İçerik değiştir

- - - - -

Yürekten Dökülenler...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 22 yanıt verildi

#1 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj
  • İlgi Alanları:şiir, kitap okumak ve sinemaya gitmek...

Gönderim zamanı 25.12.2008 - 15:55

Sesimi duyuyormusun

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden. Götür beni bilmediğim diyarlara. Ne biliyim belki bir pınar başında akan suyun nağmelerinde dinleyeyim seni veya büyük denizlerde yüzmeyi öğret bana.

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden. Küçücük yüreğimde kopan büyük fırtınaları dinle. Bana anlat sevmenin ne zor olduğunu, karanlıklarda boğulmak olduğunu anlat ve nasıl tekrar güneşi göreceğimi öğret. Hani güldüğün zaman gözlerinden kamaşan yıldızlar varya o gözlerinde kaybet beni. Gecelerden korkmamayı anlat bana.

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden. İçimdeki o çocuk dünyama gel misafir ol. Geceleri sen diye sarıldığım yastığımda geçirdiğim uykusuz gecelerimdeki yalnızlığımı paylaş.Sen bana anlat ben dinleyeyim ve kollarımı açıp sarılayım boynuna, çocukca sevdamı paylaşayım seninle.

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden ve gel büyümeyi öğret bana...

Hatalarımla varım...

#2 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2008 - 16:14

İçimdeki Çocuk

Benim için ne denli önemli olduğunu ve eğer istersen, özümde var olan kişinin yaratıcısı olabileceğini biliyorsun.n Yalnızca sen evet sen, arkasında titremekte olduğum duvarı yıkabilirsin. Yalnızca sen maskemin altında olanı görebilirsin. Yalnızca sen beni ürküntülerimden kuşku ve yalnızlıktan oluşan karanlık dünyamdan kurtarabilirsin. Ne olursun yanımdan geçip gitme. Bunun senin için kolay olmayacağını da biliyorum. Çünkü değersizlik inancı güçlü duvarlar örer. Sen bana ne denli yaklaşırsan bende o denli bilinçsizce geriye kaçabilirim. Görüyorsun en çok gereksinim duyduğum şeye karşı savaşıyor gibiyim sanki değilmi.

Ama bana sevginin duvarlardan daha güçlü olduğunu öğrettiler. Tek umudum da bu. Öyleyse o narin ama sevecen ellerinle yık bu duvarları. Sevecen ol, içimdeki çocuk çok duyarlıdır ve duvarların gerisinde de büyüyemez. Sakın vazgeçme sevgilim sakın vazgeçme. Sana gereksinimim var...

Hatalarımla varım...

#3 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2008 - 14:25

Duyarmısın sessiz çığlıklarımı

Küçük umutlardı aslında gerçekleşmesini beklediğim ve kutlamayı dilediğim.Sadece senden öte seninle birlikte.
Olmadı,hep bir duvarla karşılaştı gözlerim sana bakarken. Hayallerimde bile sana sarılmalarımdaki soğukluğun bundandı belkide.Bir gün evet bir gün mutlaka diye dilendim hep yaratanımdan.Olmadığını her farkettiğimde daha da direndim.Olmadı,yapamadım,yapamadık,olamadık BİR.
Halbuki bir zamanlar birlikte kurduğumuz hayallerimiz vardı ama kayallerimizin kenarları bir bir söküldü işte.Oysa nede çok istiyorduk hayallerimizi rengaren boncuklarla süslemeyi.
Herşey farketmekle başlıyormuş ve artık fark ettim. İçim acısa da fark ettimki sadece ebn hayaller kuruyorum artık.Sadece ben istiyorum BİZ olmayı.
Usulcacık sokulmak istedim yüreğine.Ama izin vermedin.Sıcaklığımla ısıtmak istemiştim halbuki.Kabul etmedin.Olsun dedim ve artık görmezden gelmeye çalışıyorum ve teselli ediyorum kendimi.Sevgime sığınıp buda geçer diyorum.Ama geçmiyor,yaralarım açık kaldı ve kanıyorlar YARRR.
Hala seni düşündüğümde bir cam daha batıyor sanki yüreğime.Ve inan bana çıkartmaya bile çalışmıyorum sebebi sensin diye.
Bir gün bir deprem yaşarsan yüreğinde ve hani hasarlanırsa o kalbin, ve yıkılıverirse etrafında bana karşı ördüğün duvarların hani olurya diyorum içimden kendi kendime işte belki ozaman anlarsın beni.Kim bilir.
Gel sevgili, kır zincirlerini,yık duvarlarını,özgürlüğüne kavuştur kalbini.Gör, işte ozaman gör sevginin kudretiniGel hadi ne olur o etrafına ördüğün duvarları yık artık.Yıkma beni...

Hatalarımla varım...

#4 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2008 - 14:48

Bunlarda çok içten yürekten ama neden benim içimi burkuyo.
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#5 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2008 - 21:54

Belkide yazanın yüreği buruk olduğu içindir...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#6 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 29.12.2008 - 11:03

Yabancı

Hayatıma yeni giren yabancı. Evet sen! Hoşgeldin. Şu an sana nasıl istekle baktığımı bilemezsin. Sen aradığım kadın. Sanki bir düş görüyorum. Sana bakarken düşünüyorum. Gözümde canlanıyor yaşayacaklarımız. Tatlı bir hayat geçireceğiz seninle. Akıcı, sevgi dolu, içi dışı tertemiz ve olgun bir hayat. Beraber yemek yiyeceğiz, seninle uyuyup seninle uyanacağım. Senin vucudun senin olarak kalmıyacak artık. Benim vucudumda benim olarak kalmıyacak. Gözlerinin, yüzünün, teninin tadına varacağım.

Şu an seninle konuşmasam da bu bir şey değiştirmiyor, tek başıma oturduğum yahut gece tek başıma uyandığım zamanlar da bile seni düşünürken, şu an sana bakarken bile seni düşünüyorum. Seninle konuşmuyorum. Zaten gözlerimiz anlatıyor birbirine anlatmak istediklerini. Bakıyor sadece izliyorum seni. Kayboluşlarımızı hayal ediyorum.

Sen evet evet sen yabancı, hayatıma hoşgeldin. Yine buluşacağız seninle. Şüphem yok buna. Artık sana bakarken seni hiç bir zaman kaybetmemeye bakıyorum.

Ertürk ULUG

Hatalarımla varım...

#7 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 29.12.2008 - 12:24

teşekkür ederimm...

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#8 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2008 - 10:04

Güneşimi kaybettim

Artık hiç bir şeyin anlamı yok. Çalan telefonlara aldırmıyorum.Konuşma bzaen eziyet geliyor bana.Bakışlarım ise boş.Kendime bile katlanamıyorum artık.En kötüsüde hiç bir şeyin beni mutlu edeceğine olan inancımı yitirdim.

Güneş inat etti bir kere.
Doğmayacak artık.
Doğmayacak işte doğmayacak.

İnce bir sızı var yüreğimde ama artık o bile acıtmıyor.Biliyorum hançerlenmiş bu yürekteki yara elbet eninde sonunda kabuk bağlayacak.

O güneş elbette doğacak.
Başka suları,başka kuşları
Başka yürekleri ısıtacak belki ama

Benim yüreğim hep üşüyecek çünkü o güneş bir daha bana doğmayacak. Hayatımı sorguluyorum. Bilmem kaçıncıdır bu ruhumla girdiğim savaş.Ama artık yoruldum, ne bir savaşa girecek gücüm kaldı nede gireceğim savaşta güveneceğim bir yürek ve beynim kalmadı.

Aslında biliyormusun gül yüzlüm;

Dünya döndüğü sürece var olacak
Bir masalın iki kahramanıyız biz
Birbirimizin farkındayız
Ve bu farkındalık değilmi zaten can yakan.

Neyse yaa boşver,Sen kırdın kalemimi nasılsa. Buruşturup attın yazdığın sayfayı. Ve şimdi yaslan arkana ve için rahat bir şekilde gülümse..
Hatalarımla varım...

#9 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2008 - 11:13

Çok içten yürekten dökülen
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#10 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2008 - 14:34

Insan sevmeden yasayamaz. Aslolan sevmektir. Karşımdakinin ne düsündügünün zerre kadar önemi yoktur. Sen varsin, evet sadece sen ve ben seni seviyorum,içim üsüyerek seviyorum, kendim için seviyorum. Karsilik görmek gibi bir beklentim yok ve zaten beklemenin de bir anlami yok.Sevgide zaten beklenti olmaz. Kimse karisamaz, kimse engelleyemez, kimse anlayamaz, kavrayamaz. Deli gözüyle bakarlar belki bana, hatta belki sen bile. Dogrudur, ben deliyim. Zarari kendime bir deliyim. Kimsecikler ulasamaz kalbime. Kendim için seviyorum. belki sen beni hiç sevmiyorsun ama sevilenimsin, sakın sesini bile çikarma. ben seni kendi istedigim gibi seviyorum, kendi bildigim gibi. Sevme ilminin bütün inceliklerini göstereceğim sana. ölesiye sevmek. belki sen beni sevmeyeceksin ama hayranlikla izle beni ve seni nasıl sevdiğimi.

Bir kez bile deliler gibi sevmeden, bir kez bile deliler gibi sevilmeden, karsiliksiz sevilmenin hazzina erismeden bu dünyadan çekip gitmek olacak sey degil.bu yüzden ben deli olmayı göze aldım bir kere ve sevilmediğimi veya sevilmeyeceğimi bile bilsem seni sevmekten vazgeçmiyeceğim.
Hatalarımla varım...

#11 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2008 - 21:36

Deli olmayı göze alandan korkacaksın?Delilik ve akıllılık,çizgi sandığımızdan çok daha ince...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#12 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 31.12.2008 - 09:56

Dün gece yine seni düşündüm gülüm. Yaşanmış güzel günleri. Yüzümde küçük tebessümler oluşturan o yapmaktan zevk aldığın çocuksu hareketlerini, beni kızdırışlarını, gülüşünü, gözümün içine bakışını, o sıcacık öpüşünü. Ama biliyormusun, ilk defa hüzünlenmedim, içim acımadı. Ve en önemlisi de gözümden bir damla bile yaş akmadı.

Düşündüm düşündüm ve yine o anları yaşadım tekrar tekrar. Ama bu kez keşke demedim. Nedense yanımda olasın diye Allaha yalvarmadım. Ve daha da önemlisi inan bana ağlamadım. Yüzümde sadece yaşanmış o güzel anların oluşturduğu tebessüm vardı.

Evet gülüm, bir an kızdım kendime. Bana neler oldu da seni düşünürken hüzünlenmedim diye. Ben değilmiydim bir ömür üzerine yemin eden. Gittiğin günden beri her gece seni düşünüp düşünüp gecenin o karanlığında sessiz ve gizlice saatlerce ağlayan. Uykuyu gözlerime haram eden. Kalbimi mühürleyip başkasını sevmeyeceğime yeminler eden. Odamın duvarlarına aşkımı yazan. Ve bu aşka yıldızları, ayı, geceyi şahit tutan. Ben değilmiydim ben ben?

Yaaa işte böyle sevgi meleğim. Artık seni düşünürken üzülemiyorum bile. İçimi acıtamıyorsun artık. Ağlatamıyorsun. Diyebilirsin senin sevgin yalanmış diye. Hayır güzelim işte bana bir tek bunu diyemezsin. Ben seni Hesap vermeden sormadan söylemeden hayatımın en umulmadık yerinde hesapsızca sevdim. Ciğerlerimi patlatırcasına haykırdım sevgimi yıllarca sana. Dünyayı yakacak kadar sevdim. Ama ateşimden korktun kaçtın. O ateş yıllardır beni yaktı. Ama beni bırakıp giderken dahi sana gitme demedim. İçimden bile gitme demedim. Ben kendimi yaktım. Sızlanmadım. Adam gibi sevdim adam gibi de ayrılık acımı yüreğime gömdüm. Gözünü sevdiğim yarim biliyorum şu an bu satırları okurken ağlıyorsun evet gözünden yaşlar peşpeşe durmamacasına akıyor. Ama artık ben ağlamıyorum. Sıra sende. Sana hiçbir zaman kıyamadım kıyamam da ama artık sıra sende gülüm. Ben sıramı savdım. Söktüm artık kalbimdeki mührü. Seveceğim yeniden. Aşık olacağım. Ağlarsam da tekrar yeni aşklarım için ağlayacağım.....
Hatalarımla varım...

#13 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 02.01.2009 - 16:54

Bu benim hikayem

1980 li yıllardı çocukluğumu yaşadığım dönemler.Yokluk içinde bir ortamda büyüdüm diyebilirim.Babamın tek maaaşı ile bütün aile içi ihtiyaçlar giderildiği için çocuksu özlemlerimden hep uzak kalma zorunluluğunda oldum. Kolay değildi tabii dört çocuğun tüm isteklerinin yerine getirilmesi. Biz o ortamlarda isteklerimize gem vurmayı öğrenerek büyüdük.Belki en büyük lüksümüz plastik topla futbol oynamak,tenekelerden oyuncaklar yapıp,bunlarla eğlenmeyi bilmek. Bir meşin futbol topum bile olmadı. Ama sevgi içerisinde bir ortamdı.Toplum daha bu kadar dejenere olmamış,insanlar yozlaşmamış,komşuluklar,akrabalıklar en üst düzeyde yaşanırken,yardımlaşma duygusu ve insanlık daha ölmemişti.Hep bir şeyleri isterdim ama o istediklerimde hiç bir zaman benim olmazdı.Daha doğrusu olamazdı.Belki de bu ezklik yada isteklere ket vurma içgüdüsü taa o günlerden hayatıma bir daha çıkmamak üzere girmişti ve benim artık bir gerçeğim olmuştu.Ama yine de güzel günlerdi.

İsteyipte sahip olamamak nasıl bir şeydir bilirmisin sen. Belki bilemezsin ama ben çok iyi bilirim. Elini uzatırsın senin olmasını istersin ama elde edemezsin. O aslında senindir ama senin değildir. Bunlar anlatılmaz be gülüm sadece yaşanır. Sen de benim elde edemediğimsin işte. Beimsin ama benim değilsin. Ben yıllar öncesinde hayatımın bir gerçeği haline gelen duygulardan ötürü belki bir şeyi istedimmi tüm tutkumla isterim.İçimde fırtınalar koparken, belki gözümden bir kaç damla yaş akarken bunu belli edemem bile. Ama bilirim ki o benimdir. Kendimi kaptırır çocuksu duygularla kendimi avutma yolları seçerim. Bu benim belkide en büyük zaafım, acizliğim,çaresizliğimdir ama bütün bunları sadece ben bilirim.Dışardaki binlerce göz bunu anlayamaz binlerce kalp bunu hissedemez bile.Zorr gerçekten zorrrr şeylerdir.

Şimdi soruyorsun bu yazıyı okurken neden bu tür bir şeyler yazıyorum diye belki de. Sanma ki duygu sömürüsü yapıyorum, sanma ki kendimi acındırıyorum. Bana acınmasından nefret ederim. Bu sadece kendimde bütünleştirdiğim benim için şu an benden bile daha önemli birine belki bir iç döküş. Beni birazcık da olsa tanıyıp anlayabilmen. Neden anlık tepkiler verdiğimi neden agresif biri olduğumu anlaman için belkide. Veya bir iç hesaplaşma diyebilirsin. Sana karşı tüm koruma kalkanlarımı indiriyor tüm zırhlarımdan arınıyor bir çocuk çaresizliği ile karşında öylece masumca kendimi anlatıyorum. Ve biliyormusun bütün hayatım boyunca ben bunu ilk defa yapıyorum.Aslına bakarsan belki de şu an ben bile bu gerçeklerle ilk defa yüzyüze kalıyorum.Artık ne sen ne de ben gerçek beni tanıdıktan sonra daha bir başka bakacağız birbirimize.Uzun uzun düşüncelere dalıp gidiyorum şu satırları yazarken bile.

Evet anlamım evet işte ben buyum. O mağrur duruşun altında saklanan kişi benim. Etrafımda çevirdiğim o büyük duvarların içinde kendini güvende hisseden o masum çocuk.
Hatalarımla varım...

#14 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 16:33

Dağların zirvelerinde özgürce esen rüzgarın uğultusuyla gelsin haykırışlarım seviğim.Duy bu feryadı duy ne olur.Bekliyorum seni bıkmadan usanmadan.Geçen her saniye bir önceki saniyeden daha fazla severek daha fazla yanarak bekliyorum.Korkma sevdiğim ateşim yakmaz seni ben için için yanarımda sana zarar vermez ateşim sen gel yeterki sevdiğim.Toprağın yağmur damlalarına olan hasreti gibi, bir bebeğin annesine olan özlemi gibi içimdeki özlemin.Gel artık gel sevdiğim.....

Elbet güneş bir gün bana da doğacak
İşte o zaman
Dünya var oldukça sürecek bir sevdanın
Kahramanları olacağız biz.
Hatalarımla varım...

#15 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2009 - 16:34

Sensiz

Dudaklarım kurumuş,içim yanıyor,suya hasret bir ot gibiyim.Yağmur olup yağıyorsun üzerime ve yeşerip,filizleniyorum sanki.Sonra güneş olup hayat veriyorsun bana,koku veriyorsun. Her şey seninle güzel. Hayat daha bir anlamlı artık. Doğan her yeni güne senle uyanıp günü yine senle sonlandırıyorum. Sensizliği düşünemiyorum bile. Yıllardır kış uykusunda olan bu yüreği uyandırdın gülüm.

Şimdi bırakıp gidersen bir daha ve son defa kuruyacağım,dağılıp toz olacağım anlıyor musun?Çünkü senden sonra kimseler gelmeyecek,biliyorum.Kimseler çalmayacak kapımı.Gidersen beni bana mahkum edeceksin.Keşke ölsem diyeceğim ozaman keşke ölsem!!

Şimdi sendeyim,seninleyim,seni yaşıyorum...
Beni bana bırakma.
Senden bir parçayım artık,belkide baştan başa sen oldum,farkında değilsin.
Sen olduğun için mutluyum ve sen olduğun içinde istersen ben olmam.Hiç benim olma ama bırakma beni ne olur....
BENİ BANA BIRAKMA.
Hatalarımla varım...

#16 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2009 - 14:08

Gökyüzüne bakıyorum, bulutların içinden bana gülümsüyorsun.Esen rüzgarlarda seni arıyorum içime çekiyorum seni,kokunu.Gittiğin günden bu yana her sabah karalar giydim: Önümdeki ekrana, sesini duyurmayan cep telefonuna küfürler ettim. Susadım içmedim, acıktım yemedim. Şarkıları dinledim "Seni aradım kadehlerdeki dudak izlerinde".

Sonra aciz ellerimi açıp Yaratanıma "N'olur beni böyle ağır, altından kalkamayacağım büyük imtihanlara sokma!" diye yalvardım.

Bilememek, seslenememek en kötüsüydü... Şiirlerini tekrar tekrar okudumsa, "Senede bir gün"ü bir daha, bir daha dinledimse de avunamadım... Hüsran içimi boğdu! Depresyona düştüm, kararsız ve anlamsız şeylerle doldu günüm...

Sen hep aklımdaydın. Durup durup senin saatini, senin keyfini, senin ne yediğini düşündüm ve anladım ki birtanem sesine çooook muhtacım...

Yaşamıyorum sensiz ! Yaşamak değil bu!

Anladığım tek şey sensiz ben bir hiçim.Aşkım ben seni özledim:(
Hatalarımla varım...

#17 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 16.12.2009 - 14:42

Sesimiz yankısı öyle içtenki, sonsuz boşlukta uçup gitmeye mahkum bu tınıya bile tenlerimizi yakacak kadar dokunabiliyoruz.

Sevgiyi belkide bu denli içten hissedip yaşamamızın ve mutlu olmamızın sebebi önceki yaşamlarımızdaki kaybedişliklerimiz ve özlemlerimizin aynı dalgaların derinliğinde bir körfezde buluşmasıydı. Ama artık biz şimdi bembeyaz köpüklerle kendi kıyılarımızda buluşmayı öğrendik.

Tüm bunların muhakamesini yapmam elbette zaman gerektirdi. Ama gözlerimi kamaştıran ve alev alev ışık saçarak karanlıklarımı aydınlatan o güzel gözlerinde kaybolduğumu biliyorum artık hatta ne bilmesi eminim.

O zaman geriye nemi kalıyor.Tabiki sadece delice sevmek sevmek sevmekkkk.SENİ ÇOK SEVİYORUM MELEÐİM..
Hatalarımla varım...

#18 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 24.12.2009 - 14:14

Bir başımaydım şu yalan dünyada. Ta ki sen çıkıverdin karşıma. Şimdilerde sendeyim. Yüreğimi yüreğine kattım. Alıp götürdün beni. Yangınlardan çıkardın beni. Bir ölünün dirilişi gibi bir mucizeydi bana gelişin. Ama geldin... Kalbime Hoşgeldin yar...

Al beni yar. Gidelim birlikte melekler ülkesine, mavi gökyüzünün yeryüzüyle birleştiği yere... Kapatalım kapılarımızı acılara, yalanlara, sahte dostlara... Ve yelken acaLim sevgi adasına doğru birlikte... Yeter ki al götür beni buralardan. Yüreğim öyle muhtaç ki bir yudum sevgine lütfen esirgeme, çok görme şu seven yüreğime. Bir hayalin gerçekleşmesiydi bana gelişin... Bu hayal öyle bir hayaldi ki tek yaşama sebebimdi... Bu sebep ya ölümüm ya da yeniden doğuşum olacaktı; ama sen geldin yar... Kalbime hoşgeldin yar...

Şimdi var mısın benimle bir ömür paylaşmaya? Var mısın acıları da , sevinçleri de birlikte paylaşmaya?Herkese inat birbirimize sımsıkı sarılmaya var mısın ?Baharla birlikte geldin kalbime... Öyle bi hayat verdin ki şu yüreğime senin sevginle atacak daima... Kalbimden hiç ayrılmaman dileğiyle...
Hatalarımla varım...

#19 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2010 - 15:43

Hissettiklerimi tam anlamıyla ifade edebilecek kadar cesur değilim aslında. Bazı şeyleri dile getirebilmek zordur. Hani herzamanki o bilindik sıradan olaylar, görüntüler, çığlıklar ve sesizlikler bile şuan olağanüstü bir güzellikte anlam kazanmış durumda.
Biliyormusun ikimizin mutlu olabilmekteki başarımız aslında önceki yaşamlarımızdaki kaybedilmişliklerimiz ve özlemlerimizin belkide aynı dalgaların bir körfezde adeta buluşmasıydı. Ama şimdi bembeyaz köpüklerle kendi kıyılarımızda buluşmayı öğrenebiliriz
Duyuyormusun sesimizin yankısı öyle içtenki ama sonsuz boşlukta uçmaya mahkum bu seslere sanki tenlerimize dokunurcasına dokunup hissedebiliyoruz.
Senin gözlerinde gördüğüm sadece umut değildi. Yıldız yıldız pırıltılı gözlerin bana adeta hayatı yeniden gösterdi. Tüm bunların muhakemesini yapmak elbette zaman gerektirecek. Birlikte ilerlerken önümüze çıkacak yarıklar yolumuzu bile değiştirmemizi gerektirebilecek uçurumlar gibi büyük bile olabilecek ama paylaşmanın ve birbirimize inanmışlığımızın sevgiyi çoğaltan duygusunu biliyorumki artık en az sende benim kadar hatta benden fazla önemsiyor ve inanıyorsun..
Şuan sözcükleri yanyana getirirken yetersiz kalacağımıda biliyorum yada tam anlamıyla ifade edemiyeceğim ama ben düşssel bir yolda ilerliyorum ellerimse o atın muhteşem yelelerinde. Evet sımsıkı ama incitme korkusuylada aslında bir bakıma tedirgin tutuyorum çekiniyorum
Benim o sımsıcak tutuşlarımla daha daha daha durmadan daha bir coşkuyla koşmasını istiyorum bu yolda.
Her türlü sahtelikten yalandan dolandan arınmışlıkla içimizdeki coşkuyu durmadan daha çok büyüterek devam edebileceğimiz bu yolda gözlerindeki pırıltı bana güç veriyor
inan bana şuana kadarki yazdıklarımda bir robot gibi yada vahiy inmiş bir peygamber gibi hiç bir şey düşünmeden öylesine sadece yazdım yazdım yazdım
ne dediğimide bilmiyorum niye yazdığımıda. belki bir nevi dertleşme yada iç döküş
yada bir trans hali bilmiyorum. bildiğim tek şey evet sen sen sennnn istersek şimdi bembeyaz köpüklerle kendi kıyılarımızda buluşmayı öğrenebiliriz..
Hatalarımla varım...

#20 errool

errool

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 119 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2010 - 15:50

Senden önce anlayamadığım bir duyguydu birini kendinden kendi canından çok sevmek. Dertleriyle kederleriyle kederlenmek. Sıkıntılarına ne kadar ortak olsanda yinede yeteri kadar yanında olamadığını hissetmek. O öl dese benim için ölmek hemde çok mutlu bir şekilde ölmek seve seve ölmek. Senden önce tüm bunlar imkansız gelirdi ama şimdi sen varsın ve biliyorumki sana olan aşkımla sevgimle sana olan düşkünlüğümle bunların hiçbiri imkansız değil. Benim için öyle değerlisinki hep söylüyorum kıymetlimsin en kıymetlimsin.Allaha el açıp tum dualarımda sen varsın. Seni diliyorum. Seni karşıma çıkardığı için şükrediyorum.Seni bana bağışlaması için yalvarıyorum. Huzurun için mutluluğun için yalvarıyorum. Yüzündeki gülümseme olmak için yalvarıyorum.Sana olan sevgim dünyadaki tüm büyüklük
kavramlarından büyük birtanem. SENİ ÇOK SEVİYORUM...
Hatalarımla varım...