İçerik değiştir

- - - - -

Sinir Olduğumuz Reklamlar

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 112 yanıt verildi

#1 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 09.09.2003 - 17:08

reklamların çoğuna sinir oluyorum.
knor reklamına uyuzum.link reklamı beni geriyor
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 09.09.2003 - 23:24

Toyota reklamına sinir oluyorum hiçbir erkekte öyle bacaklar olamaz hıh :)

#3 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 09.09.2003 - 23:34

trik trak olur mu hiç çalışmamak?? olur uleeeeeen olurr!! deli etmeyin beni olur!!!!! (yeteri kadar açık ve net mi?)
Gönderilen Resim

#4 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 01.10.2003 - 10:59

Bende şu lipton reklamına gıçıgım.Neymiş yaşamayı bilenlereymiş.
Ne yani lipton içmeyenler yaşamayı bilmiyorlarmı???
:idea:
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#5 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 07.10.2003 - 18:42

on numara ayran iç reklamına feci kıllım.ayrıca sansür koymaları gerek ayıp öle şelerr..ha bide tutku reklamını unutmamamk gerek tabiki..sen yakışıklığı çocuğu yada ne bilim uçağı bırak git olacak iş deel... :wave:
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#6 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2003 - 18:53

yaw bi yağ reklamı varya orkide mi ne bende ona uyuzum ha...kaydırak kaydırak konuşuyo lavuk orda...''yaw ne alakaesi var'' diyo yaa beynine gömesim geliyo...
bi de garibim Rüştü'nün oynadığı çikolata reklamı var gol yemem ama bunu yerim gibisinden insanın b.k yiyesice diyeceği geliyo...gidiyo...gitti...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#7 ned kelly

ned kelly

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 18 Mesaj

Gönderim zamanı 22.12.2003 - 22:36

reklam sayılmasada cnbc-e de reklamlara girerken bi coca cola fısıltısı oluyo ya.bööle cızır cızır yapıyo.deliriyorum .arkadaşım cıs cıs cıs asitli zaten anladık nie kulaamıza sokuosun ki?

#8 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 31.12.2003 - 09:55

orkidim vaaar en zor günümdeee... koysalar önüme bariyerdeeeee çocuk da yapaaaarım kariyerrrrrr deeee...uououuoooooo ooğğoğoğooo ooo... ayrıca molpedi olan varsa şimdi konuşsun ya da sonsuza dek sussun !!!
Gönderilen Resim

#9 mursy

mursy

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 13 Mesaj

Gönderim zamanı 01.01.2004 - 16:46

reklamın iyisi kötüsü olmaz bakın hepinizin nasıl aklında yer etmiş bu
reklamlar yani amacına ulaşmış

#10 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 01.01.2004 - 19:32

1-ooff çay demle (bi tane mi bitanemmmi anlamak mümkün değil zaten)...harbi off yani..
2-blendax...B'planına hazırlanın kızlar...oda tutmassa allaa havale...
:D
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 02.01.2004 - 19:41

reklamın iyisi kötüsü olmaz bakın hepinizin nasıl aklında yer etmiş bu
reklamlar yani amacına ulaşmış

oluyo abijim oluyo ali atıf bir seyretmiyon mu hiç? aklımızda yer etmesi onu alacağımız anlamına gelmiyo dimi...bence öyle
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 03.01.2004 - 13:03

QUOTE sizi tebrik ederim..

reklam iyi veya kotu kisilerin beyninde yer etmeyi basarmissa, kisi reklam hakkinda yorum yapiyorsa, REKLAM AMACINA ULASMIS.. kitleyi kendisi hakkinda konusturmayi basarmistir.

kendinizi kandirmayin..siz gozunuzun asina oldugu urunu kesinlikle satin alacaksiniz.

15 saniyelik bir reklam hazirligi icin harcanilan emegi, yaraticilik adina gunlerce uykusuz kalmayi goze almis reklamcilarinyaraticiliklarina sinir oluyorum diyenlere SINIR OLUYORUM!

Bu sektor once tebrik edilmeyi sonra para kazanmayi hedeflemistir.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#13 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 03.01.2004 - 13:08

Herşey bi yana "hep iyimserim hep iyimser, hep kötümserim hep kötümser"...
Şimdiye kadar gördüğüm en kötü reklam :D

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#14 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 03.01.2004 - 13:16

birsey daha..

ali atif hoca benim mezun oldugum universitenin cok degerli bir ogretim uyesidir..
atif hoca ile reklam ve rekabeti de ben kesintisiz izliyorum.. dikkat ederseniz olumlu da olsa olumsuz da olsa reklamlar kitle tarafindan konusuluyor..
ha reklam basarisindan dolayi kristal kola yerine coca cola yi tercih edeceksiniz ama bu kristal kolanin hic satilmayacagi anlamina gelmiyo sevgili Denio.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#15 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 03.01.2004 - 19:42

satılıp satılmaması,konuşulup konuşulmaması beni ilgilendirmiyo o üreticinin sorunu....konu iyi ve kötü reklam demedik mi,işte olayda bu,oluyo abicim kötü reklamda oluyo iyi reklamda oluyo daha da güzeli hoşumuza giden ve gitmeyen diyelim biz buna...haa gidip alıyomusun dersen bugüne kadar hiç almadım tv de görüp vay be iyi reklam yapmışlar ulan adamlar emek harcamış gidip hakettiklerini vereyim diye...valla ne diyim benim için önemli olan ürünün fiyatı keseme uygunsa cukka...ve yazdıklarımı iyi okumamış gibisin ''aklımızda yer etmesi onu alacağımız anlamına gelmiyo'' şeklindeki sözlerim senin yazdığın ''ha reklam basarisindan dolayi kristal kola yerine coca cola yi tercih edeceksiniz ama bu kristal kolanin hic satilmayacagi anlamina gelmiyo'' sözleriyle benzeşiyor benim gördüğüm...reklamın kitleler tarafından konuşulması özüyse reklamcılığın dediğim gibi bu üreticinin sorunu...

ayrıca reklamda gördüğün ürünü kesin satın alacaksın diye bir kaide var mı oda tartışılır...bu kadar kat'i mi sevgili gofret
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#16 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 03.01.2004 - 19:53

sadece bir hatami duzelticem

kendinizi kandirmayin..siz gozunuzun asina oldugu urunu kesinlikle satin alacaksiniz.
sozumu
kendinizi kandirmayin..siz kesinlikle gozunuzun asina oldugu urunu satin alacaksiniz.
diye degistirmek istiyorum.. (ozur dileyerek)

markette 'hobo cipsleri' var.. icinde domuz yagi mi vardir, saglik bakanliginca onaylanmis midir..
bu cips nedir ne degildir?
'hadi beni icin' diye kola satilmakta.. benim param buna yetiyo hadi bunu alayim ben dediginiz oldu mu hic?

reklamlar faydalidir.. alma zorunlulugu yoktur ama gozunuzun gormedigi bi seyi satin almakta suphe duyarsiniz. asla kat'i degil..

ben boyle konusmalara da sinir oluyorum :nod:

#17 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 03.01.2004 - 19:59

ne tür konuşmalara???
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#18 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 14.01.2004 - 04:16

''SAKIZ CİÐNERKEN YÜRÜYEMİYORUM'' işte arkadaşlar türkiyenin acı bir gerceği burda yüz üstüne cıkıyor. biz reklamları in beynimizdeki yerini değilde reklamlarda kullanılan sözcüklerin üstüne duralım nedir abi bu sakız cignerken yürüyemen bir insan varmıdır bunasıl mantıkdır bu nasıl bir akla hizmetdir nedir abi bunlar kaç kişi ne yapmak isityor bu sektör. atif hocayı izleyelim..... :shock:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#19 Ziyaretçi_Focus_*

Ziyaretçi_Focus_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 15.01.2004 - 11:53

Ace çırttt ayşe teyzesi,Dışbank reklamları ve blendax reklamlarına fitil oluyorum :shocking:

#20 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 09.02.2004 - 15:29

Erollllllllllllll nası bi ses ve görüntüdür felaket sinir oldum. reklamdaki saçmalıga bak ya ne şekeriydi hatırlamıyom(aklımda yer bile etmemiş ;) ) hay ben böle reklam çekeni çektireni yaWWWW...