İçerik değiştir

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 10.10.2015 - 14:43

Carla Ruiz 2015 abiye modelleri temalı videom ilk defa yaptığım bir çalışma, çok basit bir video montajı denemesi, benim için bir ilerlemedir ama daha öğrenecek çok şey var, daha çalışmak niyetindeyim. Her zaman yaptığım gibi fotoğraf slaytı yaptım tabii ama bu sefer 3 tane yaptım ve onları aralarına başlık kutuları koyarak ard arda ekledim.  Bir sahneden diğerine keskin bir geçiş olduğu zaman onu yumuşatmaya yarayan bir şey var ama onu istediğim her yere koyamadım. Bu yüzden başlık kutusundan slayta veya slayttan yeni başlığa geçişler bazı yerlerde sert oldu böyle yine. Neyse, bu tarzda ilk denemem daha, geliştirip çeşitlendiricem ben bunu. Müziğin sesi alçaltılıp yükseltilebilir. Sonunda düşürsem iyi olurdu mesela, normalde yaparım ama bunda akıl edemedim kendimce yeni bir şey yapmanın heyecanıyla. Bazı fotoğraflarda ve fotoğraf aralarında farklı efektler, geçişler falan kullanabilirdim. Aslında var ya, bazı videolarda aralara başka bir şeyler de serpiştirilebilir, bak neler geliyor aklıma şimdi, bunu da yapabilirim, şöyle de olabilir vs.idea.gif Neyse bakarız sonra, daha çalışıcam nasılsa, işte karşınızda Carla Ruiz abiye modelleri:

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...