Jump to content

kan dökülmesin diye çözüm üretmek

• This topic is locked This topic is locked
64 replies to this topic

#61 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8,786 posts

Posted 09.09.2006 - 11:38

En soylu ırktır TÜRK'ler

Bu ırkçılıktır..Ötesi yok..!!!!!! <_<

şunu da belirteyim, ben Kürt değlim.Sizin o çok övdüğünüz Türk soyundanım.
Ama ben ırkçı değilim.Ayrıca türkler şu kadar üstündür bu kadar birşeydir naraları kimseye bir yarar getirmedi getirmez de..

Evet nüfus cüzdanlarımızda TC yazıyor.Ama bu türksün anlamında değldir. Türkiyelisin demektir.Laz da çerkez de kürt de hepsi bu ülkenin topraklarında yaşadı yüzyıllardır ve herkesin hakkı var bu ülkede en az muhteşem türk ırkı kadar.

PKK kürt gruplar tarafından oluşturulmuş bir terör örgütü diye, tüm kürtler teröristtir çıkarımı yapmak, ilkokulda anlatılan düz mantıktan öteye geçemez ve herkes bilir ki düz mantık yanlıştır.Genellemeler yanlıştır...

Irkınıza methiyeler düzmekten yıllarca önünüzü göremediniz bile..Bir an önce gözlerindeki at gözlüklerinizi kaldırmanızı ve sizlerle aynı topraklarda yaşayan, çalışan , emeği olan herkesin en az sizin kadar bu ülke vatandaşı olduğunu hatırlayın..

Son olarak unutmayın ki Hizbullah da bir terör örgütü ve bol miktarda türk tarafından kurlumuştur,yönetilmektedir ve onların da amacı cumhuriyet rejimini yıkmaktır..Tüm türkler teröristtir diyebilecek misiniz peki..?

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#62 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.09.2006 - 11:41

konu sapmış sapmış neler olmuş <_<

ırkçılık bir yandan diğeri ayrı yandan...

İşinize gelmeyince kapamıyosunuz demek?
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#63 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3,241 posts
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Posted 09.09.2006 - 11:44

Nerden biliyorsun sevmediğimi veya sevdiğimi ? Mesajlarımı çarpıtma !!!

Ofisime geçen gün 2 tane mardinli insan geldi , fotokopi çekiyormusunuz dedi , bende hayır dedim , kırtasiye var ileride dedim oraya gidin , oradan geldik kapalıydı dediler , ikiside türkçeyi zar zor konuşuyorlar , ne için lazım hayırdır dedim , adamlar havaalanının inşaatinde çalışıyorlarmış , anlattılar vs , kardeşim ben sabah bir makine aldım , biraz beklerseniz yardımcı olurum size dedim , birşeyler ikram ettim çünkü hava sıcaktı , fotokopilerini çektim , para almadan onları gönderdim ...

Gelen iki kişi de insan evladıydı , diğerleri gibi artniyetli tipler değildi eminim ve onlara kardeş olarak hitap edip yardım ettim , demekki kürtlere karşı bir antipatim ve ayrımcılığım yok !
<!--aimg-->Posted Image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#64 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1,033 posts

Posted 09.09.2006 - 11:44

Evet Roland;
Taktik güzel ancak, beynini biraz daha geliştirmen gerekiyor. Şu ABD kültürü şapkan kafandan fırlayacak kadar.

#65 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8,786 posts

Posted 09.09.2006 - 11:45

konu amacından uzaklaştığından ve kişiselleşip hakaret boyutlarına geldiğinden kapatılmıştır..

Saygılar....

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users