İçerik değiştir

- - - - -

Barış ve huzur Türkiye'ye gelsin artık

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 138 yanıt verildi

#41 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:46

Tamam . Sizin dediğiniz gibi olsun . Bu Ülke ' de bir savaş var şuan . Bende size soruyorum ; bu savaşın tarafları kimler ? ve siz hangi taraftasınız ? Bana bunun cevabını veriniz .

#42 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj
  • İlgi Alanları:İllustrasyon, Sinema, Astroloji, Felsefe Tarihi, Siyaset.

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:47

Kürt kimliği ile bilgi almak istiyorsan eğer Vaudeville kardeşimizin yazılarını salık veririm.
Salih Gönüller

#43 SPARTAKÜS*

SPARTAKÜS*

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yasaklılar
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:48

milli savunma adı altında ülkenin gelirlerinin %70 alındığı başka bir ülke var mı dünyada?

#44 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:49

Uydurmaaaaa!...
%70'inin aldığını nerden okudun?
%20 alınır buna çok der insanlar.

Salih Gönüller

#45 SPARTAKÜS*

SPARTAKÜS*

• Yasaklılar
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:50

bu ülkede sömürülen ve sömürenler arasında bir savaş var ve ben sömürenlere karşıyım...

#46 SPARTAKÜS*

SPARTAKÜS*

• Yasaklılar
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:51

iyi araştır...

#47 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:51

Alınan vergilerin %99'u Milli Savunmaya gitsin elim titremeden veririm. Kalan yüzde birini de Kürt vatandaşlarımızın eğitimi için harcarım.
Salih Gönüller

#48 ARARATLI

ARARATLI

• Yasaklılar
  • 20 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:52

arkadaşlar benbu konuyu kardeşin kardeşi öldurduğu gerceğine dikkaat çekmek ve ayrıca fikir alışverişinde bulunalım ve nasıl bir yol bulunur dıye açtım beni vatanhaini veya bölucukle suçluyasınız diye açmadım kaynak gerceklerde gizlidir arayan bulur bugün bu ülkede bu yaşanan olayların gerceğinde ne mutlu türkum diyene lafı diğilmidir bir kürt veya laz cerkez veya alevi bu lafı söylediğinde turkmu oluyor bu şacmalıkları ve popilist miliiyetçilik söylemlerini bir kenara bırakıp bu ülkede adalet eşitlik kardeşliği gerçek demokırasiyi nasıl yerleştiririlir diye düşünsek nasıl olur *

#49 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:54

Her şeyin sorumlusu bir sözmüş demek ki?Senelerden beri kimse görmemiş demek.
I find your lack of faith disturbing!

#50 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:55

atallia arkadaş bu söylediklerini yapan yani kürdistan kavramını ortaya çıkarıp ortadoğuda kendine yeni bir israil yaratma çabasında olan t.c nin en yakın müttefiği olan ABD nin stratejik projesidir yani kürtlerin bunda bir suçu yok ve ben bir kürt olarak emperyalistlerden pek haz almam...

kürtlerin suçu yok??? ama bu yaklaşıma itirazı da yok! lütfen inandırıcı olunuz. bu gün pkk nın hedefinin bağımsız kürdistan hayalinin olmadığını söyleyebilir miyiz? bir soru daha sormak istiyorum sizlere, pkk nın saldırılarını tasvip ediyor musunuz? haklı buluyor musunuz?
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#51 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:55

Kimler sömürülüyor peki ? Dağda , benim Askerime , Polisime kurşun sıkan PKK Militanları mı ?

Alınan vergiler sizin , canınızın , malınızın , namusunuzun korunması için . Devlet sizden aldığı vergi ile , silah alıp sizi mi vuruyor yolda yürürken ?

Bu mesaj İuvenis tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 24.05.2007 - 21:56

#52 SPARTAKÜS*

SPARTAKÜS*

• Yasaklılar
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:56

zihniyeti gözden geçirelim neden ortada bir şey yokken %99 unu verelim arkadaşım bunun suni bir savaş olduğunu en büyük kanıtı bugüne kadar bu savaşta hiç bir siyasi ve üst düzey bürokrat ve genarelin veya yakınının ölmemiş olmasıdır askerliği genelde gariban çocukları yapar bu ülkede diğer tebaa ise ABD DE VEYA AVRUPANIN DİÐER ÜLKELERİNDE LOLİTALARLA YAPAR ASKERLİÐİ BUNUN İÇİN Mİ %99 lafta vatansever iş elini taşın altına koymaya gelince de kaçan vatanseverlerle mi karunuyor ülke halkın sırtından ne güzel bulmuşlar rantı ZATEN BU ÜLKEDE HER ELİNE BAYRAK ALAN VATANSENVER HER ATATÜRK ROZETİ TAKAN CUMHURİYETÇİ HER SAKAL BIRAKAN DİNDAR...NE GÜZEL ÜLKEMİŞZ VAR SÖMÜRÜ CENNETİ

#53 SPARTAKÜS*

SPARTAKÜS*

• Yasaklılar
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 21:58

sömürenler vatansever,milliyetçivb geçinenler

#54 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 22:00

bunun suni bir savaş olduğunu en büyük kanıtı bugüne kadar bu savaşta hiç bir siyasi ve üst düzey bürokrat ve genarelin veya yakınının ölmemiş olmasıdır

Çok saçma bir argüman.
I find your lack of faith disturbing!

#55 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 22:01

Sistemin çarpıklığını , rejime mal edemezsiniz . Cümlelerinizin arasına gizlenmiş , rejim düşmanlığınızı , her Vatandaşımızın muzdarip olduğu konuları yazıya dökerek gizleyemezsiniz .

#56 SPARTAKÜS*

SPARTAKÜS*

• Yasaklılar
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 22:02

sen öyle diyorsan ben mutlu olurum...

#57 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj

Avatarlarınızdan söylemlerinizden ne amaçladığınız bellidir güzel kardeşlerim. Burda popülist söylemler peşinde olanlar sizlersiniz. Maksadınız aşikâr.
80 yıldır bu ülkede farklılıklarımız yoktu da 20 senedir mi var?
"Ne mutlu türküm diyene" lafı size niye dokunuyor?
Neden çerkez'e laz'a boşnak'a dokunmuyor. Söylediğiniz sözlere kaynak gösterin diyoruz gerçeklerde gizlidir diyorsun. gerçeği sadece sizler mi görüyorsunuz?
Son lafımı edip çıkıyorum.
Türkiye Cumhuriyet'i devlet sınırları içinde vatanını seven herkesin yapması gereken emperyalist dediklerinize pabucu bırakmamak için yapılması gereken tek şey işinizi namusunuzla, şerefinizle hakkıyla yerine getirmektir.
Bir takım haysiyetsizler sizi arkadan vurmak isteyebilirler. Ekmeğinize göz dikebilirler. Canınıza ırzınıza göz koyabilirler soğuk kanlılığınızı koruyun. Devletimizin daha güçlü olması için elinizden ne geliyorsa yapın. Devlet hiç bir suçu cezasız bırakmayacaktır.
Ağrı demeye dili varmayan ARARAT diyen resimlerini militan resimleri ile gizleyen insanlara sağlam durunuşunuzu gösterin. Belki ibret alırlar da utanırlar.

Salih Gönüller

#58 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Kürtlerin devlete baş kaldırarırak PKK'yı oluşturmalarının sebebinin doğuya yeteri kadar yatırım yapılmaması (yol, su, elektrik, sağlık, eğitim vs...) diye biliyoram yanılıyorsma lütfen düzeltin.. Peki bu durumda şöyle bir soru aklıma geliyor.. Batıda hala birçok ilimizin köyünde bu hizmetler yeterli seviyede değil. Bu sebeple onlar da birer örgüt kurarak öğretmeni, çoluğu çocuğu katletmeliler mi ?
Gönderilen Resim

#59 SPARTAKÜS*

SPARTAKÜS*

• Yasaklılar
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 22:04

arkadaşa popilist diyene bakın sonra çelişkilerini görün...

#60 ARARATLI

ARARATLI

• Yasaklılar
  • 20 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 22:04

neden saçmalık diyorsunuz spartakus arkadaşın söylediklerine gercekleri söylediği içinmi