İçerik değiştir

"ayakkabıyla Camiye Giriliyor Mu?"

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 28 yanıt verildi

#21 tarkan

tarkan

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 163 Mesaj

Gönderim zamanı 10.02.2010 - 23:02

Mustafa AKAYDIN yarın çıkıp Converse'de siyasi simgedir (özellikle vişne çürüğü olanları), giyen kişilerin kamusal alana sokulmaması gerekir dese...

Mustafa AKAYDIN Kıvırmadan evelemeden gevelemeden tam da bir İlim adamına yakışır şekilde Gerçekten ''Aydın'' Bir İnsan gibi konuşmuş.

dermisiniz ?

Ben adım gibi eminim dersiniz : )

çünkü şaka gibisiniz kardeşim : )

Her zaman olduğu gibi Sahte demokratların hep yaptığı yaptığı gibi
Söyleyecek sözü olmayınca ilgisiz alakasız saçma sapan bir cevap.

#22 tarkan

tarkan

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 163 Mesaj

Gönderim zamanı 10.02.2010 - 23:22

şeyhim derslere ne zaman başlıyoruz, yeter aertık hep yanlış öğrendiğimiz (!) dinimizi, hasretle bekliyoruz efendim sizi. :) :) ;P ;P *lol

Şeyh mi ama ben böyle yakıştırmalardan nefret ederim. Dini şeyhlerin tekelinde zanneden ler bana göre kendinden emin olmayan güvenini kaybetmiş aciz ve zavallı insanlardır. Şeyh miş. Git arabistana sallasan şeyhe değecek.
Sen otur oturduğun yerde. Bu dünyanın keyfini çıkarmaya bak. Daha fazla birşey öğrensen ne olur üğrenmesen ne olur ki?!! Yanmış et kokusundan da durulmuyor ki burada.
Siz ILIMLI İSLAMCILAR Din diye taptığınız Türbana tapınmaya devam edin. Peygamberiniz pUŞH ve havarisi ''obama'' Beyaz sarayda sizi takdis için bekliyor.

#23 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 11.02.2010 - 10:16

Alim baba siyaset mokuna Menderes TÜREL gibi bir adamı bu adama değişip harcadınız ya. Antalya yı Allah bile affetmez artık : )

Antalyalılara Müstehak der :P

he vallaa, mendoyu yıkan da uzaktan kumandaları oldu. yerellere merkeziyetçi tazyiği yani :D

konsept: hocam bi sus da iş yap bee!
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#24 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 11.02.2010 - 12:09

wale bu lafın üztüne laf yazılmaz artık, kahve borçlarım çoğlaıyor, ödeyeyeim şunları yaahu :D :P *lol
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#25 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 11.02.2010 - 12:13

Şeyh mi ama ben böyle yakıştırmalardan nefret ederim. Dini şeyhlerin tekelinde zanneden ler bana göre kendinden emin olmayan güvenini kaybetmiş aciz ve zavallı insanlardır. Şeyh miş. Git arabistana sallasan şeyhe değecek.
Sen otur oturduğun yerde. Bu dünyanın keyfini çıkarmaya bak. Daha fazla birşey öğrensen ne olur üğrenmesen ne olur ki?!! Yanmış et kokusundan da durulmuyor ki burada.
Siz ILIMLI İSLAMCILAR Din diye taptığınız Türbana tapınmaya devam edin. Peygamberiniz pUŞH ve havarisi ''obama'' Beyaz sarayda sizi takdis için bekliyor.

iyi zırvalamalar tarkan bey,,,,,,,,, ılımlı islam cı kim ya, benim şimdiye kadar bildiğim İSLAm sadece İSLAM, ılımlısıymış ılımsızıymış onlar sizin uydurmalarınız, türban tapılacak bir nesne mi ki, anlamadığın meseleye dalma istersen boğulmayasın, obama bir ........Busch a onbir ............ *zong :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :D :P *lol :crazylol: :crazylol: :crazylol: :msn24:

#26 tarkan

tarkan

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 163 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2010 - 15:03

milas

BOP nedir? Ilımlı İslam nedir. Şunları enine boyuna SEN bir anlat da biz de doğru bilgiye ulaşalım.

Ben, benim anladığımı ana hatlarıyla ve çok kısa söylersem Malumunuz üzere Eski Başkanımız pUŞH, BOP Eş başkanı olarak bu şerefli göreve Erdoğanı atadı. Erdoğan da göğsünü gere gere ortalarda KABARA KABARA söyleyip durudu.Türban da bu yolun en kritik miheng taşıdır. Kuran bir tarafa bırakılarak var olan "dinsel simgeler" le bütünleştirmek bu dinin (ılımlı islamın) olmazsa olmazıdır. Yani şekilcilik dindarlık olarak algılatılmalıdır Yaşamın her alanını yavaş yavaş dindarlık adı altında dincileştirmek. Siyasal İslamın "egemenlik alanı" nı genişletmek, "Laik" lik sistemli saldırılarla yok etmek Ve sonunda "devlet" i ele geçirmek!..Şimdi BÜTÜN BUNLAR ABVE ABD ÜRKÜTMEDEN ACITMADAN YAVAŞ YAVAŞ ALIŞTIRA ALIŞTIRA - ALIŞTIRA YAPILIYOR.
Sonuçta ABD ve ABD Asıl büyük hedefi ANTİEMPERYALİST MUSTAFA KEMAL MİRASIYLA ANTİ EMPERYALİST MUHAMMED MUSTAFA MİRASINI Yok etmek. Ortadoğuda olduğu gibi süklümpüklüm AB ve ABD'nin güdümünde bir ülke yaratmak.
Geriyede sormayan sorgulamayan sürüleşmiş bir halk yaratmak. 1960'da binlerce Sol gençliği günlerce direnerek kıbrıs meselesi dolayısıyla USA 6. Filosunu denize dökmüştü.
Şimdi Türk Askerinin başına Çuval geçiriliyor, Yıllar sonra çuvalcı Amerikalı general Türkiyeye geliyor Krallar gibi karşılanıyor.Yedi yılda 350 Milyar dolar borç alınmış ama Türk Halkını yırtık pantalonunudan kıçı görünüyor. Çocuklar aç uyuyor. Kimsenin umurunda değl. Türk Halkının Üzerine ÖLÜ TOPRAÐI SEPİLMİŞ ÖRTKİ ÖLEM DİYE BAÐIRIYOR.

Ha bu arada şu senin pencereden gelen pis et yanığı kokundan durulmuyor rahatız olduğumiçin kısa kesiyorum.

#27 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2010 - 19:47

yanık kokusu devam edecek kısa kesme uzaklaş istersen :D

#28 tarkan

tarkan

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 163 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2010 - 11:07

Ben söylediğimde sana göre zırvalıyorum ya madam ben zırvalıyorum. Tekrar soruyorum.
BOP nedir? Ilımlı İslam nedir. Şunları enine boyuna bir de sen anlat da biz de doğru bilgiye ulaşalım. Yanık değil artık kül kokusu geliyor.

#29 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2010 - 12:27

bop büyük ortadoğu projesidir. laik cumhuriyeti yıkarak ülkemizi bir ılımlı islam cumhuriyeti'ne çevirmek isteyen çok hain bir plandır. cia ajanları tarafından ülkemizde tatbik etmek için zemin hazırlanmaktadır. akp'nin gizli ajandasının çok gizli maddelerinde bunlar açıkça yazılıdır.
mesela en basitinden türban; türban bizim ülkemizde hiç yoktu. onu bir ingiliz casus ülkemize gizlice getirdi. böylelikle ülkemizde insanlar türban takmaya başladı. yoksa bu ingiliz ajanı ülkemize türbanı getirene kadar hiç kimse türban takmıyordu.
işte bunun gibi hain planlarla cia casusları, ingiliz casuslarıyla ülkemiz yavaş yavaş bir ılımlı islam cumhuriyeti yapılmak isteniyor.
buna karşı uyanık olmalıyız arkadaşlar.
tarkan kardeşim olsun waranko kardeşim olsun bizi bu tehlikeye karşı uyarmayı kendilerine bir vazife bilip uyarıyorlar. lütfen dikkate alalım.
akp artık bu gizli ajandasını açmak için fırsatı buldu. bu gizli ajandada bu planların hepsi yazıyor. bu gizli ajandayı okuyan bir arkadaşım söyledi bana.
gerçekten bu gelişmeler kaygı verici gelişmelerdir.
artık ulusal duyarlılık sahibi aydınlarımız bir araya gelmeli ve bu kötü gidişata bir dur demelidirler. yoksa gidişat gerçekten çok kötü arkadaşlar!

bu vesileyle herkesin mübarek sevgililer gününü kutlarım. *kid