İçerik değiştir

Haftanın üyesi: Denio :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 116 yanıt verildi

#61 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 15:04

ya bana da sordulardi bunu.bilmiyorum dediydim.arastirmadim da sonra.
"deja vu " ne la?
seher vakti kurşun sıktım görümceme

#62 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 15:10

voltron'cilik oynadiniz mi hiç çocukken?ben siyah aslan olucam diye sepesilleyi çaktin mi hiç veledin birine?

peki puding'i çay kasigiyla yiyeyim ki çok gibi olsun dedin mi hiç içinden?

hem aslanlısını hemi de arabalı olanı nı...ben hep o gözlüklüyü severdim bana aşırı benziyordu o zaman bi de ezik bir tipim ya ondan herhalde...ön plana çıkmayım öyle ama kuul durayım...kimse de zkine takmazdı ya ama biz küçük hesaplarla bu güne geldik...nedense böyle ağlayacakmış gibi oldum,ayıp oldu

benim bidinki kürdanla bile yediğim oldu...yarısına gelipte oh çok geldi bile dedim hatta...yazık lan bize
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#63 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 15:11

Denio Naber Haftalığın Üyeliği Nasıl Gidiyor ?

valla zükertiyolar burda beni
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#64 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 15:17

son olarak sunu merak ediyorum.

şikişiki baba kaldı mı?bir şikişiki baba verir misin?

#65 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 16:28

Başak Billurses vardı onu versek
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#66 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 16:55

denyo denyo dönelim sırtı sırtı verelim mi :blush:

yaşa taşa başa oturma demişler ya bu ne kadar dogru acep bi analiz etsek hocam

abooo işyerini su basıo galipa beni kurtaran olmıcak bogulucam buralarda kendi kendimi dışarı atam, gelcem *agla
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#67 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 19:18

bize hayatın sırrını verebilir misin ?
Gönderilen Resim

#68 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 19:57

muhtemelen bu sorudan önce hayatın anlamını da açıklamış olacaksın. belki sonrasında göğe yükselmeyip biz fanilerle kalmaya devam edersin diye; aklıma takılan, senin için küçük, insanlık için büyük sorunları, soruları dile getirmek istiyorum:

balık etli kız tavlamak için oltanın ucuna ne takmak lazım gelir? er kişinin meme ucuna takacağı piercing olta işlevi görürür mü?

kıraç topraklardan güzel hatun kaldırmak için kaç senede bir nadasa bırakmalı? Hatun rekoltesini artırmak için kadın dekoltesi artırılmalı denio, siz ne diorsunuz?

eti çift kavrulmuş petibör gibisi var mı?

Hürrem, hem haftanın, hem harabenin, hem gırinpiiiisin üyesi ise; onun kızıl saçlı,ülkücü mason bir budist olması ihtimalini sever misin, aşkından öldürür müsün, öldürdükten sonra yemeyip yanında yatar mısın, naparsın be adam?

New Orleans Hornets seride 2-0 öne geçti, finali kim oynasın ya da boşver teke tek bir maça var mısın?

"gözlüğün üstünden bir bakar mısın? bir daha yapsana ... bi daa, bidaaa ... du resmini çekicem" diyen kızın şimdi nerede, nerede o eski paskalyalar?

üzgünüz isminiz listede yok mu? hadi yaa nasil olur, internetten çeketmiştim mi? belli ki çalışılmış,organize bir atak, daha önce de sol kanatta benzerini denediler mi?

"sen benim ikinci erkeğimsin" diyen hatun seni kahkahalarla güldürür mü, Allah da onu ......sün mü?

#69 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 22:11

bilhassa şu amorun soruları ahiret süali gibin babacan, allah kurtarsın. ama hakket derin konulara muvafık bir zat-ı şahane yani :friends:

de buyur benim sorulardan da yak daa kendine gel.

kadınları nası tanımlarsın erkeklerden hakket farklı bir mahluukat mıdır? hırrr?

eninde sonunda evlenicen doğanın bir kanunu bu. bu hatun kişinin özellikleri sence ne olmalı?

sence kadın erkeğin efendisi midir? yoksam çaktırmadan, sinsi bir hürrem sultan mıdır?

hatunun delikanlısı olur mu? olursa nası olur?

bu yaşamda neyzen tevfik misali kafana göre takılmak mı? bi hatun kişi ile kahrolmak mı? ( la bunu iyi düşün de öt, e mi? )

bir de hatun kişi anatomisinde senin ilk dikkatini çeken bölge hangisidir?

sence hatunlar bir şeytan mıdır* melek midir?

en son olaraktan rakıyı dövebilecek bi başka mey var mıdır dünyada?
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#70 cipidi_cipidi_yuzen_balik

cipidi_cipidi_yuzen_balik

Sadık bir ziyaretçidir

• Dokunulmazlar
  • 1.445 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 10:16

ÖNCELİKLEN ALKIŞLIYORUM ARKADAŞIMI *zong :) *lol
SONRALIKLAN BİŞEY DİYECEKTİM AMA VAZGEÇTİM...... *zong *zong
TAKVİMLERE YAZMAK GEREK BÖYLE GÜNLERİ....
LEM Bİ DE KÜÇÜKKENE ÖNEMLİ GÜNLER VE HAFTALAR DİYE Bİ KİTAP VARDI..ŞİİRLERİ FALAN ORDAN BULUP YAZARDIK PANOYA ASILSIN DİYE....
ÇİZGİLİ KAÐITLARLA BAŞLAYAN SERÜVENİMİZ ÇİZGİSİZ KAÐITLARDA SON BULMUŞTU EÐİTİM HAYATINDA....
NEYSE DENIO'CUM HAYIRLI UÐURLU OLSUN..... *heyo *heyo
Bana saygı gösterenin kuluyum..Göstermeyenin sultanı...
<º))))><><((((º>

#71 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 13:50

hayatta konuşmam ben ciddi konu...

zat-ı şahanem ile sanatçı kişiliğim meybi, ama ben haftanın üyesi olamazdım yahu. "korkarım sorunuza yanıt alamayacaksınız"lardan bir demet, "bilmiyorum, neymiş ?"lerden bir buket çok da şık durmaz heralde... hatta sorulardaki 'denio'luğumu da anca sen kaldırırsın deyu ....

Neyse onu boşver de, hikayedeki papağana öğüt veren dostu merak ettim ben...

Zengin bir tüccarın güzel bir kuşu varmış, özel cins bir papağan,
tüyleri rengârenk, konuşkan mı konuşkan.

Adam hindistana giderken ne istiyorlar diye herkese tek tek sormuş.
Papağana da, 'Sana ne getireyim,haydi söyle bana da dileğini bileyim" demiş.

- Ordaki kuşları gör, anlat hâlimi benim; onlara söyle , senin kafesteki kölenim. Selâm söyle onlara, bana yardım etsinler, bana kurtuluşumdan, ümitten sözetsinler.

adam üzülerek bunları dinler. hindistana gittiğinde papağanın söylediklerini oradaki dostu, akrabası kuşlara anlatır. içlerinden biri hüzünlenir, titremeye başlar. Çok geçmeden, sallanır, düşer durduğu daldan, serilir kalır yere, ne nefes kalır ne can.

Adam şaşkın, olan biteni güçlükle ,istemeye istemeye, hediyesini soran papağana anlatır ...

Bu acıklı hikâye tamamlandığı anda, bir tuhaflık belirir zavallı papağanda; onun da bedenini bir titremedir alır, sonra yere düşer ve kaskatı kalakalır.

Adam perişan, feryat figan sonunda kuşu tutar, kafesinden çıkartıp, içi parçalanarak pencereden fırlatır. Ama ölü kuş birdenbire canlanır! Çırpıp kanatlarını yüksekçe bir ağacın dalına konuverrir.

Adam hayretten donmuş, tutulmuş dili de; bu ne biçim bir iştir, bir terslik var belli de ...Seslenir papağana : Söyle neler oluyor; ben de bileyim, o dostun gibiydin; önce yere serildin, sonra mucize gibi birden bire dirildin.�

Peki, der papağan, anlatayım bak, dinle; bana kurtuluşumu sen getirdin elinle.

O mesaj bir öğüttü, şöyle diyordu bana :

"Ey kardeşim dikkat et, hareketimden anla; bırak neşelenmeyi, çok konuşmayı bırak !
Bu yüzden kafestesin, anlasana ey ahmak !"

"Güzel sesin, konuşman insanlara hoş gelir; seni kafese koyar, böyle ederler esir."

"Bırakırlar yakanı benim gibi ölürsen, sen de özgür olursun, çıkarsın esaretten."

şurada bir link olacaktı: tıklasan mı

#72 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 14:40

denyo denyo dönelim sırtı sırtı verelim mi *muz

yaşa taşa başa oturma demişler ya bu ne kadar dogru acep bi analiz etsek hocam

abooo işyerini su basıo galipa beni kurtaran olmıcak bogulucam buralarda kendi kendimi dışarı atam, gelcem *muz

ilki bir temenni herhalde...ben ona sırtararak cevab veriyorum...Veriyo Rumlar bir de Pontus Rumlar diye ikiye ayrılıyor o sırada

dibine kadar doğrudur o...seçenekleri değerlendirelim :
Yaş : yapı itibariyle, likit bir hareketliliğin sonucu oluşan ve halk arasında ıslak,sulu şekillerinde de adlandırılan durumdur...vücudun çeşitli bölgeleriynen mukavemet gösterildiğinde kendi arasında farklılıklar gösterir..misal 'bağır' bölgesiynen mukavemet gösterilirse -özellikle bayanlarda- zeksi bir oluşuma ön ayak olur beyaz t-shirt(tişirt) üzeri yaş tabir ettiğimiz duruma gelirse tahrik unsuru oluşturur ve orantılı güç uygulama hissiyatına kavuşur insan kişisi..El ile mukavemet gösterilirse durumun özeti 'elimiz ıslandı' olur peçete,kağıt havlu,normal havlu gibi nesnelerle 'yaş'lık durumu giderilir...baş kısmı yaş olursa durumun açıklaması 'saçıma su vurdum' olur..özellikle bay kısmı bu konuya daha meyillidir,horoz ibiği gibi dikilen saçlarla kalkılan sabahlarda...ve gelelim netice kısmına,kaba ete nüfuz eden yaş konusuna...üşütme olarak tabir ettiğimiz duruma yol açar ki kahve limon ihtiyacı üst düzeye ulaşan 'cırcır' olma konumuna gelinir...ishal,kabızlık bu konumun bir üst aşamalarıdır...insan tuvalete yakın bölgelerde yaşar,tuvalete uzak durumlarda ellerle kıç bölgesi avuçlanarak orangutan gibi tuvalete koşma sonuçları doğurur ki vahimdir,mahftır,yazıktır...

Taş : yapısı çeşitli tuz,mineral,maden vesairden oluşan sert ve katı maddedir...he bazı hatun kişileri içinde sıfat olarak kullanıldığı da aşikârdır misal 'taş gibi hatun'...fakat ilk anlamında vücut mukavemeti uygulanan taş maddesi yine 'yaş'ta bahsettiğimiz gibi benzer-değişken sonuçlar doğurur...ki kaba et bölgesi tamamen yaş ile aynıdır...hatta halk arasında 'taş ile kaba et' arası iletken bir bağ oluştuğu üzerine çeşitli söylemler vardır ''taşa oturma çeker''...neyi çektiği kimi çektiği herkesin malumudur..taş yapı itibariyle tehlike arzeder uzak durmak gerekir

Baş : işin en ciddi yanıdır...üzerine uzun uzun konuşmak abesle iştigal olur...herkesin malumu olan bu konuda, baş görülen yerden derhal uzaklaşılmaması kötü sonuçlara yol açabilir...baş 'Forbidden Zone'ların şahıdır

hepsinin en gerçek ve ortak sonucunu şöyle özetleyebiliriz...Hemoroid

su basması konusunda elimizden gelen tek şey dualarımızın seninle olmasıdır...ya da boşver ne halin varsa gör be ya... :blink:
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#73 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 14:45

bize hayatın sırrını verebilir misin ?

hayatın sırrı nedir biliyon mu?...Patlıcan Kebabı...

şaka şaka...aynanın,çinko tabağı da sırrı var...ama bu sırlar böylesine çabuk dökülüyorken hayatın sırrını aramak amonyaklıktır,manyok köküdür
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#74 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 15:26

balık etli kız tavlamak için oltanın ucuna ne takmak lazım gelir? er kişinin meme ucuna takacağı piercing olta işlevi görürür mü?

balık etli hatunlar günümüz toplumlarında (sosyo-kültürel yapıya bakızladığımız vakitte,bir seher vakti deli deli) pıtırak gibi çoğalarak büyümekte yakında Balık Eti İmparatorluğu'nu kurmaya çalışmaktadırlar...Avlayarak büyümelerini engellemek boynumuzun borcu..bu bir...nasıl engelleriz peki...şimdi balık etli hatunlar kıyıya yakın yerlerde yüzerler...yani bir mercan bir karagöz balığı gibi saklanıp gezmez...bu yüzden öncelikle amatör bir yaklaşımla 3 köstekli tabir edilen sinek iğneli dip oltamızla kıyıya yanaşmalıyız gayet vakur bir ifade takınıp olta uçlarına midye gibi kolay elde edile bilen yemler takarak istediğimizi kolayca elde edebiliriz..isteyen Patso,Sosisli,Dürüm tarzı yemleri de kullanabilir...Meme konusu da biraz önce bahsettiğim gibidir...meme ucu piercingine bağlı misinayla balık etli hatun avlanabilir,lakin bu sefer yem olayı biraz meşekkatlidir...1.5 Yoğurtlu Alexander ya da 1,5 Kaşarlı Kuşbaşılı Pide ve benzeri et ve kebap ürünleri yem konusunda yeterli kısmı oluşturur işin gerisi er kişinin meme guvvatına dayanıktır...dayanır...dayandırılır...dayanın

kıraç topraklardan güzel hatun kaldırmak için kaç senede bir nadasa bırakmalı? Hatun rekoltesini artırmak için kadın dekoltesi artırılmalı denio, siz ne diorsunuz?

bunun için Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının ortaklaşa belirlediği ekim-biçim iç tüzüğü gereği uygun gübrelerle gübrelenen toprakların belirlenen nadas süresi 24 saattir...dekolte artırımı hatun rekoltesine değil de erkek rekoltesinin doğan hızlan artmasına yol açar...mümkünse hatun kısmısını erkek egemen ata erkil topraklardan uzak,dağlık bölgelere yerleştirmek gerekir

eti çift kavrulmuş petibör gibisi var mı?

bi de çaya banınca ne olur bildin dimi...çifte kavrulmuş lokuma da ayrı sulanırım bak

Hürrem, hem haftanın, hem harabenin, hem gırinpiiiisin üyesi ise; onun kızıl saçlı,ülkücü mason bir budist olması ihtimalini sever misin, aşkından öldürür müsün, öldürdükten sonra yemeyip yanında yatar mısın, naparsın be adam?

ıııı şey dünya barışı

New Orleans Hornets seride 2-0 öne geçti, finali kim oynasın ya da boşver teke tek bir maça var mısın?

dizimde sorun var (başrol oyunucusu kaçtı) ama yine de oynarım...hadi geh...bu arada Hornets'i sırf Chris Paul için seviyorum ama Lakers gelirse yarı finalde şansları yok,iyi oldu Spurs'a şerefsiz Parker ne özelliği var onun da evamızla aynı yatağı paylaşıyor..buşt fransız...fransız kal hibino

"gözlüğün üstünden bir bakar mısın? bir daha yapsana ... bi daa, bidaaa ... du resmini çekicem" diyen kızın şimdi nerede, nerede o eski paskalyalar?

kocaya kaçmış zilli,evlenmiş geçende...zaten foto çekmeyi de bilmiyo...sahi paskalya yumurtalarımız vardı bizim yuvarladığımız,renk renk boyadığımız...Pastörize yaptılar onu biliyon mu

üzgünüz isminiz listede yok mu? hadi yaa nasil olur, internetten çeketmiştim mi? belli ki çalışılmış,organize bir atak, daha önce de sol kanatta benzerini denediler mi?

dörtlü defans bloğunun orta yuvarlağın kendi yarı alanına bakan diliminde kısa paslarla rakibi üstüne çekerek rakip defansın arkasına kaçarak 18 içinde forvetle topu buluşturmasına kadar herşeyi denediler....bu arada şuuuut ve goooll...kendisinin 3. takımının 1. golü gelmişti zaten...zaten 6 numara

"sen benim ikinci erkeğimsin" diyen hatun seni kahkahalarla güldürür mü, Allah da onu ......sün mü?

güldürürken düşündürür hatta...sevinirim bi yandan sen benim ikinci erkeğimsin sözünü bir erkekten duymadığıma...huh allah korudu derim...kucaklarım aksine ben o hatunu,bi de makas alırım
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#75 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 15:44

kadınları nası tanımlarsın erkeklerden hakket farklı bir mahluukat mıdır? hırrr?

kadın : 9. sanat
erkek : taş kırıcısı olur anca

eninde sonunda evlenicen doğanın bir kanunu bu. bu hatun kişinin özellikleri sence ne olmalı?

güzel,zeki,itaatkâr,teslimiyetçi bir de az kavurma,pilav, gavurdağı salata....ben bundan kelli evlenemem gari

sence kadın erkeğin efendisi midir? yoksam çaktırmadan, sinsi bir hürrem sultan mıdır?

içten pazarlıklı,sinsi gibi ifadeler genelleme de yanlış olur ama...çoğu kadın efendidir erkek üzerinde,adamın şeyinden şırıngayla yani sen annadın onu...erkekler salaktır,aveldir ezilmeye mahkumdur...allah hepimizin belasını versin

hatunun delikanlısı olur mu? olursa nası olur?

sözünde,hareketinde sapma olmayana delikanlı demek doğruysa er,dişi farkyapmaz abi bence...

bu yaşamda neyzen tevfik misali kafana göre takılmak mı? bi hatun kişi ile kahrolmak mı? ( la bunu iyi düşün de öt, e mi? )

çok büyük konuşucam galiba ama Neyzen gibi...boynunda 'hiç' yazmak...

bir de hatun kişi anatomisinde senin ilk dikkatini çeken bölge hangisidir?

boyun...beyni taşıdığından belki...hiç beklemiyodun demi bu cevabı...ama popoya da bakarım hani

sence hatunlar bir şeytan mıdır* melek midir?

yok be abi et ve ruh kombinasyonudur...tabii bunu bir de tek tek karakter tespitiyle belirlemek de var...bu iyi bu melek bu kötü bu şeytan...onu bu sıfatlara sürükleyen nedir onu da irdelemek gerek bu soruya cevap vermek içün...yanlış mıyım?

en son olaraktan rakıyı dövebilecek bi başka mey var mıdır dünyada?

bütün içiler kardeştir...ama rakı mahallenin abisidir

saygılar abime ::
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#76 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 16:09

zat-ı şahanem ile sanatçı kişiliğim meybi, ama ben haftanın üyesi olamazdım yahu. "korkarım sorunuza yanıt alamayacaksınız"lardan bir demet, "bilmiyorum, neymiş ?"lerden bir buket çok da şık durmaz heralde... hatta sorulardaki 'denio'luğumu da anca sen kaldırırsın deyu ....

sen benden daha muktedirsin kalıbımı basarım..basiim mi

hikayeye gelirsek...ciddiyete girecek ama...kendini esaret altında hissedenlere güzel bir yol gösterici olacağı kesin...ama kendime göre yorum yaparsam da şöyle diyebilirim...ne kadar fikir sahibiysem kendim hakkında,ne kadar çok düşünebilip,yorumlayabiliyorsam,ne kadar rahatsam o kadar özgürüm hocam...ölmeye de gerek yok bunun için daha kanlı canlı kal ki direnç göster...redbul kanatlandırır yani
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#77 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 16:12

evin balkonunda atletinle,malibu terliklerinle,inceden radyo musikisiyle,göbegini kasiyarak mi içmek istersin rakiyi?yoksa disarda babayaro mezeleri olan bi mekanda mi?

bi de diyelim disarda içtin.fazla kaçirdin ama.çiktin eve yürüyeceksin.ev aslinda uzak ama,2 adim sonra köseyi dönüyosun pit evin çikiyo karsina.koptu mu la film hiç bu kadar?

#78 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 16:48

valla içmek olunca iç,dış fark etmiyor hacı..ama evde içmek biraz daha sukunet barındırdığından tercih sebebidir hani

daha geçende oldu..parti muhabbeti oldu öküzlemecesine içip sabaha karşı mekandan sağlı sollu zikzaklarla ''eve gidijem lan'' diye çıktım,akşama doğru gözümü yatağımda açtım...arası kopmuş yani nasıl geldim eve nasıl girdim birimi getirdi o da muallak,bi de taksimden karşıya geçip maltepeye gelmişim yani az bi yerde değil...ne zorum var anlayabilmiş değilim,bir oto-kontrol lazım bi yerde o kadar ilim,irfan sahabısıyız diye geziyoruz ama buna gelince (i)zaafiyet teorisi oluyoruz...gerçi dün kendimi kontrol ettim az içtim ortama rağmen demek ki oluyomuş dedim
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#79 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 17:09

oglum,bi de söyleleri var ya.mezeyi aliyo tabagina gidim gidim.bi cigeri 19 parçaya bölüyo mesela.hiç bitmiyo lan o ciger.mezeler yedikçe cogaliyo tabaginda.ama agzna baksan sanki sürekli bi butu cigniyo adam agzinda.becerebiliyo musun bunu?
yoksa benim gibi GRÖÖÖAAAR taktigi mi?

#80 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2008 - 17:13

o mezeyi adabınca yiyemem ben de ya...çatal ucuyla girişirim ama nasıl bir çatalsa hepsi biter..Wale'yi o konuda tek geçerim,sakindir meze konusunda hafiften seyirtir...ama öyle gröar da değil hani...sessiz bir katliam olur benimkisi
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan