İçerik değiştir

- - - - -

Cern Deneyiyle Birlikte Esrarengiz Olaylar Başladı.

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 17:46

arkadaşlar sabahtan beri burada esrarengiz olaylar başladı. mesela yaklaşık bir saat önce milyonlarca kuş bizim işyerinin üzerinden uçtular ve yenibosna istikametine doğru gittiler. artık oradan nereye giderler bilmiyorum. bu bir şey değil bizim burada sokak köpekleri de sabahtan beri vara yoğa havlayıp duruyorlar. bazen topluca bir yere doğru koşuyorlar. bütün bunlardan daha elim bir şekilde karınca yuvalarındaki karıncalar da yuvalarını terkediyor. demin köydeki amcamı aradım. onun da arı kovanlarındaki bütün arılar ölü bulunmuş. ben bunları yazarken camdan baktığımda gökyüzünde insanın tüylerini diken diken eden mavi bir ışık belirdi. beylikdüzü migrosun hemen arka tarafından kuzeye doğru beliren bu ışık çıplak gözle de görülebiliyordu ve buradaki bütün hayvanlar o tarafa doğru koşmaya başladılar. ne oluyor bugün yahu tırsmaya başladım. heyecandan yazamıyorum bile. hayırdır inşallah. :)

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 17:49

antika rüyamı bu bekle shy gelince yorumlar :)

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 17:51

O da bişey mi Ricky Martin eşcinsel olmuş birden. Yoksa onun sebebi rabit yüz vermediği için hayata küsmüş ondan mıydı :)
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#4 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 17:54

ben dedim zaten sonumuz geldi 2012yi bile göremices :)

+

edit : eşcinselmiymiş belliydi tipinden **)
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#5 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 17:59

Yok daha başlamaz.Çünkü çarpışan protonların enerjileri düşüktü.ordan bişey çıkmaz.Sanırım şimdi ki enerjilerinin iki katına çıktıkları zaman çarpıştırdıklarında big bang i tekrarlamış olacaklar.O zamana dek rahat olun korkmayın ben sizi korurum :)
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#6 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 18:31

cern deneyi ne ya **)

bizm it de sabaha kadar durmadan havladı ya bu arada :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...