Jump to content

- - - - -

sevgili günlük

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 kyha

kyha

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 47 posts
  • Konum:Deathstar 2.güverte Darth kyha diye kime sorsan gösterirler olmadı güvertedeki çocuklara dahiliden kantini aratıverirsiniz
  • İlgi Alanları:Frp,rpg, gene frp,rock&amp;metal özellikle doom usülü musiki eserleri(ama illede pink floyd),star wars ve bilimum cedaycılık müessesi,geyik,giger,edebiyat özellikle bilimkurgu asimov p.k. dick vs.sinema<br>frp demişmiydim?

Posted 25.05.2004 - 04:48

Sevgili günlük,

Herkes, herşey altüst oldu, güvenebildiğim dostlarımdan sadece brutus kaldı.

( Sezar )

Sevgili günlük,

Bizim imparator iyice sapıttı. "Ülkenin etrafına duvar örün!" diye tutturdu. Yok ebenin biyeri! Bu adam ya ülke sınırlarını bilmiyor ya da bizimle dalga geçiyor! :shock: :banghead:

( mö 200, Çinli bir mimar)

Sevgili günlük,

İçimden bir ses aya gidilecek, Roma bölünecek falan diyor. Hatta İkiz Kuleler yıkılacak diyor, ama ben ikiz kulelerin ne olduğunu bile bilmiyorum.
Hayırlısı olsun... :(

( 1550, Nostradamus )

Sevgili günlük,

Senden başka derdimi anlatabileceğim kimse yok! Alt tarafı bir elma ya! Bir elma kadar değerim yokmuş.Hem benide şu yılan dallamsı ayarttı ona laf yok ama zaten tepemede sardılar şu karıyı! :tth: :banghead:

( Adem )

Sevgili günlük,

Kraliçenin sponsorluğunda aylarca okyanuslarda dolandım, bula bula Hindistanı buldum. Şansımı yiyeyim! Ben şimdi kraliçeye ne diycem? Dalga geçmez mi benimle, "Kristof efendi Hindistanı mı buldun, tebrik ederim!" diye. :banghead:

( 1492, Kristof Kolomb )

Sevgili günlük,

Bu yaz dayımın çiftliğine karga kovalamaya gitçekmişim, sınıftan biri duysa tüm okula yayılır diye ödüm patlıyor ya! B)

( 1891, Selanik, Mustafa Kemal )

Sevgili günlük,

Aramızda kalsın ama, bizim stajer Monica var ya, taş gibi şerefsizim! Şeytan diyor, at şunu oval ofise, kim nereden duyacak ki! :banghead:

( 2000, Bill Clinton )

Sevgili takvim,

Yarın beni başbakan yaptılar. Ben de Ankaraya liman yaparak millete olan borcumu ödeteceğim. Ama çok yoruluyorum. Hatta yorgunluktan sürekli hasülüsas, hasülünas, hasülas, hasünilas, has... :banghead:

( 2001, Çiller )

Sevgili günlük,

Bu Rus hatun var ya, beni yiyip bitirdi. Ulan bir gece takılsam şu hatunla duyan olur mu acep? :no:

( 1711, Baltacı )

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users