İçerik değiştir

- - - - -

Yürekten Dökülenler...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 22 yanıt verildi

#21 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj
  • İlgi Alanları:şiir, kitap okumak ve sinemaya gitmek...

Gönderim zamanı 12.02.2010 - 15:51

Ölçüsüz boyutsuz sınırsız sonsuz. Sana olan sevgim bahar, sana olan sevgim rüzgar, sana olan sevgim güneş, sana olan sevgim fırtına, sana olan sevgim kasırga, sana olan sevgim okyanus, sana olan sevgim yağmur, sana olan sevgim bereket, sana olan sevgim şefkat, sana olan sevgim delilik, sana olan sevgim çılgınlık, sana olan sevgim bencillik, sana olan sevgim tutku, sana olan sevgi doyumsuz, sana olan sevgi tanımsız birtanem. Seni çok seviyorum Güneşim. Seni çok seviyorum meleğim. Sensiz olamam yaşayamam ben.Sensizlikten ölürümmm. SENİ ÇOK SEVİYORUM
Hatalarımla varım...

#22 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 24.03.2010 - 11:33

Önceleri hep karanlık vardı ve karanlıklarda kaybolmuşluk. Hayatıma doğacak güneşe hazırdım bekliyor diliyordum ve sen doğdun karanlıklarıma. Yıllardır karanlıklara alışan gözlerimin doğacak güneşin ışıltısıyla kamaşıp kamaşmıyacağını düşünmedim bile. Kamaşsın hatta o ışık kör tse ne gözlerimi çünkü yıllardır beklemiştim ben o güneşin doğmasını...

Sen mutlaksın ve sana dönük tüm varlığım. Her defa kendi varlığımı sorguladığımda içimde bulup yaşayıp hissettiğimsin. Biliyorumki bana benden bile yakınsın. Yolum sensin menzilim sensin dünüm bugünüm yarınım sensin. Biliyormusun seni her düşündüğümde yok oluyorum. Düşüncelerimin sonsuzluğu ruhumun ve neynimin kara deliğisin. Sen aradığım beklediğim dilediğim adaklar adadığım ve nihayetinde bulduğumsun...

Seni çok seviyorum birtanem...
Hatalarımla varım...

#23 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2010 - 13:54

Gecenin sessizliğinde yüreğimi dinliyorum.İçimdeki sessiz çığlıklar yırtıyor o sessizliği. Avaz avaz haykırışlarım çın çın öterken içimdeki sonsuzlukta sanki tüm dünya duyuyor o haykırışları. Şuan yine derin bir nefes çektim efkarla sigaramdan ama ciğerlerime dolan sendin. Özlem ne zormuş be sevdiğim. Ama ne olur üzülüp kederlenme, isyan yada sitem değil benimkisi kadere ve hatta bırak daha çok yansın yüreğim hasretinle çünkü seni özlemek bile çok güzel. Durmadan daha çok yandıkça hasretinle daha sıkı sarılıyorum sevgimize, daha büyük bir inançla yürüyorum yarınlarımıza...

Ben seni çok sevdim be güneşim çok sevdim. Sevgin artık yaşama sebebim hayata tutunduğum dalım..SENİ ÇOK SEVİYORUM...
Hatalarımla varım...