İçerik değiştir

- - - - -

Kayseri 'ye Inanın, Ve Dualarınızı Eksik Etmeyin!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 31 yanıt verildi

#21 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 14:27

Manyakmısınız ?
Konudan kopmayalım.. Kayseri bu başarılı futbolu ile seneye işallah şampionlar liginde bizi temsil eder..

smiley-sport036.gif  

#22 _ORHAN_

_ORHAN_

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 14:29

Kayseri'nin ve diğer tüm Anadolu takımlarının sonuna kadar arkasındayım ama bu tavrı takınıp, İstanbul takımlarını Türk saymayan anlayışı tasvip etmiyorum.

#23 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 14:34

ben ediyorum...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 14:37

Böyle konuşurlar sonra da 3 büyük diyince olay cıkartırlar.

Siz bu takımları adam yerine koymazsanız, sizin gibi ayrımcılık yapan holigan düşünceye sahip taraftarların desteklediği takımları da adam yerine koymazlar.

Masallarla, tarih hikayeleriyle geçmiyor zaman, gerçekleri görmek lazım...
Elenen elenmeyen tüm TÜRK takımlarını gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik ederim :msn11: Elenseler bile bu da başarıdır, sonucta oralara kadar gidemeyenler de var...

#25 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 14:38

Siz bu takımları adam yerine koymazsanız, sizin gibi ayrımcılık yapan holigan düşünceye sahip taraftarların desteklediği takımları da adam yerine koymazlar

bizim için tek bir birlik vardır o da anadolu birliği...İstanbul takımları ligi kendi egemenliklerine aldıklarından beri (en azından) benim için bitmiştir...Türkiye futbolu haritası üç küçüklerin olmadığı bir haritayı temsil eder benim için...onların başarıları da beni ilgilendirmiyor,aldıkları kupalar...152 tane profesyonel liglerde oynayan takım var eksi 3 eşittir 149 yapar....ben diğer 149 takıma inanıyorum...nokta
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 14:54

İstanbul takımları deme, senin derdin İstanbul takımları değil, Fenerbahçe-Galatasaray ve Beşiktaş ile. Yoksa eminim ki ne Sarıyer in yerinde olmak istersiniz ne de Kasımpaşa nın. *böö
Neyse nasıl konu saptırılır biz örnek gösterdik siz aynısını yapmayın :P

#27 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 14:54

denio 149 takımla işimiz olmuyo bizim.. biz bir takıma inanıyoruz.. gerisi de bizi ilgilendirmiyor..

FOREVER FENERBAHÇE

#28 _ORHAN_

_ORHAN_

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 15:00

Söz konusu Avrupa olduğu zaman, lig içi çekişme biter. Kim öndedir, kim geridedir, kim haklıdır, kim haksızdır davası kalmaz. İşe Avrupa girdi mi, her takım kendi rengiyle çıkar ama kırmızı-beyaz için oynar. Kayseri ve Trabzon'un elenmesiyle UEFA'da oynayan Türk takımı kalmadı iddiası son derece küstah bir sözdür.( Böyle bir konuda, böyle sert çıkmaz istemezdim ama Avrupa maçlarını, lig çekişmesine çevrimek kabul edilebilir bir davranış değildir.)

#29 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 15:18

küstah da olduk iyimi...

yalnız dikkat edin laflarınızın gidişatına...ne yani saymıyorum kardeşim allah allah çileden çıkarmayın adamı saymıyorum ben üç küçük denen takımları türk takımı olarak...varmı ötesi sizde Eskişehir'i saymayın başkasını saymayın....beni de ağır konuşturmayın Orhan bey...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#30 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 15:21

İstanbul saltanatını bir gün yıkacağız.....
Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#31 _ORHAN_

_ORHAN_

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Gönderim zamanı 29.09.2006 - 15:33

İstanbul saltanatı yıkılsın umurumda değil. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray gerilere düşsün, Kayseri şampiyon olsun, Gençlerbilrliği şampiyon oldun. Keşke...
Üç BÜYÜK dediğimiz takımların ligde kurduları baskıdan bende rahatsızım sizler gibi.( Beşiktaşlı olmama rağmen.) Ama AVrupa'ya ligdeki kuyruk acısını taşıyamayız. Avrupa'a giden her türk takımı BİZİM takımımızdır. Hepsiyle sevinir hepsiyle üzülürüz.
Ağır üslubumdan bende rahatsız oldum sayın Denio. Aam söyledikleriniz kesinlikle küstahçaydı ve belirtmeden edemedim.

#32 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2006 - 01:40

bunu senin Türkçü yanına bağlamalıyım gibi geliyor bana...ama konu uzayacak...küstahsın derken küstahlaşmakta bir yöntem...saygılar
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan