İçerik değiştir

- - - - -

Cehennemlik Kadınların Halleri...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 23 yanıt verildi

#1 HAYAL@

HAYAL@

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 360 Mesaj
  • İlgi Alanları:o kadar çok ki hangisini sölüm

Gönderim zamanı 10.11.2009 - 15:46

Hazreti Fatıma Nebiyy-i Efendimizin biricik kızıdır . Yaşadığı İslami hayatıyla Cennet kadınlarının önünde yer aldığı ,
vefatından önce kendisine müjdelenmiştir . İşte bu Fatıma validemizin bir arzusu vardı . O da diğer mümine hanımların da
Cennete girmeleri idi .
Fatıma validemizin bu arzusu , Resulüllah efendimizden gelmeydi . Nebiyy-i Ekrem Efendimiz de ümmetinin hanımlarının
Cennete girmelerini ister , onları sık , sık ikaz eder ve irşad ederek ateşten korunmalarına gayret gösterirdi . Hatta
cehennemlik amel işleyen kadınları görünce şefkat ve merhametinden ağlayan Resulüllahın göz yaşlarına Fatıma validemizle
damadı Hazreti Ali de şahit olmuştu .
Bir gün Fatıma validemizle birlikte Resulüllah huzuruna giren İmam-ı Ali , Nebiyy-i Ekrem efendimizi sürekli göz yaşı
döker halde görünce üzülüp sorar :
-Ya Resulullah , sizi böyle göz yaşı dökmeye sevk eden hadise nedir ? Ne için böyle coşkun ağlıyorsunuz ?
-Ya Ali , Mi raç gecesinde Rabbim bana Cehennem in ( küçük ) suretini gösterdi . Orada yanacak kadınların misallerini gördüm . Çeşitli azaplarla tazip olunuyorlardı . Onun için göz yaşı dökmekteyim .
-Nasıl azap görüyorlardı ya Resulallah ? Efendimiz şöyle anlatır :
-Bir kadın gördüm saçlarından asılmış sallanıp duruyordu .
-Bir kadın gördüm , dilinden asılmış ağzından da katran dökülüyordu .
-Bir kadın gördüm , göğsünden asılmış feryat ediyordu .
-Bir kadın gördüm , ayakları göğsüne , elleri başına bağlanmış , çevresinde yılan ve akrepler dolaşıyordu .
-Bir kadın gördüm , gövdesi eşek , başı da hınzır başı gibi .
-Bir kadın gördüm , köpek şekline çevrilmiş ağzından ateş dökülüyordu . Meleklerde dökmemesi için ateşten kamçılarla vuruyorlardı .
Daha fazla sabredemeyen Fatıma validemiz de Resül ( s . a .v . ) gibi göz yaşı dökmeye başlarken ; sormaktan da kendini alamaz :
-Ya Resulallah , bu kadınların amelleri neydi , hangi hal ve tutumlarından dolayı böyle azap görmekteydiler ?
İstikbalde vaki olacak hallerin aynını bir sinema şeridi gibi müşahede eden Resulallah ( s . a . v . ) şöyle haber verir .
-Ya Fatıma , bunların böyle cezaya çarpılmalarına dünyadaki şu amelleri , şu tutum ve hareketleri sebep oluştur ,
der ve şöyle sıralar :

1 .Saçından asılı kadının günahı , saçını örtmeyişi , namahremden korunmayışıdır . Örtmekte bir marifet miymiş , demesidir .
2 . Dilinden asılı kadının günah ve hatası ise , diliyle kocasına eziyet edip bezdirmesi , ona cevap hakkı vermemesidir .
3 . Göğsünden asılı kadının günah ve kusuru ise , kocasının yatağından kaçması , onu yanından uzaklaştırmasıdır .
4 . Ayakları göğsünde , elleri de boynuna bağlı bulunan kadının günahı da , gusülsüz gezmesi cenabetten yıkanmamasıdır . Muayyen halden sonra da gusletmeyi terk etmesi gusül abdestini hafife alıp ibadetlerini yapmamasıdır .
5 . Bedeni eşek , başı da hınzır başı gibi olan kadının günahı da , devamlı yalan söylemesidir .
6 . Köpek şekline benzeyen ve ağzından ateş kusan kadının günahına da gelince , korkunç derecede komşuya haset yapması , çekememezlik halinde olması , hep komşunun ayıp ve kusuruyla meşgul olmasıdır .
Resül Efendimiz daha sonra kızına şöyle buyurdu :
-Kızım Fatıma , kocasına haksız yere isyan edip , eziyette bulunan kadınlara acıyorum . Onlara çok yazık . Yapmasınlar bunları . İbadetlerini yapsın , tesettürlerine riayet etsinler .

EN KÖTÜSÜ NEDİR ?
Resulü Ekrem ( s . a . v . ) sordu :
Kadınlarınızın azdığı , gençlerinizin isyana daldığı ve sizler cihadı terk ettiğiniz zaman haliniz nice olur ?
Ashab : Böyle şey olacak mı diye sorunca ( Allah ) Resulü Evet , varlığımı kudret elinde tutan (Allah )a yemin ederim ki daha kötüsü olacaktır buyurdu.
Ashab : Daha beteri nedir diye sordu . Resulallah evet diyerek şöyle konuştu:
Ya Maruf ile emredip , münkerden nehyetmediğiniz zaman haliniz nice olacak ?
Ashab iyice şaşırmıştı Böyle şeyde mi olacak diye sorduklarında ( Allah ) Resulü Evet olacak dedikten sonra şunları söyledi : Evet , nefsim kudret elinde olan ( Allah )a yemin ederim ki bunun daha fenası da olacaktır . ( Allah ) teala şöyle buyuruyor : Zatıma kasem ettim , onlara öyle bir fitne ve bela veririm ki halim olanları da şaşırır
adam arayanlar adam olsalardı

dünya adamdan geçilmezdi

#2 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 10.11.2009 - 16:44

kaynak ? *fiuv

#3 tarkan

tarkan

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 163 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2009 - 01:58

Kadını Köle yapmak isteyen erkek müsvetdelerine de uygulanan ceza ise hemen bir sonraki sahnede görülüğü gibi kazığa oturtma cezası
Kıçlarından uydurup uydurup yazdıkları bu uydurmalarla KURANI inkar ettiklerinden bu yazıyı her okuduklarında ve inandıklarında kazığa oturup kalkma cezası

#4 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj
  • İlgi Alanları:çok geniş

Gönderim zamanı 18.11.2009 - 02:19

Burda ne demek istemiş *zong
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#5 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2009 - 02:26

Bunları kim uyduruyor çok merak ediyorum. *zong

#6 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2009 - 10:50

kaynak ? :mad1:

o kaynaktan hepimizde var ve üzerinde oturuyoruz..
ha gerçi şu var.. hepimizin kaynağı bu kadar üretken olmayabiliyor ama arkadaşın kaynağını şahsen ben takdir ettim.. görülmeye değer olduğunu düşünüyorum.
Gönderilen Resim

#7 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2009 - 13:20

Burda ne demek istemiş :mad1:

Maruf, din tarafından uygun görülen
nehy (nehiy), yasaklama demek
münker ise kabirde ilk sorguya çekecek meleklerden birisi ancak sanırım o anlamda değilde reddetmek anlamında kullanmış bu durumda

Dini kurallarla emredip sonra reddedileni yasaklamadığınızda ne olacak durumunuz demek istemiş.

Yani işin özeti diyor ki hür iradeye inanmam eğer ki dinen yasaklama varsa bunu kanun olarak da yasaklamanız gerekir.Bu günah sadece bu yasağa karşı geleni değil hepinizi bağlar.

İşin ilginci eğer bu ifade gerçekse bu kurala uyduğunda müslüman olmak nasıl desem biraz sakat gibi duruyor.Müslüman olmanın en önemli koşulu akıllı olmak yani bu seçimi bireyin kendi yapması yani doğruyu yanlışı birey seçip ona göre mükafat veya ceza alacak.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#8 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 18.11.2009 - 14:53

ilk ayet neydi 'oku, Allah'ın adı ile oku'
böylece cahillerden kurtulsak?

neyse zaman kaybettim, 2 soru daha cozerdim bunu okumaktansa..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#9 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj
  • İlgi Alanları:çok geniş

Gönderim zamanı 18.11.2009 - 18:42

Teşekkürler Shy
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#10 HAYAL@

HAYAL@

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 360 Mesaj
  • İlgi Alanları:o kadar çok ki hangisini sölüm

Gönderim zamanı 02.02.2010 - 18:49

arkadaşlar sizi hayaya davet ediyorum

lütfen söyklediğiniz cümleler çok ağır ve sizler adına kaldırması çok güç

sevmiyorsanız bile yazılanları susun ki başkalarını şahit göstermeyin durumunuza
adam arayanlar adam olsalardı

dünya adamdan geçilmezdi

#11 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2010 - 21:31

Akıllı Tasarım derler ya hanı..bunu okuyunca akılsız tasarım demek gerekıyor sanırım.Tasarlayan Epey sarhos olmalı -akli kıt.sakat
Elbette bu aklı bulanık yazara kadınları Tanrı Sadece Kole olsun , sapık,sapkın beyınlerınızı dusuncelerınızı ortsun dıye mı gondermıs dıyede eklemek lazım

1 .Saçından asılı kadının günahı , saçını örtmeyişi , namahremden korunmayışıdır . Örtmekte bir marifet miymiş , demesidir .
;Madem kadınların namahrem yerlerı burada boyunları.. Boyunları kısa olaymıs,saclarıda hıc olmayaymıs guzellesemezlerdı

2 . Dilinden asılı kadının günah ve hatası ise , diliyle kocasına eziyet edip bezdirmesi , ona cevap hakkı vermemesidir .
Kadının cevap hakkı mı varmıs dınen?nerede gorulmus duyulmus..uzerıne ıkı uc kuma daha getırınce bıle kadıncagızın sesı cıkmıyor korkusundan cevapmı verıyormus..Hadı verdı dıyelım..erkekler de vermıyor mu?bıze uygunda bır ayet yok mu soyle kadına cevap hakkı vermeyenler ıcın..

3 . Göğsünden asılı kadının günah ve kusuru ise , kocasının yatağından kaçması , onu yanından uzaklaştırmasıdır .
Ne yanı zorlamı koynuna gırecek..yataktan kastın sehvetını tatmın etmesı sanırım.tabı kadının ne dusundugu onemlı degıl.Kadının kalbını kıracaksın.. askı bıtıreceksın..sonra da kolenmıs gıbı zorla ırzına mı gececksın! Adam pısse neden yataga alsın

4 . Ayakları göğsünde , elleri de boynuna bağlı bulunan kadının günahı da , gusülsüz gezmesi cenabetten yıkanmamasıdır . Muayyen halden sonra da gusletmeyi terk etmesi gusül abdestini hafife alıp ibadetlerini yapmamasıdır .
Sahsen ılıskı sonrasında epey terledıgınız dusunulurse ve dıger durumlar..zaten kırlenıyorsun rahatlamak ıcın dusa gırıyorsun.ama dusa gıren rahatsız oluyorsa gırıyor.rahatsız olmuyorsa neden gırsın o onun bılecegı ıs.
Gusl abdestınde ıse agza neden su alınır bılemıyorum.. opusurken Agız sıvısı agzına bulastıgı ıcın mı:P O halde ayrı tabaklardan da yemek ye. madem bu kadar hıjyenıksın ayrı tabaktan da yede yemekten bulasmasın. Burna su alınmasının mantıgınında zaten bu ısle bır ılgısı yok..tamamen temızlenmek maksatlı

5 . Bedeni eşek , başı da hınzır başı gibi olan kadının günahı da , devamlı yalan söylemesidir .
Yalan atmak hos bırsey degılde.. bız bu yonden bakmıyoruz tabı..dınen bakıyoruz olaya.. Yalan gunahsa bırak kadın bunu gunah olup olmadıgına gore degerlendırmesınde kendıne yakıstırıp yakıstıramadıgına gore degerlendırsın..bır de ınsanları yalan atmaya mecbur bırakacakların gunahıda yazılsaymıs bu maddeyı es gecerdık mantıklı dıye;hastalıklı dusunceden dogru bırseyler gorduk dıye

Sayın Hayal.. Kadınları uyarmak sızın uzerınıze vazıfe bırsey degıl. Sız ancak burada tartısmaya acabılırsınız.uyaramazsınız dını bır konuda. Once haddınızı bılın. Dınını gorevlerını bılmek ısteyenler neyı okuyacaklarını gayet ıyı bılıyorlar. Hatta sızde bıraz okuyun derım
"Partimizin güttüğü bütün bu esaslar, Kamâlizm prensipleridir" M.Kemal

"En iyi kuram 'Zamana bağlı olarak yanlışlanabilir" Karl Popper

"Düşünce özgürlüğü lehindeki temel sav, bütün inançlarımızın kuşku götürür olmasıdır Bertrand Russel

"Soyut ve Somut kavramlar hiçbirşekilde İlişkilendirilemez ve Örneklendirilemezler" Mw

#12 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2010 - 21:41

Ya sayın Hayal,
Neye dıkkat ettım.. avatarınızda avucıclerınızde Allah'ın adının oldugu bır baloncuk var

Tövbe tovbe...
Tanrı sankı ellerınızı sıktıgınızda patlayacakmıs ımajı verıyor:)
Bır de o kutucuga allah yazdınız ya sız.. Sımdı allahı orası mı temsıl edılıyor? e-allah gıbısınden mı? yakında bırde sıte acarsınız sız ıyı mı:P
Cok teknolojık oldunuz fıgurler falan fılan..anımasyon cızgı fılmelerındekı gıbı..basrolde kutucuktan bır allah

Allah'ın manasını bılır mısınız? bılmezsınız sız ben ogreteyım. El-ılah demektır buradan turemıstır Ilahların en'lerı demektır.en buyugu en guclusu en comertı..sonra bunlar gıbı anlamlara karsılık 99tane kelıme tayın etmıslerdır.

Sımdı sız bana Ilahların(dıger tanrılar) en buyugu ıcın kucucuk avuc ıcınızde bır kutucugu uygun gordugunuzumu soyluyorsunuz?

Sız Muhammed donemınde yasasydınız ve boyle bır resım cızseydınız Sızın kellenızı ucururlardı..

Terazı kaymaya devam edıyor dostum,gıt namaz kıl bıraz

"Düşünce özgürlüğü lehindeki temel sav, bütün inançlarımızın kuşku götürür olmasıdır Bertrand Russel

"Soyut ve Somut kavramlar hiçbirşekilde İlişkilendirilemez ve Örneklendirilemezler" Mw

#13 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2010 - 02:26

Makrow sana çok şey söylerdim ama değmezsin.Sözde hayali muhatab alıyor gibi gösterip Allah'a dil uzatmaya çalışıyorsun hatta uzatıyorsun.Yok tanrı avucunda patlıycak gibi duruyormuş,e-allah falan,yok tanrıların eniymiş burdan Allah kelimesini kullanarak çok tanrıcılık ispatına kalkışmalar.İnsanların inandıkları şeylerle alay etmenin hoş bişey olmadığı konusuna girmiyorum bile çünkü seni aşan mevzular bunlar.Sadece yazdıklarının ahlak ve akıl dışı olduğunu vurgulamak istedim.

#14 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2010 - 20:41

Sevgılı atlantisli,

Beni uzdugunuzun farkında mısınız ? su kısacık hayatta birilerini kırmaya deger mi Sevgili atlantisli.

Bana cok sey soyleyemezsınız sayın atlantıslı,kendınızı kandırmayın.. ya soyleyın yada soylemekten bahsetmeyın;şahsi gorusumse bu konuda soyleyecek birşeyinizin olmadıgı yonundedir. Bu konuda tıpkı arkadaslarınız kadar cahilsiniz:)

Hatta o kadar ki tartısmayı goturmek istedigim yeri bile anladıgınız dilde yorumlamıssınız:)Oysa ki tanrıyı degil Sizi eleştiriyordum. Elbetteki bu hakkı bana verıyorsunuz.
Agzınıza tanrı adını aldıkca bana ve baskalarına bu hakkı verıyorsunuz. Tanrı sorgulanamaz sevgılı atlantıslı:P benı de kendınız gıbı kafır olarak carmıha germeyın lutfen..

Sevgılerımle

#15 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 10.02.2010 - 00:22

Ne diyosun sayın makrow benim söylediğim açık ve net.Sadece insanların kutsallarını ağzına alırken saygılı davran dedim.sen ne anladın bilmiyorum ama örnek vereyim bari.Hani insan nasıl kendisini doğurduğuna inandığı kadına anne der ve ona ismine saygı duyulmasını isterse,kendisini yarattığına inandığı tanrıya ve O'nun ismine saygı duyulmasını ister.Yani inandığın görüşleri saygılı bir uslupla dillendirmelisin.Üzerinde Allah yazılı bir resme tanrı avucunda patlayacak gibi duruyor diyerek alay etmek sence o kişiyi kırmıyor mu bana kırıcı olmaktan bahsediyorsun.Hem suçlu hem de saygısızsın.Gerçi o kişi en güzelini yapıp seni ciddiye bile almamış.Biz düştük öyle bi hataya:))

#16 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 10.02.2010 - 06:36

Sevgılı atlantisli, kimseye saygısızlık yaptıgım yok. bu yuzden kendi fikirilerimi belirtiyorum,bundan rahatsız mı oluyorsunuz? kafanızı topraga gomseniz ne degisir ki, yine sacmalayıp,yine cevap alıyorsunuz

Sayın Hayal'ı kırdıgımdan mı bahsedıyorsunuz?benım boyle bır nıyetım yok, Kuranı kerıme aıt mıdır orası tartısılır,kuranı kerımde boyle bırsey gordugumu hıc hatırlamıyorum ben sayın atlantıslı, arapcam yok bu yuzden okuyamadım arapca olarak ama bunlar tamamen zırva.

Ben ınsana saygı duymayan bırılerıne neden saygı duyayım. Ayrıca cevap vermekle evet hata ettınız. karısmamalıydınız, konusmak ıcın yeterlı bılgıye sahıp degılsenız susmalısınız. Dın konusunda kı bılgılerınız hususunda yaptıgım degerlendırmelerım gecerlı.. Olaylara tek pencereden bakıyorsunuz. benım dınıme saygı duyulmasa bıle ben saygı duyarım.

Dınımız bunu emredıyor. Ama Dını konulardakı yaklasımlarınız Islamıyet'ı yansıtmıyor. Sız ve sızın gıbı dusunenler yada yanlıslara yanlıs dıyemeyenler..ne dusunurse dusunsunler.. yanlıs yaptıklarını gormelıler. Cunku Sanmayın kı muslumansınız.. bagnaz ve yobaz olduktan sonra Islamı dusuncede yer almıssınız ne fark eder.. hıcbırsey. Bence terazı gun gectıkce daha da kayıyor. Bıraz aydınlanın. Saygı duymasını ogrenın,dıger fıkırlere ve ınsanlara.. herkes sızın gıbı dusunmek durumunda degıl.. bu yuzden sız saygı gostereceksınız kı onlarda gostersınler..

#17 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 10.02.2010 - 08:25

Arkadaşım niye herşeyde kadınları ileri sürüyorsunuz? Biz erkekler cennetlikmiyiz ?
Kumar oynayan biz, içki içen biz, her türlü dinimizin yasakladığı sapıklığı yapan biz ama ne hikmetse sadece kadınlarımıza hemencecik cehennemliksin damgasını vuruyoruz. Diri diri kızlarımızı toprağa gömdüğümüzde cennete gidilecekse, ben almayayım cehenneme razıyım.
(Bunların en ateşli savunucularından biri malum küçük bir kıza sarkıntılıktan hapislere düşmüştü! Bunun gibi sapıklar yarın tövbe edince şimdi cennetlik oluyorlar mı? Bu sorum sitemizin dini uleması Salim bey arkadaşımıza. )

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#18 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 27.02.2010 - 01:47

çok itici..bir kız çocuğuna okutusa çocuk allah'tan,âdil bir yaratıcının ayıba günaha karşı
ödetebileceği bedellerden korkar gibi değil,korkunç bir varlıktan korkar gibi korkar..

insan,sadece dilinden,saçından asılı vaziyette işkence çekmemek,ne bileyim kor ateşlerde
yanmamak için falan doğru davranmaya,uygun davranmaya,iyi olmaya çalışmaz;böyle olursa
kendinden daha hoşnut olacağı,kendi içinde daha huzurlu yaşayacağı,falan filan..böyle bişeyler
için de olumlu,doğru düzgün biri olmaya çalışır..

o kadar itici ki,bişeyler yazmaya başlayıp başlayıp bıraktım,anlamı yok,böyle bir ifade ve bakış
açısına işlemez..yeter bu kadar,çok bile.. : )

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#19 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2010 - 09:38

Allah Korkusu olduğunda, korkuyu bir şekilde yenip, Allah'ın yasaklarını çiğneyebilirsiniz ama Allah Sevgisi olduğunda siz istesenizde bu yasakları çeğnemeye izin vermeyecek bir aklınız ve kalbiniz bulunur.

Allah'tan korkup şu ülkeyi üç paralık eden şu gün ki siyasi iktidar mensupları buna en güzel örnek :)(

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#20 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2010 - 21:59

Tanrı hıcbırseyı yasaklamıyor..

Bu dın adına en koyu gorunenlerın ıcınde hepbir sapkınlık mevzusu var.

tecavuzun kralıda bunlardan cıkar zaten.. papazlara yuklenır bızım hocalarda kendılerı daha mı farklı? ıclerınden cıkmıyor mu?
Allah sevgısı olan adam bu:)

O halde sevgı yok?

Bunlar yasak degıl kı.. ben allahtan korkmayın demıyorum..korkunda.. allahı sevın demıyorum ..sevmeyınde demıyorum..

Tanrı bu gereksız yarım akıllı cahıllerın dedıgı gıbı bır ılah degıl..
Bunlar kafir.
Kendı tanrılarını kendı sapkın dusuncelerıyle yaratmıslar.. ama tamamen farklı bır tanrı yaratmıslar..
Tanrı bu degıl.

Tanrı ınsanlara zorla secde edın demıyor..
Tanrı ınsanlara Cehennemı bıle vaad etmemısken gunahları one suruyorlar.
Tanrı..Havvaya hurmayı yeme dememıs..ademede dememıs..tanrı yedıklerı ıcın onları huzurundan kovmamıs..Tanrı seytanı gorevınden azad etmemıs..
Bunları bu yarım akıllı beyınler uretmıs.. bunlara ınanan cok dıye bunlar gercek degıl.

Bunlar yenı yetme bır veledın ateıst sacmalıklarına cevap verecek yeterlılıkte degıller..

Sevgılı hüfyaa,

Cesaret edıp yazmıssınız..
bu konuya bakan tek bayan sız degılsınız..
yazmayanlar ya sızın gıbı ne elde edecegım de yazayım dıyenler ve yazıp ımajlarının bozulmasından endıse edenlerden..

Avrupa o yobaz anlayısından ronesansıyla kurtuldu..
tepkılere gore adım atar dın unutmayın..bu hep boyle olmustur.
Kadınlar kuranın bu gunah meselesıne takmazsa yenı versıyon yorumlarında bu tur sacmalıklar olmayacak..

O zaman su yazacak..
hamıleyken ılıskıye gırmeyın gunahtır
prezervatıf kullanmayın gunahtır.
anal,oral zevklerınız olmasın gunahtır

aynen bu sekılde gelısecektır