İçerik değiştir

Erdoğan, Sen Ne Yapmaya Çalışıyorsun ?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 125 yanıt verildi

#61 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 11:24

her hakkında tutuklama kararı çıkarılan aman komploya kurban gitmeyelim diyerek kaçsın!

Niye onlar kaçarken Cem kaçmadı?Üstüne hiç bir şeyinin olmadığından dolayımı?

Allah aşkına şu kaynakları açıklasana!
Gönderilen Resim

#62 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 21:05

Yapılanlar Cem Uzana yönelikti!
Yapılanlar Cem Uzanı ve partisini saf dışı edebilmek için yapıldı!

#63 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 23:08

Bu neyin cevabıydı?
Gönderilen Resim

#64 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 12.07.2005 - 19:43

Niye Cem kaçmadı dedin de!Erdoğan da Cem Uzanın gitmesini stiyordu!Cem Uzan,mücadeleye devam etti!Devam ediyor!

#65 okan_yuksel

okan_yuksel

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 85 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2005 - 12:22

Türkiye'de politikayı içinde yaşayan birisi olarak şunu çok iyi biliyorum: Türkiye'de politika yapabilmek için ya aşiretiniz olacak ya da paranız. İşte gelşmemiş ülkelerde demokrasi bu kadar saçma bir sistem haline geliyor! Ben aşiret sistemini yaşadığım için bunu görüyorum!

Bu gün ne ERDOÐAN'IN ne de UZAN'IN aşireti yok! Aradaki çatışma paradan destek alıyor. ERDOÐAN'IN arkası belli, UZAN da öyle. ERDOÐAN Cem UZAN'I saf dışı etmeseydi koltuğundan olurdu! Bu haksız bir savaş; fakat Cem UZAN'IN olmaması da bir ekiklik değildir; aksine kazançtır. O adama bu kadar oy propaganda sayesinde çıktı. İşte görün halkın ne kadar cahil olduğunu! Saygılar...

OKAN YÜKSEL

Dünyanın,bir öküzün boynuzları üzerinde durduğu bir yalandır ama buna inanan öküzlerin olduğu doğrudur!!!

#66 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2005 - 18:16

Cem Uzan saf dışı olmamıştır!Bu yüzdende AKP hala uğraşıyor!
Propagandanın etkisi olmuştur ama Cem Uzan o oyları kapasitesiyle,potansiyeliyle almıştır!

Genç Parti!

http://www.bakirkoyg...=14635&nid=1672

#67 okan_yuksel

okan_yuksel

• Üyeler
  • 85 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2005 - 18:43

Propagandanın etkisi olmuştur ama Cem Uzan o oyları kapasitesiyle,potansiyeliyle almıştır!

Genç Parti!

Eğer burdaki kapasite ve potansiyel maddi kapasite ve potansiyelse size katılırım. Genç Parti gibi bir partinin önümüzdeki seçimlerde sanıyorum hiç bir şansı olmayacaktır. 3 Kasım'da aldığı oyların yarısını alırsa öpsün başına koysunlar! Aldığı oylar Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Doğru Yol Partisi (DYP) ve Anavatan Partisi'nin (ANAP) oylarıdır. PKK'nın etkinliklerinin doruğa çıktığı şu günlerde insanlar MHP'yi seçeceklerdir. DYP Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin aşiretlerini elinin altına almış durumda; Kürtlerin ve çiftçilerin oyları da DYP'yi gösterir. Erkan MUMCU da ANAP'a bir hız getirdi. Şimdi çıkıp da Genç parti propagandası yapmak bence hatalı olacaktır!

Artık Cem UZAN'IN ne radyosu var ne de televizyonu, gazetesi! Belki halkın cahil kesiminden oyları propagandayla alabilirsiniz ama; elinizde basın olmalı! Bu da artık Cem UZAN'DA yok; dolayısıyla artık Türk siyasetinde Cem UZAN diye birisi de yok! Gerçi Cem UZAN kapasite bakımından ERDOÐAN hoca'dan daha iyi olabilir; fakat burası Türkiye! Saygılar...

OKAN YÜKSEL

Dünyanın,bir öküzün boynuzları üzerinde durduğu bir yalandır ama buna inanan öküzlerin olduğu doğrudur!!!

#68 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2005 - 19:15

Ne güzel yazmışsın,ne güzel özetlemişsin,ne güzel anlatmışsın,ne güzel konuşmuşsun......Niye "Erdoğan hoca" diye bir tabir kullanıyorsun veya buna niye gerek duyuyorsun...Erdoğan'la mı bir derdin var hoca'larlamı.Bunu yazarak Erdoğan'ımı Hoca'larımı aşşağıladığını zannediyorsun,(sana geçenlerde yobaz damgası vuruluyor diye bir şeyler söylemiştim ya işte buna örnek birisin,"Hoca" kelimesini biri aşşağılamak için kullanan dine,inanca saygısız bir aşiret çocuğu.)

Siyasetin içinden geldim diyorsun ya! sana kalpten inanıyorum...çünki bu ağızları sadece ..... kullanıyor
Gönderilen Resim

#69 okan_yuksel

okan_yuksel

• Üyeler
  • 85 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2005 - 19:22

Ne güzel yazmışsın,ne güzel özetlemişsin,ne güzel anlatmışsın,ne güzel konuşmuşsun......Niye "Erdoğan hoca" diye bir tabir kullanıyorsun veya buna niye gerek duyuyorsun...Bunu yazarak Erdoğan'ımı Hoca'larımı aşşağıladığını zannediyorsun?

İlk olarak iltifatlarınıza teşekkür etmek istiyorum; teşekkürler! Ben "hoca" kelimesini olumsuz kullanmam; çünkü ben de bir Müslüman'ım! ERDOÐAN'IN "hoca"lığının sebebini bilmeniz gerekiyor! Ben de imam hatip mezunu olsam ve ileride başbakan olsam birisinin çıkarak bana "hoca" demesine sinirlenmem. Hatta sevinerek muziplik de yaparım; "Söyle öğrencim, evladım..." Saygılar...

OKAN YÜKSEL

#70 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2005 - 19:40

Bende senden çok çok özür dilerim öyle ise.... "hoca" sözcüğünü olumsuz kullanmadığın içinde teşekkür ederim...saygılar....
Gönderilen Resim

#71 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 14.07.2005 - 17:42

Maddi kapasite ve potansiyelden bahsetmiyorum!Bir siyasetçi olarak kapasitesi ve potansiyelinden bahsediyorum!Genç Parti'nin önümüzdeki seçimlerde çok iyi şansı olacaktır!Mütareke basını tekrar Cem Uzanla uğraşmaya başladı!Cem Uzandaki kıpırdanmayı farkettiler!Bu ayın sonunda mitinglere başlayacak!İlk miting Pamukovada olacak!
MHP meclise girecektir!Barajı geçebilir!
Bu işlerin olması için ille de gazete ve TV'ye ihtiyaç yoktur ama bunların olması kapasite ve potansiyeli olan siyasetçiye ve partiye artı getirir!
Halkımızın belli bir kesimine cahil demen çok trajikomiktir okan_yuksel!

Genç Parti Genel Başkanı Sn. Cem UZAN,
İstanbul İl Başkanlığında Parti Teşkilatı ile bir toplantı yaptı. Bu toplantıdan notlar...

http://www.mdaldaban.com.tc/eko/

#72 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.07.2005 - 23:06

"Kamoy" araştırması......

.En fazla düşüş ise GP'de yaşanıyor.Cem UZAN'ın imajındaki yıpranma,GP oylarında %5.21'lik bir düşüşe sebep olmuş görünüyor.

.GP lideri Cem UZAN büyük imaj kaybına uğramış durumda.Hakkında ypılan işlemler,genel başkan olarak Cem UZAN ismine tabandan tepki gelmesine neden olmuş.Uzan'ın Başkanlığına olumlu bakan seçmenin oranı %43.7.

.Cem UZAN'ın Genel Başkanlığı,GP'yi nasıl etkiliyor?
olumlu.......43.7
olumsuz......"""45.1"""
fikri yok.......11.2

KIPIRDIYORSUNUZ.......
Gönderilen Resim

#73 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 15.07.2005 - 14:52

En fazal düşüş MHP'de,Devlet Bahçeli'de olmuş o ankete göre!Yanlış hatırlamıyorsam!
Anketler her zaman doğruyu göstermez!

#74 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 15.07.2005 - 17:18

zaten Bahçeli deki düşüş belli idi...aylardır kongre tartışmaları sürüyor...tabanın Bahçeliyi istemediği söyleniyor...(pkk hortladı biz oyumuzu MHP'ye verelim devri geride kaldı Apo ile beraber)

Sizdeki ilerlemeyi,kıpırdamıyı,artan potansiyeli sen nerden öğreniyorsun?
Gönderilen Resim

#75 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 15.07.2005 - 19:04

Mütareke basını karalamaya başladığı zaman!

#76 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 15.07.2005 - 19:47

güzel yöntem!!!
anladım !!!!!
Gönderilen Resim

#77 Renginur

Renginur

• Üyeler
  • 10 Mesaj
  • İlgi Alanları:Edebiyat, felsefe, psikoloji, sosyoloji, resim, müzik..<br><br>Bir de Sevgilim...

Gönderim zamanı 26.07.2005 - 12:26

Bir Başbakan eşinin bu tür hediyeler kabul etmesi doğru bulunamaz. Sıradan vatandaş olduğu için değil; Başbakan eşi olduğu için hediye edilmiştir. Üzerinde detaylı düşünmek gerek..
AKP'li Başbakanımızın hediyeler konusunda kesinlikle zaafı bulunmaktadır; bir çok kez gündeme gelmiştir bu ve benzer konularda..

#78 Markxist

Markxist

• Üyeler
  • 20 Mesaj

Gönderim zamanı 31.10.2005 - 00:51

ya bırakın hediyeyi falan başbakana soruyoruz bu parayı nerden buldun diye
SAYIN BAŞBAKANIN yanıtı: Oğlumun düğününde takıladı
:msn97: :P :msn97: :msn11: :msn97: :msn11: :msn97:
Ben, bir insan,
ben, Türk şairi komünist Nâzım Hikmet ben,
tepeden tırnağa iman,
tepeden tırnağa kavga, hasret ve ümitten ibaret.

#79 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2005 - 16:21

Cem Uzanın yalanla dolanla işi yoktur.Aksini iddia eden ispat etsin? :P

:P beyaz yalanlar diye bir sayfa açtırsak mı acaba bu forumda..... :P :P :P :P :P :P :P :P :msn11: :P :P :P
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#80 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj
  • İlgi Alanları:değişken

Gönderim zamanı 25.12.2005 - 19:06

seçime ne kaldıki oy vermeyin kardeşim tayyip erdoğan ve ahalisine gidiyor ülke bahır bahıra