İçerik değiştir

Erdoğan, Sen Ne Yapmaya Çalışıyorsun ?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 125 yanıt verildi

#21 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 04.02.2005 - 10:45

BİR İDDİA DAHA
Bazı kaynaklara göre AKP’li bazı milletvekilleri ve TMSF’li yetkililer Uzanların çiftliğinde ve yatlarında alem yapmış!Bazı kişiler kadınlı alem yaptıklarını öne sürüyor.

Milliyet gazetesinde Cem ve Hakan Uzanın telefon konuşması kayıtları yer almıştı.Bu konuşmada Cem Uzan Pamukovadaki çiftçilerle konuştuğunu belirtti.Çiftçiler AKP’nin kendilerinden tehditle oy istediğini söylemiş.Eğer oy vermezlerse AKP ellerindeki araziyi alacakmış.Çünkü ellerindeki arazi hazinenin arazisiymiş.
BİR İDDİA DAHA
İnternet ajans haber sitesinin haberine göre bir yetkilinin söylediğine göre AKP’nin yabancılara sattığı toprakların altında petrol denizi varmış.
Bizi zengin edecek kaynaklar nasıl oluyorda başkalarının eline geçiyor?

#22 oflaz

oflaz

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 5 Mesaj
  • İlgi Alanları:Yanarım; öyle bakma yüzüme yağmur gibi<br>Dağıt kalbini saran hasret bulutlarını<br>Damlasın gözlerine sonsuzluk usaresi<br>Dalgınlık evlerinin en güzel melikesi<br>Sevemem; tozlu raflar arasına girmeden<br>Çöllerim kandır benim<br>Sevemem; karanlığı bir daha devirmeden<br>Aşkım isyandır benim

Gönderim zamanı 01.06.2005 - 14:26

Hayır ben bu görüşlere katılmıyorum... Bir de şu var ki bunları yapmaları, ki yapmadıkları da kesin, onların özel hayatıyla alakalı... Bu kimseyi ilgilendirmez!

#23 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 01.06.2005 - 17:31

Kesin olan nedir?

#24 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.06.2005 - 21:58

STAR TV'ye el konuldu AKP ve TMSF tarafından.Cem Uzan Şu an için ne yapabilir ki?O hukuk mücadelesine devam ediyor.Bunun dışında ne yapabilirki?Cem Uzanın siyaset yapmasına engel olabilmek için çok komik nedenlerle davalar açılmaktadır.Bu siyasi komplolarla uğraşmak kolay değil.üstelik bu siyasi komploların arkasında AMERİKA varsa! :wub:

Cem Uzan'ın siyaset yapmasını engellemek :)
Cem Uzan yaptığı yolsuzlukları kapatabilmek için tek yolu meclise girerek "dokunulmazlık"hakkını almak olarak görüyordu bunun içinde (yolsuzluklardan gelen para)milyonlarca dolar harcayarak mitingler düzenledi....
bizim bazı bilinçsiz insanımızda "ya bu adam koca ABD yi dolandırdı demk ki bu adam çok zeki parasıda var kurtarsa kurtarsa bizi bu adam kurtarır" diyerek %6 gibi yüksek bir oy oranı aldı....
Eğer sen Cem UZANA'a komplo kuruluyor dersen yazık olur
Komik nedenlerle dava açılıyor dersen komik olur
Adama sorarlar kardeşim tv damı seyretmiyorsun sen

bide sürekli ben araştırıp konuşuyorum deyip haber link leri vermişsin
şimdi google girsem Cem UZAN hakkında sana yolsuzluk,kaçakçılık,dolandırıcılık vb
konular hakkında 100 tane link veririm........
Bu memlekette maalesef bu SIRP soylu adama %6 larda %7 lerde oy çıktı

haa bi de Cem UZAN siyasetten ne anlıyor onuda tartışmak gerek...kaç yıl siyaset içinde aktif olarak görev almış,babasımı siyasetçiymiş,yoksa bu konuda tahsilimi varmış.............
UZAN'ın katıldığı bir kaç canlı yayın var bunları izlemiş olsaydın önünde yazılı kağıt olmadan 2 cümleyi bir araya getiremediğini görürdün
Gönderilen Resim

#25 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 18.06.2005 - 19:53

TV'lerden bir şey öğrenemezsin Atmaca!Gerçek haberlere yer verilmiyor!
Uzanlarla ilgili iddialar ispatlanamamıştır!Uzanlar için hukuka,anayasaya,insan haklarına aykırı yasalar çıkartılmıştır!Uzanlara yapılan siyasi linçtir!

#26 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 21.06.2005 - 21:06

bi noktaya takılma...sen gerçek haberleri nerden öğreniyorsun onu söyle ozaman bundan sonra GERÇEK leri oradan öğrenelim....

Apo nun yargılanması İNSAN HAKLARINA UYGUN ama bak bu gün herkes İNSAN HAKLARINA KÜFÜR EDİYOR yani bazen hukuk pek işe yaramıyor......

İmar Bankası dosyasını o gerçekleri öğrendiğin yerden bir araştır bakalım söylediğin kadar masum bi insanmı Cem UZAN gör

Siyasi olarak ömrü hayatı boyunca hiç bir şey yapmamış bir adama bu kadar güvenmek bağlanmak medet ummak ne kadar doğru bir düşünmek gerek

son olarak bu insan haklarına anyasaya hukuka aykırı çıkarılmış yasalara bir iki örnek verirsen bizde bu linç girişimini anlamış oluruz
Gönderilen Resim

#27 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 15:13

Gerçek haberleri kimi zaman Habertürk'ten kimi zaman Flash TV'den,kimi zaman TV 5'ten öğreniyoruz!
AİHM'nin APO için verdiği karardan mı bahsediyorsun?
Cem Uzanla ilgili iddialar ispatlanamamıştır!Bu yüzden kimse kesin bir karara varamaz!
Siyasi hayatı olanlar ne yapmışki?
Cem Uzanın ülke için yaptığı yaptırımlar var bir işadamı olarak!
Siyasette de başarılı olabilir!

#28 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 15:50

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demekki sende gerçekleri tv den öğreniyormuşsun bidaha sağa sola gerçekleri tv den öğrenemessin yazma.

kıvırmaya gerek yok..Cem UZAN için anayasaya,hukuka aykırı çıkarılmış kanunlara örnek ver...kendin idda ettin buyur açıkla o kanunları

"bu ülke için yapılan yatırımları var"
...onlarca yüzlerce bu ülkeye yatırım yapmış mafya babası
....binlerce bu ülkeye yatırım yapmış "kaçak"hortumcu,iş adamı var

Flash tv saat 6, 7 ye kadar müzik yayını yapan küçük bütçeli "dandik" bir kanaldır.Tek izlenecek program "ceviz kabuğu"dur ..yanılmıyorsan sende bundan bahsettin..gerçekleri flash tv den öğreniyorum derken

muhtemelen gerçekleri öğrendiğin programı, Cem UZAN katıldığında seyretme imkanı bulmuşsundur.O büyük işadamının o büyük kurtarıcının verdiği çocuksu,saçma cevapları,Hulki Cevizoğlu'nun sorduğu sorulara cevap vermekteki güçlük çekişi (önünde kayan yazı geçen ekran olmadan) üstüste 2 cümle kuramayışı...dikkatini çekmiştir heralde...

"siyasettede başarılı olabilir"
Sen bile Cem UZAN siyasette kesinlikle başarılı olacaktır diyemiyorsun
ee işte iş hayatında başarılı siyasettede başarılı olabilir!.......
Gönderilen Resim

#29 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 23:08

Ben sana eksik yazmışım!
Gerçekleri mütareke basınından öğrenemezsin demek istedim aslında!Bağımsız yargıdan da gerçek öğrenilir!Yanlız yargıya kimse müdahale etmeyecek!Ancak böyle gerçekler ortaya çıkar!
Flash TV iyi bir kanaldır!Haber bültenleri de reyting rekorları kırıyor!
Uzanlar için kişiye özel kanunlar çıkartıldı!
Uzanlar için geçmişe yönelik kanunlar çıkartıldı!
Uzanlara karşı kan bağı suçlaması yapılıyor!Bu en son Nazi Almayasında yapılıyordu!
Yüzlerce şirket çalışanının telefonları mahkeme kararı olmadan dinlenildi!
Soruşturmalar ile alakası olmayan binlerce özel evraka el konulmuş, ailevi ve şahsi konular gazetelere sızdırılmıştır.
ÇEAŞ ve Kepez’e hak, hukuk ve adalete aykırı biçimde el konulmuştur!
Mahkeme kararı olmadan Uzanların mallarına el konulmuştur!
Şirketlerde çalışan bine yakın kişiye de “Uzan Yasaları” olarak adlandırılan, Anayasa’ya aykırı şekilde çıkartılan ve geçmişe yönelik olarak uygulanan özel yasalar gereği tedbirler konulmuş!Evleri basılmış, eşleri, çocukları dahi Mali Polise nezarete götürülmüş! Günlerce kendileri ile ilgili hiç bir mahkeme kararı olmaksızın orada tutulmuşlar!
Cem Uzan Hulki Cevizoğluna gerçekleri anlatmıştır!Çok iyi cümlelerde kurmuştur!
Cem Uzan siyasette kesinlikle başarılı olacaktır demiyorum!Çünkü ben kahin değilim!Geleceği göremem!
İktidara gelirse başarılı olmasını temenni ederim!

#30 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 29.06.2005 - 01:57

mütareke basınından öğrenemiyoruz,yargımızda bağımsız olmadığı için oradanda gerçekleri öğrenemiyoruz.ee peki sen bunları nasıl bu kadar net öğrenebiliyorsun.
CEM UZAN yardakçılarının sitelerinden

öteki söylediklerine tek tek cevap yazmama gerek yok..çünkü sen ne hükümete.ne yargıya.ne de basına inanmıyorsun..sana ne cevap versem boş...
böyle böyle bir karar var diyorum-yok o hukuka aykırı
polis şunu şunu şu emirle yapmış diyorum-o karar kişiye özel çıkarılmış diyorsun
falan filan
yani ben sana nedesem yok o bunun için yapıldı ,şunun için çıkarıldı
e böyle savunulma olmaski yargı diyorum onlar bağımsız değil diyorsun
hükümet diyorum-cem uzanı bitirmek için yapıyorlar diyorsun
tv diyorum yok onların hepsi yalan söylüyor diyorsun
anlamadım ki sen kime inanıyorsun bu bilgileri nerden öğrenip doğruluğunu kime onaylatıyorsun

se
Gönderilen Resim

#31 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 29.06.2005 - 12:51

Uzanlar için hukuka aykırı yasalar çıkartıldı!Başkalarına bu yapılmadı!Uzanlara yapılan siyasi linçtir!
Uzanlarla ilgili iddialar kanıtlanamamıştır!Gerçekler bağımsız yargıda ortaya çıkacaktır!
Cem Uzan isteseydi tek başına meclise girerdi am bunu yapmadı!Senin iddianıda çürütmüş oldum!
Polis hangi emirle ne yapmış atmaca?
Ben kişiye özel çıkarılan yasalar dedim ve bu gerçek!
Yargı bağımsız değildir demiyorum sen diyorsun!
Ben gerçeklere inanıyorum!
Uzanlarla ilgili iddialar kanıtlanamamıştır!Bu yüzden kimse suçlu ilan edilemez!
Cem Uzanla ilgili bilgi veren siteler seni neden rahatsız ediyor!Neden onlara iftira atıyorsun!

#32 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 30.06.2005 - 01:58

"başkalarına yapılmadı"(doğru bunda sana sonuna kadar katılıyorum diğer işadamları sütten çıkmış akkaşıkmı)ama Uzanın olayı çok farklı.Uzanın meselesi ABD ile

bu siyasi linç nedir ya Uzan olaylarının siyasi tek bir sebebi yok.oda kendi kendini öyle avutuyor daha doğrusu sizi öyle avutuyor.durmadan aynı mevzu "herke siyasette Uzan'dan korkuyor,onu durdurmaya çalışıyorlar."

AKP'nin tepki oyları ile bu kadar yüksek bir oy aldığında hem fikirizdir heralde.aynısı GP içinde geçerli zaten seçim zmanında ortada oy atacak doğru düzgün parti kalmamıştıki zaten.1- o sıralar tv en çok çıkan,konserler vrdiren,ekmek arası köfte dağıttıran Cem Uzan
2-DSP MHP DYP nin tepki oylarını toplayan,maphustan çıkmış bir lider,bunların üstüne bide milli görüş gömleği RTE

yukarıda yazan,söylediğin olayın tek "siyasi" yönü.

olayın ikinci boyutu;Cem Uzan Motorola yı dolandırmış ABD çok kızgın parasını istiyor bize bir haber gönderiyor bir yerlerden düğmeye basılıyor ..tak..Cem Uzan GameOver

yukarıda yazan;söylediğin olayın tek "linç" yönü

ikide bir kanıtlanamamıştır deyip duruyorsun;bi sorsana niye ABD'ya gitmiyor

bağımsız yargı nedemekkkkkkkkkkk;hangi yargılar bağımlı,bizim yargımız bağımsızmı eğer bağımsızsa niye sürekli yargının yanına bağımsızı ekliyorsun.niye;yarın bir gün kanıtlanırsa bağımlıydımı diyeceksiniz yargıya.

kişiye özel çıkarılan yasaları daha öncede söylemiştin biliyorum bende onların hangileri olduğunu sormuştum ama hala bir cevap bekliyorum

ne tesadüf bende gerçeklere inanıyorum...sana bi şey sorucam lütfen cevapla ..akp nin sitesine girip uzan hakkındaki gerçekleri öğrenebilirmisin? "bide bu senin gerçeklerinin kaynağını çözemedim gitti.

yo gerçekten beni hiç rahatsız etmiyor beni rahatsız etmesi imkansız aslında kimseyi rahatsız etmiyorya.GP bu kadar benimseyen destekleyen tanıdığım 1 2 kişiden birisin .kusura bakma seninle bi alakası yok ama bir çok insan sizi çok aşşağılık,saf,enayi olarak görüyor.bunu sadece kendi çevrem olarak demiyorum,sen bile GP taraftarı kaç aklı başında yazar,düşünür,prof sayabilirsinki

Uzan suçlu bulundu+GP seçimlerde çok düşük bir oy aldı....o zaman neyapacaksın hiç düşündünmü?aylarca yıllarca onu savunan makaleler dosyalar araştıran kardelen ne yapacak?yoksa herşeye şimdiki gibi gözünü kapıyacakmısın?son olarak biri partini sorduğunda GP yanıtını alınca nasıl bir tepki veriyor?
Gönderilen Resim

#33 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 30.06.2005 - 14:47

AKP ve Amerika bu işte birlikte hareket etmiş olabilir!
Operasyonun siyasi olduğuda bir gerçek!
Uzanların yurtdışına çıkış yasağı var!Haberin yokmu?
Bazı kaynaklara göre AKP,yargıının işini yapmasını engellemeye çalışıyormuş!Bu yüzden yargıya müdahale edilmemeli diyorum!
Sanırın 5020 sayılı yasa!Uzan yasası deniliyordu buna!
Siyasi linç yapan AKP!Niye gireyim ki o siteye!Sen Yaşar Okuyanın sitesine gir!Orada AKP'lilerin yolsuzluk dosyalarından bahsediliyor!
Bahsettiğin bazı kişilerde yanıldığını yakında anlayacaktır!
GP taraftarı yazar,düşünür,proföser kimlerdir bilemem ama Uzan olayına daha objektif bakabilen aklı başında yazar,düşünür,profösör sayabilirim!
Ben Kemal ve Hakan Uzan hakkında kesin konuşmuyorum!Yargısız infaz da yapmıyorum!
Burada Cem Uzana yapılanların siyasi linç olduğunu belirtiyorum!
Uzanlar suçsuz bulunursa siz ne yapacaksınız!

#34 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 30.06.2005 - 23:50

-olayın siyasi hiç bir yanı yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.....tamamen duygusallllllllllllllll
-yasaktan haberim var o soruyu ABD ye neden girmesine izin verilmiyor maksadında sordum

suçsuz bulunsun vallahi billahi bir kereliğine oyum Uzana
ya suçlu bulunursa sen partini bırakabilirmisin?
Gönderilen Resim

#35 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 01.07.2005 - 11:20

Uzan operasyonu siyasidir!
Suçlanan Kemal Uzan'dır!Ben Kemal Uzan hakkında kesin konuşmuyorum!Cem Uzanı savunuyorum ben!Cem Uzana yapılan siyasidir!

#36 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 01.07.2005 - 16:49

Babasının,kardeşinin yaptıklarından Cem Uzanın haberi yok diyorsun öyleyse..(komik)

ne siyasi yönü yaaa,

ortada bir parti politikası bile yokki....yakarım,yıkarım deyip esti geçti.o oy veren %7 lik mübarek insanlarında en az %60'ı GP yi unutmuştur..unutmayanlarda unutmak için 2007 yi bekliyor.
Gönderilen Resim

#37 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 01.07.2005 - 20:19

Operasyon siyasidir!
Erken seçim yakındır!
Halk, Uzanlara yapılanların siyasi olduğunu görüyor!

#38 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 02.07.2005 - 00:59

erken seçimden en son bahsedecek parti GP, sen neyden bahsediyorsun ya,halk olayın siyasi hiç bir yanının olmadığını görüyor ve sende biliyorsunki GP her geçen gün eriyor,ayakta durması mümkünmü ki; en son hangi toplantıyı,mitingi,basın açıklamasını yapmış,olaylar karşısındaki tavrını belirtmiş

halk neyi görüyor;

cavit çağlar;400 500 milyon dolar
aydın doğan;1.5,2 milyar dolar
murat demirel;500 milyon dolar
halis toprak;1.5 milyar dolar
hayyam garipoğlu;300 milyon dolar
uzan grubu(Grubun içinde Cem Uzan'da var ama babasının,kardeşinin yaptığı dolandırıcılıklardan haberi yok) 11 milyar dolar

götürüldüğü iddaların gerçek olduğunu görmeye başlayor halk
halk salak değil; devleti nasıl soydukları en az 1000 okul parasını nasıl hortumladıklarını anlıyor ve kendi kendine bu adamın babası dolandırmış,kardeşi dolandırmış,bunlar kırmızı bültenle aranıyorlar
peki bunlar yapılırken evin büyük oğlu ne yapıyordu diye soruyor,eğer bu işlerle gerçekten ilgisi yoksa, bu memleketteki fakir fukaranın parasını hortumlayan (suçu kanıtlanmış)babasının kardeşinin yerini niye bu mağdur halk için polise niye bildirmiyor diye düşünüyor
Gönderilen Resim

#39 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 02.07.2005 - 11:39

Halk,olayın siyasi olduğunu çok iyi görüyor!Senin iddiaların asılsızdır!Uzanlarla ilgili iddialar ispatlanamamıştır!Bu yüzden yargısız infaz yapmak yanlıştır!
Cem Uzanla,Genç Partiyle ilgili haberleri vermeyen basındır!
AKP onlarla ilgili haberlere ambargo koydurtmuştur!
Basın da,Medya da kimisi AKP'den korkusundan kimiside çıkarları için bu haberlere yer vermiyor!
4-5 ay önce Cem Uzan meydanlara ineceğim dedi!Flash TV'ye çıktı!24 saat sonra da hakkında gözaltı emri çıkarıldı!Daha sonrada serbest bırakıldı!
Cem Uzanı durdurabilmek için çok uğraşıyor AKP ama durduramadı!
Siz bilmiyorsunuz am GP toplantılarına devam ediyor!

Gazetecilerin,Trabzon'daki olaylara ilişkin ne düşündüğünü sordukları Cem Uzan, “Trabzon'daki olaylar vahimdir. Vatandaşımızın ne kadar tepkili ve artık patlamaya hazır olduğunun göstergesidir” dedi.

GENÇ PARTİ SUSKUNLUÐUNU BOZDU!

http://www.nehir.net/haber0929.html

GP İL BAŞKANI DİNÇER AKYEL : ERKEN SEÇİM KAÇINILMAZ....

http://sony.forummat...-about1066.html

GENÇ PARTİ KAYSERİ İL BAŞKANI MESUT UÇANLA YAPILAN RÖPÖRTAJ!

http://sony.forummat...-about2067.html

GENÇ PARTİ'DE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR!

http://ya2005.yenias...&bolum=yazarlar

GENÇ PARTİ'DEN TEPKİ!

http://www.nehir.net/haber1082.html

GENÇ PARTİ YENİDEN YAPILANDI!

http://www.haber17.c...sp?haber_id=592

GENÇ PARTİ İZMİR İL BAŞKANI CENGİZ ÜRETMEN VE BAŞKAN VEKİLİ SAMİ ERSOYLA RÖPÖRTAJ!

http://ya2005.yenias...&bolum=yazarlar

GENÇ PARTİ YENİDEN DİRİLİYOR!

http://www.yasamgaze...p?ID=3&hID=1236

#40 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 02.07.2005 - 13:53

Uzanlarla ilgili iddalar nasıl ispatlanamamıştır?neredeler o zaman?

Hortumculara.dolandırıcılara,kaçakçılara kızıyorduk ama sizin gibiler oldukça adamlar memleketi soymasında ne yapsın...
Gönderilen Resim