İçerik değiştir

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 01.10.2015 - 14:34

Carla Ruiz kim diye soracak olursanız ben de şahsen tanımıyorum kendisini, dün internette denk geldi ve beni ilgilendirdi çünkü moda yazıları için kullanabileceğim kokteyl elbisesi modelleri, gelin annesi elbiseleri, parti kıyafetleri falan üreten bir marka bu; bir İspanyol markası.

londgress-stampato.jpg

Carla Ruiz abiye modelleri daha çok modern tarzda kısa kokteyl ve düğün elbiselerinden veya vintage kıyafetlerin günümüze uyarlanmış hallerinden oluşuyor. 

11062324_873926279311545_710000545322194

Bu da markanın gelin veya damat annesi için tasarladığı kıyafetlerden biri. Şimdilik bu kadar ama daha sonra biraz daha ekleme yapiciim.

12004854_908648245854967_470585452635449

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 01.10.2015 - 17:30

Carla Ruiz 2015 abiye modellerinden birkaç örnek geliyor. Bu elbiseler markanın parti elbiseleri kategorisinden. Önce truvakar kollu, nakışlı, etekleri püsküllü dar kesim bir abiye takdim ediciim:

REF_91453-340x471.jpg

Üst kısmı nakışlı, etekleri düz kumaştan yapılmış olan bu güzel şey de kırmızı sevenler için:

Collezione-abiti-da-cerimonia-2015-Carla

Bu da siyahtan vazgeçemeyenlere gelsin:

Minidress-da-cerimonia-2015-collezione-C

Carla Ruiz kokteyl elbiseleri için tıklayın.

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

Ayrıca bu kelimelerden biri veya birkaçıyla etiketlenen: carla ruiz, carla ruiz abiye, abiye, abiye elbise, kokteyl elbisesi, kısa abiye, parti elbisesi, gece elbisesi, gelin annesi elbise, damat annesi elbise

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli