İçerik değiştir

- - - - -

birazda korkun:)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 24 yanıt verildi

#1 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 27.10.2004 - 19:41

Bu hergün ailesiyle alış veriş yaptığı market onun ve küçük kızı Tülay'ın mezarı olacağı aklının ucundan bile geçmemişti. Konya'nın Yeniceoba kasabasına geldiğinde. Buraya gelmesini karısı Fatma hiç istememişti... Ama devlet dairelerinde çark böyle işliyordu. Bazen görevine bu kadar bağlı olduğu için kendisinden bile tiksiniyordu. Ama belki de babası neden olmuştu onun bu görevi seçmesine. Babası da onun gibi bir polisti. Sürekli babasını örnek almıştı. Tabi 1975'deki o olay haricinde. 1975 yazında babası bir rüşvet alma olayı yüzünden açığa alınmış ve daha sonra onu görevinden uzaklaştırmışlardı. hakan sürekli bunun babasının bir hatası değil onu sevmeyenler tarafından yapılmış bir komplo olduğunu düşünürdü.
Hakan tam bu düşüncelere dalmışken dışarıda ne olduğunu bilmedikleri şey birden cama vurmuş hatta bir uzvuda içeri girmişti bile...
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#2 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 29.10.2004 - 01:07

devamı nerde? iyi gidiyodu!!!

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#3 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2004 - 22:10

E devamı aklımda var ama hani devam etmeceli bi hikaye olcekti :)
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#4 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 02.11.2004 - 01:46

Sen devam ettir bari baksana kimseden bi yanıt çıkmamış...

Ben merak ettim devamını, şimdi kendim bişeyler eklesem meraklanmış sayılamam ama dimi?

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#5 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2004 - 02:07

Hakan işte o anda geçmişle alakalı bu düşüncelerin ne yeri nede zamanı olduğunu düşündü..Ama düşünceleri aklı sürekli o tarafa kayıyordu

1975 İstanbul bu yaz her zamankinden sıcaktı. Komiser Cem ise yıllarca çalıştığı devletinin ona vermiş olduğu odasına göz gezdiriyor, klimanın tamir olacağı günü ter ve sıkıntıyla bekliyordu. Bu zamana kadar üstlerinden amirlerinden aldığı takdir madalyaları vede biblo gibi heykeller masasının üstünde sanki '' heyy sen çok iyi bi polissin. işine karşı hep iyi oldun.Ya ailenede aynı şekilde iyi davranabildinmi?Bizim gibi metal parçaları kazandın.Ya oğlun Hakan'ı kazandınmı?'' diye soruyorlardı. Komiser Cem sinirle masasındaki bütün herşeyi yere ittirdi. Bunu duyan daha yeni yetme bi polis odasına girdi :
- Özür dilerim amirim size birşey oldu sandım
- Şu lanet olası klimayı ne zaman tamire gelecekler?
Yeni yetme polis sanki klima tamircilerinin gelmemesi onun suçuymuşta komiseri bu yüzden ona bğırıyormuş gibi ezildi
- hemen tekrar arıyorum komiserim diyerek odadan çıktı

#6 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2004 - 02:21

kimse devam etmio dur bakalım sonu nereye cıkcak ben kendimde merak ettim Zetro walla yazmaya başladım ne zaman biter bilmiyorum :)

#7 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2004 - 02:39

Ne sinir bi insandı şu komiser Cem. Bir sürü başarısı vardı. Hatta emeklilik yaşınıda doldurmuştu ama hala görevinin başındaydı. Görevinide iyi yapıyordu doğrusu. Kendide dahil olmak üzere kendi gibi acemilerin hepsi onun yanında yer almak isterdi. Ama o bütün operasyonlara kendi giderdi. Salaklıktı bu vurulabilirdi ama hep sağ salim vede 2- 3 suçluyla dönüyordu şubeye. kimse bu olaylara akıl sır erdiremiyordu. Hatta geçen sene Cem'in adına 4 tane dosya açılmıştı. Her nedense tekinden suçlu bulunduğu halde. Karar bozuldu ve beraat verilmişti. bunada kimse akıl erdirememişti. Bazı eski kurtlar onun herkesi satın alabileceğini söylüyorlardı. şimdide yine başı beladaydı ünlü bi uyuşturucu mafyasının başından yüklü bi miktar rüşvet aldığı söyleniyor hatta karara az kalmıştı. Nerdeydi şu lanet olasıca klimacının telefon numarası.. Bir anda içeriye giren iyi giyimli insanları gördü. Gayet kalıplı silahı kendisinden büyük gibi duran bir adam yaklaşarak
- komiser Cemil nerede?
Adamın bu gayet kendinden emin oluşuna gayet şaşırmıştı yani dışarıdan öylece geliyorsun etraftaki polisleri umursamaz sanki onları görmezmişsin gibi direkt birisine yöneliyorsun vede komiseri soruyorsun olacak iş değildi bu.
-Sana komiser Cemil nerede diye sordum....
-i..içe..içeride koridorun solunda
Şimdi kendinede inanamıyordu.Nasıl bu kadar salaklamış nasıl bu kadar basit bi şekilde bişey sormadan komiserin odasını göstermişti. Adam ilerlerken:
- hey siz kimsiniz ve ne istiyorsunuz? diye bağırabilmiş Arkadan gelen adamda ona bir kimlik göstermişti. Genç polis gözlerine inanamamıştı. Okulda Mit ve Özel Tim hakkında bilgi edinmişlerdi ama onlardan kimseyi görmemişlerdi. Başka hiç bişey demedi ve yine anlamsız bi şekilde klimacının numarasını aramaya başladı.

#8 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2004 - 02:40

yaF komiser Cem i cemil yapmışım :) walla gece gece uykulu anca bu kadar değiştiririz ilerde bi zamanda :P

#9 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 07.11.2004 - 00:38

mitçiler cem veya cemili aldı götürdü.
bi daha da haber alınamadı
bitti.....
;)

#10 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 11.11.2004 - 21:44

ya ben devamını istiyorum kedici lütfen deva ettir çok merak ettim ya........... ;)
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#11 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 13.11.2004 - 17:29

Gökten 5-10 elma düştü biri cem'e biri mitçilere falan siz paylaştırın işte :banghead: söz devam etçem arkidişler ama iş güç işte :)

#12 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2006 - 15:49

ben bunun devamnını yascam karar verdim kesinlikleaa hatta az sona başliyim :msn32:

#13 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2006 - 16:02

Birden marketin camına daha sert bir cisim carptı.Hakan bütün düşüncelerinden birden bire sıyrıldı.Fakat gördüğü şey karşısında neredeyse donup kalacaktı,marketin camı çatlamış ve camın üzerinde yeşil bir sıvı vardı.Hakan cama doğru bir kaç adım attı..O yeşil sıvıya dokunmak ne olduğunu anlamak istiyordu.Fakat kızının yanında olmadığı görünce daha büyük bir telaşa kapılmıştı.. Bu haliyle marketteki diğer insanlardan tek farkı heyecanını,korkusunu içinde saklayabimesiydi.Etraftaki insanlar çığlıklar atarak etrafta koşturuyor, bazıları ise dışarı doğru kaçıyordu.Dışarı cıkanların arkasından baktığında dışarıdan içeridekine göre cok daha fazla çığlıklar yükseliyordu.Cama doğru baktı ve camın önünden bir Brodway marka arabanın neredeyse ucarak geçtiğini gördü.İlk etapta çok hızlı bir şekilde geçtiği için uçtuğunu sandığını anladı.Ancak araba ters bir şekilde yerden 4-5 metre havada uçarak gidiyordu....Arabanın yere düşüş sesini bile duymuştu...Dışarıdaki her neyse veya nelerse cok güçlü oduğu ortada idi.Birden kızını aramaya başladığı aklına geldi ve aramaya başladı...

#14 Gizelle

Gizelle

Sine-Harabe Yazarı...

• Üyeler
  • 811 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik, hayat, sinema, aşk, meşk vs :)

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 17:41

ya cem cemil oldu eywallah da, '75 de klima war mıydı ?? :mad: sanki hani bana yokmuş qibi qeldi ama..
uzaylılar mı qeldi ki şimdi nooldu ???
nie korkcaz ?? bence uzaylılar qelsiin, camdaki o yeşil sıwı uzaylı olsun şöyle yere akarak falan hakan ın kızı we hakanla birlikte bi kaç kişiyi daa alıp, araştırmaya qötürsünler, sonra farklı bi ırkolsun, orda birbirlerin aşık maşık olsunlarrr, dünyayı fethetsinlerrr, sonra mutlu son olsunnnnnnnnnnn , her filmdeki qibi, ya da her hikayedeki..

:mad1:
If i could start my life from scratch
If i could take away the pain off my past
If i had another chance i would do just that
I'd qive anythinq jus' to qo riqht back

#15 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 17:51

Birden kızını aramaya başladığı aklına geldi ve aramaya başladı...

dur kendimi eleştiriyim Dimi 75te klima varmıydı bi arastırıyım bide bu adam cok salak yaf kızını aramayı unutuyo felam sonadan aklına geliyo.Leen salaak o senin kızın huoop dünyada ki en deerli varlığın sayılır ne unutuyon!! :msn32:

#16 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2006 - 02:22

Valla okuduğum kadarıyla davanın bundan sonrasıyla Mulder ve Scully ilgilenir çünkü olay tam X-Files'lık olmuş.
I find your lack of faith disturbing!

#17 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 04.03.2006 - 21:48

öykü güzel....korku romanı görünümünde, görünümünde diyorum çünkü arada beni güldürecek ayrıntılar da var..her neyse...dil yönünden çok hatan var. düşük cümleler, imla yanlışları ve anlatım bozuklukları var...ama kurgu fena değil..bana stephan kıng tarzını hatırlattı....iyi akşamlar

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#18 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 04.03.2006 - 21:49

kafası kesilen kişilerin canı yanar mı?

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#19 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 05.03.2006 - 00:01

Forum alanı : Sıra sizde.
Açıklama : Bir hikayeye başlayın, gerisi başka üyelerden gelsin. 'Bitmeyen hikaye'yi yaratalım!..
Hikaye başlığı : Biraz da Korkun
Yorum: kafası kesilen kişilerin canı yanar mı?

.
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#20 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 05.03.2006 - 01:34

http://www.harabe.ne...?showtopic=3122
Gönderilen Resim