İçerik değiştir

* * * * - 3 Oylar

Şimdi Ben Burda Kendi Kendime Bişeyler Karalayabilirim de mi..?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 393 yanıt verildi

#81 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 29.06.2009 - 21:36

bu açıklamadan sonra her tarafımdan ilham akacak *böö

bu arada ben burayı resmen korsan blog alanım gibi kullanıyorum üstelik tüm masrafları sen ödüyosun *zong
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#82 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 05.07.2009 - 13:04

artık hiç birşey sade,yalın,düz,basit değil ve olabilemez sanki,her şey karmaşık,altında bi p..tluk
olmayan bir tek taş altı bile yok,elini sallasan komplo teorisyenine çarpıyor.. :)

artık pek bişey ayıp değil,hiç bir şey adaletsiz falan değil,şey gibi;adaletsizliğe alışır ve
şerbetlenirsen bu artık gündelik olağan bi hal haline gelir mesela,bu gibi.. :D

bi gün bütün katillerin zavallı hastalar olduğu ilan edilecek ve insan katletmek artık cinayet
olmayacak;diye düşündüğüm oluyor.. *uhuhu

ve bütün sübyancılarla bütün tacizcilere dişi köpekler kuyruk sallamış sayılacak mesela;böğk,
bakış açısına bak..bi parça olsun utanmak gerekmeyecek böyle biri olmaktan..

bütün kurbanlar bütün cinayetleri körüklemiş olacaklar ve bütün kabahatler onlarda olacak.. ::

haksız kazançlar elde edilmesine zaten şerbetlenmişiz bile,ufak tefek üçkağıtlardan geçtim,büsbüyük
olanlarına da o kadar şaşırmıyoruz artık,hatta bunu haber yapmak veya yorum olarak 'yuh ulan..!' falan
demek bir nevi banallik sayılıyor..nerdeyse yahu.. ::

şerefsizleri ihya et..ihya et..ihya et..gün gelir onlar da şerefsiz olmaktan çıkar,daha doğrusu sayılmaktan;
sıradanlaşırlar,olağanlaşırlar..yaa,ne kötü.. <_<

belli bir teorinin belli bir kısmı gibi,güçlü olan ayakta kalır,güçsüz olan yiter gider,milyarların arasında
taşım taşım kaynar,hayatın en miniminnacık zevklerinden mahrum,ve kimsenin ruhu duymaz.. :angel:

ve,komşusu açken tok yatmaması öğütlenenlerin topluluğunda da olur bu,ve hatta çoğalır,yazık ama,
en sevdiğim öğütlerden biridir halbukisi..iyi bişey..

iyi bişeylere yazık oluyor.. :)

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#83 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 05.07.2009 - 23:46

- şifre beklemek istiyorum,nasıl bekleniyo,banane,ben de beklicem *uhuhu..diye konu açmak
istedim,olgun bi insan olduum için :: açmadım,halbukisi nasıl da,açasım geldiydi..anlamadığım,
o kadar da olgun bi kişiliğim,neden ikide bir aklıma hiç de olgun olmayan fikirler geliyo.. :mad1:

- birbirlerini süzüp duran,birbirlerini kolllayıp duran,birbirlerinin açığını arayıp duran kadınları gördükçe,
ben öyle bi model olmayayım diye daha da bir dikkat edesim geliyor ve fakat becerebildiğimden
emin değilim,sanki kodlarımıza kazınmış bu,ne fena şey yarabbi yaa.. :P

- sen kalem ol,ben de kağıt,
yaz beni,yarim yarim,
çiz beni,yarim yarim,
çöz beni :blink:,yarim yarim,
ah beni,beni.. :D

perdono,konseptleri karıştırdım.. :blink:

- neyse ne diyodum ben :blink:..amaan,ne diyor olabilirim ki..yani.. :P

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 05.07.2009 - 23:50

#84 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 06.07.2009 - 00:10

Bende karalayacağımda kendi bloğuma,oraya kadarda gidemeyecem burayı karalayayım birazcık aklııma gelmişken oysa o kadar çok şey varki içimde depoladığım hala hazmedemediğim inanamadığım dün birşey daha duydum bir yerde çalışıpta arkadaşıma aşkım seni öptüm demek çok normalmiş bayan ve erkek gelde hayret etme nasıl yani şimdi aynı yerde çalışıyorsun samimisin nasıl samimiyetse kardeş gibi görüyorsun telefon ediyorsun konuşmanın sonunda hadi byy öptüm gayet normalmiş hayret birşey anlayamıyorum galiba ben bir tuafım.
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#85 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 09.07.2009 - 20:06

bu sayfanın sahibi nereye kayboldu yahu.

#86 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 10.07.2009 - 14:33

Evet yaa kaç gündür yok hüff yaaa nerelerdesin....

#87 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 10.07.2009 - 22:32

"iyi bişeylere yazık oluyor.."

İyi bir şey kaldımı ki dost hüfyaa?

#88 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2009 - 00:40

lütfettim ben,teşekkür ederim ilgi şeyttirdiğiniz için.. *bira

kalmış olsun ae24,bu da araba plakası gibi oldu böyle ama :mad1:,kalmış olsun;vallahi
insanın bazen 'başaramamış' insanlara ekstradan saygı duyası geliyor,'başarmış' sayılanlar
arasında öyle b.ktan tiplemeler çıkıyo ki,o açıdan.. : p..söz meclisten dışarı,ve istisnalar hariç
olmak üzere illa ki.. : )

bi hikaye okumuştum,çok oldu,unuttum gitti..gayet mütevazi insanlar üzerine böyle..bir yerinde
bir anne galiba,çocuğuna diyordu ki,'sen babanın,tembel olduğu için mi çok para kazanamadığını
sanıyorsun..değil öyle..' böyle bişey..bütün açlar mesela,tembel veya aptal mı,veya beceriksiz..?
yok,değil öyle..en azından öyle bir genelleme yapılabilemez,emeği bedavaya getirilen tonla
insana ayıptır..de mi.. *kop

ha,bir tipleme bilirim ki,aman da pek iyi ve dürüst biri olduğu için başarısız olduğu tezinin üstüne
yatar,bunda da yanlış bi taraf var..var gibi duruyo.. *kop

ama sonuçta bütün başaramamışlar tembel veya aptal veya beceriksiz değil..şimdi birtakım saflık,
masumiyet,dürüstlük hallerinin adı salaklık oldu..ama değil öyle..olmasın..hiç içime sinmiyo.. *heyo

yine pek güzel bağladım yahu,aydınlattım vallahi.. *drunk

bu son derece manalı konuşmadan sonra tribünleri terkederken koğuş arkadaşlarıma da mahsus
selam ederim,kapatmayın kapıları geliyom.. *heyo

#89 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2009 - 01:29

ha,bir tipleme bilirim ki,aman da pek iyi ve dürüst biri olduğu için başarısız olduğu tezinin üstüne
yatar,bunda da yanlış bi taraf var..var gibi duruyo.. ::

bunu biraz üstüme alındım ya :D
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#90 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 11.07.2009 - 01:32

aa hüfya gelmiş hoşgelmiş ...tam gaz devam yazılara ::

Bu mesaj MuZi tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 11.07.2009 - 01:32

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#91 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 15.07.2009 - 01:27

bu şahane karpuzu seçmiş olduğum için kendimle ne kadar gurur duysam azdır;kanaatindeyim. ::

gerçi karpuzu ben seçtim sayılmaz tam olarak,ama sayılabilir de bi bakıma..daha da doğrusu,
öyle sayılmasını istiyorum ama formülü tam olarak oturtamadım :P..marketin önünde muhabbet
eden iki adam vardı,yanlarındaki arabada da bi kavunla bi karpuz,ben de karpuz seçiyor gibi yapmak
istiyorum ama karpuzların önünde seçen kimse yok ki nasıl seçtiğinin iyi-kötü taklidini yapayım..manalı
bi şekilde bunların karpuzuna gözümü diktiğimden;hani hazır seçilmiş karpuz,satsalar alıcam,o şekil :wub:,
onlar da bana şöyle bi baktı,'bu karpuz kimin?' diye sormuş bulunmuşum,'benim' diyene de,'benim için de
bi tane seçer misiniz?' dedim,seçti kendisi sağolsun :P ..ama ne karpuz :wub:..şimdi tabii bu durumda,
karpuzu adam seçmiş oluyor..makla beraber..seçmiş olmakla beraber :blink:,ben olmasam o karpuzu
seçmiycekti,kendisi kendi karpuzunu seçmiş daha önce,böylece bu şeker gibi karpuzu dolaylı yoldan da
olsa ben seçmiş sayılabilir miyim :blink:,hee;sayılabilirim bence..ne seçmişim ama.. ::

#92 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 16.07.2009 - 00:06

bir nevi temsili demokrasi durumu olmuş, aslında sen çıkarmadın bu kanunu ama seçtiğin vekiller çıkartmış kanunu :D

burda kanun karpuz olsun bari :D
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#93 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 16.07.2009 - 01:24

bu sayfada kanun benim kovboy :P,karpuz ancak konu mankeni falan olabilir.. : p

hem olayın temsili demokrasiyle ne alakası var :),ben burda kocasının gösterttiği partiye oy
veren kadın pozisyonundayım bir nevi,kendisi kime oy vereceğini bilemediğinden..ki bana senin
baktığın yöne oy verdirttirecek kocayı daha analar doğurmamış,sıkar biraz ::..ama karpuz
seçemiyom o ayrı yani..maalesef..herhangi bi sebze-meyveyi nasıl seçebildiklerini anlayabilmiş de
değilim zaten,ben ancak çok çürük-çarık olanlarını falan ayırt edebiliyorum,o da bazen.. *lol

#94 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 20.07.2009 - 01:30

forumla görüşmeler :mad1:
- - - - -

- det..! <_< tekrar hoşgeldiniz..miş,kimbilir daha önce kaç kadına söylemişsindir aynı lafı,bana
özel olmadıktan sonra napiim.. <_<

- baksana buraya,sen de siyaset yapmakla geyik yapmakla geyik yapmak arasında bayaa bi paralellik
olduunu düşünüyo musun,ne var ki biri hafifsenir,ötekine hesapta bi kalite biçilir..kaliteni yerim..: p
keriz mi kafalıyon,o da geyik işte,hem de yer yer en birinci sınıfından.. : p

- elalemin forumları üyelere soğuk karpuz getiriyo,ellerini sıcak sudan soğuk suya soktutturmuyo,
kalkmaya üşeniyoz işte,bikaç dilim soğuk karpuz getirsen eline mi yapışır.. *>:

- aman tamam be,ben kendim alırım *fiuv ..sigaram bitince..canım dumanlı hava saham benim,şu
zerafete bak,duman duman.. :wub:..oy göresim geldi,suna boylum seni..dumanlı dumanlı,oy bizim
eller.. :P..oturup ağlasam..oturup ağlasam,delidir derler.. ::..dumanlı dumanlı,oy bizim
eller :wub:,oturup ağlasam,delidir derler.. :P..desinler,çok da umurumdaydı,peeh.. <_<

#95 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 21.07.2009 - 01:38

ba ba ba ba,muhabbete bak şimdi.. :blink:

efenim x hanım,yolda,oğullarının mezun olduğu okulun müdürüyle karşılaşmışlar..

bu gencin,stajı için mi ney,bişeyler için işte,müdürün bitakım yol göstericilikleri falan
olmuş galiba..

bu vesileyle x hanım,müdür beyle karşılaşmışken teşekkürlerini arz etmiş,artık liseyi
bitirmiş olan oğlumuzun bir iş bulabilmesi için mümkünse aracılıklarını rica etmiş,ne lüzumu
vardır anlamadım;bi de,'yardımlarınız münasebetiyle size bi yemek ısmarlamak isterim..' mi,
'sizinle bi yemek yemek isterim..'mi,ne haltsa işte,böyle de bi laf etmişler..

derken geçenlerde bir akşam,geç sayılabilecek vakitlerde müdür bey x hanımın telefonunu
çaldırmış ve buralarda bi sahilde,arabayı kenara çekip bir arkadaşıyla beraber alkol alaraktan
muhabbet etmekte olduklarını,bu vesileyle herhalde,orasını ben de anlayamadım :blink:,hani
hanımın bir nevi yemek daveti vardıydı ya,o davete icabet etmek istediklerini,fakat bunu x hanımın
ikametgahında kendi elleriyle yaptığı bişeyleri yemek suretiyle gerçekleştirmeyi düşündüklerini
beyan buyurmuşlar.. :blink:

x hanım da bi nevi,ne münasebet efendim öyle bişey olamayacağını..şeyttirmiş..

müdür bey de kendisinin kariyer sahibi yüskek bi şahıs olduundan x hanımla öyle sağda solda,
çarşıda pazarda bi restoranda falan yemek yiyemeyeceğini,maazallah yüce kariyerinin yerle bir
olabileceğini..buna benzer bişeyler işte,söylemiş..

x hanım da kendisiyle halka açık yerlerde yemek yemekten utanan müdür beyin,onun evine
gelmekten nasıl utanmayacağına ve bisürü bişeylere daha,takılmış..

daa bi dolu saçmalık..yok x hanımın emniyet müdürüyle çay içmişliği varmış da,bu adam da
kimmiş de..böyle bişeyler.. :blink:

naçizane kannaatim x hanım şık bi yemek daveti bekliyodu ve tabiiki de kendisi ısmarlıcak
falan değildi,böyle bişey olunca tersi döndü :blink:,zira kendisi hakkında yanılmıyorsam ki pek
ihtimal vermiyorum,insanlarla bu tür,ıvır zıvır maddi karşılıklara dayalı münasebetleri olması
lazım,işte ne bileyim;bi yemeğe çıkarılırsın,belki üstüne başına bişeyler alınır,falan filan..çok
var bu modellerden..

her neyse..

benim bütün bu abukluklara,ki daa tonla lüzumsuz laf var,hepsi aklımda kalmadı,akılda kalacak
değerleri de yoktu zaten;neyse işte,itirazım yok,böyle insanlar da çok,böyle iletişim biçimleri de
çok,hatta bu bişey değil,salak değiliz biliyoruz..

benim itirazım,dün 'sabah sabah' saatleri itibariyle bütün bunları dinlemek durumunda kalmama,
üstelik de evden çıkıcam saat kolluyorum,üstelik de tüm bu abesle iştigal dandik mevzular bana
'aa,bak bişey var ben sana anlatmadım,noooldu biliyon mu..' başlığıyla servis ediliyor.. :blink:

yahu banane.. :blink:

hem bu ne biçim bi muhabbettir,işiniz mi yok.. *böö

elalemin kazmasını okula müdür yaptılarsa benim kabahatim ne,sen onu kafalamak isteyip de
kafalayamadıysan ben napiim,gidin nerde ne halt veya da yemek;yerseniz yeyin,bana ne anlatıyon.. :blink:

yeminle içime fenalıklar bastı yahu.. *uhuhu

#96 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 21.07.2009 - 08:29

Ufff banada *böö

#97 alsancakE24

alsancakE24

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 23.07.2009 - 01:22

Yine iyiydi muhabbetiniz dost hüfyaa :mad1:

#98 alsancakE24

alsancakE24

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 21.10.2009 - 08:51

Nerelerdesiniz dost hüfyaa?

#99 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 28.02.2010 - 11:01

- bakınız benim yine bi uğrama şeyim geldi,asıl sizi sormalı sayın ae24.. :P..biliyo musunuz,ben
bi ara forumlara daha sık bakınırken;insanların birbirine durmadan 'dost', 'can' falan demelerine ayar
olurdum,çok yapay gelirdi gelene geçene,normalde ömrümüzde oldukça az sayıda insanın hak edeceği
böyle ünvanlarla seslenen insanlar,ağızlarına sakız etmişler böyle seslenişleri..ne biliim,pek artistik
duruyordu..yine de durur..ben sevmezdim..yine de sevmem..fakat sizdekine hakkaten o kadar sinir
olmamıştım,olamamıştım;yakışıyodu size biraz,çok üstünüzden dökülmüyodu,kendinize özgü ama sulu
hallere gitmeyen bi samimiyetiniz var,ona uyuyordu..öyle yani.. : )

- bazen insanın canı 'hiç' yapmak istiyor..ööle bütün gün mal mal oturmak;böyle bişey,iyi anlatamıycam..
bu doğal bişey tabii,ama tehlikeli bi tarafı var,fazla düşünmeye sevkedebilir insanı,o fazla düşünmenin
içine bisürü olumsuz,karamsar düşünce de karışır,kötü düşünce çok kötü bi zincirdir,acaip üreticidir,ikiz
doğurur,üçüz,beşiz doğurur;hepsi birbirine karışır,biri ötekini getirir vs.. :wave:..insanın uğraş içinde olmak
istemesinin sebeplerinden biri de budur galiba,uğraş içinde olursan düşüncelerin dağılır,tıpkı senin
hareketlendiğin gibi hareketlenir,böylece o karanlık şer güçlerinin :shit: kafanı işgal etmesini de bir
oranda engellemiş olursun..

#100 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2010 - 16:37

İyi güzel beğendim yapsaydım keske neyse geri dönerim sayfaya kafamdan geçenleri kimseye söyleyememek çok kötü içine atmak hiç istemeden insan azmanı mahlükatın yüzüne bakmak bakmakta değilde mecbur kalmak konuşmaya mecbur kalmak şeytan diyorki kafasını kopar insan durduk yere katil olmaz işte.