İçerik değiştir

- - - - -

Universitelerdeki dumurluk olaylar

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 27 yanıt verildi

#21 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 22:16

yaa off o kağıdı banada imzalattılar her yeree götürüp ilişiğiin kesildiğine dair izmzalatıyosun *ühü hoş ben kütüphanede geçirdim hayatımı nerdeyse :P

bnm en komik anım şu;
kapıda güvenlikler kimlik sordular bizde o ara daha kimlikleri almamıştık çömez 1. sınıflar olarak neyse tabi bizim bölümde branşlar arasında farklılık olduğu için sınıflar kız ve erkek olarak ayrı bizim kız sınıfının boy ortalaması 1.85 :P bn aralarında cüce gibiyim neyse biz adama bizde kimlik falan yok almadık dha dedik giremessiniz dedi adam biz çömezizyaa *agla bzizmde nerden aklımıza geldiysee biz "besyoluyuzz" abii dedik adam önünü ilikleyip kenera çekildi hiç okadar gülememiştim :P

bu arada besyo beden eğitimi ve spor yüksekokulunun kısaltması :P
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#22 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 22:38

sanırım "bidenem"im sınıfında olmuştu bu olay...

okulun ilk günleri tabi bunlar çöm *ühü Çocuk geç kalmış, dersin hocası çocuğa demişki git sekreterden geç kaldı kağıdı al gel.. Çocuk gitmiş ama derse gelmemiş artık sekreter ne demiştir bilemem *agla

Bu mesaj _KajmeraN_ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.07.2007 - 22:38

...:::--------------------------------------------------------:::...
BİTTİ!

CAN_i
...:::--------------------------------------------------------:::...

#23 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

Gönderim zamanı 09.07.2007 - 21:48

size bir anımı daha anlatayim bizim bölümde mine diye bir kız var güzel biri günlerden çarşamba 7'inci dersteyiz dersimizde bütçeler hocamız şükriye hanım konunun açılımı okuyordu tam o sırada iktisat bölümünde olan bir arkadaş adının sonradan hakan olduğunu öğrendik sınıfa daldı mine seni seviyorum nolur beni bırakma diyip duruyordu sonra birden cama çıktı yine bağrıyor mine atarım kendimi beni bırakma diye
birde kafayıda çekmiş nese hoca demezmi at kendi aşağı diye bu salakta atladı aşağıya ama bişey olmadı çünkü birinci kattaydık *lol ertesi gün çocuğun üniversiteyle ilişkisi kesildini öğrendik *fiuv sonta minenin yanına gidip yazık çocuğa dedim oda bana parası suyunu çekti napalım ahmetciğim biri gider biri gelir yanıtını verdi *böö
Gönderilen Resim

#24 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 10.07.2007 - 13:32

bak şimdi aklıma geldi bir tane daha o'da arkadaşımın başına gelmişti.Bütün yurtta koca bir sömestr dalga konusu oldular :)
Malumunuz ilk gün ve yurdun kurallarına,yemek saatlerine falan alışmaya çalışıyoruz.Büyük sınıflardan bazıları yardımcı olsada çoğunluk çöm muamelesi yapmakta.Yan odadan arkadaş olduğum kız sinir krizi geçirerek geldi.Ne olduğunu sordum.başladı anlatmaya.
Yurttaki ranzaların başlık kısımlarında tahtalar var ve bu tahtalar yerinden çıkıyor.Onların odadaki bir üst sınıftan kızların yattıkları yataklarda tesadüf eseri CÜ damgası varmış.Tabi kaçar mı hemen organize olmuşlar ve bizim kızlara "yurttan battaniye çarşaf alabilmeniz için önce gidip bu tahtalaı müdüreye onaylatmanız gerek demişler".Bizimkilerde yutmuş.Yatakların başlıklarını çıkarıp müdüre İnci Hanımın yanına gitmişler."Hocam tahtalarımızı onaylatmaya geldik" diye.Müdüre "kızım onları çıkarmışsınız ama bir eksiklik hissetmeyecekmisiniz başınızda" demiş ve gülme krizine girmiş.
Bi sömestr tahtalı kızlar adı altında arkadaşlarla dalga geçtiler :)

Cumhuriyet Üniversitesinde yapılan en meşhur şakadır bu... Yurtta kalıpta bu şakayı yemeyen kalmamıştır heralde... *lol hatırlayınca çok güldüm bende... :D

#25 Lavinia

Lavinia

FıRTıNa KuŞu

• Üyeler
  • 5.669 Mesaj

Gönderim zamanı 10.07.2007 - 13:42

evet bana yapılsa muhtemelen bende yiyecektim ama şükür ben şanslıydım *lol

Bu mesaj Lavinia tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.07.2007 - 13:42

Gönderilen Resim

YARINA SESİMİN YANKISI KALIR...

Hoşçakalın.

#26 RedSnow