İçerik değiştir

Haftanın üyesi: Denio :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 116 yanıt verildi

#41 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 18:48

-guguş nedir?

tek hücreli çok eşlili hortumlu sıkılgan bir tür düdüklü serçedir...kayalık bölgelerde yaşar,karakolda doğru söyler mahkemede şaşar...boz bulanık yollarda ömrü geçer salaş meyhane köşelerinde şarap içer çok sever az sevilir derdi dağları aşar hep damar full damar prensibinde çalışır 5 ileri 1 geri 2 sağa 3 sola viteslidir karburatörsüz gezdiği görülmemiştir...soyları tükenmeye yakındır,onları korumamız çok sevmemiz gerekir.

-ktipiyöz nedir?

sıra beklerken önüne kaynak yapanlara ''eee herkesin hakkı tabii,nasıl olsa benim işim acele değil,herifte 2 metre zaten koysa yere gömçürür beni iyisimi ben hiç söylenmeyeyim,hatta dur onunda işini ben halledeyim belki benimle arkadaş olur,kavga falan olunca benim yerime döver'' demeyi düstur edinmiş şahsiyet yansımasıdır...üçüncü tekil şahıs zamiridir genelde..eziktir bi de

-malabadi köprüsü'nden kamikaze kurup atlamak gelir mi içinden?

ceki çen gibi plaj şemsiyesiyle atlamayı hep hayal etmişimdir...malabadi köprüsü burda başladı bitti bu garibin öyküsü yazılı bir pankartı kıçıma sokup kendimi bırakızlamak da isterim de bir yandan fekat köprü kısa kalacağı için kafamı kaya,taş vs. ye çarpıp karpuzlama olmak da istememekteyim gibi bir şey

-Almanca "evde soğan kalmamış hacım,menemeni soğansız yapıcam kusura kalma" nasil söylenir?nasil yazilir?

dur bildiğim kadarıyla yazayım belkim faydası olur...daha iyi bilen olursa düzeltsin beni...
im haus gibt es keine Zwiebel mein Pilger (mein Freund),werde ich Menemen ohne Zwiebel kochen (kusura kalma nasıl denir fikrim yok) üzgünüm(tut mir leid) diyebiliriz de arkadaşınla yeşilçam dialogu yaşamak da abesle iştigal, he nasıl okunur diyosan: im haus gibt es kayne tsıwibıl mayn pilga,verde ih menemen one tsıvibıl kohın selamınaleyküm...böyle bişey olur büyük ihtimal
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#42 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 22:49

ilk defa ne zaman milli oldun? defans mı? ofans mı tercihin?

ufakken hep donsuz geziyomuşun, dooru mu?

mahallenin bakkalı hamdi amcanın kızı muallaynan muhallebicide ne yapıyodunuz?

pul kolleksiyonun var mı? varsa kaç kere meraklılarına gösterdin?

kümesin çil horozu, tavık mı yımırtadan? yımırta mı tavıktan? münazarasında hangi tarafı tutmaktadır? neden?

2 kere 2 nin 4 etmediği durumlar var mıdır. nasıl?

sen bunları bi savuştur. arkadan bi taarruz dalgası daha gelcek. *lol
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#43 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 23:44

Sanık sizinmi? bizimmi ?
denio cevabını merak edddigim tonla soru var getirimi?

smiley-sport036.gif  

#44 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 00:42

denio denio nasılsın burnun kapıya kısılsın ?!?

barbaros hayrettin i nası bilirsin ?

iki üstte ki güfte ona ait, ögrenince içinde bi kıpraşma oluştu mu ?

peki ya fazlası?

hüblettin beyler size misafirliğe gelse o esna da sacmacan a basılan sacmanur sizin gardrobdan çıksa , hüblettin bey in sacmanur a asılma olasılıgı nedir?

yukarıda blunan problemde ki karakterleri, hayatında ki isimlerle örneklendirir misin?

ne dedin ?

bu dediğin çok ayıb biliorsun dimi?

aramızda kalsın mı?

dediğinin tam tersi olsun mu ?

gidiyim mi ?

gittim mi?

Bu mesaj İaN tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.05.2008 - 00:44

#45 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 13:11

ilk defa ne zaman milli oldun? defans mı? ofans mı tercihin?

hiç unutmam 15 yaş altı milli takımla Moldova deplasmanına gitmiştik ben serbest oyuncuydum...90 dakika forma giydim,takım elbiser çıkarttım pantolon giydim kazak çıkarttım...böyle şeyler oldu

ufakken hep donsuz geziyomuşun, dooru mu?

yaaani...kısmen....arada...bikaç foto var bununla ilgili...

mahallenin bakkalı hamdi amcanın kızı muallaynan muhallebicide ne yapıyodunuz?

muhallebisine ilaç atacaktım...sonra ne oldu gözümü tanımadığım bir evde tanımadığım bir yatakta açtım

pul kolleksiyonun var mı? varsa kaç kere meraklılarına gösterdin?

abi sırf o yüzden pul koleksiyonu yapmaya başladım ama işe yaramadı sonra dedim başka mecralara yöneleyim...eski para biriktirdim,efenime söyliim pil biriktirdim,çakmak koleksiyonu yapmaya başladım,öss giriş formu koleksiyonu yaptım...şimdi bu haldeyim

kümesin çil horozu, tavık mı yımırtadan? yımırta mı tavıktan? münazarasında hangi tarafı tutmaktadır? neden?

yakın kaynaklardan aldığım bilgiye göre sanırım kendi tarafını tutuyormuş...ikiside benden ikiside benden hepsi benden deyü

2 kere 2 nin 4 etmediği durumlar var mıdır. nasıl?

orgy misal...o kadar çok insan olur yekpare görükür

sen bunları bi savuştur. arkadan bi taarruz dalgası daha gelcek

göğüs istobuynan rövaşata halindeyim
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#46 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 13:13

Sanık sizinmi? bizimmi ?
denio cevabını merak edddigim tonla soru var getirimi?

hepimizin
getir...burdayam
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#47 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 13:24

denio denio nasılsın burnun kapıya kısılsın ?!?

içgüveysi huzursuzluğundayım her an bi tosurtu çıkacakmış gibi...burnum hassa başka tarafımı sıkıştırsam olma mı?

barbaros hayrettin i nası bilirsin ?

kendim gibi kızıl sakallı...da ben esmerim la...ama iyi bilirim hayret edilesi bir insan adındandır zahar

iki üstte ki güfte ona ait, ögrenince içinde bi kıpraşma oluştu mu ?

he şarkıcı olandan bahsediyosun...bir anda tüm içsel dinginliğimi klozete boşaltmış gibi oldum...ağladım o an

peki ya fazlası?

sanırım yukarıda açıklamış oldum fazlasıyla eksiği ile

hüblettin beyler size misafirliğe gelse o esna da sacmacan a basılan sacmanur sizin gardrobdan çıksa , hüblettin bey in sacmanur a asılma olasılıgı nedir?

bir bardak su bölü iki ekmek bir de kısa maltepe

yukarıda blunan problemde ki karakterleri, hayatında ki isimlerle örneklendirir misin?

Gıyaseddin-İsmidut-Özümsel-Ceymis

ne dedin ?

ne demedim ki

bu dediğin çok ayıb biliorsun dimi?

ne var yani hiç mi duymadın

aramızda kalsın mı?

yanımızda dursa da olur

dediğinin tam tersi olsun mu ?

o zaman öteki yanda durur...bişey değişmez

gidiyim mi ?

bi çay daha sööliiim

gittim mi?

çay soğur bence o zaman...çay bu soğutmamak gerek...yine gel
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#48 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 13:35

Eskişehir sinemalarından hangisini seversin Denio'cum.Arı'yı mı yoksa Kılıçoğlunu'mu?Yoksa şu Migros'un üstündekini mi?Adı neydi unuttum şimdi.
I find your lack of faith disturbing!

#49 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 13:36

:) 3 film birden...Asri sinemayı severdim ben...Doğan'ı pek sevmezdim pisti orası...yıktılar zaten
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#50 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 13:42

Asri'yi unuttum ben.Kusura bakma:))
I find your lack of faith disturbing!

#51 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:06

"ben disinizin arasinda kalan ispanagim.ben geceleri esen terörüm" sözü hangi ünlü tv kahramanimiza aittir?

kurabiye canavari'nin kurabiye diye kayintiladigi seyler hanimellermiydi lan?zaten yarisi mundar oluyodu.
seher vakti kurşun sıktım görümceme

#52 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:15

Dark Wing Dark...hastasıyız lan, kızın ismi neydi Gasoline miydi...pilotu unutuyom ama

onlar amerikan bisküisi kesin..ben hep özendim o şeye nası canım çekerdi...bak yine aklıma geldi
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#53 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:18

>>> Bir fiske bir aşkı, bu aşk bir denioyu, bu denio bir forumu, bi forum interneti, bir internet memleketi kurtarır mı? ille de bir çivi yanımızda bulunsun mu?

>>> babalar oğullarına, göster ama elletme demeli mi? ya da ne demeli? Kadınlar hakkında nasihat etme ne olur, çalış senin de olur demeye ne zaman başladın?

>>> Sütçü, tüpçü, overlokçu, kabzımal, son ütücü, denio kapıyı kaç kere çalar?

///// dokunmadan sevgi olur mu, aşk her şeyi affer mi, angutyo kim ki

<<< Türk sanat musikisinden hazzetmeyen ........

>>> oturup da ciddi konular konuşamayacak mıyız seninle, evet oturmak önemli ama niye ille de oturmak

||||||| tercih ettiğin konulu pozisyon çeşitlemeleri, misal "kündenin ardından denize karşı kelebek, akabinde işe alınmak için başvurduğun pozisyon ve nihayet atlı karınca"

=== soru başlarına koyduklarım seni rahatsız ediyor mu, hangi şekiller mi, rsik nedir mi, budur mu, mudurnu?

??? Umumi hela olsun, berlin duvarı olsun yazdığın ya da çiziktirdiğin grafiti neyim oldu mu? sorudaki neyim neyin olur, sen bilmez beyin bilir?

.>.@^ yandaki şeklilde kim kiminle, nerede ne yapıyor?

#54 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:38

önceki sayfalara baktım da benim soruyu sallamıssın ama ve lakin
tus da bile çıkmayacak yerlerden sormus arkadaslar hiç birini pas geçmemişssin
nedir bu benim soruda seni kastıran 2 nick yazcaan geccen
kimse alınmaz darılmaz :)
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#55 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:47

:) *ne *cool

>>> Bir fiske bir aşkı, bu aşk bir denioyu, bu denio bir forumu, bi forum interneti, bir internet memleketi kurtarır mı? ille de bir çivi yanımızda bulunsun mu?

fişkeyi kim vuruyo peki hani işe yarar bişeyse ben o zaman direk memleketi kurtarırım hani, tüme direk varırım...tümer gibi

>>> babalar oğullarına, göster ama elletme demeli mi? ya da ne demeli? Kadınlar hakkında nasihat etme ne olur, çalış senin de olur demeye ne zaman başladın?

bence göstermeden pantolondan ellet demeli,ürkütme yavruyu demeli...ben küçük bir çocuktum bir yerde bir kadın gördüm (hamamada götürmedi annem halbusi) dedim bu iyi bişey olsa gerek

>>> Sütçü, tüpçü, overlokçu, kabzımal, son ütücü, denio kapıyı kaç kere çalar?

Sütçü - uzun basar zile...kim o dirsen 'siiiiiiiet' diye bağırı...artık nası bi 'siet' se
Tüpçü - kısa basar zile taank tunk tüpü yere indirir,pek muhabbeti olmazdı eskiden şimdi gaz direk evlere gelir oldu
Overlokçu - o da minibüsle gezittiri...erotik bir kadın sesi''halı,kilim kenarlarınıza overlok yapılır'' şeklinde anonsuyla evlerimize misafir olur...yani eve gelen en erotik sesli misafir odur belki,hep gelsin istersin,ninni söylesin dersin
Kabzımal - her Halde bulunur...herhalde bulunur...kapıyla tokmakla işi olmaz...tokmakla belki ama kapı hiç yok
Son Ütücü - unutulmaz Kızılderili kahramınıdır...Son Mohikan'ın kardeşidir...gelişen teknolojiye ayak uydurup ütüyle savaşına başlamıştır..davudi bir sesle tekerrür ediniz ''Son Ütücü'' evet ''Son Ütücüü''
Denio - bende arantar vardı açıp direk girsem

///// dokunmadan sevgi olur mu, aşk her şeyi affer mi, angutyo kim ki

olur olur misal Yvonne Strahovski var...dokunmuyom ama seviyom ben onu...aşk salaktır azıcık (affer =affeder dir herhalde :P) ne söyleseler inanır,yetiştirme tarzından kaynaklanıyor...yetiştirme tarzandan kaynaklanıyor...bu nası muştur yolu yokuştur...Angutyo aklıma geldikçe iyi ki diyorum Yılmaz Erdoğan başka işlere bulaştı da kurtuldu (ciddi bi cevap çıktı bak)

<<< Türk sanat musikisinden hazzetmeyen ........

hazzzetmeyenin ta gelmişini geçmişini

>>> oturup da ciddi konular konuşamayacak mıyız seninle, evet oturmak önemli ama niye ille de oturmak

hayatta konuşmam ben ciddi konu...hani uzun sürüyor ya ayakta da uzun süre durunca yoruluyon falan ordan çıkmış demek ki...ama dersin ki neden yatıpta bişeyler konuşmak deseydik o zaman...o ayıp olurdu ama şimdi sen niye böyle diyon yakışıyo mu sana bu hareketler...ne diyoduk

||||||| tercih ettiğin konulu pozisyon çeşitlemeleri, misal "kündenin ardından denize karşı kelebek, akabinde işe alınmak için başvurduğun pozisyon ve nihayet atlı karınca"

4 lü burgu 2 li salto ,parende ve amudda iki dakika bekleyiş, 110 m engelli, sırıkla yüksek atlayıp sırıksız alçak düşme sonrası bir şekilde denk getirebilmektir temennim...hayırlısı artık

=== soru başlarına koyduklarım seni rahatsız ediyor mu, hangi şekiller mi, rsik nedir mi, budur mu, mudurnu?

goynum da besledim tam 13 sene
cıngırdahlı yılan yılan çıktı sevdiğim
ne yılana benzer ne de akrebe
aha goca başlı gobra gobra çıktı sevdiğim

yüzüme püskürttü zehir sarısı
canımı sızlattı vay vay gece yarısı
yanında halt etmiş eşek arısı
cıngırdahlı yılan yılan çıktı sevdiğim,çıktı sevdiğim...diriling

??? Umumi hela olsun, berlin duvarı olsun yazdığın ya da çiziktirdiğin grafiti neyim oldu mu? sorudaki neyim neyin olur, sen bilmez beyin bilir?

berlin duvarının bir parçası hala durur evde,abimin arkadaşı göndermişti duvarın yıkılışının ardından o aklıma geldi sen deyince bak...grafiti de s2k kadar yeteneğim olsa var ya pöhööö neler yaptıydım...benim çizim yeteneğim yok ki abi...niye böyle eksik yönlerimden vuruyosun...niye yapıyofun

.>.@^ yandaki şeklilde kim kiminle, nerede ne yapıyor?

ben orda bi baca komza gördüm...kafayı sola yatırınca da bi ereksiyon durumu var...sağdan bakınca memeli bir sürüngen...çok kötü şeyler oluyor bu şekillerde...korkuyorum galiba

teşekkürler Amor Vincit Omnia... *gun
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#56 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:49

Dark Wing Dark...hastasıyız lan, kızın ismi neydi Gasoline miydi...pilotu unutuyom ama

kizin adi Gasoline'di ebek.pilotun adi da Launchpett idi.tabi öleydi o ibişin adı.

#57 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:53

önceki sayfalara baktım da benim soruyu sallamıssın ama ve lakin
tus da bile çıkmayacak yerlerden sormus arkadaslar hiç birini pas geçmemişssin
nedir bu benim soruda seni kastıran 2 nick yazcaan geccen
kimse alınmaz darılmaz :)

oooo sana ne dedik...en son dedik seninkiyle final yapıcaz dedik dimi...sen ne dedin he dedin taam dedin olur dedin...şimdi lastik patlatıyon burda sen...yakıştı mı o hareket sana he yakıştı mı...değiştir onu başka bişey giy uyuyor mu hiç fosforlu kahverengi ile kırmızı...daha pastel tonlar denemelisin...konu neydi la
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#58 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 14:54

kizin adi Gasoline'di ebek.pilotun adi da Launchpett idi.tabi öleydi o ibişin adı.

tamam salak lavnçpet...ebleh bir tipti...kendi iyiydi de çevresi kötüydü
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#59 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 15:00

voltron'cilik oynadiniz mi hiç çocukken?ben siyah aslan olucam diye sepesilleyi çaktin mi hiç veledin birine?

peki puding'i çay kasigiyla yiyeyim ki çok gibi olsun dedin mi hiç içinden?

#60 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2008 - 15:01

Denio Naber Haftalığın Üyeliği Nasıl Gidiyor ?