İçerik değiştir

Kurtlar Vadisi Pusu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 385 yanıt verildi

#41 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj
  • İlgi Alanları:okumak&yazmak

Gönderim zamanı 09.02.2007 - 02:55

yukarda rtük tel verilmiş zaten..
memnuniyetlerinizi bana, şikayetlerinizi dizinin web sitesine yazabilirsiniz.. :crazylol:

inanç, merhamet, sabır, ahlak ve amaç öğelerinden sapmayan adam boşu boşuna ölmez..

geldin.buldun...Gönderilen Resim...sevdim.güldüm...

#42 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2007 - 11:33

Türkiye yine nefesini tutacak, gençliği kabadayılık,delikanllık,adam kesme,kafa kesme ,kulak kesme vs vs iğrençlikleri bir şekilde televizyon ekranından genç beyinlere empoze eden, bu şövanist duygular içeren tv dizisi başlıyor.!
''Terör'' bir kesim insanların duygularını sömürmeye ve değişik fantaziler uygulatmaya, okul sıralarında bilakis devam edecek... üzgünüm sadece ben burada ''ZALAK'' diye bir konu acabilirim gerisini izleyip ''ay bu süper dizi'' söyleyen kişilere ait.

Bu mesaj inan tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 09.02.2007 - 11:35

Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#43 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

Gönderim zamanı 09.02.2007 - 13:43

Arkadaşlar bildiğiniz üzere kurtlar vadisi terör adlı dizi daha çıkmadan rtük'e bir sürü şikayet yağdı ama engellenmedi niye çünkü hükümet ve bazı partiler destekliyor bu tür dizileri , kurtlar vadisi ırak niye çıkarıldı sandınız çuval olayının intikamını tw'de almak için amerikaya karşı insanları kamçılamak için filmin galasında bütün hükümet yetkilileri vardı mesela ama şunuda unutmayın her seneryonun bir gerçeği vardır bu yüzden izlenmesinde sakınca görmüyorum ama tabi bazı salaklar psikopata bağlanıyor yok ben polatım yok ben şuyum deyip babasını bile vuran olmuştu bunun nedeni dizinin etkisi değil cahilliktir
Gönderilen Resim

#44 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 12:15

Bence derhal yasaklanmalı !!!

Daha dizinin beşinci dakikasında içimde karşı konulmaz bir şiddet eğilimi oluştu. Odada bir sinek vardı, vızıldayıp sinirimi bozuyordu. Ben de sinekliği kaptığım gibi sineği duvara yapıştırdım. Dizi reklam arası verince farkettim ki kurtlar vadisini izlemiyor olsaydım ben o sineği öldürmezdim. Sineği öldürmemin baş sorumlusu kurtlar vadisidir.

Bu dizi kesinlikle insanları suça teşvik ediyor. Daha önce aynı durum Hollywood filmlerinde de yaşandı. Dünyada en çok suç işlenen ülkenin ABD olmasının arkasında yatan nedenin ne olduğunu zannediyorsunuz? Yıllarca Amerikalılar godfather gibi suçu ve mafyayı öven filmler çektikleri için ABD bu hale geldi. Bu örnekten ders almamız lazım.

Bu dizi kaldırılırsa, ülkemizde hiçbir sorun kalmayacaktır. İnsanlar barışsever olacak, birbirlerini öldürmeyecek, gençliğin önündeki kötü örnekler yok olacaktır. Bu tür dizileri yapmak için harcanan parayla cennet mahallesi gibi diziler, emret komutanım şah mat ve maskeli beşler ırakta gibi filmler yapılsa halkımız için daha iyi olur. Ayrıca magazin programlarına da daha çok vakit ayırmak gerektiğini düşünüyorum.

Kaldırılmasının istememin en büyük nedeni ise şudur: Dizi biter bitmez ülkede tam bir infial havası esmiş, silah seslerinin ardı arkası kesilmemiştir. Tabanca fiyatları yüzde yüz artmış, lise önlerindeki tüm işportacılar tezgahlarında bıçak satmaya başlamıştır.

Milliyet gazetesinin internet sayfasındaki son dakika haberine göre Batman’da yeni bir kuş gribi vakası görülmüş. Kuş gribinin de kurtlar vadisinden kaynaklandığına ilişkin ciddi şüphelerim var.

Evet, kesinlikle yasaklanmalı…

Bu mesaj kaktüs tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 12.02.2007 - 12:16

#45 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 12:31

*zong hehe yazık yaw sineğe :D
Gönderilen Resim

#46 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 12:33

kurtlar vadisine .okam , size bişi olmasın ...........

#47 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 12:35

niye .okam yazdın edy's? sokam yazınca küfür mü oluyo :D
kurtlar vadisi kötüdür *zong
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#48 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 12:35

aslında bir bakıma eleştiren kişiler çok haklı ama ozaman bütün aksiyon tarzı aşırıya kaçan filimlerin de yasaklanması gerekmezmi ??
Gönderilen Resim

#49 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 12:38

dostum ben "ironi" yapıyorum ..ne eleştirmesi..eleştirilecek yönlerini izleyen adamla konuşurum, izlemeden lanet okuyan adamla değil...

#50 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 12:43

niye .okam yazdın edy's? sokam yazınca küfür mü oluyo :D
kurtlar vadisi kötüdür *zong

.okam deyince küfür olmaz sansürleyip veriyoruz görmüyomusun.. tv de sigara içenleri mozaikliyorlar mesala onun gibi bişi anladın sen onu *zong

#51 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 13:53

Bazı arkadaşlar ''ironi'' yapayım derken hayal örünü fikirlere nerdeyse inanmaya başlamışlar, bence hiç bir şey bu kadar basit olmamalı.

#52 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 13:59

*uhuhu :P ;) :devil:

#53 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 15:59

;) :P *zong :huh: :)

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 18:04

Belinde silah, ceket omuzda, elinde tesbih, kabadayı havalarında ve bunu erkekliktendir düşüncesini geleceğimiz olucak gençlerimize kabul ettiren, saçma gereksiz bir dizi. İzlemedim diziyi de, filmi de. Neyseki insanlarımız sağolsun, izlemiş kadar oluyoruz çevremize bakınca...

Bi çoğumuz düşüncelerimizi Kurtlar Vadisi Irak filmi başlığı altında belirtmişiz ya yine belirteyim dedim :P

#55 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 19:17

aslında bu tür olayların yaşanması ne yazıkki hep olucak gibi ne görürse inanan bir yapıya sahip halkın bazı kesimleri ve biz gençlerde dizi karakterlerini örnek almaya devam ettikçe , ülkede o kadar geri gitmekte ve düşmanlarımızın ağzına lokma sokmaktayız bırakın kurtlar vadisini filan gerçekleri öğrenmek isteyen okur adam olur politikacı olur işte ozaman acı gerçekleri zaten görürsünüz :P ülke ne halde diye

Bu mesaj ahmet.k tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 12.02.2007 - 19:19

Gönderilen Resim

#56 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2007 - 19:22

kurtlar vadisi

ıykkk *kusmasmilesiiştekısayolunuunuttum
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#57 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2007 - 04:02

Bu diziyi isteyen izler , isteyen izlemez . Bu bu kadar basittir .

Sen bu diziyi izleyenleri sorgulama cürretini gösterirsen , karşı tarafta senin izlediğin dizi sebebi ile seni sorgular .

İzlememe gerekçelerini izah edersin kabul görür ya da görmez ayrı konu .

Ben dizinin son iki bölümünü izledim . Dediler Sharon Stone falan oynayacak sırf o yüzden yani *lol

#58 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 14.02.2007 - 11:28

kurtlar vadisi devam ediyor , kurtlar vadisi terör olarak karşımıza ilk bölümü ile geçen hafta çıktı , eskiden olduğu gibi hiç kaçırmadan ve dört gözle yeni bölümlerini izleyeceğim :cry:
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#59 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2007 - 13:38

Jr , sen de mi ironi yapıyon yoksam :laughlong:
ben de öle dedimdi ama neredeyse vatan haini ilan edildim :P
izlemeyenler neden bu kadar çok yükleniyor onu anlamış değilim..merak etmeyin ben size haftalık yorum yaparım.. *zong

#60 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2007 - 13:41

kurtlar vadisini boşverinde nolcak bu Sıla nın hali :)))))))))