İçerik değiştir

Haftanın Üyesi : Epru :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 173 yanıt verildi

#21 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 18:56

hayırlı olsun sevgili epru *zong
uzun zamandır kendine bakmamış ol mesela. ve bir günü kendine ayıracaksın. kaç saatte işin biter :) :) :mad1:

çiçeklerle konuşur musun ? agucuk bugucuk yapar mısın onlara ? köpeğinle konuşuyo musun ? agucuk bugucuk yapıyo musun ona ? benimle konuşu.....

aile içerisinde başınıza gelmiş en büyük olay nedir ? seni üzen değil ama, seni sevindiren.
aman sonra gelcem nasılsa, ne diye hepsini harciyim ki sorularımın :D
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#22 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 18:57

dokuzharf

Mel G. / iyi bir insan *ihi

Gölge / hayfan ama iyi bir hayfan *ihi

Rabbit / guş,datlu,aklı başında :P

Qustah / komik :)

Shy / komik,birikim sahibi *zong

Roy / arasıra komik,siyasi,görgülü ahlaklı, bilgili,boylu porslu anam duramıyom :D

elma / hiç komik değil *ihi ( ya böyle komik,arasıra komik filan diye gidince birden *eki ) çok güzel :mad1:

dora / değişik

Wale / bay entel *eki tersten okuyunca da güzel insan oluyo zaten :P

Denio / herşeyim

kılıç / sakin,oturaklı

_Romantizma_ / koskomik..havalı,karizma..gizli hayransahibi :P en önemlisi eğitmen

ecehan / kardeşim *gla

dora / bi daha sorunca farklı bişey diyeceğimi mi sandın,değişik biri,diyorum yine,nihohahaha :)

( Aklıma bunlar geldi , 10'u geçti. isimler gelişigüzel yazıldı, yok ben niye 3.cü sıradayım, yok ben neden 9'uncuyum ifadeleri olmasın. )

doğru söylüyor,kızdırmayın dokuzu,tersi çok pistir,ben hiç denk gelmedim ama *gla

Heee bu arada, hedenşoldırs demeyi hep sevmişimdir. *gla

sen deyince birden bende sevdim sanki..ankarada ki halamlar için bi kez daha hedenşoldırs der misin dokuz *zong

#23 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 18:58

dokuz yaa neden ben ilk beşteyim hee? Madem dokuz bana sorulmasın dedi o zaman epru sen cevap vereceksin demektir ki konu da amaç bu biz sorcees sen cevaplacan hadi bakam kızım amcaların elini öp :D

Sana yedi harf ve üç de rakam versem bunlardan bir ev yapabilir misin? :)

Peki dört kelime iki de cümle versem bunlardan hayal kurar mısın? :)

Pekii en sevdiğin şiddet eylemi hangisidir? Niye kendini öle cezalandırıyon ki hem yazık yaaa üzüldüm şimdi

Pekii tatile gidiyon ( ohhh kurtuluyoruz demek senden sağol Allahım bunlara da şükür sen en yücesin) Ağlamak istiyorum zırlamak hatta pöykürmek istiyorum...Sevinçten ne soracağımı unuttum neydi? Tabii böle bi espri yapacak kadar düşmedim.Daha iğrençleri var merak etme sıranı bekle :mad1:

Neydi soru valize ilk koyacağın eşya albüm canlı ne olurdu *zong İlk olmasa da ilk üç olur ülk beş olur ilk yedi olur.İlk çift sayılı olanlar olmaz ancak onları çıkar valizden teker teker ikilemi buradan çıkmıştır bak öğrendin.Kendinle bişeyler yap işte artık seninde bilgin var *zong Hadi koş paylaş bunları çevrenle *gla

Du yaa hemen gitme daha soruyu tamamlayamadım ki *ihi Heh valiz diyorduk ilk diyorduk lütfen suç teşkil etmeyen şeyler olsun ceset felan demiyoruz...

Neyse hayırlısı ile bu soruyu da atlattık şimdiki sorumuz ise astronomi içeriyor.diyelimki şimdi sen uzaydasın heh gelme ordan :P

Nee daalın bitti sorular uzayda kaldı epru gelemez *gla
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#24 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 19:10

kılıç

Öncelikle hayırlı olsun,bu sorular seni terletmek şöyle dursun sanki keyiflendiriyor?

sıkıcı bi pazar gününde evet abi

Seni sen yapan ve en çok beğendiğin özelliğin?

buna çok feci bi yanıt verebilirdim de,yani şimdi ailenizin kızı olarak hatırlarda kalmak daha bi şey sanki.. cevap veriyorum,beni ben yapan en büyük özelliğim, beni ben yapan en büyük özelliğimdir arkadaşlar *zong ( ovv cıçtım )

Sevdiğin için seni sevenlerden vaz geçermisin?

böyle sorulardan aman diyim..allah vazgeçirmesin..gün güneşli insanlar neşeli olsun..hayat bayram olsun...bi arabam olsun markası opel olsun..

Fobilerin ve hobilerin?

kuş tüyünden korkarım mesela..hobilerim,yani neblem,yapmaktan keyif aldığım şeyler,her insanın yapmaktan keyif aldığı şeylerdir..kitap okumak :D müzik dinlemek :) bangicamping yapmak :) paraşütle atlamak :mad1: everestin en sivri köşesinde sigara içip sonra cıçmak vs.. vs.. vs.. *zong

Hayatta vaz geçemiyeceğin bişey, varsa?

klişe ama ailem..dostlarım..

Hadi kolay gelsin epru....Devam edecek....

hadi eyvallah abi..devam etmeli zaten

#25 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 19:22

ecehan

hayırlı olsun sevgili epru *ihi

değerli ecehan teşekkür ederim..*eki

uzun zamandır kendine bakmamış ol mesela. ve bir günü kendine ayıracaksın. kaç saatte işin biter *gla *gla *ihi

*zong yarım saatte..o kadar güzelim ben :D ( yalan ) ( neaah asıl o yalan ) ( hayır bu ) ( hayır ben yalanım ) (hepimiz yalanız) (dünya yalan )

çiçeklerle konuşur musun ?

ay ebet *zong

agucuk bugucuk yapar mısın onlara ?

ay ebet *gla

köpeğinle konuşuyo musun ?

ay ebet *ihi

agucuk bugucuk yapıyo musun ona ?

ay ebet :P

benimle konuşu.....

ay ebeee... *eki

aile içerisinde başınıza gelmiş en büyük olay nedir ?

evin yanması

seni üzen değil ama, seni sevindiren.

haa,baştan der insan dimi hep ekşın hep ekşın..beni en sevindiren olay, bir ocak ayının her hangi bir gecesi annem ile babamın beni dünyaya getirmiş olmak içiiii....... :)

aman sonra gelcem nasılsa, ne diye hepsini harciyim ki sorularımın :)

hee gıı, hiç yaaani :mad1: çekirdek uzatsana az

#26 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 19:39

shy

dokuz yaa neden ben ilk beşteyim hee? Madem dokuz bana sorulmasın dedi o zaman epru sen cevap vereceksin demektir ki konu da amaç bu biz sorcees sen cevaplacan hadi bakam kızım amcaların elini öp :mad1:

pipimi gösteriyom ben o amcalara şu an, shy *gla

Sana yedi harf ve üç de rakam versem bunlardan bir ev yapabilir misin? :mad1:

ıı-ıhh.. iki ev yaparım ben daha çok :clown1:

Peki dört kelime iki de cümle versem bunlardan hayal kurar mısın? :mad1:

dünyanla dünyam arasına köprü kurarım,sonrası iyilik güzellik zaten :cute2:

Pekii en sevdiğin şiddet eylemi hangisidir?

kurbanın üstünde sigara söndürmek :)

Niye kendini öle cezalandırıyon ki hem yazık yaaa üzüldüm şimdi

üzülme,üzüleceksen böyle sana da yapayım :bow:

Pekii tatile gidiyon ( ohhh kurtuluyoruz demek senden sağol Allahım bunlara da şükür sen en yücesin) Ağlamak istiyorum zırlamak hatta pöykürmek istiyorum...Sevinçten ne soracağımı unuttum neydi? Tabii böle bi espri yapacak kadar düşmedim.Daha iğrençleri var merak etme sıranı bekle :mad1:

oovv şimdi s.çtık hepten

Neydi soru valize ilk koyacağın eşya albüm canlı ne olurdu :mad1: İlk olmasa da ilk üç olur ülk beş olur ilk yedi olur.İlk çift sayılı olanlar olmaz ancak onları çıkar valizden teker teker ikilemi buradan çıkmıştır bak öğrendin.Kendinle bişeyler yap işte artık seninde bilgin var :mad1: Hadi koş paylaş bunları çevrenle :mad1:

laylalay lalaylay donum s.tyenim laylalay lalalay ayakkabılarım yastık kılıfım laylalay lalalay 32 parça çatal kaşık takımım laylalay lalalay bi de tuvalet kağıdımla ojem laylaylom..(koşarak söyledim böyle oldu )

eööeaa tatile gidersem,valize ilk koyacağım şey,inanmıcaksın ama elbiselerim ve bikini mayo ne varsa onlar olurdu..yani öyle işte.. hefff çay ? :fight2:

Du yaa hemen gitme daha soruyu tamamlayamadım ki :mad1: Heh valiz diyorduk ilk diyorduk lütfen suç teşkil etmeyen şeyler olsun ceset felan demiyoruz...

ne yani döner bıçağımı koyamayacak mıyım ben şimdi valize..ama olmaz ki yaa !!

Neyse hayırlısı ile bu soruyu da atlattık şimdiki sorumuz ise astronomi içeriyor.diyelimki şimdi sen uzaydasın heh gelme ordan :mad1:
Nee daalın bitti sorular uzayda kaldı epru gelemez :mad1:

ama hepinizi çok net görüyorum burdan P: o elini ordan çek shy

*kop ( ne beehh buna ben bile güldüm,siz okurken hala gülüyo olacam muhtemelen )

#27 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 19:47

Dördünci bir emre kadar bu sayfa kapatılmıştır.Bu ne bööle yaa olmaz ki yaa.Kim kaldırdı bu dgm leri yaa.Asın şunu yaa
Adalet nerde yaa söz verdi burda olacaktı yaa

Dördünci ne yaa kim değiştiriyor benim yazdıklarımı yaa

Ne diye hep yaa diyorum ben yaa

Bu mesaj shy tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.05.2009 - 19:47

DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#28 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 19:48

kıh kıh kıhhh :)

#29 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 20:02

hedenşoldırs. P:

Susam sokağından bi resim attıydın gazetenin sayfalarına.
Susam sokağı gibi çocukluğunda izlediğin ve hiç unutamadığın programları alalım mı senden ?

Tatilden bahsetmiş shy.
Nereye gitmek istiyosun ?

Soğuk bir kış günü, mısır patlatıp yemek mi ?
Sıcak bir yaz günü, denize girmek mi ?

Spor müsabakalarında en çok ne kızdırır seni ?
Futbolda Ofsayt hakkındaki görüşlerin.

Bulgar göçmenleri neden hep sarışın ve güzel oluyolar ?
30una bilemedin 35ine kadar genç ve güzellerken o yaştan sonra bi anda çöküyolar ?
Bide bana neden "Sen kırcaalili misin ?" diye soruyolar ? :)

Bi çocuğun oldu. Kız çocuğu hem de.
Adını ne koyucan ?

Küçüklüğünü hatırladığında "ah keşke şimdi burada olsaydı" dediğin kişi veya kişiler var mı ?

Köfte yapmayı bilir misin ?
Patates kızartmayı ?

Biliyosan hemen işe koyul , harabece sana geliyoz oturmaya :clown1:

Değişiklikler Kaydedildi...

#30 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 20:04

hayırlı cumalar hacı apla, tevellüt gaç? ne işle iştigal edersin? iki kere iki neden beş etmiyo? benim başım neden kel? bizim sırığa sen mi yasakladın forumu? :clown1: ( niye görünmüyo lem bu şahsiyet? ) pempe pancurlu ev yakın mı? gözün everestlerde mi? hayattan beklentin ne? mütevazi misin, hırslı mı? yaşam felsefen nedir? hadi bakam kolay gele P: o uzuna da selam deyiver gaari :)
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#31 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 20:59

Kolay gele...

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#32 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 21:08

Ne vardı yemekte :)

Yarın ne var peki P: dün ne vardı :clown1:

en sevdiğin üç film en sevdiğin üç şarkı en sevdiğin üç kitap en sevdiğin üç :fight2: yok sınırlama kendini öle işte söle gitsin içindekiler atma içine yaa paylaş paylaştıkça dertler artarmış :cute2:

Gönderilen Resim

#33 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 21:31

dokuzharf

hedenşoldırs. :cute2:

allahım,nasıl söyledi gördünüzgü :mad1:

Susam sokağından bi resim attıydın gazetenin sayfalarına.
Susam sokağı gibi çocukluğunda izlediğin ve hiç unutamadığın programları alalım mı senden ?

beni rahat bırak,varıdı..heri ve hendersınlar (harry and hendersons)varıdı.bizim ev ,varıdı.alf varıdı..manuela varıdı,e'si yoğudu..:mad1: maria varıdı..zenginlerde ağlar varıdı..sonra mesela,bir başka gece varıdı..pazar89.90.91.92.93...diye giden bir mustafa yolaşan klasiği varıdı..olacak o kadar varıdı her perşembe saat 10 da başlarıdı.. ve saat 10'a kadar uyumayıp,direnip,başladığı an sızmışlığım da varıdı..mork ve mindy varıdı..mavi ay vaırdı..perihan abla,kuruntu ailesi vaırdı.. bi de cumartesiden cumartesi ye diye bi porgram varıdı.. resim yapıp boyarlar, kağıttan ev yaparlarıdı..imrendirirleridi bizi.. ne.. ha.. yaşlandım mı ?

Tatilden bahsetmiş shy.
Nereye gitmek istiyosun ?

antalya :mad1: ay işaalla ya

Soğuk bir kış günü, mısır patlatıp yemek mi ?
Sıcak bir yaz günü, denize girmek mi ?

ılık bir bahar günü,donsuz gezmek..( abi nasıl soru bu yea :mad1: )

Spor müsabakalarında en çok ne kızdırır seni ?

hakeme edilen küfürler..hiç yaratıcı değiller kardiişim !! ne bu !! :)

Futbolda Ofsayt hakkındaki görüşlerin.

eöööee ofsayt çok şey bişeydir..kesinlikle hepimiz ölmeden bi kere ofsayt olmalıyız...ama önce ofsayt nedir bi öğrenmeliyiz dimi ?

Bulgar göçmenleri neden hep sarışın ve güzel oluyolar ?

işte tam da bu kaide,ben doğduktan kere bozuldu..artık öyle bişey yok..şöyle bişey var => bulgar kızları neden hep çok oluyolar..P: ( batırdım evet )

30una bilemedin 35ine kadar genç ve güzellerken o yaştan sonra bi anda çöküyolar ?

bu kaide de annemden sonra bozulmuş işte :mad1: annem 50 küsür yaşında olmasına rağmen hala genç güzel ve bakımlı..biz öyle inandırdık kendimizi..:mad1: kısacası bulgar şoparlarında çöküş yok..ağnadığn mı ? niye ki çok sert yazdımdı aslında

Bide bana neden "Sen kırcaalili misin ?" diye soruyolar ? :fight2:

bu soru bana değil herhalde :bow: soranlara :mad1:

Bi çocuğun oldu. Kız çocuğu hem de.
Adını ne koyucan ?

aaahhhhhaaaaaaaaaaaaa...:mad1: ay neblem hiç düşünmem öyle şeyleri.. ama "berre" ismini severim..yanlış hatırlamıyorsam,peygamber efendimizin,ananesinin ismiymiş ve anlamı tüm güzellikleri üzerinde toplayan imiş...ben sevdim güzel isim,bi gün bi ismim olursa kesin berre olur :clown1:

Küçüklüğünü hatırladığında "ah keşke şimdi burada olsaydı" dediğin kişi veya kişiler var mı ?

dedem..ben baya eşşek kadar olana dek,onun yanındaymışım temelli..ilokul dönemi başlayınca,hayatım,beyazıt - bahçelievler arasında seyahat etmekle geçti sırf bu yüzden..hani böyle nazınızın geçtiği,dudağınızı şişirdiğiniz anda her dediğinizi yapan dedeler olur ya böyle biriydi işte.. keşke şu an hayatta olaydı da,ben yine bişeye kızıp her dudağımı şişirişim de "etikek" alaydı bana..."gofy" alaydı..omzuna alıp,beyazıt'dan sultanahmet'e kadar götüreydi..şapkasını her çıkarışımda,keline bi iki vuraydım..güleydim..( ağlıyoruz burda litfen )

Köfte yapmayı bilir misin ?

öğrendim yeni yeni

Patates kızartmayı ?

o kadar da değil canım. onu doğuştan biliyorum... hatta sırf bir eylül akşamı patates kızartayım diye doğdum ben..doğdum ve kızarttım.. garip biraz ama böyle

Biliyosan hemen işe koyul , harabece sana geliyoz oturmaya :mad1:

evde yokuz :mad1:

beklering efendim ne demek : )

#34 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 21:55

attalia

hayırlı cumalar hacı apla, tevellüt gaç?

beş zilhicce 1402 :fight2: hacım :)

ne işle iştigal edersin?

finansman sorumlusuyum..(bildiğin muhasebe işte P: ama bele deyince pek bi şıh oliyir bi de cümleye dekor katıyir )

iki kere iki neden beş etmiyo?

kim demiş? cebirsel işlem yaparsak iki kere ikiyi beş ettiririz ki biz..emme tabii ki bu tip şeylerde olduğu gibi sıfıra bölme yahut negatif sayıyla bölünün eşitsizliğini yön değiştirmesini unutturmak gibi pislikleri de içinde barındırırız.. yaparız biz..biz..aşağılık insanlar

benim başım neden kel?

bunu başına mı sorsak acaba abi ? :mad1:

bizim sırığa sen mi yasakladın forumu? :mad1:

ben annesinden şüpheleniyorum :mad1:

( niye görünmüyo lem bu şahsiyet? )

bilmem.. belki hayatın sırrını arıyodur.. ne yani olamaz mı :mad1:

pempe pancurlu ev yakın mı?

yok.. bizim yakınlarda yok öyle bi ev..baktım şimdi hakkkatten yokmuş...ya bak vallahi yokmuş..yok ya iştee

gözün everestlerde mi?

hayır canım ne alakası var..sadece bi kaç milyar dolarım ve bi yığın kölem olsun istiyorum..onlara milyarlarımı saydırırken olmadı baştan demek istiyorum..bi de su istiyorum

* yapamayacağımdan,edinemeyeceğimden fazlasını hiç istemedim ben.. beklemedim de..olduğum kadarı ya da şöyle söyleyeyim edindiğim kadarı ile yetinebiliyorum..fazlasında gözüm yok..aslında benim gözlerim de yok :clown1:

hayattan beklentin ne?

huzur bu satten sonra..( 22'den sonra yanii. her gece bu saatten sonra huzuru beklerim ben :mad1: )

mütevazi misin, hırslı mı?

ben öyle bi acayip mütevaziyimdir ki :mad1: :cute2: hiç hırslı değilimdir...( en mütevazi ben olacam :mad1: )

yaşam felsefen nedir?

şimdi abi,deveye sormuşlar,yokuşu mu seversin, inişi mi, diye,düz başınıza mı yıkıldı, demiş deve..sonra bi daha sormuşlar, yokuşu mu seversin, inişi mi, diye..üçünün de *gun demiş deve..la ne üçüncüsü, sana iki şey sorduk demişler,e düz gitmek de sanki hoş bişey mi, demiş bu kez de deve.. yani şunu diyecem, bi felsefem olaydı hayata dair,ben bu devenin felsefesinden alırdım bi barnak kadar o da

hadi bakam kolay gele :mad1:

ihihi teşekkürler

o uzuna da selam deyiver gaari :mad1:

aleykümselam :mad1:

#35 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 22:11

Karadeniz neden blacksea olmuşta akdeniz mediterrian sea olmuş.Bu terimleri kim koyuyor yaa.Kimden izin alıyorlar peki.Çanakkale olmuş dardanel böle yakıştırma olur mu şimdi?

Madem ciddi konulardan bahsediyon o zaman ben de öle gidem bari :)

Peki ünlü astronom Carl Sagan dünyadaki tüm kumsallardaki kum tanelerinden daha çok yıldız evrende bulunur derken birileri bu sözü romantik bulup seni kumsaldaki tüm kum tanelerinden daha çok seviyom diyen dıngıllar ne oluyor.lee adam onu uzayda yaşam olabileceği ve evrenin ne kadar geniş olabileceği üzerine sölemiş sana ne oluyor.Hee sana ne oluyor?

Sinirlendim bi an P:

Var mıdır seni de böle sinir eden dıngıllar :clown1: onlara ne demek istersin bıyır mikrofon senin.Yeni aldık.

Hee mikrofon dedimde aklıma geldi :fight2: Neden bu şarkı söyleyen elemanlar mikrofonu yiyecekmiş gibi ağızlarının içine sokarlar.Lem tamam sen sapıksın anladık o şeyi yalamak hoşuna gidiyorda ancak başkaları da sen gibi sapık o da yalıyor işte.Bu işin aids i var sarılığı var bilmem ne bulaşıcı hastalığı var.hadi hepsini geçtim lem başkasının ağzındna çıkanın ne işi var sende.Hiç mi anaları babaları bunlara şeetmemiş yaa..

Yine sinirlendim bakhh :cute2:

Hee sen de ekleyecen mi bişeyler yoksa ben devam edem mi daha?

Çok ama çoook :mad1:

Gönderilen Resim

#36 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 22:12

Kolay gele...

eyvalla güzel insan :)

shy

Ne vardı yemekte :mad1:

"necmiye" vardı dememi bekliyosun dimi :mad1: demiyorum,yedim ama demiyorum,napıyorum,sadece yazıyorum => necmiye

Yarın ne var peki :mad1:

tavuk falan kızartırım yea..olmadı hazır köfte kızartırım..olmadı patates kızartırım..olmadı pilav kızarıtırım P:

dün ne vardı :mad1:

dün dışardaydık yeuvrum..köpte yidimdi..löp löp et olarak geri dönmelerini bekliyorum şimdi bana

en sevdiğin üç film

geç gelen gençlik
babam ve oğlum
requiem for a dream
neşeli günler ( aa dört olmuş,birini unut o zaman :clown1: )

en sevdiğin üç şarkı

empyrium / the ensemble of silence
farid farjad / taghtam deh
sezen aksu / belalım :fight2:
almora / tears of the angels
to blossom blue / lake of tears
ashram / il mostro ( bunlarında içinden de seçtiğin üç tanesini unutursun :mad1: )

en sevdiğin üç kitap

dante / ilahi komedya
adam fawer / olasılıksız ve yine aynı yazarın empati isimli kitabı
bi de gülse birsel / gayet ciddiyim ve hala ciddiyim serisi :mad1:

en sevdiğin üç :mad1:

en sevdiğim üç => I I I (asiller bence :cute2: )

yok sınırlama kendini öle işte söle gitsin içindekiler atma içine yaa paylaş paylaştıkça dertler artarmış :mad1:

onun diyenin ben ... :mad1:

#37 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2009 - 22:32

ay shy heff P: :) ve buna benzer simleyler serisi sürüsü :mad1:

Karadeniz neden blacksea olmuşta akdeniz mediterrian sea olmuş.Bu terimleri kim koyuyor yaa.Kimden izin alıyorlar peki.Çanakkale olmuş dardanel böle yakıştırma olur mu şimdi?

hiç yaani olur mu ? :mad1:

Madem ciddi konulardan bahsediyon o zaman ben de öle gidem bari :cute2:

Peki ünlü astronom Carl Sagan dünyadaki tüm kumsallardaki kum tanelerinden daha çok yıldız evrende bulunur derken birileri bu sözü romantik bulup seni kumsaldaki tüm kum tanelerinden daha çok seviyom diyen dıngıllar ne oluyor.lee adam onu uzayda yaşam olabileceği ve evrenin ne kadar geniş olabileceği üzerine sölemiş sana ne oluyor.Hee sana ne oluyor?

iyi de sana ne oluyo ki? :mad1:
aaıııı, yeryüzünde ki bütün dıngıllar,size söylüyo shy bunu..*gla

Sinirlendim bi an :mad1:

sorma kardeş bende bendeee

Var mıdır seni de böle sinir eden dıngıllar :mad1:

sürüsüynen

onlara ne demek istersin bıyır mikrofon senin.Yeni aldık.

aiiyyh çok güzelmiş bu mikrofon.. adı ne :mad1:

* eeööaa ben o bütün dıngıllara burdan diyorum ki,"allah size cemil ipekçi'nin kaderini nasip eder işallaaa..olmadı bülent ersoy bahtı verir... ( ağır oldu ama ben çok kızgınım bunları yazarken ondan yaaani :clown1: )

Hee mikrofon dedimde aklıma geldi :mad1: Neden bu şarkı söyleyen elemanlar mikrofonu yiyecekmiş gibi ağızlarının içine sokarlar.Lem tamam sen sapıksın anladık o şeyi yalamak hoşuna gidiyorda ancak başkaları da sen gibi sapık o da yalıyor işte.Bu işin aids i var sarılığı var bilmem ne bulaşıcı hastalığı var.hadi hepsini geçtim lem başkasının ağzındna çıkanın ne işi var sende.Hiç mi anaları babaları bunlara şeetmemiş yaa..

hııı..haklı yanii..bende aynen böyle düşünüyorum..sevgili shy,sen çok güzel düşünüyosun,bi daha düşünür müsün :bow:

Yine sinirlendim bakhh :mad1:

bendeaa bendeaaa :fight2:

Hee sen de ekleyecen mi bişeyler yoksa ben devam edem mi daha?

eklicem.. dünya barışı,balina sevgisi,çiçekler,böcekler,vik vik vikkkkk

Çok ama çoook :mad1:

üzgünsün..bildim yihhaaaa..üzülme, daha şey sorular sorarsan,geçer belki *kop :mad1:

#38 TgK

TgK

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 305 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 02:21

...=7-7=8-8=9-9=...

...=7(1-1)=8(1-1)=9(1-1)=...

...=7=8=9...

Bu sadeleştiği anda bütün sayıları birbirine eşit çıkaran saçmasapan denklem hakkında ne düşünüyorsun? (Çok mu basit oldu? :) )

#39 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 09:35

- O harika esprileri peş peşe nasıl üretebiliyorsun, imalathanen mi var?..
Yanıtın evetse, iş yeri ruhsatın var mı?..Kaçak işçi çalıştırıyor musun?

- Neden yeni şiirler yazmıyorsun ?.. İnadıma mı?

- Fotoğraftaki gerçekten sen misin?..Yanıtın evetse, bu güzelliği nereden aldın, söyleeeee !!! :D

#40 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 11:29

...=7-7=8-8=9-9=...

...=7(1-1)=8(1-1)=9(1-1)=...

...=7=8=9...

Bu sadeleştiği anda bütün sayıları birbirine eşit çıkaran saçmasapan denklem hakkında ne düşünüyorsun? (Çok mu basit oldu? :D )

eğer orda ki o 7 ( yazıyla yedi ) i..ne olmayaydı da göksel'in son albümünü dinleyeydi,bütün bunlar olmazdı..işte,gördüğünüz bu yedi,bir denklem gerçeğini yedi..nasıl bi iğrençlikse sabah sabah bu üstümde ki

* basit demeyelimde aşağılıkca diyelim,umarsızca ve hunharca *cool