İçerik değiştir

Haftanın Üyesi : Epru :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 173 yanıt verildi

#1 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:03

ehh sezonu acalım artık dimi ve acılışı da şöle canlı canlı gıpır gıpır biri ile yapalım dedik
ve bir hafta boyunca sabrını sınayacagımız kişi epru'dur :icecream:
görmeyen varsa şu resimdeki afilli kız odur :P
Gönderilen Resim

öncelikle hayırlı olsun şekerim
bu şekerim cok moda bu aralar biliyosun dimi şekerim *zong
naber napıosun
yaz geldi sıcaklar bastırdı klima kumandan yakınlarda mı ?
köpeginin son durumu nedir alıştınız mı birbirinize elma gibi agzına sokasın geliyo mu yada bögrüne basasın falan :D
saclarına mı daha cok bakım yapıyosun tırnaklarına mı
saclarını bi gecede beyazlatacak bi olay olsa ne olurdu ( şu sorudaki kurguya bak bea kendime hayran kaldım :mad1: )
sevgili ile izlenmeyecek 2 film söle bana
kısa keseyim dimi hafta içinde akla zarar konularla görüşeces zaten :mad1:

*vebirnot: pek degerli kişilik aziz dostum qustah efendi bir festivale katılmak için halkın arasına karışmak eglenmek eglendirmek için şehir dışında bulundugundan konuyu ben acıyorum yüksek müsadeleri ile.
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#2 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:06

Pasaklıymış ama :icecream:
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

#3 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:10

kendisi benim hemşerim ama sitedeki en uzak zat oluyo ay bi hava bi hava, eline geçirdimide türkçesiyle dövüyo :icecream:

insan biraz misafirperver olur gel kordonda bi çay ısmarliyim der :mad1:

oh be iyiki haftanın üyesi oldu da döktüm içimi *zong

epru düşünce düşündüm :mad1:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:21

O elindekiyle ne yapıyon :icecream:
Hadise mi güzel sen mi çirkinsin :mad1:
Lem insan foto çekinirken bari ayaklarını toparlar kesin çok yorgunsundur mu ? :mad1:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#5 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:28

öncelikle hayırlı olsun şekerim

efenim savolun..savolun efenim..savolun savolun.. arkada ki bıyıklı beyfendi sizde savolun. onun iki önünde ki ve bi arkasındakinin bi arkasında ki siz de savolun..aşaevgilden burayı izleyenler siz de savolun..savolun..savulun (ıyk)

bu şekerim cok moda bu aralar biliyosun dimi şekerim :D

şimdi şekerim,her şekere şekerim denmediği gibi her şekerin şekerim olmadığı ihtimali üzerinde durursak ben baya batırıcam,o yüzden şekerim diyip son bi kez daha bu konuyu uzatmak istemediğimi belirtmek istiyore ben :P

naber napıosun

napiim ne istersin :P hiçbişey yapıyom valla

yaz geldi sıcaklar bastırdı klima kumandan yakınlarda mı ?

kalbimde..o derece

köpeginin son durumu nedir alıştınız mı birbirinize elma gibi agzına sokasın geliyo mu yada bögrüne basasın falan :D

öncelikle"necmiye" bi köpekden daha çok bişey gibi, böyle siz türkler nasıl der, ben pek bilmiyor ama,öyle işte..alıştık..her gece sevişiyoruz :icecream: ( töbe la ) beni görünce ööövv övv diyo,sanırım sahiplendi beni,güzel yea tavsiye ederim herkese bi it gerekli..iki ayak dört ayak nema problema

saclarına mı daha cok bakım yapıyosun tırnaklarına mı

saç tırnaklarıma diye bi çirkefleşsem ben :P saçlarıma sanırım,bakımda denmez işte her gün yıkarım gibi dünyevi şeyler

saclarını bi gecede beyazlatacak bi olay olsa ne olurdu ( şu sorudaki kurguya bak bea kendime hayran kaldım :mad1: )

sevgilimin beni aldatışını ekranlarda görüşüm olurdu heralde ya da tırnağımın kırılışı filan ( ya bende ki hayal gücüne :mad1: )

sevgili ile izlenmeyecek 2 film söle bana

ıssız adam ile ıssız adam :P

kısa keseyim dimi hafta içinde akla zarar konularla görüşeces zaten *zong

görüşmeliyiz

*vebirnot: pek degerli kişilik aziz dostum qustah efendi bir festivale katılmak için halkın arasına karışmak eglenmek eglendirmek için şehir dışında bulundugundan konuyu ben acıyorum yüksek müsadeleri ile.

qustah'a burdan nanik yapıyorum.şaka şaka nanik yapıyorum *zong

#6 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:35

Pasaklıymış ama :D

çirkin pasaklı masaklı para bende ama :D nihohaha :icecream:

kendisi benim hemşerim ama sitedeki en uzak zat oluyo ay bi hava bi hava, eline geçirdimide türkçesiyle dövüyo :mad1:
insan biraz misafirperver olur gel kordonda bi çay ısmarliyim der *zong
oh be iyiki haftanın üyesi oldu da döktüm içimi *zong
epru düşünce düşündüm :P

benden çıkacak hava, en fazla,şey olur..(burda terbiyem müsaade etmedi ) yani onu diyodum işte,hava-civa işleri bana uzak biraz..bu yaz gidersem canakkale'ye, olsun bi çay borcum sana. ya da senin bana.. ya da ikimizde çay dilenelim herhangi bi cafeden ve bu konu uzamasın :mad1:
düşünce, düşün ama tamam mı

#7 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:38

O elindeki telefonmu yoksa makyaj zımbırtısımı yoksam tetrismi yoksam yoksam ne işte nee :icecream: Kro seni :mad1:
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

#8 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:39

Shy

O elindekiyle ne yapıyon :mad1:

saçlarımı taramaya çalışıyorum görmüyo musun :icecream:

Hadise mi güzel sen mi çirkinsin :mad1:

erol taş kötü :D

Lem insan foto çekinirken bari ayaklarını toparlar kesin çok yorgunsundur mu ? *zong

yorgundum dahası maaşını almış bi yorgundum.ayaklar ondan rahat öyle..ay sonuna doğru çekiliyo o ayaklar karna doğru bilmiyonuz siz :P

#9 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:46

O elindeki telefonmu yoksa makyaj zımbırtısımı yoksam tetrismi yoksam yoksam ne işte nee :mad1: Kro seni :mad1:

o elimdekine biz telefon diyoruz, ama çok merak eden olursa,ürgendere diye tanıtıyoruz..ürgendere..bi çeşit sopa..ince uzun şekilli ve seksi *zong krolu mrolu bişey dedin sanki ama inan ki ben okuyamadım onu :icecream:

#10 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 01:49

Ben bişey merak ediyorum biliyon mu nedir? :icecream:

Sabah kalkınca ilk ne yapıyon hee :mad1: söle yaa sölemezsen hayatım anlamını yitirir bak :mad1:

Peki iş yerinde en çok kime sinir oluyon? Sinir olunca ne yapıyon? Seni sinir eden o kişi ne kadar iyi biri değil mi? Keşke hep o yanında olsa değil mi?

Peki abin bi gün foruma girerse ve ben ona tüm senin yazdıklarının gösterirsem ne olur?

Peki zor soru şimdi yanında sevgilin var.Ki buna çok şaşırıyoruz ailecek.Nasıl olduda hala seni terk etmedi *zong Yok bunu merak etmedim esas soru şu.
Sevgilin ile yürüyonuz neden çünkü bu sıcakta koşulmaz ondan :D Derken karşıdan bööle bi hatun geliyor ki yani öle böle değil...Eeee o durumda sen ne yaparsın :P Onun ne yapacağını biliyoruz orası malum *zong
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#11 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 02:06

Shy

Ben bişey merak ediyorum biliyon mu nedir? :D

biliyom. nedir :P

Sabah kalkınca ilk ne yapıyon hee :P söle yaa sölemezsen hayatım anlamını yitirir bak *zong

dans ediyom *zong napılır ki sabah kalkınca, telefonun saatini kapatıyom ve bunu yaparken bi süre ona sövüyom sonra el yüz yıka diş fırçala giyin kuşan gibi ölümlü meseleleri bilirsin işte P: (hayatın bana bi anlam iki de şey borçlu artık P: )

Peki iş yerinde en çok kime sinir oluyon?

santralde bi hatun eleman vardı.ona ciddi anlamda kıldım..biraz güzeldi biliyon mu :P biraz güzel biraz sarışın biraz da mandavaldı..

Sinir olunca ne yapıyon?

işten çıkartıyom işte..:P (ekmeğiyle oynuyom çok kötüyüm ben çookk )

Seni sinir eden o kişi ne kadar iyi biri değil mi?

evet yanlardan çok iyi biri..

Keşke hep o yanında olsa değil mi?

ay shy :mad1:

Peki abin bi gün foruma girerse ve ben ona tüm senin yazdıklarının gösterirsem ne olur?

beni almak zorunda kalırsın *toto

Peki zor soru şimdi yanında sevgilin var.Ki buna çok şaşırıyoruz ailecek.Nasıl olduda hala seni terk etmedi :D

çünkü benim üzerimde"terk edilemez" yazıyor.. :icecream:

Yok bunu merak etmedim esas soru şu.

heh

Sevgilin ile yürüyonuz neden çünkü bu sıcakta koşulmaz ondan :P Derken karşıdan bööle bi hatun geliyor ki yani öle böle değil...Eeee o durumda sen ne yaparsın :P Onun ne yapacağını biliyoruz orası malum :P

derhal onun yanından ayrılır,karşıya geçer ve o hatun gibi gelmeye çalışırım..değil tabii ki, "beğendiysen çok, alak" derim.. :mad1:

#12 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 02:16

Pekii devam edelim sorulara...

Diyelim ki yemek yiyorsunuz kalabalık da bi orttam var sen en cicilerini giymişsin ki bu durum bile seni güzelleştirmeye yetmemiş o ayrı bi konu zaten.Ailecek buna da üzülüyoruz dağ gibi yiğidimiz boşa gitti diyor ağıt yakıyoruz ama neyleyelim ::

Derken almışsın bi duble burger ama ben diyem triple sen de quadruple öle bi big bişey :mad1: derken onu ısırmak için aldın vee ne oldu ketçap mayonez domates ne varsa hepsi üstüne fırktı ( bu kısımda hem ingilizce hem türkçe kelime uyduruyom anla artık ) üstün başın bi şey oldu.Dalgalı dalgalı bööle...
Heh bu durumda son durum nedir ne olur? Toparla işte cümleyi :mad1:

Peki tam kolayı höpürdetirken en höpürdeklisinden bööle bi burnuna gaz kaçması durumu hasıl oldu ne yapan? Karşındakinin üstüne pöykürsen ne olur hee?

Ben gidem mi? :mad1:

Gönderilen Resim

#13 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 02:40

Şimdi karşıdan karşıya geçerken önce sola sonra sağa bakın denir.Soldan araç gelecektir ondan sola baktıkta neden sonra sağa bakıyoz.Hadi sağa baktık nedenini bilmeden üstüne bi daha neden sola bakıyoz? Biz bööle sola sağa bakarken ne zaman karşıya geçeces yaa? Acaba diyorum bunu kızlar evden çıkmasın diye anneler mi uydurmuş ::

Pekii sen beni sevmiyon ya mecburen bunlara cevap vermek zorunda kalıyon ya bu işkence sana az mı? Yok bu soruyu şeedemedim olmadı beğenmedim keşke düzenle butonu olsa da düzenlesem :mad1:

Bu sene kim şampiyon olur? Yanlış cevap hangi lig demedim ki hangi kupa hangi branş diye de belirtmedim :mad1:

Peki neden patates baskısı yapardık, okulda siz yaptınız mı amaç nedir? Onu kızartsak da yesek ya da yemeğini yapsalar hee

Kaç çift ayakkabın var ne renk nee bana ne miii duymamış olayım :mad1:

Şimdi foruma iğrenç klipler ekliyon ya hep mi böleydin sonra mı böle oldun? Tamam bu son :mad1:

Araban olsa onu satsan parasını bana verirsin değil mi?

Gönderilen Resim

#14 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 11:03

Tebrikler Gönderilen Resim

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#15 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 17:28

shy

Pekii devam edelim sorulara...

eh madem hadi bakam

Diyelim ki yemek yiyorsunuz kalabalık da bi orttam var sen en cicilerini giymişsin ki bu durum bile seni güzelleştirmeye yetmemiş o ayrı bi konu zaten.Ailecek buna da üzülüyoruz dağ gibi yiğidimiz boşa gitti diyor ağıt yakıyoruz ama neyleyelim :D

ağıdı dağa mı yakıyorsunuz shy *zong ee sonra,

Derken almışsın bi duble burger ama ben diyem triple sen de quadruple öle bi big bişey :) derken onu ısırmak için aldın vee ne oldu ketçap mayonez domates ne varsa hepsi üstüne fırktı ( bu kısımda hem ingilizce hem türkçe kelime uyduruyom anla artık ) üstün başın bi şey oldu.Dalgalı dalgalı bööle...
Heh bu durumda son durum nedir ne olur? Toparla işte cümleyi :)

ne bu kardişşiim hamburgerin içine ketçap katmayı bilmiyolar ama satıyolar !! diye çirkefleşirim.yaparım ben *zong

Peki tam kolayı höpürdetirken en höpürdeklisinden bööle bi burnuna gaz kaçması durumu hasıl oldu ne yapan? Karşındakinin üstüne pöykürsen ne olur hee?

karşımdakinin üstüne pöykürürüm evet,sonra sıra sende hadi,derim ona :P sırayla böyle fıskiye gibi,aiiyy *gla

Ben gidem mi? :mad1:

şakacııı *ihi

#16 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 17:42

Shy

Şimdi karşıdan karşıya geçerken önce sola sonra sağa bakın denir.Soldan araç gelecektir ondan sola baktıkta neden sonra sağa bakıyoz.Hadi sağa baktık nedenini bilmeden üstüne bi daha neden sola bakıyoz? Biz bööle sola sağa bakarken ne zaman karşıya geçeces yaa? Acaba diyorum bunu kızlar evden çıkmasın diye anneler mi uydurmuş :)

ben uydurdum onu aslında. bak hemde burdan => *ihi *eki

Pekii sen beni sevmiyon ya mecburen bunlara cevap vermek zorunda kalıyon ya bu işkence sana az mı? Yok bu soruyu şeedemedim olmadı beğenmedim keşke düzenle butonu olsa da düzenlesem :)

seni çoook sevmiyorum shy :P benim butondan verem ben sana,şaapma sakın,rahat ol

Bu sene kim şampiyon olur?

yanlış cevap :P olur

Yanlış cevap hangi lig demedim ki hangi kupa hangi branş diye de belirtmedim :mad1:

ama ben yanlış cevap dedim,dolayısıyle doğru cevap vermiş oluyorum. kafan karıştı dimi *gla oh ohh

Peki neden patates baskısı yapardık,

aile baskısına farklı bi bakış aşısı getirmek için..bakış açısı getirmeyi o zamanlar bilmiyoduk daha biliyin mi *gla

okulda siz yaptınız mı amaç nedir?

yukarı okursan amacı gayeyi emeli ebruyu hepsini öğrenirsin..kimbilir belki bana teşekkür bile edebilirsin,iyi bi çocuk olursan :P

Onu kızartsak da yesek ya da yemeğini yapsalar hee

kumpir desen anlarımda,diğerleri için değmez..olmaz o iş ıı-ıh

Kaç çift ayakkabın var

bu soruya cevap vermeyeyim ben valla ,çok ayıp olur şimdi *eki

ne renk

sanane :D

nee bana ne miii duymamış olayım *zong

SANANE..(duymazsın falan aman :P )

Şimdi foruma iğrenç klipler ekliyon ya hep mi böleydin sonra mı böle oldun? Tamam bu son *zong

küçükken dudağımın üstünde uçuk çıkmıştı benim,o günden sonra müzik zevkim bi tuhaf oldu,ne alakaysa..sonra her çıkan uçuk başına harabeye klip eklemeye başladım..öyle möyle derken bugünlere geldik,beğenilmedik *ihi

Araban olsa onu satsan parasını bana verirsin değil mi?

arabayı veririm ben sana,sonra sen bana geri veresin diye *ihi

Tebrikler Gönderilen Resim

tişkür edering *gla

#17 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 17:54

Niye "ebru" değil de "epru" ?
Kimsin kimlerdensin ?
Nerelisin ?
Sülalen çooook çooook önceleri nerelerden gelmiş ?
En sevdiğin sanatçının en sevdiği yemek ne ?
En sevmediğin sanatçının adı soyadı ?
Sanatçı ne demek ? Sanat ne demek ?
En çok hangi numaralı otobüse biniyosun ?
Şarkı söylemeni istesek hangi şarkı aklına gelirde söylersin ?
Sesin güzel mi ?
Saçını beğendim hangi şampuanı kullanıyosun ?
Telefonun olmasa ne olurdu ?
Telefonda konuşmayı mı mesajlaşmayı mı tercih edersin ?
Gevezemisindir ?

Son olarak forumdan seçtiğin 10 kişiyi tek kelime ile anlatır mısın ?

Memnun oldum tanıştığımıza ablam. :D

Değişiklikler Kaydedildi...

#18 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 18:27

dokuzharf

Niye "ebru" değil de "epru" ?

artizlik olsun işte..bende onu soruyorum neden epru,nedir yani..ama cevap yok..cevapsız sorular da çok

Kimsin ?

babanım ben senin eşşoğlueşşşek,diyesim geldi çok pis *gla ehöeem herkes kadar önemli ve herkes kadar öenmsiz biriyim. hayat gailesinde kendi yolunu çizmiş iki kuruş ekmek parası için çalışan,çalışırken gülen güldüren bazen her ikisini de yapamayan sıradan bi insan..insan bile denmez bana biee,baktımda şimdi aynadan :mad1:

kimlerdensin ?

aşaevgil derler bizimkilere..orlardanım sanırım *ihi

Nerelisin ?

aslen bulgar göçmeniyim ben..vaktiyle işte çanakkale'ye göçmüşler..beğenmişler bi de orayı kalakalmışlar..bende ses etmeyivedim seviyolar diye :D

Sülalen çooook çooook önceleri nerelerden gelmiş ?

bulgaristan'dan.

En sevdiğin sanatçının en sevdiği yemek ne ?

heredötlü mındıba gömülcesi..ay dokuz ne bilem ben bunu,bunu bileydim en sevdiğim sanatçının en sevdiği dinleyecisi olurdum heralde :)

En sevmediğin sanatçının adı soyadı ?

lerzan mutlu..bi dakika ya buna sanatçı da denmez ki :) şebnem ferah'ı da sevmem mesela..(hhiii aa ne ayıp )

Sanatçı ne demek ?

kimin olup olmadığı konusunda saç saça baş başa yoluşulan kavram demek

Sanat ne demek ?

yaratıcı insanların kendilerini ifade tarzı..

En çok hangi numaralı otobüse biniyosun ?

ben pek otobüse binmem..işden eve,evde işe bi hayatım olunca,getirip götürdükleri için beni,hafta sonları ya da bi yere gitme durumumda abimin arabasını arakladığım yahut abimi şoför olarak kullandığım için,çok nadir..(ne salak bi cümle kurdum yea,iki kere okuyunca farkettim de *eki )

Şarkı söylemeni istesek hangi şarkı aklına gelirde söylersin ?

belalım :P => ömrüme ömür diye kattığım sensin,diyor ya şarkı içerisinde,ben orada ölüp ölüp diriliyorum,habarınız yok

Sesin güzel mi ?

yooohh..o sularda hiç bezim yoktur benim..istemem yani kargalarla yüz göz olmayı

Saçını beğendim hangi şampuanı kullanıyosun ?

ay tişkür edering *ihi head & sholders kullanıyorum..(mehmet günsür hatrına,yoksa çok da fifi *eki )

Telefonun olmasa ne olurdu ?

hayallerim olurdu..bi gün benimde telefonum olacak, gibi. *zong

Telefonda konuşmayı mı mesajlaşmayı mı tercih edersin ?

eğer ortada bi mesele varsa,kesinlikle birebir konuşmayı..yok eğer mevzuu geyikse mesajlaşmayı..he şu ara çatır çatır mesajlaşıyorum o ayrı..

Gevezemisindir ?

süslüyümdür :P geveze demeyelim de, şey diyelim biz ona, konuşkan..insanlarla iletişimi seven.. böyle kulağa daha hoş geliyo sanki :P

Son olarak forumdan seçtiğin 10 kişiyi tek kelime ile anlatır mısın ?

10 kişi ile kısıtlamak zor olur be abi..şöyle yapalım, kimse kırılsın gönül koysun istemem ben.. sen isim yaz ben anlatayım tek kelime ile olma mı ? *gla olur diyosun duydum *zong

Memnun oldum tanıştığımıza ablam. *ihi

bilmukabil dokuz..emin ol bilmukabil *gla

#19 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 18:39

Mel G.
Gölge
Rabbit
Qustah
Shy
Roy
elma
dora
Wale
Denio
kılıç
_Romantizma_
ecehan
dora

( Aklıma bunlar geldi , 10'u geçti. isimler gelişigüzel yazıldı, yok ben niye 3.cü sıradayım, yok ben neden 9'uncuyum ifadeleri olmasın. )

Heee bu arada, hedenşoldırs demeyi hep sevmişimdir. :D

Değişiklikler Kaydedildi...

#20 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 18:41

Öncelikle hayırlı olsun,bu sorular seni terletmek şöyle dursun sanki keyiflendiriyor?

Seni sen yapan ve en çok beğendiğin özelliğin?

Sevdiğin için seni sevenlerden vaz geçermisin?

Fobilerin ve hobilerin?

Hayatta vaz geçemiyeceğin bişey, varsa?

Hadi kolay gelsin epru....Devam edecek....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...