının yazdıklarıyla ben. Bizi hiç bırakma olur mu? *zong

#34 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:40

katina sen kimin klonusun ? <_<

...

#35 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:42

bunu yapanların aletlerini kesip ağızlarına sokup Taksim Meydanında Sallandıracaksın bunu çok samimi olarak yazıyorum.. Ne biçim bir dünya oldu bu ya Lanet Olsun..

#36 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:44

Sevgili Katina;
Neden parmaklar hep aynı kişiyi gösteriyor ?
Biliyormusun o parmakların sahiplerinin tamamı rakıcı evet yanlış duymadınız o parmakların tamamı rakıcı....
Muhtemelen sizde rakıcısınız yazım tarzınız onu gösteriyor...

selam ve saygılar.

Dipnot: Sınav belasından henüz kurtulamadım çok sık nete giremeyebilirim döndüğümde kaldığımız yerden devam ederiz.

İyice saçmalamaya başladın. O parmaklar dikkat et gıdıklamasın seni

Zavallı çocuğa üzülemedik bile senin saçmalıklarını okumaktan.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#37 katina

katina

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 22 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:48

katina sen kimin klonusun ? <_<

Özürdilerim konuyu dağıtmak istemiyorum ama bu ne anlama geliyor ?

#38 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:49

yani harabedeki eski nick name'ini sordum..daha 9. mesajdasın ve herkesi tanır gibi bi halin var da ! yani eski üye misin ? onu sordum <_<

...

#39 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:53

yazım tarzından neci olduğumuzun da çıktığını öğrendim ya bir yaşıma daha hemen gireyim durun...

Ben neci gibi duruyorum çok merak ettim...hayır hiç rakı içmem de bakınız kopya da verdim...

Darmadağın olmuş konsept adına.....Bu ülkede verilen cezalar ağır bile olsa, sonuçta her hükümet seçim öncesi af çıkarmaya devam ettiği sürece idam da verseniz, af ile 3 gün sonra çıkarlar dışarı..Rahşan'ın vicdanına bırakıyorum son yıllarda artan saldırı gasp vs olaylarını da neysee...

Bu ülke kadar insan hayatının ucuz olduğu bir ülke yok yahu.Baklava ya da ekmek çalanı 20 yıl içeri tıkarlar, insan öldüren bebeklere tecavüz edeni 3 ay zor tutarlar içeride...Düşünmek gerek çok iyi düşünmek..

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#40 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,film,mayışmak,internet,müzik..

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 16:56

.Rahşan'ın vicdanına bırakıyorum son yıllarda artan saldırı gasp vs olaylarını da neysee...

Bu ülke kadar insan hayatının ucuz olduğu bir ülke yok yahu.Baklava ya da ekmek çalanı 20 yıl içeri tıkarlar, insan öldüren bebeklere tecavüz edeni 3 ay zor tutarlar içeride...Düşünmek gerek çok iyi düşünmek..

Bu sölediklerinde haklısın emily..Rahşan hanım hiç oturupta vicdan muhakemesi yapıyor mu acaba? çok merak ediyorum
Niçin hep birlikte barış ve uyum içerisinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz.

Aunius Aurelius Simachus