İçerik değiştir

Denio

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 21 yanıt verildi

#1 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 22:54

Bundan 7-8 sene önce bir internet kafede bir bilgisayar vesilesiyle tanıştığım ve o günden bu güne bir çok şey paylaştığım, beraber ağladığım, derdimi açtığım, aklına fikrine ve düşüncelerine her zaman baş vurduğum, istanbul sokaklarında beraber avazımız çıktığı kadar şarkı söylediğim, tirbünde omuz omuza tezahürat ettiğim, beraber en güzel geyiği yaptığım, aynı evi paylaştığım, kardeşim, dostum, can yoldaşım...

Hatırlarsın bazı hayaller kurardık beraber sen bana anlatırdın ben sana anlatırdım...

Bütün hayallerinin olması dileğiyle... ( Saçma dahi olsa....)
Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#2 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 02:34

Bu sefgili kardeşimle hatıraları yaz yaz bitmes..

Burdur' a arkadaşları ziyarete gittik, gittiğimizin gecesi mangal yapıp kafaları çekcez, köfteleride bizim denio yapıcak, neyse alışverişimizi yaptık ve eve geldik bizim denio köfte yapmaya koyuldu, bu, yoğuruyo, yoğuruyo köfte cıvık, yoğuruyo yoğuruyo köfte cıvık, komşulardan ekmek mi toplamadık köfteyi buzluğa koyupta mı bekletmedik ne fayda bizim köfte cıvık. ne yapsak katılaşmıyo bizim denioyu da aldı bi stres,

bi tarafta da otla mangal tutuşturmaya çalışıyoz o da olmuyo mangaldan çıkan duman koca bir siteden çıkmaz şerefsizim, komsular bi yere kadar sabrettiler tabi kapılar çalmaya başladı. Nasıl çalmasın bütün apartman duman içinde kalmışı itfaiye gelse yeri var. Ama bizim köfteler hala cıvık, neyse ki uzun uğraşılar neticesinde belli bir kıvama geldi. Ama normal olmayan bişiler var köftede, tadı değişik ve içleri pişmiyo ahaha bizim denio inegöl köftesi harcı almış yanlışlıkla tadı ondan değişikmiş neyseki imdadımıza RAKI yetişti iki kadeh atınca ne cıvıklık kaldı ne çiğ lik ne üstünde birde sertap erovizyonu kazanmadımı bizim neşeler evlere şenlik
: )

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#3 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 09:47

bi gün bizim denio ve saz arkadaşlarıyla,... *uhuhu (bi gün dedikya aabi! allahın günü mü biter. allah ömür verirse olcak. olcak, olcak :) )
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#4 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 21:58

iki kadeh atınca ne cıvıklık kaldı ne çiğ lik

o gün bizim mideye bişey olmadı ya..daha da olmaz...o günden beri köfte harcı almadım hiç...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#5 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 23:29

Şimdi efendim, Bu denio bizi tepreşe ( Tepreş, Tatarların geleneksel bi şenliği) götürecek ya götürdü sabahın ilk ışıklarında herkesten önce varmışız şenlik yerine en kral yerleri seçip canafar gibi keyif yapabilirdik evden bişiler alalım mı dedik, bizim denio yok heryer akraba aç kalmayıs dedi bi sabah kahvaltılık aldık ki aklımı sefiyim iiki almışız. neyse bi yer seçtik gölgemi gölge miss.. ama bizim denionun soydaşlarından biri aile gelir yanımıza rahat küfür edemeyiz die bizi mesire alanının dışında bi yere götürdü. neyse sabah ya orasıda gölgelik ya okey dedik ortam müthiş kahvaltımızıda yapmışız ufaktan. Kızları bekliyoz onlar gelcek biz tavlıcaz bütün espritüelliğimiz üstümüzde ben diyen hatunun dibi düşer muhabbete ama bu havamız öğlen olup güneş tepemize çıkana kadar sürdü. Kaldıkmı ortada güneş tepede yanıyoz çatır çatır, öğle oldu karnımızda açıktı ama bizim deniodan tık yok artı cepte parada yok bizim denio ufaktan ufaktan kayboluyo baktık adam karnını orda buda doyuyoruyo biz geberiyoz. sıcak ve aclık perişan etti bizi değil kızlara kur yapmak ağzımızı açamıyoz açlıktan susuzluktan çöl sefelati çekiyoz, içecek ne aldıysak hamam suyu oldu Neyseki akşam oldu bişekilde ama bizim beynimis sulanmış dünyamız kararmış bembeyaz gitmiştik mosmor döndük üstüne yine bizim denionun soydaşlarının birinin üstün zekası yüzünden yanlış durakta inmezmiyiz eve kadar yürüdük dabi.

O gün çok büyük konuşmuşum bundan sonra bi tatarla sıçmaya gitmem die o gün bugün her bi yere bu herifle gidiyom : )

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#6 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 23:40

yok len o gün akrabalardan umduğumuzu bulamamıştık...taaa bitmeye yakın karşılaştık akrabalarla *zong...vallahi bende doyurmadım karnımı orda en fazla bi çibörek şerefsizim bak
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#7 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 12.12.2006 - 23:49

Hani bazı insanlar vardır. Elin eline değmeden,göz hizasında bire bir kesişmeden.
Ya da böyle bir şey olsa gerek uzaktan tanıdığım bir insanın bir başka insanda bıraktığı iz.
Teşrif etmemek gibi bir lüksümüz yoktur böylesi insanların sahifelerine...
Umarım anlatılmayana bir de anı sığdırırız güzel insan.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#8 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 00:32

nefesin bile yeter abi...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 13:26

Dünyalar tatlı insandır kendileri diye sözlerime başliyim ben *lol

İyi ki İstanbul da okumaya karar vermiş ve kendisini tanımışız. Çoğu arkadaşımız bilir ama yine de buraya yazayım istedim. Galatasaray - Fenerbahçe kupa maçını Tophane de izlemeye karar verdik Gölge ve Denio ile. Maçı izleme isteğimiz ve gösterdiğimiz azim zaten takdir edilesi bi durum idi. Yanlış hatırlamıyorsam 15 YTL gibi bir rakam istemişlerdi. Yanında da bir bardak çay. Tabi ki fazla geldi ve daha ucuza hatta beleşe izleyebileceğimiz yer aramaya başladık. Ama ne mümkün. Her yer den aynı fiyatı alıyoruz. İzlemicez hatta bir de nargile içicez diyelim dedik ve bir kafeye geldik. Dışarıda bulduk boş bir masa hemen çöktük tabi ki. Adam gelir gelmez maç izlemicez abi biz tavla istiyoruz bi de nargile istiyoruz dedik. Ama yanımızda kocamann bir ekran mümkün mü gözün kaymaması? Nargile geldi tavla yı açtık yan yan da ekranı izliyoruz. Şimdi biz çaktırırsak abi izliyorsun derler ve para isterler diye de konuşuyoruz aramızda. Neyse hoş eğlenceli diyaloglarla beraber maç bitti. GÖlge tramvaya bindi ve gitti, bizde taksim üzerinden karşıya geçelim diye kararlaştırdık. Elimizde ne bilet ne de akbil. Buluruz otobüsde diye düşünerek bindik otobüse. Soruyoruz otobüste bir adam bana bileti varmış gibi baktı (ama cidden öyle idi) adamın üstüne doğru giderken ellerini iki yana sallıyarak "No, no" demesi açıkcası beni baya bir utandırdı. Denio nun dilinden de kurtulmak ne mümkün. Neyse bir bilet bulduk birinden. Ama geldik taksime yok ikinci bilet. Denio bana döndü abla çaktırmadan inelim orta kapıdan dedi. Ya tamam ben caktırmadan inerimde senin çaktırmadan inmen mümkün değil ki? :P Evet otobüsten indik çaktırmadan ve hızlı hızlı dolmuş duraklarına doğru yürümeye başladık. Bu arada aramızda geçen diyaloglar: yarın tüm otobüslerde resimlerimiz asılmış olacak, belediyeyi dolandırdık diye. Abla köşeyi dönünce koşmaya başla tamam mı? Köşeyi döndük ama ne heyecandı. Sonra dolmuşumuza bindik ha zor sığdı Denio dolmuşa bu arada :P Çok eğlenmiştim. Ağladım resmen cocuğun yanında, evet evet ağladım gülmekten :)

Bu adamın karşısında oturup da somurtmak mümkün mü? Seni seviyoruz Denio :D

Bir ara su içememe olayını da anlatıcam ;) Posemin defterine yazayım bari onu da...

#10 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 13:34

ne ekşındı be abla eheheheh.....ama benim içimde hala bir huzursuzluk var yaaa...bi daha ki sefer otobüse binersem iki tane bilet atacağım...allah bizi affetsin *lol
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#11 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 13:37

hiç kötü laf duymadım bu adam hakkında. herkes sever sayar. uzun boylu chinlinin biri işte. hah bu lafımdan sonra kalkar pembe kuşağıyla bana karşı çıkmaya başlar ki bu adam ne dese hiç sesimi çıkarmam diyim. futbola olan merakı ve sevgisini beğenmişimdir. futbol konularına olan düşkünlüğü ve zehir zemberek açıklamalarıyla hep bir numara olmıştur. Yanında günüm geçmedi ama burada geçirdiğimiz günlerde bir an olsun mutsuz olmadım. hep güldü yüzüm. bu yazıyı yazarken de gülüyorum . yaptığı espiriler hala aklımda. hele şu "sucuk" cevabı :P :) Allah iyiliğini versin Denio'm. çok yaşa emi sen *lol

Değişiklikler Kaydedildi...

#12 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 13:39

eyvallah abim, cümlemiz çok yaşayalım beraberce inşallah
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#13 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 13.01.2007 - 23:10

Sevgili Denio bana kalbin kadar temiz olan bu forum sayfasını ayırdığın için öncelikle çok teşekkür ederim. Sana hayatın boyunca mutlu, huzurlu , sevdiklerinle geçireceğin bir yaşam dilerim.

Sensiz bir harabe düşünemeyen arkadaşın :P

(mümkün olsa sayfa kenarlarını güzel yazı yeteneğimle süslerdim, iki çiçek, bir böcek, kuş falan .. Ne var olamaz mı eskiden böle değilmiydi hatıra defterleri , hem samimi yazdım :) )
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#14 GÜL_ZAR

GÜL_ZAR

uzaklardaa...(hikari)

• Üyeler
  • 3.969 Mesaj
  • İlgi Alanları:tıp,bilim,mısır,rock... yani herşey desek daha iyi olur :)))

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 00:05

yorumlarını çok beğendiğim bir insan ayrıca çokda iyi esprisi kabiliyeti var çok tatlı diyebilirim tanımadığım halde
Feci Depiklerler Çetesi

Kurucular:IssIz _Gül_Zar
Üyeler: Kajmeran şeysiymiş.. (IssIz öle diyo)
KAHKAHA geçüsü.. (mesaj alındı tmm=))
kaktüs dikim dikim dikenli..

Which of us do you love?

#15 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 11.02.2007 - 21:50

denio, her yorumu çok komik, her ne kadar faullu konuşsa da çok güldürücü... bende serseri imajı çizen, ama bir o kadar da esprili bir şahsiyet!

*zong

ha ayrıca açık sözlü olsa da umarımbenim bu açık sözlü yorumuma kötü bakmaz...

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#16 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2007 - 19:34

En sevdiğim fosfor yeşilli nevresim takımımı yaktı bu geçen aksam. bi dolu fırça yedim onun yüzünden. Almayın bunu eve :crazylol:

Naaa işteee..

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#17 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2007 - 00:39

alcam lan yenisini valla şş...n'olur geleyim evine
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#18 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2007 - 08:23

Gördüğüm en komik adamlardan biri..Ne beyin var bu çocukta ya,bu kadar espiriyi nasıl üretebiliyor anlamıyorum..Zekasına hayranım..
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#19 Betüs

Betüs

Papatya Taçlı Kraliçe..

• Üyeler
  • 2.637 Mesaj
  • İlgi Alanları:resim, tasarim (hersekilde), dizayn, müzik, sinema, ...

Gönderim zamanı 11.10.2007 - 19:19

adamim benim :wub:
türk ruhlu, japon tipli yakisikli sirrigim benim

en boktan günlerimde bile keyfimin yerine gelmesini sagliyosunya hastayim sana
komik momik ama bi okadarda dogrucu
muhabbetine kurban oliim

denionun msn dialoglari diye ayri bi konu bile acilir ::
konusmalarimizi eklesek gülmekten altiniza kacirirsiniz
ama korkmayin eklemicez

deniosuz bi msn listesi düsünemiyorum
iyiki varsin seviyorum seni catlak kiremit
Gelincik

#20 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 14.06.2008 - 19:55

Şimdi ilk dikkati çeken ' lee adam da bi boy var' şeklinde cümlelere neden oluyor.Bir de suratında oluşturduğuu mimikler var ki tam eğlence insanı hee.Bak bak eğlen.Hem de bedava.Lee iyi bişey mi dedim ben kötü mü annamadım.

Yaa en çok arabanın ön koltuğuna sığışmaya çalışmasına gülecektim de yüzüne karşı gülünmez ayıp olur dedim içimde sakladım.Pek şey di yaa cici bici *sebek

Bi de topu patlatınca ece nin bağırmalarına dayanamadı o koca adam bi anda yıkıldı gitti de yeni top almak zorunda kaldı.Dağ gibi yiğit ne hale geldi görmeniz lazımdı...

Ne demişler yiğidi gam bi de ecehan şeeder düşürür *sebek
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim