İçerik değiştir

Haftanın Üyesi : Epru :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 173 yanıt verildi

#41 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 11:39

alsancak24

- O harika esprileri peş peşe nasıl üretebiliyorsun, imalathanen mi var?..

valla üretmek demeyelim de, ben c.çıyorum güzel oluyo sanki gibi diyelim.. ben espriden anlamam ki biee..en iyi bildiğimi espri,yazılan espridir.. bak => espri (bilmiyom demiştim ama )

Yanıtın evetse, iş yeri ruhsatın var mı?..Kaçak işçi çalıştırıyor musun?

yanıtım evet değildi.hayır da değildi..zaten o verdiğim yanıt da değildi *zong belaya bulaştırma beni,kaçak işçi falan filan bi de fıstık :D

- Neden yeni şiirler yazmıyorsun ?.. İnadıma mı?

yazıyorum aslında..da,eklemiyorum pek gayrı..bi de yazmak için acı çekmek mi lazım sanki ? acıtın beni.. canımı yakın.!! haydi!! durmayın ve bunu yapın ! *cool

- Fotoğraftaki gerçekten sen misin?..

yeap !

Yanıtın evetse, bu güzelliği nereden aldın, söyleeeee !!! ::

yanıtım evetdi evet...annemi çirkin yaratan Allah, beni ondan özür dilemek için güzel yaratmış sanırım :P
* güzellik filan bizden geçmiş olgular abi..o yüzden bu sorunu ciddiye almıyor,g.çına da bi depük atıp kızıyorum sana çok feci :P

#42 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 13:02

Bu oldukça aydınlatıcı(!) yanıtların :) için teşekkür ediyorum dost ePru' ...
Sevgi/selam.

#43 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 13:10

rica ederim bende.. hemen şu anda ederim yani :) yalnız şu noktalama işareti (!) canımı sıktı biraz..bende onu sıkayımda görsün bi

#44 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 14:08

-Epru naber ya
-Sana önceki üyelere sorduğum soruları sorabilir miyim?
-En sevdiğin kelime nedir?
-En sevmediğin ve hatta nefret ettiğin kelime nedir?
-seni en çok heyecanlandıran şey nedir?
-senin heyecanını öldüren şey nedir?
-En sevdiğin ses nedir?
-En nefret ettiğn ses nedir?
-Hangi meseleği yapmak isterdin? Yani küçükken büyünce ne olcam diyodun ?
-Hangi doğal yeteneğe sahip olmak isterdin?
-Eğer sen sen olmasaydın sen kim olmak isterdin?
-nerede yaşamak isterdin?
-En önemli kusurun nedir?
-Sana en fazla keyif veren kötü huyun hangisi?
-Kahramanın var mı? kim?
-En çok kullandğın küfür?
-şu anki ruh halin?
-Hayat felsefeni özetleyecek slogan?
-Mutluluk rüyan nedir?
-Mutsuzluğun tanımı nedir?
-Ölüm hakkındaki düşüncelerin?
-Cennete girerken Allah'ın kapıda sana ne söylemesini isterdin?
-Bu soruları ben mi uydurdum yoksa aşırma oludğu belli oluyor mu? :)

-Bankadan vadesiz hesap açtırmak için nüfus cüzdanı fotokopisi yeterli mi? Lazım da sorayım dedim.
-Hiç ağaçtan düşerken karpuz yedin mi?
-Evesert tepesi dünyanın en yüksek neyidir?

#45 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 14:25

ben bu sorulara akşam asılayım, olmaz mı antiqa ? :) çük düşündürücü bir o kadar da cins sorular sormuşun :) kesin senindir bunlar hee :(

#46 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 16:02

Şimdiii kuru fasulye varya o nerdan nasıl kuru oluyor bee şeklindeki sorulardan sorup seni sıkacağımı sanıyorsan evet haklısın *lol

Peki bu satılan hazır çorbayı hazırlamak için zaten bi yarım saat harcıyon ya heh lem o zamana ben çorbanın kendini yaparım.Neresi hazır çorba bunun?Yok soğuk su ekle, yok kaynayana dek karıştır, yok içine yağ ekle, yok amuda kalk öle yürü, yok sırıkla 5.80 metreyi geç... Nedir hee nedir?

Allah özene bezene yaratmış denir ya hani...Yok sen için demedim gel otur sevinme.Gel yaa şuna bak.Devamını dinlemeden koşarak gitti :P Neysem gelince şeedersin bezene ne oluyor buradaki bezmekten gelmiş olması ihtimali senle irtibatlandırılabilir mi? :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#47 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 17:16

Antiqa

asılıyorum ++^''+%&/(8jhwgedw

-Epru naber ya / nolsun ya ne istersin mesela ? :P

-Sana önceki üyelere sorduğum soruları sorabilir miyim? / elbette ki :bow:

-En sevdiğin kelime nedir? / kelime

-En sevmediğin ve hatta nefret ettiğin kelime nedir? / çıkmak. bi de maatteessüf..bundan duygusal olarak nefret ediyorum..anlamını bilmiyorum ha

-seni en çok heyecanlandıran şey nedir?/ ağda :bow:

-senin heyecanını öldüren şey nedir? / ağda :bow:

-En sevdiğin ses nedir? / do...kalın ya böyle mahallenin abisi gibi o bakımdan..

-En nefret ettiğn ses nedir? / mi..pek pısırık pek şey

-Hangi meseleği yapmak isterdin? / Yani küçükken büyünce ne olcam diyodun ? küçükken büyüyünce "anne" olcam dermişim.orta okulda filan da " büyük" olcam gibi iğrenç cevaplar verirdim..sonra böyle oldum zaten..

-Hangi doğal yeteneğe sahip olmak isterdin? / sesim güzel olsun isterdim mesela..ben şarkı söylemeye başlayınca kendini kaybeden üstünü başını yırtan çıldıran kendinden geçen oovv devam edemiciğim...ama her heroes izleyişimden sonra yetenek yoklaması yapıyorum o ayrı bak

-Eğer sen sen olmasaydın sen kim olmak isterdin? / sen olmak isterdim :bow: ( iyiyim ben böyle yea..bahsettiğin gibi bi ruh sıçraması yaşamayı istemezdim..ben ,ben olayım bırak da.. bıraksana )

-nerede yaşamak isterdin? / istanbul dışı olsunda

-En önemli kusurun nedir? / ani tepki vermek,birden parlamak,asabiyet,inat,alınganlık,hırs,kıskançlık (ikili ilişkilerde)..kusurlarım oldu bunlar idare edive gayri... ne .. ha.. edemez misin..biliyo musun seninde en büyük kusurun bu işte :P

-Sana en fazla keyif veren kötü huyun hangisi? / inadım

-Kahramanın var mı? kim? / kahramanım yok..duyurulur :P

-En çok kullandğın küfür? / hakster :bow: ( bi de ece ile özel küfürlerimiz vardır ama onları en çok birbirimize karşı kullandığımızdan saylanmaz diye yani ben kem küm *ihi )

-şu anki ruh halin? / in love

-Hayat felsefeni özetleyecek slogan? / ye-iç-cıç...hayatın ortasına

-Mutluluk rüyan nedir? / haa ? :P mutluluk,bi tabak soslu makarnayı gümlettikten sonra ki bayılmadan önce ki ruh halidir bana göre..anneme göre de, soslu makarnayı yapmakdır *lol ve bunlar birer rüya değildir...( anlamadım ki soruyu :P )

-Mutsuzluğun tanımı nedir? / umutsuzluğun, u suz halidir..:P

-Ölüm hakkındaki düşüncelerin? / bilinmeyen gerçek..ufo gibi tıpkı..lakin ufodan daha gerçek o ayrı. bilmek için bi köylünün gördüm demesine filan da gerek yok..ya aslında biz istemeden bize verilmiş ömür,yine biz istemeden ve bize sorulmadan alınıyor..adil mi bilemiyorum ölüm denen hakikat ama ölene değin yaşacağım onu biliyorum..hiç kafa yormadan buna : )

-Cennete girerken Allah'ın kapıda sana ne söylemesini isterdin? / bi sigara daha ? :P ( *lol ) muhtemelen ondan ölmüş olacağım için

-Bu soruları ben mi uydurdum yoksa aşırma oludğu belli oluyor mu? / saçmalama lütfen... aynı senin soruların gibi sorular bunlar... ben hiç ayırt edemedim..gül hadi artık..mutlu filan ol *fiuv

-Bankadan vadesiz hesap açtırmak için nüfus cüzdanı fotokopisi yeterli mi? Lazım da sorayım dedim.../ hayır yeterli değil..yani ben öyle biliyorum..lakin sen yine de temkinli davran ve kimliğinle beraber açtır vadesiz hesabını sonra beni ara ömrün boyunca ayaklarını yıkayayım :P şaka şaka sen benim ayaklarımı yıka :bow:

-Hiç ağaçtan düşerken karpuz yedin mi? / balık tutuyodum ben o esna,karpuzu görememişim :D

-Evesert tepesi dünyanın en yüksek neyidir? / şeyidir :duck:

#48 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 17:20

Abin senin delirtmelerine alıştımı? Alıştıysa bıkmadımı? Bıktıysa hiçbir icraat göstermedimi? Asmadımı kesmedimi *fiuv
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

#49 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 17:25

shy

Şimdiii kuru fasulye varya o nerdan nasıl kuru oluyor bee şeklindeki sorulardan sorup seni sıkacağımı sanıyorsan evet haklısın *lol

hınnfss :bow:

Peki bu satılan hazır çorbayı hazırlamak için zaten bi yarım saat harcıyon ya heh lem o zamana ben çorbanın kendini yaparım.Neresi hazır çorba bunun?Yok soğuk su ekle, yok kaynayana dek karıştır, yok içine yağ ekle, yok amuda kalk öle yürü, yok sırıkla 5.80 metreyi geç... Nedir hee nedir?

ben paketinden anlıyorum ki hazır çorba olduğunu :bow: ve ben pakedine güvenirim onun hazır diyosa hazırdır *fiuv

Allah özene bezene yaratmış denir ya hani...Yok sen için demedim gel otur sevinme.Gel yaa şuna bak.Devamını dinlemeden koşarak gitti :D Neysem gelince şeedersin bezene ne oluyor buradaki bezmekten gelmiş olması ihtimali senle irtibatlandırılabilir mi? :duck:

bezeniyorum ben şu an.. bilemicem :bow: belime kadar geldim :bow:

#50 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 17:54

"Şiir gibi" deyimi sana ne ifade eder ?

ve şiir gibi kadınmısındır ?

Şiirsellikle Kadınsallık arasındaki ilişki sence nedir ?

Senin için şiir yazan biri hiç oldu mu ?

Cevap evet ise ne hissettin ?

Hayır ise bu bir eksiklik midir ?

İnsanları koşulsuz severmisin ?

Brecht demiş ki "İnsanları severim demek en büyük yalandır. Bu söz hırsızı da, katili de severim anlamına gelir." Brecht' e katılıyormusun ?

"Melek gibi İnsan" deyiminin sendeki açılımı nedir. Hayatında bu açılıma uyan biri var mı ? Kim ?

İnsanların senin hakkında ne düşündüğü önemlimidir ?

İnsanları gerektiğinden fazla önemsediğini düşündüğün oldumu ?

ve KİMENE dediğin durumlar olur mu? hepmi dersin ?

Sevgi ve Nefret arasında kalın bir çizgi var denir ama ben ince bir çizgi olduğunu düşünürüm sen ne düşünürsün ?

Nefret ettiğin biri var mı ? varsa nefret etmeni sağlayan durum nedir ?

Sence inat nedir ?

Sence Gurur nedir ?

İnatçımısındır ?

Gururlumusundur ?

İnat ve Gurur arasındaki fark nedir sence ?

Kitap Okurmusun ?

En sevdiğin Roman ?

En sevdiğin Masal ?

Sana ilk masalı kim anlattı ? ve neydi O masal ?

Masal anlatmayı severmisin ?

Yerinde olmak istediğin bir Roman, MAsal veya Hikaye kahramanı oldumu hiç ? oldu ise kim ve neden ?

Sen bir Masal olsa idin ismi ne olurdu ? (Kırmızı Başlıklı Kız, Sindirella gibi )

Genel olarak Masal kahramanları sence neden hep kız dır ?

Bildiğin Erkek masal kahramanlarını yazarmısın ?

Polyana senin için ne ifade eder ?

Polyanacılık oynamayı denediğin zamanlar oldu mu ? olduysa işe yaradımı ?

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#51 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 20:50

haaaaadi bismillaa

"Şiir gibi" deyimi sana ne ifade eder ?
hayatı,olanı-biteni sanat eserine dönüştürmeyi...harmonik,akıcı,göze kulağa hoş gelen ne varsa,önüne konuldu mu tadından yenmeyen tabir..bdı bıdı bıdı

ve şiir gibi kadınmısındır ?
sanmam..zor ve zevkli kadınların şiir gibi olduğunu düşündüm birden..

Şiirsellikle Kadınsallık arasındaki ilişki sence nedir ?
kadınsallık da regl gerçeği vardır..ve kadın regl olduğundan dinimizce yenmesi caiz değildir..:D ancak şiirsellikde renk vardır..ve şiir renk renk bünyeye dolduğundan dinimizce caizdir.. bu ikisinin arasında ki ilişki ise sapıklıkdır..gereksizdir..niyedir ?

Senin için şiir yazan biri hiç oldu mu ?
oldu.

Cevap evet ise ne hissettin ?
kendimi dinazor gibi hissettim..ben ota b.ka ağlayan bir tip olduğumdan muhtemelen sümüklerimin dudağımın üstünde biriktiğini hissetmişimdir..

Hayır ise bu bir eksiklik midir ?
kişiye, ilişkiye, kişilerin ilişkiye bakış açısına göre değişir ki bu..ama benim fikrim,hayırdan yana olurdu..hiç yapılmamış bişey eksiklik değildir,her an yapılma ihtimali var olduğu sürece

İnsanları koşulsuz severmisin ?
hayır.yani koşuldan kasıt,çıkar değilse hayır diyorum ben buna..karşımdaki insanı gerçek anlamda sevmem için,onda bana dair bişeyler bulunması gerekir..her kim olursa olsun

Brecht demiş ki "İnsanları severim demek en büyük yalandır. Bu söz hırsızı da, katili de severim anlamına gelir." Brecht' e katılıyormusun ?

sevmekden kasıt * oyy yavrum benim, gel seni bi alnından öpeyim,içli dışlı olalım,benim için çok önemlisin" gibi bişey değilse ve insanlara sırf insan oldukları için minimum değer atfetmeyi ifade ediyosa,katılmıyorum..yani sadece doğduklarından mütevellit bazı haklara sahipdir insanlar..katil,kurban,mağdur,iyi,kötü,vatan haini,kahraman, filan gibi subjektif payeler bu haklarla oynamaya muktedir olmamalı..yani bahsetmeye çalıştığım,insan sevgisi, kendini -daha insan- hissetmeyi sağlamak gibi bi ideale gebe..huff

"Melek gibi İnsan" deyiminin sendeki açılımı nedir.

meleklerin erkek olduğu savına katılırsak, gay yahut erkek fatma demenin başka türlü bi yoludur

Hayatında bu açılıma uyan biri var mı ? Kim ?
ben bu deyimi böyle açtıktan sonra,hayır demek daha sağlıklı olur gibime geldi bi an..sanki

İnsanların senin hakkında ne düşündüğü önemlimidir ?

benim insanlar hakkında ne düşündüğüm önemlidir

İnsanları gerektiğinden fazla önemsediğini düşündüğün oldu mu ?
değer verip de kazık yediğim zamanlar da oldu..

ve KİMENE dediğin durumlar olur mu? hepmi dersin ?

kimene,diyebilmek için biraz umursamaz mı olmak lazım ne ..ha insanların ne düşündüğünü önemsemem ama "kimene" diyecek kadar da lakayıtlaşmam

Sevgi ve Nefret arasında kalın bir çizgi var denir ama ben ince bir çizgi olduğunu düşünürüm sen ne düşünürsün ?
sevgi,yaradan gibi göreceli ve düşünen sayısı kadar karşılığı olan muamma ise ve nefret ,at gözlüğüyle görebileceğiniz mesafeden ibaret ise ve her ikiside yeterince başarıldığında üzülmeyeceğimizin garantisi yok ise,ben o çizgiyi ordan kaldırır,olmadığını iddia ederim..

Nefret ettiğin biri var mı ? varsa nefret etmeni sağlayan durum nedir ?
var..yalan

Sence inat nedir ?
zor olanı ortadan kaldırmaya yardımcı olan,sabırla performe edildiğinde tadından yenmeyen,ki doğru olsun ki yanlış, kişinin durduğu yerde sonuna kadar sağlam bi şekilde durma biçimi

Sence Gurur nedir ?
mahkum eden

İnatçımısındır ?
evet

Gururlumusundur ?
evet.. hoş bi gıdıma da yaramadı bugüne değin ama,öyleyim herhalde

İnat ve Gurur arasındaki fark nedir sence ?

biri "i" le başlıyo diğeri "g" ile .. ay bu nasıl soru wale *fiuv

Kitap Okurmusun ?
okurum ama çok sık değil..dönem dönem olur bana,ya film krizi ya kitap krizi ya oyun krizi ya adı herneyse krizi..o ara abartırım okuma izleme oynama işini..onun dışında kalan zaman diliminde ise,sık değil..bunu diyecektim ben aslında. evet

En sevdiğin Roman ?
sükut diyarının gümüş kadınları

En sevdiğin Masal ?
masal sevmezdim ki ben yea..ama ille de bişey denecekse,rapunzel diyelim

Sana ilk masalı kim anlattı ? ve neydi O masal ?
abim..pinokyo :bow:

Masal anlatmayı severmisin ?
ı-ııh

Yerinde olmak istediğin bir Roman, MAsal veya Hikaye kahramanı oldumu hiç ? oldu ise kim ve neden ?
cıks olmadı..diye yazacktım ki tam aklıma hansel ve gratel in kurabiyeden evi,çikolatadan pencereleri falan gelince,hansel ve gratel diyesim geldi çok pis..ikisini de olmak istedim bi an ben.. hemen şimdi şu anda.. not: ben çikolata sevmem ha

Sen bir Masal olsa idin ismi ne olurdu ? (Kırmızı Başlıklı Kız, Sindirella gibi )

salağın sevimli olanı

Genel olarak Masal kahramanları sence neden hep kız dır ?
kızlar masal dinlemeyi daha çok seviyor diye olabilir,reyting kaygısından olabilir,masallar da görsellik önemlidir diye olabilir,hayal gücümüzün 90-60-90 sularında dolaşmasına hatta orada tıkılıp kalmasına yardımcı olmak için olabilir,sonra mesela sen sorasın diye olmuş olabilir :bow:

Bildiğin Erkek masal kahramanlarını yazarmısın ?
tabii ki :bow: pinokyo,robinhood,keloğlan,alaaddin,teri,namık kemal :bow:

Polyana senin için ne ifade eder ?

olabilecek her şeye "eyvallah" çeken sürtüğü ifade ediyo valla..her şeyden gereksizce mutlu olabilen ağır vaka olduğunu düşünüyorum bi de. ve çocuklara bunu empoze edip,tepkisiz, embesil bi toplum oluşturma çabası içinde olduğundan mütevellit ayrı bi kılım

Polyanacılık oynamayı denediğin zamanlar oldu mu ? olduysa işe yaradımı ?
yoook anam yok.. benlik mes'eleler değil bunlar kuzum :duck:

bu, çok şey soruların için sana ne desek azdır wale...*lol ne desek azdır ?

#52 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 21:51

çirkinprens

Abin senin delirtmelerine alıştımı?

yok.savaşıyo vücudu hala

Alıştıysa bıkmadımı?

bıkmaz. benim abim bitanedir. ( saçımı çekiyodu bıraktı şu an )

Bıktıysa hiçbir icraat göstermedimi?

yukarı okusana le

Asmadımı kesmedimi *lol

asmadı.kesmedi. ( bu cevap yıkmıştır seni *fiuv )

#53 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 21:54

Öncelikle mahsus slm eder, nasısın demek isterim ama diyemem...

Sonrasındaa;

iyiki varsın deyip çıkıyorum müsadenle, kolay gelsin ki *fiuv

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#54 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 21:58

demiş kadar oldun üzülme beeh : )
eyvallah tatlım,sende iyi ki varsın..

#55 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 22:38

Nasıl üzüldüm bir bilsen :cry: Abini bir ara yolla bana asma kesme dersleri veriyim ona ::

Hayatında en çok acı çektiğin an ne oldu?
Bööle boğazına ayvalık armutu gibi takılan yutkunduğun aşşaa indiremediğin bir olay yada 2 yada daha cok varmıdır? Varsa nedir?
Bu sitede sevdiğin kıl kaptığın boğazlayasın geldiği kimler neden niye nasıl niçin :P

Arkası yarın P:

#56 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 23:02

çirkin prens

Nasıl üzüldüm bir bilsen P: Abini bir ara yolla bana asma kesme dersleri veriyim ona P:

biliyorum, üzüleceksen böyle bi daha yıkarım..eööea iki metrelik abime kobay olacaksan eğer :cry:

Hayatında en çok acı çektiğin an ne oldu?

o anı mı soruyosun,o anda hissetiklerimi mi ? anlayamadım soruyu tam hea.. bi sazanlık etmeyek de sen bi detaya indirge sorunu,olmaa mı

Bööle boğazına ayvalık armutu gibi takılan yutkunduğun aşşaa indiremediğin bir olay yada 2 yada daha cok varmıdır?

vardır.

Varsa nedir?

biraz özeldir.söylemesem olmaz mıdır :P

Bu sitede sevdiğin kıl kaptığın boğazlayasın geldiği kimler neden niye nasıl niçin P:

sevdiklerim belli zaten ya..sürekli diyalog halinde olduklarım bi şekilde anlaşabildiğim daha ötesi eğlenebildiğim değer verdiğim insanlardır..her biri özeldir..bunların dışında kalanlara ise tanımadığım için nötrüm..seviyo sevmiyo kıl kapıyo yolası geliyo,dilini ısırıyo olayına forum sahifeleri içinde girmek bize ve çevremizdekilere ciddi zararlar verir P: o yüzden haydin elele verelim,bu kuşlar bu ağaçlar bizim,bu çiçek de senin heidi ::

Arkası yarın P:

ıı-ııh reklam o

#57 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 23:11

Tüh bee. Abin benden 10 cm uzunmuş :: Neysem durmak yok sorulara devam annem.

Hayatında en acı çektiğin an nedir, ne oldu, nasıl hissettin stop
Site enleri boyları mesıcını kaptım diyim :cry: Vel hasılı kelam efenime sölemeden sana diyim nerden gelir bu Kazım Koyuncu (toprağı bol olsun abimizin) sevgisi? Özellikle seliminayı dinlerken Ebrunun aklı gözleri nerelere gider neler düşünür? Teorik diil pratik cevap istiyorum stop.
Aşk meşk konularına dalmak istemiyorum haddim olmayaraktan amma Ebru ya göre aşkın temel kuralı nedir? Misalen herkes önce saygı sevgi bilmem ne diye zıplar fakat kaptırınca cortlar. Nedir bu saygı tanımı Ebru da stop.
Her insanın hayalleri ve hedefleri vardır. Aradaki farka nazaran sendeki hedeflerin büyüklüğü hayallerinden üstünmüdür yoksam tersimidir? Tersiyse üstüyse nedir ne değildir nicindir? Stop

Reklamlar......

Beyazları Ayşe halamızın ACE siyle yıkayın lekeden eser kalmasın...

Stop

#58 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 23:22

HARABE EN LERİ :
en sevdigin-
en değerlisi-
en muhteşemi-
en kötüsü-
en komiği -
en kalpsizi-
en zalimi-
en beceriksizi-
en ciddisi-
en hanımefendisi-
en beyfendisi-
en çalışkanı-
en oyun seveni-
en sempatiği-
en konuşkanı-
en karamsarı-
en düşünürü-
en samimi geleni-
en kibarı-
en iyi imza-
en iyi avatar-
en iyi başlık açan-
en duygusal-
en sevileni-
en temiz kalplisi-
en bi kurucu-
en bi yönetici-
en iyi bayan üye-
en iyi erkek üye-
en karizma üye adı-
en aktif-
en tanısmak istedigin-
en popüler-
en anlayışlı-
en bilgilisi-
en olmazsa olmazı-
en yakısıklısı-
en güzeli-
en ukalası-
en kendisi begenmişi-
en boş konuşanı-
en alınganı-
en anlayışlısı-
en aşık üyesi-
en bilmişi-
en dost canlısı-
en duygusalı-
en entellektüeli-
en gizemlisi-
en geyigi-
en güzel nicklisi-
en kaprisli üye-
en karizmagi-
en kurnazı-
en masumu-
en merak edileni-
en romantiği-
en sabırlısı-
en sinirlisi-
en sakini-
en sivri dillisi-
en siyasisi-
en suskunu-
en şirini-
en şımarıgı-
en ukalası-
en yaratıcısı-
en zamparası-
en zekisi-
en çok rastladığınız üye-
en sevdiğin üye-
en fanatik üye-
en iyi enler listesi hazırlayanı-

:cry:
not: tamamen kendi ürünüm ::
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#59 Amelie

Amelie

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 23:31

gönül icin (bulundugun rahatliklardan uzak) memleketini gurbet yapar misin ?

sözlerimiz midir hayata sekil veren ?

durduk yere insanlarin birbirlerinden alip veremedikleri nedir ?

yoksa hayat midir zalim olan ?

bu aci tarifsiz dedigin bi olay var mi yasadigin ?

varsa,ben ettim siz etmeyin diye diye ders almisligin/vermisligin var midir bu olayda? nedir ?

imkansiz sevdalara inanir misin ? ya da bana uzak olsun diye bi caba harcar misin ?

hayati nasil yasamak isterdin ?

akilli insan var midir ?

her seyi cok bilen tiplerden misin ?

kisilerde iz birakmak ister misin ?

sinirlenince,ne yapmak gerek ?

verilen/söylenen sözlerden dönmek güvensizligi tetikler mi ?

ve bana bi sarki (ismi) söyler misin ? hüzünlü olsun !

--- elbet yine soru sorarim sana ... simcilik daraldim sankim ... hos kal !

#60 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 18.05.2009 - 23:33

benimde canım çekti, bi soru sorayım

Aslı, Burak, Ceyda, Defne, Esin ve Fırat bir kitabevinden
romanlar, öykü kitapları, şiir kitapları, yemek
kitabı ve dergiler satın almışlardır. Burak ve Fırat erkek,
ötekiler kadındır. Bu kişilerin kitabevinden aldıklarıyla
ilgili aşağıdaki bilgiler verilmiştir:
− Herkes 2 farklı çeşit kitap ya da dergi almıştır.
− Toplam 3 roman, 4 öykü kitabı, 2 şiir kitabı,
1 yemek kitabı ve 2 dergi almışlardır.
− Ceyda 1 dergi ve 1 öykü kitabı almıştır.
− Defne ile Esin’in aldıkları aynıdır, Aslı ile
Burak’ın aldıkları farklıdır.
− Yemek kitabı alan kadındır ve şiir kitabı da
almıştır.

Buna göre, aşağıdakilerden hangisi kesinlikle
doğrudur?
A) Aslı dergi almıştır.
B) Burak roman almıştır.
C) Defne şiir kitabı almıştır.
D) Esin öykü kitabı almıştır.
E) Fırat dergi almıştır.

neden? :cry: