İçerik değiştir

- - - - -

Eşcinselliğe Yaklaşımınız ?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 55 yanıt verildi

#1 ceng

ceng

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 00:02

Mrb.herkeze forumda,Ben bu konuya biraz değinmek istedim,bu modern çağda ,üyelerimizin okuyucularımızın ve değişik düşünenlerin fikirlerini açıklamalarını ricaa ederim.1) Birarkadaşımız size dese ben eşcinselim ,sizin ona karşı tepkiniz ne olur ,veye dese ben hem -cinselime aşığım,veya dese ben GAY im.tepki verirmıydınız
Ki bu hala bizde çok ayıp ve aşağılayıcı bir dille karşılanıyor hatta küfür ve kaba kuvvete de marus kalıyor arkadaşlarımız,halbuki can onların beden desen onların
elalem ne karışırki ,dersinis örf ve adetler ,evet öyle ama hiç okuyanınız yokmuki bu gibi şeyler çooook eskilere dayanıyor demekki bu dürtü her zaman varmış ve insanoğlu var olanakadarda var olacak biz istesek veya istemesekde .saygılarımla ben ceng.
Paylaşımlarınızı bekliyorum .NoT.Bence çok ciddi bir konu.....

#2 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 00:10

hiç tanıdıgım yok eşcinsel falan ama
Brokeback Mountain, Bir Ömür Yetmez falan izleyince o kadar da kötü bakmadım olaya :D
ama tanımak etrafımda görmek dahi rahatsız eder beni :D
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#3 Nar

Nar

kendi hayatımın başrol oyuncusu :))

• Üyeler
  • 1.594 Mesaj
  • İlgi Alanları:ıslak mendiller..Kağıttan gemiler..

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 00:41

sapıtılmış saptırılmış insanın doğasını bozan herşey saçma..Allah zaten iki cins yaratmış bi üçüncü tür olması için zorlamanın alemi yok..
Bir yürek ki yanmaz yürek denir mi ona
Sevmek haram yüreğinde ateş olmayana
Bir günü sevgisiz geçirdinse yazık
En boş geçen günün o gündür inan bana

#4 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 02:25

Bununla ilgili harabe de eskiden acılmış bir çok konu var, ilgilenir bakarsan görüşlerimizide anlarsın...Peki bende sana sorayım,sen kendi çocuğunun eşcinsel olmasını istermisin?
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#5 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 12:34

Burada döveriz öldürürüz felam şeklinde bir ses duymak istiyorsan o şekilde pek tepki alamazsın.
Eşek kadar adam olmuş bu saatten sonra ona akıl verecek değiliz herhalde.Herkes kendi yolunu seçmekte özgür son geldiğinde her koyun kendi bacağından mesul olacak...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#6 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 12:53

ben dövebilirdim..
neyse bana ne bana dokunan bişi yok
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#7 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 13:45

Valla benim bir tanıdığım var, daha doğrusu bir yakınımın tanıdığı, bu kişiyi ben de gördüm, adam gayet mutlu olduğunu söylüyor. ''Onun için her şeyi yaparım, tırnağına bir zarar gelse kahrolurum'' diyor. Adam(lar) mutlu.

Şimdi bunlar kafalarına göre takılıyorlar. Ne diyeceksin adamlara ?

Tasvip etmiyorum, hatta iğreniyorum ama yapabilecek bir şey yok.

#8 onurbozkurt

onurbozkurt

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 173 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 14:26

Beni gelip rahatsız etmediği sürece cinsel tercihi herkesin kendisini ilgilendirir. Adı üstünde, tercihtir, kimsenin karışmaya hakkı yoktur. Gözüme baka baka yalan söyleyen devlet büyüklerinin yaptığı en büyük namussuzluktur bence...

#9 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 18:32

yaklaşmıyorum :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#10 JFG

JFG

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 137 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 18:59

neyse bana ne bana dokunan bişi yok

eşcinsel bayanların bir ucu size de dokunabilir... çıkmaz demeyin, şansınızı deneyin

şaka bi yana biz erkekler, bayanların eşcinselliğini ve biseksüelliğini çok takdir ediyoruz. hatta bazılarımız bu konuda araştırmalar yapar, internetten materyaller toplar; özellikle de sanat! filimleri, sanat harikası filmler... bayan eşcinselliği bir sanat zaten ...

#11 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 19:05

düzenleme

* tarih yanılması

diyecegim, kim ne isterse onu yaşar, bize ne?
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#12 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 20:49

sağlık açısından zararlarının sadece toplum saglıgını riske attıldıgı Aids gibi zührevi hastalıklardan bahsetmiyorum kendi bedeninize verdiginiz zararın farkındamısınız;
anal rüptürler, rektal kanamalar, hemoroidler kolon enfeksiyonları ve kolon kanserleri gibi

kendi bedenine saygı duymayanın ben kişiligine saygı duyamam modern çagdan filan da anlamam

dinle ilgili bir baslıga yazmıstım
biraz değiştirdim
ama fikrim aynı
işin sadece duygusal boyutu değil bir de fiziksel boyutu var
emosyonel baz da kalmıor ki
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#13 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2009 - 00:48

Bülent Ersoy, Fatih Ürek ve benzerleri gibi kendilerini teşhir edip, eşcinselliği bile yerlerde sürümedikleri sürece hiç kimsenin cinsel tercihine karışma hakkım olmadığını, herkesin kendi yaşamını istediği gibi sürdürmesinin en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum...

Ve bana sulanmadıkları/asılmadıkları sürece onlarla elbette arkadaşlık yaparım, çünkü onlar da insan... :bouncy:

(Allah için söyleyin, kitap gibi konuşmadım mı şimdi?..) :P

#14 ceng

ceng

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2009 - 23:14

sana teşekkürlerimi sunarım arkadaşim evet dediklerin çok doğru her kim nasıl isterse hayatını öyle devam ettirmeli kimsenin hakkı yok karışmaya .

#15 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2009 - 00:02

sapkınlık bu.

öyle de bir ifade etmişsiniz ki tüm eşcinseller mağdur gibi sanki :P

#16 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2009 - 00:16

Bu konuya bişe yazsam dalga geçti diye bi ton herkes laf söyleyecek ama yazmadanda edemiyorum.

Bu tür sapıkları eline alıp iyice döveceksin hatta olmadı bir daha sünnet edeceksin.

Şimdi herkes ooo karışma ysf özel durumu yok kardeşim ne özeli dinimizce ve ahlaki değerlerimizce bu bir sapıklıktır allah erkeği yaratırken karşısına kadını vermiş.

neyse fazlada yazıp gece gece sinirimi zıplatmayayım.

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#17 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2009 - 00:38

eşcinsellik başlı başına kendini bilmezliktir sapıklıktır sapkınlıktır !!!!
nasıl istiyolarsa yaşasınlar ama günışıgına cıkarmasınlar bu pisliklerini ya :eyebrow:
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#18 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2009 - 01:59

dinimizce ve ahlaki değerlerimizce bu bir sapıklıktır

Dinimize göre bu bir hastalıktır.Hatta sanırım Osmanlı'da bu hastalığa özel terapi ve tedavi hizmeti veren hastane ve klinikler vardı.Eşcinsellik bir kişilik bozukluğudur ve tedavi edilmelidir.Allah korusun,kimsenin başına böyle bir hastalık vermesin...
Çevremde böyle biri olsa herhalde ben de bi şok yaşardım,üzülürdüm.Ama meseleye bir psikolojik hastalık olarak bakabildiğim için onu tedaviye yönlendirmeye uğraşırdım sanırım.Ama hayli zor bir iş olurdu.Dediğim gibi Allah korusun...

#19 ceng

ceng

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2009 - 00:12

eşcinsellik başlı başına kendini bilmezliktir sapıklıktır sapkınlıktır !!!!
nasıl istiyolarsa yaşasınlar ama günışıgına cıkarmasınlar bu pisliklerini ya :mad1:

arkadaşım sen ya dunyadan haberin yok yada gözlerin kapalı yaşıyorsun bugün dunyada git gide çoğalıyor arkadaşlarımız onlarda sevgi var saygı var .şöyle bir bakın etrafına bak bakalım olanlara kimler köyülük yapıyor sorarım sana kadın kıza ve küçüklerin ırzına geçenlerimi kolluyorsun da bizlere lanet yağdırıyorsun hangi bir eş cinselden zarar gelmiştirsana onlarda insandır ve istediklerigibi yaşamaya haklari vardır .lutfen haddımızı bilelim betler ,onun haricinde olup bitenleri göz önüne alın *lol *lol

#20 ceng

ceng

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2009 - 00:20

Dinimize göre bu bir hastalıktır.Hatta sanırım Osmanlı'da bu hastalığa özel terapi ve tedavi hizmeti veren hastane ve klinikler vardı.Eşcinsellik bir kişilik bozukluğudur ve tedavi edilmelidir.Allah korusun,kimsenin başına böyle bir hastalık vermesin...
Çevremde böyle biri olsa herhalde ben de bi şok yaşardım,üzülürdüm.Ama meseleye bir psikolojik hastalık olarak bakabildiğim için onu tedaviye yönlendirmeye uğraşırdım sanırım.Ama hayli zor bir iş olurdu.Dediğim gibi Allah korusun...

osmanlıdan bahsediyorsun ne guzel ozamanlarda da oğlanlar oldugunu biliyormuydun
ve nedemek oldugunu da biliyorsun dur sanırım
padişahlarda onları korumuşlar sen biraz o tarihi şöyle karıştır bak neler çine nelerle buluşacaksın. :mad1:
ı

1 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli