İçerik değiştir

- - - - -

Reklamlar

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 9 yanıt verildi

#1 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 12:27

Opet - TarkanCan

Tarkan neden Cumhuriyet Meydanındayken ana yola çıkmak istemektedir? Cumhuriyet Meydanı İzmir'in göbeği değil midir? Tarkan'ın "ana yol" anlayışı nedir?

Tarkan her yanı anayol olan meydanda anayolu bulamamayı nasıl başarmaktadır? O kadar hız kafasını mı bulandırmıştır?

Tarkan ana yolu sorduğunda çocuk Konak yönünü gösterdiği halde neden tam tersine yani Alsancak yönüne doğru gitmektedir?

Yollarda neden başka araba yoktur, ve bu bomboş sokaklarda ikisi kız üç kişi ne diye dolaşmaktadırlar? Bu durum onlara Tarkan'ı görmekten daha garip gelmemekte midir?

Tarkan neden sebepsiz yere arabadan inip arzı endam eder? "Aaa Darkan Darkan!" diyen kişi niye para almaz, Tarkan'a benzin eşantiyon mudur?

Neden benzinci Tarkan'a önce "hayırlı olsun" diyip sonra "yeni mi?" diye sormaktadır? Tam tersi sırada olması gerekmez mi?

Tarkan neden "buradan anayola çıkabilir miyim?" diye sorar ve bir cevap almadan (çocuğun belli belirsiz yaptığı bir işaretin ardından) "peki teşekkür ederim" deyip yola devam eder? Aslında yolu biliyordur da o iki DişiCan'a ve yanlarındaki KişiCan'a artislik mi yapmak istemektedir?

Alıntıdır

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#2 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 12:38

Uzaylıyı taşla kovalayan milletimin insanı süper markette domateslerin içinden Vadaa jelibonu çıktığını görünce Raid'i raftan kaptığı gibi hayvanın(!) gözüne gözüne sıkmaz mı? Raflarında 5 santim boyunca insanların gezdiği bir marketler zinciri ne kadar gıda güvencesi verse boş değil midir?

Web den alıntıdır.....

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#3 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 21:17

neden bu adam tarkanın reklamını kafaya takmıştır yoksa tarkanla bir husumetimi vardır neden bu tv siname izlemkten başka işi olmayan bu adam üstüne üstülük reklamlara kafayı takmaktatır acaba bunalımdamıdır :P aman yanlış anlama
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#4 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2005 - 13:22

1. Reklam : Garanti paramatik reklamında adamın parası kalmamıştır ve sevgilisi Esin'i arıyor. Ve bingo Esin şehir dışında ve adam bunu yeni öğreniyor. Bu ne vurdum duymaz insandır.. Sadece Esin'i para lazım olduğu zaman mı arıyor? Ben Esin olsam terkederim salağı :)
2. Reklam : Yine Garanti paramatik reklamı çocuk dedesinin anneannesinin elini öpüyor para beklentisi içinde ... O sırada babaannesinin ( veya anneannesinin ) arkasında aynı çocuğun fotoğrafı ve cocuğun bayram elbisesiyle aynı elbise içerisinde olduğunu görüyoruz fotoğrafta.. Bu çocuğun tek bi elbisesimi war?? :huh:
3. Reklam : Premier reklamı işte köye tırlar geliyor. şofor kabininde Japon birisi oturuyor.Premier bi Türk markası değilmi? o uzakdoğulu arkadaş o kabinde oturunca markaya bi ağırlıkmı sağlanıyor??
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#5 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 07.02.2005 - 13:29

2. Reklam : Yine Garanti paramatik reklamı çocuk dedesinin anneannesinin elini öpüyor para beklentisi içinde ... O sırada babaannesinin ( veya anneannesinin ) arkasında aynı çocuğun fotoğrafı ve cocuğun bayram elbisesiyle aynı elbise içerisinde olduğunu görüyoruz fotoğrafta.. Bu çocuğun tek bi elbisesimi war?? :huh:

Vallahi bravo, ben de farketmiştim bunu. Abime de söyledim hatta :)

Ailesi iyi bakmıyo çocuğa, belli canım :P

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#6 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2005 - 13:35

3.Reklam ( az daha unutuyordum ) Turkcell reklamı ... İşte tırlar falan hareket ediyor. Ama tırlar aynı yoldan sanki bayağı bi geçmişler. Yoldaki tekerlek izlerinden anlıyoruz.. Nedir yani bakın siz o kadar fatura ödüyonuz verdiğiniz paralarla biz bu tırları alıyoruz yada bu tırların mazotuna gidiyo o paralar mı demek isteniyor?? :huh:
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#7 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 07.02.2005 - 18:55

QUOTE (kedimi_kim_yedi @ 7-02-2005, 12:22)
2. Reklam : Yine Garanti paramatik reklamı çocuk dedesinin anneannesinin elini öpüyor para beklentisi içinde ... O sırada babaannesinin ( veya anneannesinin ) arkasında aynı çocuğun fotoğrafı ve cocuğun bayram elbisesiyle aynı

ne tesaduftur ki bu yazinin aynisini itiraf.com da okudum.
orjinal biseyler kesfedin, copy pasteyi istemiyoruz .)

bekonun yeni cikardigi "tum beyazlar siliniyor" reklamini gazete reklami olarak algiliyorum.
ayrica beckham in yapmis oldugu reklamin ne oldugunu cok gec anlayabildim
garanti paramatik esin reklami da cok ilgi cekici olmus
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#8 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2005 - 21:12

ne tesaduftur ki bu yazinin aynisini itiraf.com da okudum.
orjinal biseyler kesfedin, copy pasteyi istemiyoruz .)

ama ben itiraftan almadım... ha tawsiyen içinde saol... copy paste yapmadık ama yapmayısda :)

#9 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2005 - 19:19

Birde garanti bankasının telefondan para çekme mevzusu hakkında bir reklam varya iki eleman acayip şekilli danslarla süslemiş tek kelime ile berbat ne gıcık oldum arakadaş ..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 11.02.2005 - 15:03

Siz dedikten sonra dikkat ettim Garanti Bankası reklamındaki cocuğun kıyafetine rengi aynı değil gibi geldi.Yanlış mı gördüm?Yoksa benim TV den mi :P