İçerik değiştir

Kurtlar Vadisi Pusu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 385 yanıt verildi

#1 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 07.05.2004 - 19:09

show tv de yayınlanan bu dizi harbiden saçmalık cakır diye biri ölüyor dizide
adamlar gazetede ilan veriyorlar başımız sağolsun felan filan şimdi takım elbiseli abiler hani bunlar kışın genellikle uzun palto giyerler sahte kabadayılar türütiyor özentiden ibaret bu ve bu gibi diziler özenti yaratıyor insanların üzerinde hele hele daha ergenlik yaşındaki bebelere bence bu dizi yayından kalkmalı

Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#2 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 08.05.2004 - 11:25

Aynen katlılyorum hatta yerli dizi çekilmesin arık olmasın, izlemeyin boşverin çekmeyin işte olmuyo.....
beceremiyonuz :) :P

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#3 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2004 - 13:41

böhühü öhüü... niye türkiyede gurtlar vadisi var da " friends" yok ?
Gönderilen Resim

#4 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 08.05.2004 - 13:54

Paran olması lazım

http://www.digiturk....p?tema=2&stil=0

Ama emin olun CNBC-e bu diziyi alır ve yayımlar!

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#5 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2004 - 20:02

ne yani digiturku olanlar zenginmi oluyor ukala melih :P

#6 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 13:57

Fakir veya ortadirek olup da Digiturk sahibi olan var mı sence?

P.S. : Bende de yok Digiturk, gözünü seveyim kablolunun :)

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#7 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 14:21

cnbc-e taraftarıyız... hade be cnbce yap bi güzellik al şu friends'i bizi kahkahalara boğ (höö??).
Gönderilen Resim

#8 Ziyaretçi_Focus_*

Ziyaretçi_Focus_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 16:01

bana artık kabloluda yetmiyor..:) daha çok kanal olucak daha çok :wave:

#9 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 18:18

sen öyle diyorsan öyle olsun fark yapmaz kablo lu imiş digiturk miş muş

#10 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 19.05.2004 - 18:52

Kurtlar vadisine laf yok. Dizideki olayların yarısından fazlası gerçek bence onun için seyretmeli tarih kitabı okuyor misali
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#11 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2004 - 21:07

vaay çakır geri dönmüşsün P:

#12 sundowner

sundowner

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 42 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2004 - 21:37

miroğlu ile başlayan bu furyanın sonunda ülkemizde mafya patlaması yaşanacak ,ondan korkarım.bu kadar mı özendirilir ya...

#13 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 29.05.2004 - 21:41

Arkadaş mafyalıgın ötesinde birşey bu özensen nereye kadar. Her özenen devlet olup çıkamaz ya da istihbarat birimlerine giremez ne bilim en azından kolay kolay adam öldüremez. Bence güzel bir dizi. Kim ne derse desin...

#14 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 29.05.2004 - 21:42

hayal ürünü birak hoca özendirmekten başka bir şey değil şimdi bunda gelir geyik diye yazarsa eger maryjane vallahi döverim ben bu kızı ;)

#15 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 29.05.2004 - 21:55

Tamam özendirme olarak kabul edelim. İzleyenlerin televole(genel olarak) gibi programlardaki hayatlara özenmelerinden iyidir zannımca.

#16 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 29.05.2004 - 22:04

boş ver kanka sana bişi olmasın...

#17 sundowner

sundowner

• Üyeler
  • 42 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2004 - 13:34

Arkadaş mafyalıgın ötesinde birşey bu özensen nereye kadar. Her özenen devlet olup çıkamaz ya da istihbarat birimlerine giremez ne bilim en azından kolay kolay adam öldüremez. Bence güzel bir dizi. Kim ne derse desin...

varoşlarda yaşayan , parasız , eğitimsiz , beklentisiz türk gençliği için bi düşün istersen.

#18 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 31.05.2004 - 00:47

22.4 izlenme oranı (rating) ve 51.8 izlenme payı (share) . AB grubunda ise 11.8 izlenme oranı (rating) ve 32.5 izlenme payı (share) bu sonuçlar çakırın nalları diktiği bölümde elde edilen sonuçlar var bi şeytan tüyü.şimdi bu sonuçları esas alarak kaç kişi özeniyor kaç kişi sadece öylesine izliyor bi ortaya çıkarmak lazım dimi ama umutsuz vaka değilizdir o kadar. ayrıyetten nice iyi eğitimli,parası olan bu dizinin özentisi bebe var. varoşlara mal etmemek gerek bu sorunu
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#19 sundowner

sundowner

• Üyeler
  • 42 Mesaj

Gönderim zamanı 31.05.2004 - 14:32

Kocası Karadenizli.. Şirin bir kasabada akrabaları var.. Kasaba dediysek.. Minik.. Herkes birbirini tanırmış. Öyle tanırmış ki, bir yabancı hemen fark edilir, millet yaban yaban bakarmış.. Kovboy filmlerindeki gibi.. İşte nerdeyse kapısı penceresi açık uyunan bu şirin kasabada yaşlıca, ama sağlam, sağlıklı ve dinç bir akraba hanım yaşarmış.. Herkesin sevdiği ve saydığı.. Yalnız..
Akşamın bir saatinde komşunun delikanlı oğlu gelmiş, kapıyı çalmış..
"Nermin teyze" demiş, "Annem bir çanak şeker istiyor."
"Tabii oğlum" demiş Nermin Teyze.. Arkasını dönmüş mutfağa gitmek için.. O an arkadan bir el uzanmış ağzını kapamaya.. Bir el uzanmış, bıçak taşıyan boğazına..
Son duyduğu ses "Ben Canpolatım" olmuş..
Ertesi sabah yakalamışlar delikanlıyı.. Polislerin arasında giderken hala bağırıyormuş:
"Ben Canpolatım.. Ben Canpolatım.. Hani nerde atv.. Nerde Kanal
D.. Nerde Show Tv.."
Bu Canpolat dediği, Kurtlar Vadisi mi, neymiş, o dizinin kahramanlarından (!).
Ekranlar böyle dizilerle doluymuş.. İzlemem.. Bilmem.. Magazin sayfalarında gözüme çarpar adları, genelde övgü dolu cümlelerle.. yani medya çanak tutar.. "Ne olur yazın.. Yazın ki, bu terör, bu şiddet, bu mafya dizileri hiç değilse azalsın bu ülkede.. Hiç değilse özendirmesinler.."
Acı acı güldüm.. "Bu RTÜK ile mi olacak bunlar?.. Bunlar kendi koydukları, açık seçik, en net kuralları uygulamaktan acizler, böylesi kararları alabilirler mi?.." dedim..
"Dizilerde şiddeti geçin.. Şimdi reklamlarda şırrakk diye Osmanlı tokatları atılıyor, işkence ile mücadelede başı çekerek Avrupa Birliği'ne girmeye çalışan ülkemizde.. Bu iğrenç, bu rezil, bu aşşağılık, bu suç reklama, medya da baygın, tutuyor üstelik.. Vay ne ilginç reklammış.. İlginç kadar taş düşsün başlarına.." dedim..
Bu ülkede bu "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın" diyen RTÜK ve de bu sorumsuz, bu balık hafızalı medya var oldukça hiçbirşeyin düzelmeyece- ğini ikimiz de biliyorduk, ama konuşuyorduk işte.. İçimizi dökmek için hiç değilse.. Bu yazı da o amaçla yazıldı zaten.. İçimizi dökmek için..
Bu RTÜK'ten ve bu medyadan bir şey bekliyorsam namerdim!..

30/05/2004-Sabah Gazetesi-Hıncalın Köşesi

#20 Elric

Elric

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 04.06.2004 - 14:46

Bandırma’da 11 yaşındaki H.C., bir kıza sarkıntılık eden arkadaşını öğretmenlerine şikayet edince; arkadaşları H.C.’nin üzerine işemiş, çivili sopa ve kemerle dövmüş, vücudunda sigara söndürmüş, yaralarına tuz basmışlar. Çivili sopa ve kemerle adam dövülen, vücutta sigara söndürülen, yaraya tuz basılan... Listeyi biraz uzatalım; kulak kesilen, testereyle adam doğranan, beysbol sopasıyla adam öldürülen, zehirli yılanla kadın öldürülen, parmak kesilip postayla gönderilen, önce fosur fosur içilip ardından vücutta söndürülen sigaraların gırla gittiği, asıl görevleri bu tip adamları enselerinden tutup hapse atmak olan geleceğin polislerinin (Polis akademisi) bile kaçırmadan izlediği hatta ödül verdiği (senarist Bahadır Özdener'in açıklaması) diziler yok mu Türkiye’de? Var ve bu varlık insanı ürpertiyor... Amerikan mafya filmlerindeki işkenceleri Türk televizyonlarına birebir aktaran ve bu başarıdan(!) dolayı gazetelerde röportajları yayınlanan “büyük senaristlerin” de, bu dizilere reklam yağdıranların da, bu dizilerle ödül alan yapımcıların da, yönetmenlerin de gözü aydın!.. Ağaçları yaşken eğdiler. 10 sene sonra, Vadi’leri geçtik, caddeler-sokaklar, eğitimlerini dizilerden almış Kurtlar’dan sorulacak. Ellerinize sağlık, hadi kutlayın bu zafer sizindir...
Gönderilen Resim