İçerik değiştir

- - - - -

Komşumdan nefret ediyorum!!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 38 yanıt verildi

#1 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 18:21

Bizim bi komşu var!!! Allah düşman başına vermesin!!! Kadın ve iki kızı bu apartımanda kavga etmedikleri aile kalmadı...Bir çene var hepsinde, 5tonçeker..
Terasta kuş uçurtmuyorlar..Bütün apartmana hakimler..onların izni olmadan kimse bir şey yapamıyor...7 dairenin 7si de onlardan korkuyor (onlar sekizinci dairedeler) işin garibi aile babaları bile onlardan korkuyor..geçende terasta bir kavga patlak verdi ,yok efendim terasta halı silkelenmeyecekmiş...vay canına yaa...var mı böyle bişi...3 numaradaki halı silkti diye az daha parçalayacaklardı teyzeyi...4 yıldır burada oturuyoruz..ilk taşındığımızda o cadalozlar bize çok yakınlık gösterdiler..ama anladık ne mal olduklarını...görgüsüzler, bir kere kapı nasıl çalınır bilmiyorlar..zile parmaklarını dayıyorlar biz kapıyı açana kadar o parmak orada öyle kalıyor..bunları bir kafese tıkayıp dağ başına çıkarmaklazım..orada o kafesi açıp onları doğaya, ait oldukları yere salmaklazım..
bunlar acayip insanlar...boşuna ev alma komşu al demiyorlar...
onlara nefretimi kusuyorum..uzak duruk üstünüze sıçrayabilir..
:sick1:

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#2 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 19:11

.)

ben hic takmam öyle seyleri. silkelenmeyecekse süpürürüm ne olcak ki.. kapimi o sekilde calana da acik acik "hayvan misin?" derim. ya da calma oyle derim. ya da acmam.. insanlari kendinden uzaklastirmanin birbir yolu var. birini secin iste.
bosverin takmayin duygusuz, birakin onlar kücük hesaplari yapmaya dvm etsinler .)
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#3 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 21:15

euheuh valla bizim üstte bir adet var ona benzer bişey *böö

Kadın sabah 7 de yerleri süpürmeye başlıo :D peki drizzt naptı? soru bakim sorun, dıştaki zillerini bozdu kapıları zırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye çalmaya başladı sonraki sabah 6 da. Arkadaşlar normal standartlarına göre daha çabuk öreniolar böle yapınca :D

Bi de şey yapmışlardı ki kendilerini öldürecektim, ailem genelde evde olmaz havalar biraz güzelleşmeye başladımmı yazlığa giderler, işte o dönemde bir kız arkadaş da finallere çalışalım diye bize gelmişti, euheuh bunlar bizimkileri cepten aramışlar, tabii bizimkiler sonra sölediler durumu :) yoksa sıcağı sıcağına söyleselerdi öldürüdüm onları

Kısacası efenim her apartmanda böle molozlar mevcuttur, odun bunun için üretilmiştir :mad1:
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#4 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 21:28

benim komşum oryantaldi *böö çok matrakdı. bazen koyuyodu şarkılar felan filan. güzeldide. ama taşındı :(onu özlüom. birde karşıda hataylı bi aile vardı, karı koca onalrda her gece kavga ederlerdi. yazın don atlet amcamı sokağa atardı yenge hanım. site çok atroksiyonlu. dayanamıcam yakınd akalpten gidicem. birde animatör kızlar var anlatmak uzun sürer.
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#5 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 23:15

valla haklısın gorfet..takmamak lazım..kapıya hep annem bakar..bir gün ben açıp güzel bir paylayacağım onları..geçende ne oldu biliyor musnuzu..apartamnın merdivenlerini yıkıyorlar..ben dersten dönüyorum..apartmana bir girdim bir kokuyor içerisi bir kokuyor anlatamam..leş gibi..bizimkata çıktım ne göreyim, bu mikroplar pis sularla yıkıyorlar merdivenleri..annem anlattı,bir keresinde yine pis sularla binayı yıkıyorlarmış, bir kova suyu atıvermişler merdivenlerden aşağı, suyla birlikte kovanın içinde unuttukları iç çamaşırı(!!!!) da fırlamış düşmüş, kışup almışlar hemen.. :mad1: olay yaaaa!!! iğrenç mahluklar...ne demişler başkasının ayıbıyla uğraşanlar kendi ayıplarını göremezler..

#6 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 23:24

prozac kavga dedi de...aklıma geldi..biz eskişehirde otuturken apartmanımız tam bir cinayet mahli gibiydi...kimin eli kimin cebinde belli değildi..
giriş katında bir çift otururdu..ne oldukları belli değildi..eve türlü türlü adamlar girer çıkardı kocasından başka..neyse..bir gece bir cıngar çıktı apartmanda..biz alışkındık böyleşeylere..ama ürktük gene de haliyle..o sabah kalktım okula gitmek için..sabahçıydım lisede. 6'da evden çıktım. merdivenleri inmeye başladım, giriş katına indim, saya yöneldim apartman kapısına doğru....ne göreyim!!! duvarlar hep kan...yerlerde kan damlaları...iğrençti..öğle eve dönerkenbaktım izleri silmeye çalışmışlar ama hala belli oluyordu...olayı sonradan öğrendik..bu girişkatındaki kadın kocam dediği adamı bıçaklamış....sebebi hakkında çeşitli rivayetler dolaşıyordu, ama kimse asıl sebebini öğrenemedi..neyse...bende daha çok dehşet, ve dehşet olmakla komik de olan komşu hikayeleri var...bir başka zaman onlara da değineceğim..

#7 zuzu1717

zuzu1717

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 34 Mesaj
  • Konum:uzay panelinden..dik açıyla..allam ya bu ne..öğrenciyim öğrencii
  • İlgi Alanları:piercing,cosmopolitan,internet,paranoid obsessions,bisiklet,yüzme,ingilizce..

Gönderim zamanı 02.03.2006 - 07:12

aynen ya..ben de aşşaıdaki çocukların cattle mizi iki dakkaaalına isteyip taaa biz isteyene kadar getirmemelerine kıl oluorum yaw...

Cutting my veins,bleeding itself again,u'll hold ur last breath..

#8 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 06:21

aynen ya bende forumlarda eşşek kadar harflerle gözümüze sokarmış gibi yazı yazan komşularımı sevmiyorum!

zuzu1717 cattle ne? yada kim

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#9 zuzu1717

zuzu1717

• Üyeler
  • 34 Mesaj
  • İlgi Alanları:piercing,cosmopolitan,internet,paranoid obsessions,bisiklet,yüzme,ingilizce..

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 06:51

ya abi ben de bu aptal times new roman yazı karakterine ve rengine kıl oluorum...nolur sankim mor ve comic tip olsa...cattle=su ısıtıcısı..hani kafeeee falan yaparsın yaaa

#10 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 10:18

kettle diye yazılıyo olabilir mi ?
Gönderilen Resim

#11 zuzu1717

zuzu1717

• Üyeler
  • 34 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 10:22

olur mu olur...K ler cee die yazılıo ya ondandır..amannn denyoluk işte..efet efet cattle sığır demekti lan..mallıma verin hala uyumadım :wub:

#12 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 10:27

tamam sorun değil ama bi daha olmasın :wub:
Gönderilen Resim

#13 zuzu1717

zuzu1717

• Üyeler
  • 34 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:03

ayyy canım benim.....bi daha olsun da sen de sabah sabah kurcuklucak ve düseltcek bi absürtlük bul işte işin ne

#14 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:06

işimdeyim, gücümdeyim..
Gönderilen Resim

#15 zuzu1717

zuzu1717

• Üyeler
  • 34 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:16

aaaa sen adminmişsin bak o zaman işler deişir..şeyyy adminciim dieee başlamıcam tabi ki ..her neyse yaw zaten sanal alemde yeniyim surf olayını denizde yapılan geyik die bilrken bir de baktım ben de harıl harıl takılıomm..çok üstüme gelmeyin yani..bu forum sayfası komşu tiksinçlikleriydi yakında admin çömez nasıl kafa tutara döncek..hiç gelemem..tartışmayalım paslaşalım abicim..

#16 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:20

öhömnn !

:wub:
Gönderilen Resim

#17 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:23

benim bi değil de dün akşam saydık 17 tane komşum var...

hepside akıllara zarar... ama haklarını yemiyim şindi ii insanlardır... ama öğrencidende komşu olmuo yaa... ya güzel komşucum biz senle komşuyuz ve mğrenciyiz die eve getirdiğim biraları neden seninle paylaşmak zorundayım? manyakmıyım ben...
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#18 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:37

bende forumdaki komsularımın avatarlarına uyus oluyorum o ne len öle ''eğil Köpek'' felam. Bende GALATASARAY'lıyım ama uyus bi avatar felam yakıstıramadım.. O eğil dediğin shey insan takımıda insanlardan olusuyor sende onlar gibi insan olsana... :wub:
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#19 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:48

avartarda bir yorumdur ve bu saygısızlık nese konuyu dagıtmayalım benm bir degil üç kız komşum var odalar dipdibe bir şeylrini yırtarak kahkaha atıyorlar durmadan ve her sabah saat 8 de müzik eşliginde beni uyandırıyorlar saolmasınlar çünkü ben ikinci ögretimim ve bein dersim 3 te uyumak istiyorum artık yeter nese adsli ortak almasak ben yapacagımı bilirim aaa hatırladımda küçükken o sıralar ailemle ayrancıda otururken bizm alt komşu tam bir cadı idi süpürgesi bile vardı her sabah o kadın küçük kızına bagırır benide uyandırır dı bigün çok kızdım ve kalkıp kavanoza işedim tabi kadın daha yeni sermiş çamaşırları ben de bi güzel üzerine döktüm onları oh ne iyi etmişim o zamanlar 5. sınıfta idim şimdi o gençligi göremiyorum kendimde :wub: zaten tipimde tam problemli çocuga benziyordu nese acaba kadın farkına vardımı hala merak ediyorum
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#20 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 11:50

birilerinin yaptıgı benzetmeye göre oluşmaz kimlikler takımın kendi sembolude hayvan ki onlarınkide köpek lere yakın bi cinsden gelio sonuçda simge olarak bir köpek belirlenmesi takımı küçültmez..
Fanatizm kötü bişi :wub:

komşumdan nefret niye edeyim kalkıp aşure getirio börek getirio hatta hamsili pilav getireni var komşucuklarım benim..

smiley-sport036.gif