İçerik değiştir

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 13.10.2015 - 12:03

Başlık burada dursun, bunun altını doldurucam sonra ben. Konumuz YazarKafe yazarı olmanın avantajları ve başkalarının tecrübelerinden de faydalanmak için sağa sola şöyle bir bakacak olsam da daha çok kendi izlenimlerimi yazıcam. Binkelam için ilk 1 aylık Hürriyet Yazarkafe deneyimim hakkında bir yazı yazmıştım, yakında bir tane daha yazmayı düşünüyorum, arada bir tane de Harabe için yazayım dedim. 

Şöyle yapalım girişi, bir blog veya web sitesi açtıysanız site hitini arttırmak istersiniz illa ki. Hürriyet Bumerang sistemi size bu imkanı veriyor ama 3 aşamalı bir şekilde veriyor (Bronz, altın ve platin üyelik) ve bunların en avantajlı olanı platin üye olmak. Bundan sonra YazarKafe'ye sitenizdeki yazılardan seçtiklerinizi ekleyebilir ve kısa bir açıklama yazdıktan sonra yazının linkini verebilirsiniz. Linkini verdiğiniz yazının siteye güzel bir geri dönüş sağlayabilir de sağlamayabilir de, bunun nelere bağlı olduğunu tam tespit edemedim. Etkenlerden biri yazının insanlara ilgi çekici gelip gelmemesi, biri de ilgili kategorinin vitrin kısmına alınıp alınmaması olabilir. Ben yaklaşık 3 ayda 68 yazı eklemişim ki daha fazla ekleyebilirdim, sitede fazlasıyla yazı var ama işte, ben çok fazla şeye yetişmeye çalışıyorum. Fakat bundan sonra daha düzenli eklemeyi düşünüyorum, baya faydası olabilir.

Şimdi işim var, devamı gelecek. img-hi.gif

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...