İçerik değiştir

Erdoğan, Sen Ne Yapmaya Çalışıyorsun ?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 125 yanıt verildi

#1 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2005 - 11:40

Recep Tayyip Erdoğan,Emine Erdoğana hediye edilen gerdanlığın fiyatını basın,medya yüksek gösterdi diye çok sinirlenmişti.Irak ülkesine savaş ilan edildiğinde,katliamlar yapıldığında bile bu kadar tepki vermemişti.Basının,Medyanın bu gerdanlığı satın almasını istemişti. Flash TV bu gerdanlığı almaya satın almaya hazırlanırken gerdanlığın kuyumcuya gönderildiği ortaya çıktı.Erdoğan.basının,medyanın satın almasını istediyse neden gerdanlığı geri gönderdi?Neden söylediklerinin arkasında duramadı?

#2 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2005 - 21:05

Sen yolsuuzluk yapan insanları madur eden bir adi ile türkiye cumhuriyeti başbakanını aynı kefeye koyuyorsun.Sen ve senin gibi koyunlar itilmeyi her zaman hak etmiş bir azınlıksınız....!
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#3 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 24.01.2005 - 11:16

Ben çifte standart yapılmasına karşı olduğumu belirtmek istemiştim.Neden rahatsızoluyorsun ki?Senin Recep Tayyip Erdoğanın iddia edilen yolsuzluklarından haberin yokmu?Bu yolsuzlukları öğrenmek için aşağıdaki siteyi ziyaret et.
www.hakimiyetimilliye.org ;)

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 24.01.2005 - 14:14

Sen yolsuuzluk yapan insanları madur eden bir adi ile türkiye cumhuriyeti başbakanını aynı kefeye koyuyorsun.

O da sütten cıkmış ak kaşık ya ;) Al birini vur ötekine...Sonra diğerini al başka bir parti başkanına vur... Sonra onu da al bir başkasına v.s. diye devam eder bu....

#5 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 24.01.2005 - 17:55

Ülkeyi siz yönetin madem bu kadar çok biliyorsunuz.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 24.01.2005 - 22:27

Niye sinirlendinki sen şimdi iftira mı atıyoruz biz?

#7 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 25.01.2005 - 00:14

Yasal sorunlar yaratabilecek, yöneticiler veya tanınmış kişiler hakkında hakaret boyutuna varan yazılar yazılmaması önemle rica olur, kısacası .ötümüze girebilir, ben yada bir diger yönetici görüp silmeden, biri görür filan mazallah. Aman dikkat.

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#8 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 25.01.2005 - 09:36

erdoğan hakkında birşey demiyorum ama gerdanlık konusunda verilen hediye alınmalıydı bence. geri göndermek kadar saçma birşey olamaz. hediye pahalı olabilir zaten kuyumcunun amacı reklam yapmaktı reklmınıda yaptı bu şekilde.medya büyüttü bu işi erdoğan o konuda haklı. bazen brşey bulamayınca medyamız saçmalar bu haber silsileside bunlardan biri.
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#9 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 25.01.2005 - 19:22

Ben sinirlenmiyorum ne haddime benim hazm edemediğim nokta neden burda parti proprgondası yapıliyor. sana lafım yoktur onun fikriyatına katılan insalara söyledim ben o kelimeyi ve bence cem uzanı hapse atmak değil ondan yararlanmak gerekiyor. Çünkü çok zeki bi adam ne kadar yalan dolanla işi olsada devlet onun bağlantılarını iyi yönde kullanabilri diye düşünüyorum...

#10 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 26.01.2005 - 10:43

Cem Uzanın yalanla dolanla işi yoktur.Aksini iddia eden ispat etsin? ;)

#11 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2005 - 21:31

hasssss

#12 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 01.02.2005 - 11:29

Bakıyorumda ingilizce konuşmaya başlamışsın.

#13 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 01.02.2005 - 12:51

Bu konuyu okuyanların bir rehbere ihtiyacı yok Sayın Gofret! :banghead:

#14 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2005 - 12:50

Cem Uzanın yalanla dolanla işi yoktur.Aksini iddia eden ispat etsin? ;)

:lookaround:
Gönderilen Resim

#15 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2005 - 19:34

Sevgili Gofret ben araştırarak yazıyorum.Şu bahsettiğin arkadaşını TMSF'mi kovmuş,niye kovmuş?Madem konuyu açtınız.Bu konuya yarında bomba haberlerle devam edeceğim.
Gofret kol değiştirmek ne demek? :lookaround:
ilahi Zetro "ötümüze girmek " ne demek?Türk Dil Kurumu sana çok kızacak! ;) :cute2:

#16 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2005 - 10:52

KIRAATHANE Mİ, TELEVİZYON BÜROSU MU? STAR TV'NİN ANKARA BÜROSU'NUN KIRAATHANEYE DÖNDÜÐÜ İDDİA EDİLİYOR.. Star TV'nin Ankara bürosunda neler oluyor?.. Medya sitelerine gönderilen maillerde; büro çalışanlarının birbirleriyle alt alta üst üste tepiştikleri öne sürülüyor...

http://members.lycos.co.uk/kmilliye

Star Ankara Bürosunda hareketli bir gün! Eski çalışanlar tazminatları için Star''a haciz memurlarını gönderdi! Star Ankara bürosundan İşten çıkartılan bazı çalışanlar, mahkemeyi kazanarak tazminat almaya hak kazanmışlardı. Bu tazminat alacakları nedeniyle Star Ankara'da bugün hareketli dakikalar yaşandı...

http://members.lycos.co.uk/kmilliye

AKP Hükümet ve TMSF Star TV’ye ve Gazetesine el koyar koymaz bunların yayın politikasını değiştirirler.Yüzlerce çalışanın işine son verirler.Tazminatlarını bile ödemezler.Star TV’nin başında birden fazla kanalı batırmış olan Adem Gürses savurganlık yapmaya başlar.Kendi maaşını kendisi belirlerler.En yüksek maaşı alır.Çok yüksek maliyetle programlar yaparlar.Star TV’nin reytinglerini düşürürler.Star gazetesinin de tirajlarını da düşürürler.Bütün bunlar TMSF’NİN BİLGİSİ DAHİLİNDE OLUR.

Bir İddia Daha!
Star gazetesinde “CEM UZAN MEYDANLARA İNİYOR” diye bir haber yayınlanır.Bunu duyan hükümet ve TMSF çok sinirlenir.TMSF hesap sormak için BEHİÇ KILIÇIN yayına gider.ADEM GÜRSES,Behiç Kılıç’a sahip çıkar.Bunun üzerine TMSF ADEM GÜRSESİN İŞİNE SON VERİR.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 03.02.2005 - 13:30

E tabi herkesin duyduğu da farklı bu şubat kriz döneminde Star Tv de çalışan bir arkadaşım ve Telsim de çalışan bazı arkadaşlarımın tazminatı ödenerek işlerine son verildi. Bunlar iyi haber.
Tabi o dönemde birçok sektör de bunlar yaşandı.
Star grubunun TSMF ye devredilme döneminde bana göre bir şirket sahibi ve hükümetin kişisel sorunları yüzünden 600 küsür insanın işine son verildi TSMF tarafından. O sırada o 600 küsür insanı ne Uzan düşündü ne de hükümet. Sorgusuzca görevlerine son verildi. Tazminat hakkı olanlar talep ettiklerinde TSMF Uzan dan alın cevabını verdi. Ama Uzan yanlarında değildi.Haklı haksız davasına gelince de ne hükümet ne de uzan. Haklı olan kesinlikle o 600 işsiz kalan insan.
Bu olayı su an belki bende yaşıyabilirim sizlerden biri de ama Ülker gibi şirketin çalışanlarının yaşıyacağına inanırmısınız? Ben inanmam şahsen..

#18 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2005 - 13:59

STAR TV'ye el konuldu AKP ve TMSF tarafından.Cem Uzan Şu an için ne yapabilir ki?O hukuk mücadelesine devam ediyor.Bunun dışında ne yapabilirki?Cem Uzanın siyaset yapmasına engel olabilmek için çok komik nedenlerle davalar açılmaktadır.Bu siyasi komplolarla uğraşmak kolay değil.üstelik bu siyasi komploların arkasında AMERİKA varsa! :lookaround:

#19 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 03.02.2005 - 16:17

.ötümüze yazmışım nokta (.) yerine "g" harfi koy anlarsın. :cute2:
:lookaround:

;)

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#20 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler