İçerik değiştir

Haftanın üyesi: Denio :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 116 yanıt verildi

#21 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 06:42

dur sen duuurrrr şimdi ben işe gidiyorum ama işten döndükten sonra gör seeeeeennnnn sıtkını sıyırıcam senşn *gla *pilot

ama önce bi soriim de gidiiim = en son ne zaman fermuara bi tarafın sıkıştı ? *lol
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#22 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 08:41

Denio'luğunu neye borçlusun ?

Bir de Denio gol gol gol ?

Bi de korkmadan mı geleyim yoksa korkmayaraktan mı ?

Bi de sen benim belamı ?
Gönderilen Resim

#23 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:10

azer bülbül ün başkenti neresidir ?

ankara gücüne gider mi ?

dünyanın yuvarlak olduğuna inanır mısın ?

neden? kendi gözlerinle gördün mü hiç ?

hani bazen işaret parmağıyla orta parmağın arasına baş parmağını koyunca hareket çekmiş oluoruz ya, onun yerine orta parmak ile yüzük parmağının arasına koyarsak şu baş parmağını,yine aynı hareketi çekmiş olur muyuz ? aynı anlamı taşır mı ?

şampuana ayrı saç kremine ayrı zaman mı veriorsun ?

toplama pc mi iyidir markalı mı ? *lol

hani bi küfür vardı has lı mass lı bişidi neydi o ?

aşk die bişi var mı , yoksa çiftleşme güdüsü mü?

red dragon imha edilebilir mi?

kurt cobain canına mı kıydı ? hı hı hı ?

yanıtı kufur olacak soruların altkümesi nedir?

peki x nedir ?

sıkıldın mı ? :P

bana bi paket gelecekti geldi mi ?

bugün allah için ne yaptın ?

peki pişman mısın ?

10 milyon bozabilir misin ?

kabir azabı ve cehennem ateşi yaşatıb terlettim mi seni ?

aferin mi bana ?

#24 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:21

1) Merhabalar efenim , ailecek severek izliyoruz Denio beyi ... Benim zat-ı âlilerine bir kaç sorum olucak müsadenizle. Biliyorsunuz kendileri, nev-i şahsına münhasır kişiliğiyle bu memleketin .........sayılı .............güzide ...... duran .......... . (manken kızı aradan çıkarıp boşluk [ya da boşlukları] doldurun, arkayı beşleyin, ıraktan girip ortadoğu ve afrikayı zaptetmenizin ardından avrupayı da sınırlarımıza katıp, hava kararmadan eski ipsala sınır kapısında yurda dönün)
Tabi sorularıma geçmeden önce, izin verirseniz siz pek kıymeli ti-ar-ti ailesi ve ekranları başında bizleri izlemekte olan on yüz bin milyonlara kendimi takdim etmek isterim. efendim bendeniz,

a ) Emekli Zorgeneral Necati Dışkapınınmandalıgillerden
b ) RCP TYYP ERDGN
c ) Harran ovası
d ) fruko reklamlarındaki kız çoçuğu
e ) eeeeeeee , başka ?

2) Haftanın üyesi olmanı engelemeye çalışan dış mihraklara ile seni bu hazineden mahrum etmek isteyen dahili ve harici bedhahlara ne diyorsun?

a ) hayırlısı..
b ) yeni bir arayış içinde değilim, seni bilemiyorum
c ) bunlar yeşil sahalarda görmek istemedigimiz hareketler
d ) ciğer
e ) seçiyorum ama kimi, hepbirini

3) Merhum Sigmund Freud'u(nur içinde yatsın) en çok zorlayan soru hangisidir

a ) kadınlar ne ister
b ) kadınlar ne ister
c ) erkekler ne ister
d ) grup indirimi var mı
e ) sana bir soru, kaç metrakare senin koru

4) suratini aç enik yalasa doyar mi, yarasa dolasa koyar mı? deyimi hangi yöremize aittir? Deyimi ilgili yörenin şivesiyle açıklayınız ...

5) seksi "toto"ları için tıklayınız gazeteciliğini tarihçesini kronojik sırayla anlatınız?

6) yemekten dönüşü rehaveti sorusu: "en aptalca soru sorulmamış olandır" önermesini, hamileliğin ilk üç ayında önermiyoruz diyen isviçreli bilim adamlarını ne yapmalı? (uyarı: daha önceki "3 açılı diş fırçasını onayı" gibi açıklamalarından doğan hıncınızın ortalaması hesaba dahil edilecek)

7) "Bir libido bir destrüdoya bre destrüdo gel beraber bir komedi dükkanı açalım demiş" cümlesindeki libido ve mortido(bu nerden çıktı) kimlerdir

a ) Tolga Kalyoncu, Salih Çevik
b ) Beyaz atlı prensteki beyaz ve at
c ) eros ve thanatos
d ) eti butu ne ki, edi ile büdü olsun bari
e ) ................. (diğer)

8) Forumlarda üsttekini alttakini, sağım solum arkam sobeyi bir elinize geçiriseniz ...

a ) üçe tamamlayıp onlara çiçek veririm
b ) cemaat olup öğle namazını kılarız
c ) şu anda olsa yerdim
d ) ilişkimizi tartişmamizin zamani geldi
e ) copy-paste anket açtırırım

9) yukarıdaki şıklı sorularda, şıkların değeri a = 2 ytl,b = 3 euro,c = 337 dinar, d = 4yeni kuruş, e = 5 mecidiye olup, değer aralıklarına göre insanları kategorize ederek 3 gruba ayrın. Değerlendirmeye göre fakir ama gururlu gençleri bulun, palazlanmaları için kuluçkaya yatırın... Sol taraflarını bilendaksla yıkarken, sağ taraflarındaki bebek bezini değiştirin. 1 haftalık verileri raporlayıp gelin (Hayır ödev değil, 'take home exam'. evde yapıp getiriyorsunuz)

10) bir soru bulup cevaplayınız tekniğe eğitim psikolojisinde ne denio?

Süre 90 dakika, ilk yarım saat çıkmak yasak, tuzak sorulara dikkat

Başarılar ...

Gönderilen Resim

#25 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:33

Bak bu çok iyi olmuş.Gerçekten okurken zevk aldığım, ince bir espiri yeteneği olan denio yu tanımak süper olacak...Bu arada bizim kızın almanca dersleri için baş vuracak biri bulduğumuza sevindim...

aypsın abi...almancayı öğrendiğim gün mutlaka yardım edicem :P
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#26 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:34

Uyy büyüksün abi *lol her soruyada cevap verirmiş.şimdi azıçık işim var yine sorarım tamam. :P

bütün gücümle savuşturmaya hazırım
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#27 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:35

Sorum filan yok, acayip sevgi saygı duyuyorum valla :P

sor lan...lan dedim kusura bakma daha terbiyeli olabilmeyi isterdim...olamadım...olamadım
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#28 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:40

Denio neyi Deniyo :)

yaşamayı...diyerek popülist bir cevap versem totoşluk yapmış olurum,ne o öyle şarkıcılığa terfi etmiş manken gibi felsefe yapmaya çalışma yakışıyo mu manyak...şöyle söyleyelim dilerseniz...misal mandıraya gidiyom peynir alacak oluyom birine bakıyom izmir tulum birine bakıyom erzincan tulum ver bakem diyom bi parça bi deniyem...onu deniyom...zeytin alacak oluyom...antakya diyor nizip diyor manisa diyor onu deniyom gemlik zeytinine hiç bakmıyom bile...annıyon mu moruk...he annasana beni
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#29 asturias

asturias

Benimle Oynar mısın?

• Üyeler
  • 2.167 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:44

Denyo gelmiş, insan bi haber verir yahu :)

Neyse, ben de azıcık soru sorayım bari:) *lol

1. İlk ne zaman sarhoş oldun, yanında kimler vardı, nerdeydin?

2. Rakıyı güzel içiyorsun da hiç düşündün mü bu meret nasıl yapılıyor, ne zorluklarla bu hale getiriliyor hı? Anlat bize rakı nasıl yapılır? Ben bilmiyorum cahilim, sen anlat lütfen:)

3. Rakı sofrasında güzelleşmeyip de etrafına azıcık rahatsızlık veren (kendini unutan diyelim) bir arkadaşın oldu mu? Olduysa ne yaptın, nasıl müdahale ettin duruma? Önce müdahale ettin mi diye sormam gerekiyordu ama denyo olarak etmişindir diye düşünüyorum.İnce bir iş bu, hem ortalığı ayağa kaldırmadan o kişiyi de asabileştirmeden toparlamak meziyet ister bence.

4. Rakının yanında en sevdiğin 2 mezeyi söyle bakem *cool

5. Yeni Rakıyla Tekirdağ rakısı arasında farkları anlatır mısın öğrtmenimmmm ::

6. Ehl-i keyf kullandın mı hiç?

7. İlk ne zaman rakı içtin? Kaç yaşındaydın? Nasıldı ilk deneyimin?

*vava Umarım bu soruları cevaplarken rakıya ihtiyaç duymazsın denyocum, bu arada seninle tanıştığıma bir kez daha çok sevindim *gla
Tam buradayım ben
Görmek istediğin yerde
Belki 1 adım ötende
Belki düşünde
Sadece hisset beni
Ben buradayım..

#30 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:46

dur sen duuurrrr şimdi ben işe gidiyorum ama işten döndükten sonra gör seeeeeennnnn sıtkını sıyırıcam senşn *lol ::

Sıtkı'yı çağırayım ben ona göre üstüne ince bişeyler giyip gelir sıyırması kolay olur hem beni de işe karıştırmamış olursun...mamış değişik bir eklenti pastoral bir havası var

ama önce bi soriim de gidiiim = en son ne zaman fermuara bi tarafın sıkıştı ? :)

okuyunca boğazıma bişeyler düğümlendi *gulps...ben o konuda çok ehemmiyetli davranıyorum mont olsun kazak olsun sivit olsun hırka olsun çok ehemmiyetli...he pantolon dersen...çmups tak tak (tahtaya vurma efekti)
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#31 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:50

Denio tebrik ederim kardeşim. ALLAH iki cihanda muvaffak eylesin canım benim.

Bu mesaj Canan tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 06.05.2008 - 14:51

2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#32 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 14:53

Denio'luğunu neye borçlusun ?

Bir de Denio gol gol gol ?

Bi de korkmadan mı geleyim yoksa korkmayaraktan mı ?

Bi de sen benim belamı ?

- bu doğuştan gelen bi yetenek...bir yerde hepimiz denioyuz aslında denioluk içimizde onu keşfetmek gerçekten önemli...gerçek önemsiz bir şey oluyor bu durumda o zaman da bir tür paradoks oluyor...sen bu paradoksla uğraşırken ister istemez bir yerde salaklıyorsun akünün suyu boşalıyor purftıs purftıs yapıyor motor öyle kalıyon ortada...merhaba

- oooooooo oley oley oley

- g.tün g.tün gel

- belalım yaban çiçeğim belalım aşkım gerçeğim
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#33 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 15:19

3 doğrum bir çok yanlışımı götürür ümidiyle bu sorulara abanıyorum...hırfs

azer bülbül ün başkenti neresidir ?

-riyo da ceneyro mayami de ceneyro...kısaca hepsi

ankara gücüne gider mi ?

-eryamanda arabanın içinde uyuduğum günden beri gider...alayına gider

dünyanın yuvarlak olduğuna inanır mısın ?

-yuvarlağın önde gideni hem de...buşt dünya

neden? kendi gözlerinle gördün mü hiç ?

-coğrafya örtmeni kafama attığı günden beri

hani bazen işaret parmağıyla orta parmağın arasına baş parmağını koyunca hareket çekmiş oluoruz ya, onun yerine orta parmak ile yüzük parmağının arasına koyarsak şu baş parmağını,yine aynı hareketi çekmiş olur muyuz ? aynı anlamı taşır mı ?

-önemli olan niyet...istersen ayak parmaklarını kullan istersen mdf den maketle yap istersen playdoh oyun hamuruyla istersen 2.sınıf hamur kağıtla

şampuana ayrı saç kremine ayrı zaman mı veriorsun ?

-şampuanı 6 ayda bir saç kremini 15 senede 2...eşittir -7 bölü 3 o da eşittir merhaba

toplama pc mi iyidir markalı mı ?

-toplama şimdi başımıza pc mc...ama derli toplu bir markaya da güvensizlik olmaz

hani bi küfür vardı has lı mass lı bişidi neydi o ?

-misal hassskea

aşk die bişi var mı , yoksa çiftleşme güdüsü mü?

-çiftleşmeye aşık olmak var bence...bi nev'i nemfomanyaklık...sabah akşam donsuz gezmek...uzatmak istemiyorum bu konuyu ben,içim bi hoş oldu

red dragon imha edilebilir mi?

-imhayı bilmem de red dragonu çok ihmal ettik bu aralar

kurt cobain canına mı kıydı ? hı hı hı ?

-malı çekti, tüfek dik duruyodu o sırada feriştahı kayınca maldan dengeyi kaybedip ağzının üstüne tüfeğin ağzına düştü ne olduysa eli tetiğe kaydı selamınaleyküm oldu...o olmasa zaten yakında overdose dan giderdi haspam

yanıtı kufur olacak soruların altkümesi nedir?

-{senin},{ben},{gelmişini},{geçmişini},{yedi},{ceddini},{sülaleni}{eşiktekini},{b
eşiktekini}....sonsuzmuş lan

peki x nedir ?

-ne değildir ki...sıhhıye kavsağı,crossroads,yanına iki x daha koyarsan erotik kanal,yarabandı,üç bilinmeyenli iki bilinen hiç bilmem,pasta dilimi,savunma iç güdüsü,temel iç güdüsü,istavroz,istakoz,tek motorlu tek pilotlu iki kanatlı uçaklı uçak,uçaksız pilot yok tam tersi,belki de planör,haç,uçurtma...şimdilik benim bildireceklerim bu kadar birand

sıkıldın mı ?

- portakal mıyım ben

bana bi paket gelecekti geldi mi ?

- isim neydi

bugün allah için ne yaptın ?

- allah aşkına söyle ne yaptın...bismillah dedimdi bi ara

peki pişman mısın ?

- hayır bi daha yapalım ahua

10 milyon bozabilir misin ?

- feriştahını bile sssss

kabir azabı ve cehennem ateşi yaşatıb terlettim mi seni ?

- bu kadar çabuk pes etme daha sor daha sor

aferin mi bana ?

- vermidon be ya
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#34 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 15:23

*Denio'yu ucu kapalı sorularla karşı karşıya getirmeyiniz. Çünkü.....
*Ona kolaylık etmek maksadıyla bişey yapmanıza gerek yok,
çünkü......
bilakis......
mamamif(Vardı böyle bi kelime yada benzeri. Bak bu kısımda uç muç bırakmadım ne varsa açtım, gıymatımı bil)......
*Kendisine gösterilen ilgi ve alaka .........den/din/don/dun/dan kaynaklanmaktadır.

Hadi fill ulan in the blanks *fiuv

#35 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 16:08

1) Merhabalar efenim , ailecek severek izliyoruz Denio beyi ... Benim zat-ı âlilerine bir kaç sorum olucak müsadenizle. Biliyorsunuz kendileri, nev-i şahsına münhasır kişiliğiyle bu memleketin .........sayılı .............güzide ...... duran .......... . (manken kızı aradan çıkarıp boşluk [ya da boşlukları] doldurun, arkayı beşleyin, ıraktan girip ortadoğu ve afrikayı zaptetmenizin ardından avrupayı da sınırlarımıza katıp, hava kararmadan eski ipsala sınır kapısında yurda dönün)
Tabi sorularıma geçmeden önce, izin verirseniz siz pek kıymeli ti-ar-ti ailesi ve ekranları başında bizleri izlemekte olan on yüz bin milyonlara kendimi takdim etmek isterim. efendim bendeniz,

a ) Emekli Zorgeneral Necati Dışkapınınmandalıgillerden
b ) RCP TYYP ERDGN
c ) Harran ovası
d ) fruko reklamlarındaki kız çoçuğu
e ) eeeeeeee , başka ?

o değil de ben yukarıdaki boşluğa taktım kafayı boş boş duruyo tahrik ediyor beni....şöyle olur mu (728) sayılı (pek) güzide (bomboş) duran (mı ne?)...şıklara gelirsek ki geliriz ben o na f) Emekli Recep Harran Fruko diyorum..ortaya karışık,bi de çoban salata...hepsi bu

2) Haftanın üyesi olmanı engelemeye çalışan dış mihraklara ile seni bu hazineden mahrum etmek isteyen dahili ve harici bedhahlara ne diyorsun?

a ) hayırlısı..
b ) yeni bir arayış içinde değilim, seni bilemiyorum
c ) bunlar yeşil sahalarda görmek istemedigimiz hareketler
d ) ciğer
e ) seçiyorum ama kimi, hepbirini

Dış mihrakım diyerek size yüz vurdum
gönlümün dalında bir yuva kurdum
yıllardan beridir yalvarıp durdum
sevgilim demeyi öğretemedim

3) Merhum Sigmund Freud'u(nur içinde yatsın) en çok zorlayan soru hangisidir

a ) kadınlar ne ister
b ) kadınlar ne ister
c ) erkekler ne ister
d ) grup indirimi var mı
e ) sana bir soru, kaç metrakare senin koru

f) orgy olmak yürek ister

4) suratini aç enik yalasa doyar mi, yarasa dolasa koyar mı? deyimi hangi yöremize aittir? Deyimi ilgili yörenin şivesiyle açıklayınız ...

egemsi bir kokusu var hafif gıdıksı?...okunduğu gibi yazılı okunurken ağız yamultulu 'r' harfleri yutulu..yani suratını aç eni(k harfi de yutuldu burda ama nasıl biliyon mu ''Paaalıcan'' der gibi küçük dilin oralardan 't' harfi okur gibi bir yarım nefes verir gibi...cevap veriyorum karadeniz yöresi...

5) seksi "toto"ları için tıklayınız gazeteciliğini tarihçesini kronojik sırayla anlatınız?

1392 - totonun icadı
1450 - götenberg matbaada ilk totoya tıklayın yazısını basması
1899 - totoyu ön plana çıkarmanın icadı
1899 son dakikaları - platin ilk memeyi yaptı
1900 - toto cotugno'nun doğumu
1900 cc - totoya memenin eklentisi
1900 ile 1910 yılları arası millet totoya olan ilgisini kaybetti
1910 - ilgi artmaya başladı
1912 - mayo icad oldu
1912 - destek sütyen icat oldu
1914 - erkekler ortadan kayboldu...toto geriledi
1918 - almanya yenilince biz de yenilmiş sayıldık
1918 - 1945 yılları arası toto konusunda kayda değer bişey olmadı
1945 - çok totolu yıllara geçiş
1946 - bulvar gazetesi 58 değil 48 değil 38 değil taaam 28 kupona toto vermeye başladı
1950 - marilyn monroe playboya çıplak poz verdi
1955 - playboy marilyne çıplak poz verdi...pozlaştılar karşılıklı
1960 - seneler 5er 5er gitmeye başladı...toto eski formunu korudu bu yılda
1968 - çiçek çocuklar totolarına tapmaya başladı
1969 model Plymouth Hemi Cuda - ilk araba da toto okşantısı
1970 - brezilya 3. kez dünya şampiyonu oldu brezilyalı manken totosu ortaya çıktı
1980 - toto ihtilal yaptı
1990 - toto bildiğini okumaya devam etti
2000 - toto geldi bir de milenyuma girdi
2008 - *fiuv ...en sonunda bu da oldu

6) yemekten dönüşü rehaveti sorusu: "en aptalca soru sorulmamış olandır" önermesini, hamileliğin ilk üç ayında önermiyoruz diyen isviçreli bilim adamlarını ne yapmalı? (uyarı: daha önceki "3 açılı diş fırçasını onayı" gibi açıklamalarından doğan hıncınızın ortalaması hesaba dahil edilecek)

isviçreli bilim adamlarının hepsi hamile bırakılmalı...en azından denenmeli...hamileliğin her günü de türlü denemeler önerilmeli kendilerine taa ki doğuma kadar sonra zaten onlarda yumuşar

7) "Bir libido bir destrüdoya bre destrüdo gel beraber bir komedi dükkanı açalım demiş" cümlesindeki libido ve mortido(bu nerden çıktı) kimlerdir

a ) Tolga Kalyoncu, Salih Çevik
b ) Beyaz atlı prensteki beyaz ve at
c ) eros ve thanatos
d ) eti butu ne ki, edi ile büdü olsun bari
e ) ................. (diğer)

seyircilere sorma hakkı...hakkııı sana sorma diyorum seyircilere...e diyorum ben buna diğer bu...başka bişey bu çok farklı yani anlatılmaz yaşanır denir ya onun gibi bişey

8) Forumlarda üsttekini alttakini, sağım solum arkam sobeyi bir elinize geçiriseniz ...

a ) üçe tamamlayıp onlara çiçek veririm
b ) cemaat olup öğle namazını kılarız
c ) şu anda olsa yerdim
d ) ilişkimizi tartişmamizin zamani geldi
e ) copy-paste anket açtırırım

evimi yersin pakedimi evdemi paketlersin burdamı pakettemi yersin evimi paketlersin...korkarım ilişkiyi konuşmanın vakti geldi

9) yukarıdaki şıklı sorularda, şıkların değeri a = 2 ytl,b = 3 euro,c = 337 dinar, d = 4yeni kuruş, e = 5 mecidiye olup, değer aralıklarına göre insanları kategorize ederek 3 gruba ayrın. Değerlendirmeye göre fakir ama gururlu gençleri bulun, palazlanmaları için kuluçkaya yatırın... Sol taraflarını bilendaksla yıkarken, sağ taraflarındaki bebek bezini değiştirin. 1 haftalık verileri raporlayıp gelin (Hayır ödev değil, 'take home exam'. evde yapıp getiriyorsunuz)

bir kısım sonuçlar elde edildi evde yaptığım çalışmalar sonucunda bu 3 gruba ayrılan insanların içine bir takım fitne fücur sakinleri girmiş bu 3 grubu konfederasyon adı altında birleştirip ayaklandırdı taksimde taksim dediler,kendiliğinden oluşan 4. grupta gazlı biberli pizzalarıyla yemek savaşına tuttular bu grubu...olaylar gelişti

10) bir soru bulup cevaplayınız tekniğe eğitim psikolojisinde ne denio?

her birey kendisinin öğretmenidir psikolojisi...herkes kendisinin doktorudur gibi..ya da ne b.k yerseniz yeyin benim işim var psikolojisi...genel bu konsantre bir konu

Süre 90 dakika, ilk yarım saat çıkmak yasak, tuzak sorulara dikkat

kağıttaki boşluklardan yararlanabilir miyiz? yetmiyorda

Başarılar ...

3 noktayı dolduracaz dimi burda...başarılar (dır)
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#36 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 16:35

1. İlk ne zaman sarhoş oldun, yanında kimler vardı, nerdeydin?

çok sarhoştum hatırlamıyorum valla...şaka liseydim 2 bira içip g.t olmuştum

2. Rakıyı güzel içiyorsun da hiç düşündün mü bu meret nasıl yapılıyor, ne zorluklarla bu hale getiriliyor hı? Anlat bize rakı nasıl yapılır? Ben bilmiyorum cahilim, sen anlat lütfen:)

öğrenmem mi...eskiden ezilen üzm tülbentlerde bekletiliyor altına konan bardak,şişe,çanak neyse artık orda birikiyormuş hatta 'alın teri' gibi damladığında mütevellit 'alın teri' manasına gelen 'arak' ismi ordan konulmuş son teknolojilerde ezilen üzümler,anason ile birlikte bakır imbiklerle damıtılıp çelik tanklarda bekletiliyor...

3. Rakı sofrasında güzelleşmeyip de etrafına azıcık rahatsızlık veren (kendini unutan diyelim) bir arkadaşın oldu mu? Olduysa ne yaptın, nasıl müdahale ettin duruma? Önce müdahale ettin mi diye sormam gerekiyordu ama denyo olarak etmişindir diye düşünüyorum.İnce bir iş bu, hem ortalığı ayağa kaldırmadan o kişiyi de asabileştirmeden toparlamak meziyet ister bence.

benim öyle pis huylu içen arkadaşım yok valla...hepsi adam gibi içip muhabbetini yapıp masasından kalkar...olduysa da bir iki defa oldu sakince kalkıp evimizin yolunu tuttuk..yalnız geçende fenerbhaçe-çelsi maçında üsküdarda bizim masadan kaynaklamasa da bize patlayan bir durum oldu...bir kaç atar yapıp karşı tarafın sarhoş bireylerini meyhane dışına postalanmasına yardımcı olduk

4. Rakının yanında en sevdiğin 2 mezeyi söyle bakem

peynir, cacık bi de yeşillik tabii

5. Yeni Rakıyla Tekirdağ rakısı arasında farkları anlatır mısın öğrtmenimmmm 

bak şimdi mevcut üzüm rekoltesi yüksek üretimde yetierli olamayacağı için ek olarak başka alkollerde kullanılıyor...yeni rakı üretim de en fazla yüzdeye sahip olduğu için %75 üzüm alkolü (suma) yanında %25 oranında şeker pancarı (melas) alkolü ekleniyor...Tekirdağ,Kulüp,Altınbaş ise kısıtlı üretimi sebeiyle %100 üzüm alkolüyle üretiliyor...yani son saydıklarım bardakta yağ gibi akar ya hani sırf o %100 üzüm alkolü sebebiyle

6. Ehl-i keyf kullandın mı hiç?

1 kere kullandım ama fazla egzantrik geldi bana zaten buzu da öyle illa kullanıcam diye birşey yok bende su soğuk olsun yetiyor bana

7. İlk ne zaman rakı içtin? Kaç yaşındaydın? Nasıldı ilk deneyimin?

huh onunda bir 20 senesi var...yılbaşı akşamı babamın bardağından aşırmıştım,çok hoşuma gitmişti...o akşam hatta babamın son içki içişiydi

Umarım bu soruları cevaplarken rakıya ihtiyaç duymazsın denyocum, bu arada seninle tanıştığıma bir kez daha çok sevindim 

görev başındayken içmiyorum ben *fiuv...bil mukabil asturiascım saygılar
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#37 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 16:44

*Denio'yu ucu kapalı sorularla karşı karşıya getirmeyiniz. Çünkü.....

her sorunun cevabı birden fazla da olabilir...cevapları uzatmak istediğin kadar uzatırsın...akıl engindir...organik beslenmek sağlıklıdır

*Ona kolaylık etmek maksadıyla bişey yapmanıza gerek yok,

çünkü......

her işin üstesinden gelebilecek kapasiteye gelmek adına uğraşıyor...artisle

bilakis......

herşeyi zorlaştırın lan bana...hadi ne duruyorsunuz...hadi hadi

mamamif(Vardı böyle bi kelime yada benzeri. Bak bu kısımda uç muç bırakmadım ne varsa açtım, gıymatımı bil)......

kamon mama giv mi hova ye şılik şılak
ama dersin ki mamafih...yine de yaptığınız kolaylıkları yüzüme vurmayınız

*Kendisine gösterilen ilgi ve alaka .........den/din/don/dun/dan kaynaklanmaktadır.

kendisinin düdüklüğündendindondundan kaynaklanmaktadır

Hadi fill ulan in the blanks

kamon beybe kam tu mi ye faka faka
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#38 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 16:48

1) Size işinizi öğretmek haddimiz değil ama, soruları cevaplarken, kuyruğa son giren ilk çıkar(lifo) yöntemini ya da kolay girer zor çıkar(şemsiye) yaklaşımını kullanmayı düşünür müsünüz?

2) Önceki sorudaki nezaketin yanında cacık da alır mısın, yoksa yemişim kibarlığını sen bana peynir getir mi dersin?

3) 2. soruda örneklenen X mi yoksa Y mi şeklindeki sorulara tavrın "hasbinallahvenimelvekil" mi yoksa "semiallahulimenhamideh" mi ?

4) X mi yoksa Y mi şeklindeki sorulara inatla Z demekte ısrar edecek misin?

5) diyelim ki bir dalavere çevireceksin ve wale'ye diyorsun ki

al şu kataküllileri katakülliciye götür
eğer kataküllici kataküllileri kataküllilemezse
al bu kataküllileri geri getir.

sence wale bu kataküllileri, katakülliletmeden getirir mi? (not: "ne diyosun, ...na bile ..." gibi cevaplar makbul değil, ilgili dalavere açıklanmalı. "the italian job" kıvamında bir senaryo hora geçer, bilemedin oceans fourteen )

6) uyku sarhoşu olmaya vaktin oldu mu? limon soda işe yarar mı?

#39 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 17:05

1) Size işinizi öğretmek haddimiz değil ama, soruları cevaplarken, kuyruğa son giren ilk çıkar(lifo) yöntemini ya da kolay girer zor çıkar(şemsiye) yaklaşımını kullanmayı düşünür müsünüz?

ben şöyle derim mesela...kuyruğa muyruğa girmeyin alayınızın feriştahını züterim hibinolar züttürün la...onlar o korkuyla karşımda sıralanırlar zaten...bi nevi askeri conta

2) Önceki sorudaki nezaketin yanında cacık da alır mısın, yoksa yemişim kibarlığını sen bana peynir getir mi dersin?

tosursam sanırım olayı dengelemiş olurum...cacıka peyniri gat getir de derim hani

3) 2. soruda örneklenen X mi yoksa Y mi şeklindeki sorulara tavrın "hasbinallahvenimelvekil" mi yoksa "semiallahulimenhamideh" mi ?

3 kulhüvallah 1 elham

4) X mi yoksa Y mi şeklindeki sorulara inatla Z demekte ısrar edecek misin?

Q hatta..ehehe

5) diyelim ki bir dalavere çevireceksin ve wale'ye diyorsun ki

al şu kataküllileri katakülliciye götür
eğer kataküllici kataküllileri kataküllilemezse
al bu kataküllileri geri getir.

sence wale bu kataküllileri, katakülliletmeden getirir mi? (not: "ne diyosun, ...na bile ..." gibi cevaplar makbul değil, ilgili dalavere açıklanmalı. "the italian job" kıvamında bir senaryo hora geçer, bilemedin oceans fourteen )

huh senaryo diyosun ha...önce söver bana züttür la der bana ne olm git kendin hallet der karşılıklı küfürleşiriz...ama o katakullileri alır evine gider ve uyur...akşam ben onu ararım hani ne yaptın der gibisinden,uyuyodum der vırt der zırt der akşam içem'e gelir konu beynimde flaş çakar biz içmeye gideriz...ben zaten katakulliyi unuturum o ara...o da unutmuş olur...iki malakonun unutkanlığı yüzünden o konuda kapanır...son...

6) uyku sarhoşu olmaya vaktin oldu mu? limon soda işe yarar mı?

abi olamıyom ben onu ya...uyku beni öyle çok seven bişey değil...uyandım mı iş bitiyor bi daha sixteen sene uyuyamam...limon sodaya tuz katıp (çörçil) içerim karnım acıkır akşam olur içerim sonra o içki uykumu getirir...yani aksiseda bu, konu uyku sarhoşluğu değil de sarhoş uykusu...su samuru
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#40 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 06.05.2008 - 18:08

-guguş nedir?
-ktipiyöz nedir?
-malabadi köprüsü'nden kamikaze kurup atlamak gelir mi içinden?
-Almanca "evde soğan kalmamış hacım,menemeni soğansız yapıcam kusura kalma" nasil söylenir?nasil yazilir?[/B]
seher vakti kurşun sıktım görümceme