İçerik değiştir

- - - - -

Daankk edenler

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 50 yanıt verildi

#1 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:05

Kafama daannk edenler hepsi burada sizde ekleyin bakalım neler öğrenmişiz yada nelerin farkına varmışız iş işten geçince.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#2 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:16

yönetimmm yönetiiiiiiiimm..banane kişiye özel konu açılmış..benimki kişiye özel diye kapatılmıştı.halbuki ismi en alakasız sorular dı.ben milletime hizmet için açmıştım.

yönetiiiiim.yönetim uyuyor mu.......bananee yaaaaaaaaaaaa..

...

#3 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:19

Kimsenin sözüne güvenmemeyi en sonunda anladım gerçi hayatımda pek çok tecrübe olmuştu çoktan öğrenmeye başlamış olmam lazımdı ama yine gönül işte düştü birinin peşine .Bu sefer farklı sanmıştım çünkü o kadar büyük konuşuyordu ki o kadar güven verici ve sağlam duruyordu ki karşımda güvenmemek eldemiydi.
Ama sonradan kafama daannnkk etti farklı olmasını ben istemiştim kafamda öyle yaratmıştım onu . Sonra bir kez daha daaannkkk etti kimse farklı değil aslında sadece nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun.
Ve en son daaannnkkk ayrılık ile oldu . Herşeyin iyi ve güzel olması her istediğinin yapılması kibarlık, anlayış, sevmek yetmiyormuş insanlar bazen kaldıramıyormuş bu kadar sevilmeyi.

Gönderilen Resim

#4 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:25

yönetimmm yönetiiiiiiiimm..banane kişiye özel konu açılmış..benimki kişiye özel diye kapatılmıştı.halbuki ismi en alakasız sorular dı.ben milletime hizmet için açmıştım.

yönetiiiiim.yönetim uyuyor mu.......bananee yaaaaaaaaaaaa..

burası karalama defteri ki cınıımmm.... blog filan hikaye yanii... burda açabilir ki...
di mi ama.... :P

daaank, yaz bööle yaaz, sayende oturup ağlıycam ben de daaaank etceek daaaank....:)

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#5 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:28

banane yaaa.o zaman benim konumu da açıp karalama defterine koyun yaa..zoruma gitti şimdiii...kapatmayıp alsaydınız no'lurdu sankim yaaaa :msn104:

...

#6 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:31

arkadaşlar burada konuma ne yaptınız tartışmasını rica etsem yapmayınız.
konu nickim ile doğru orantılı olarak açılmıştır ve burası serbest bölgedir sizde istediğinizi yazabilirsiniz sonradan farkına vardığınız yanlış anladıklarınız vs vs

Bu mesaj daaankk tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.07.2006 - 12:32

Gönderilen Resim

#7 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:32

daaank 'ın konusunu daha fazla bozmayalım di mi Rebel...
bu bölümdeki konulara azıcık göz gesdirmen yeterli olucaktır neden buraya taşınmadığını anlaman için....ayrıca soruların için yeterli derecede konu mevcuttu zaten.. :P

daank...yapma abicim bööle yaaf, valla küsme bak aşka diicem de daaank etti diicen, ne desem bilemedim... :)

#8 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:33

Herşeyin iyi ve güzel olması her istediğinin yapılması kibarlık, anlayış, sevmek yetmiyormuş insanlar bazen kaldıramıyormuş bu kadar sevilmeyi.

Her zaman böyle olur dank, sevgini gösterdiğin anda herşey değişir...
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#9 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:36

fazla sevmeyi kaldıramaz insanlar genelde, kendilerini tutsak gibi hissederler, adına da bağımsızlığım elimden alınıo derler...

bu dünya o tarz insanların dünyası evet, sevgisiz, çıkarcı, sadık olmayan günlük yaşayan belki de vs vs.. ama ben o dünyaya göre yaşamıyorum.. daaank eden de şudur ki bunu kabullendim artık .. yani sorun bende değilmiş meğer...

#10 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:37

kimse farklı değil aslında sadece nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun

bak bu konuda çok katıldım..

oldu mu?

...

#11 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:44

Evet daankk edenlere devam edelim .
Bir ilişkide olması gerekenler nedir derdim kendi kendime özellikle bir erkeğin yapması gerekenler kendisini diğer erkeklerden ayıran bişeylerin bende olması lazımdı belki dedim belki de bu şekilde mutlu sona varabiliriz.Öncelikle dürüst olmalıydın evet evet dürüst olmam gerekiyordu aklıma ne gelirse ne hissedersem nasıl hissedersem öyle davranacaktım ne düşünüyorsam onu söyleyecektim iyi yada kötü açık açık dürüst olmalıydım. Ayrıca sırf bu kadarı yeterli elbette bir kadının erkeğinde aradığı en önemli özelliklerden biri sadakattir demiştim kendi kendime evet onu öyle seviyordum ki sadakatim onun olmalıydı etrafımda bunu bozmak isteyenler olmuştu ama başarmıştım yan gözle bile bakmamayı sadece onun olmayı kabullenmiştim. Veee yine anladım ki yanılmışım bana içimde heyecan yok bu işin dediğinde kafama daaankkk etti demek ilişkinin heyecanını bunlar sağlıyormuş türlü oyunlar , düzmeceler biraz gizlilik bazı şeyleri saklamak ve elbette çapkınlık yada zamparalık yada ne derseniz deyin ondan işte demek ki heyecan için bunlar gerekliymiş.

Gönderilen Resim

#12 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:51

aş neymişki derdim hep.yok öyle ilk görüşte aşk yaa.bunu ben mi demişim dedim bi gün aşık olmuştum.hem de aramızdaki inanılmaz farklılıkları bile bile...hiç bu kadar acı çekmemiştim.evet..sadıktım.evet.sevmekse deliler gibi hemde,ölümüneydii..evli olduğunu öğrendiğimde daaannkk etti.ailemi de kendimi de boşa üzmüşüm.ama yine de hissettiklerim çok özeldi.

...

#13 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 12:58

daank etti ki, dürüst olmak, prensip sahibi olmak ve ilkelerine bağlı yaşamak,sadık olmak, evet beş para etmiyomuş... :mad1:

ayrıca bu heyecan denen şeyin ne olduğu hala bana daank etmiş değil, cidden entrikalar, oyunlar mıdır heyacanı sürdüren, aşk neden yetmiyo, bak bu da daank etmeyenim... :P

#14 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 14:19

Sabrederek pek çok şeyin hallolacağını düşünüyordum sabır göstermek erdemdir demişlerdi herkeste bulamazsın. Sabırlıydım ona karşı sürekli olarak sorunlarıyla karşı karşıya geliyordum önceki ilişkisinde aldığı yaraları tek tek sarmayı deniyordum çok sevmiş ve aldatılmıştı önce bir arkadaş olarak sonrada sevgili olarak yanındaydım bir türlü çıkamıyordu etkisinden ama ben sabredecektim en nihayetinde kurtulacaktı o da bende. Günlerden birgün benim yakınlarımda olduğunu benimle görüşmek istediğini yazmıştı ama mesajlar lanet teknoloji yüzünden ulaşmadı bana.O gün görüşemedik sonradan söylediğine göre o gün eski ilişkisinden ayrıldığı, terkedildiği gündü ve o gün hiç kötü hissetmemişti aksine beni düşünmüştü artık o olay bitti diyordu bana bitebildi..
Nasıl sevinmiştim evet demiştim işte sonunda kimseyle mücadele etmeme gerek yoktu artık. Aradan 1 hafta geçemeden kafama daaannkk etti o kurtulmuştu ve rahattı artık bana ihtiyacı da kalmamıştı ve benden de kurtulmalıydı . Aynen öyle oldu kurtuldu benden.

Gönderilen Resim

#15 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 14:50

biraz kendi yaşamımdan biraz da çevremden gözlemlediğim ve kafama daankk eden bi de şu var ki, kimseye gereğinden fazla değer vermemek gerekiyormuş... ya da göstermemek.. halbuki ben seviyorsan emek harcıyorsan bunu göstermek gerektiğine inandım hep. ama gördüm ki hep verici olmak karşıdakini nedense yüzsüzleştiriyor ve alışıyor kişi.. heyecan kaybı dedikleri bu mudur, yoksa nasıl olsa benim cebimde mantalitesi midir bilemiycem ama sonunda içinizi parçalaya parçalaya daannk ettirerek gidiyorlar... ve siz kalıyorsunuz elleriniz bomboş.. ee ne oldu şimdi, hani herşey güzeldi, hani seviyorduk deli gibi diye....onlarınsa cevapları hep aynı oluyor, seni sevmemişim meğer öyle sanmışım ya da sizi incitmememek adına söylenen ben seni haketmiyorum tümcesi ki en çok da bu acıtır içinizi... ben bi yalana mı inanmışım, kafamda mı kurdum herşeyi diye içinize döner daankklarınızı ararsınız...karşınızdaki bazen sevgiliniz, bazen arkadaşınız bazen ailenizden biri olur ama sonlar aynıdır...giden gittiğinde, kalan yalnızdır acılarıyla...gidenin umrunda bile olmadığınızın dank etmesi ile daha çok hissettiğinizde acıyı yanınızda kimse olmaz...

#16 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 17:33

Saçma sapan öğretilerle yetişmişiz hepimiz belli kalıplar aşılanmış içimize neyin nasıl olması gerektiğini sadece duyduklarımızdan bilmiş ona göre doğruyu yanlışı çözmeye çalışmışız. Hep sen erkek adamsın güçlü olman lazım hayata karşı dirençli olman gerekiyor üzüntüler, yok olup giden aşklar , kalbinin kırılması sana koymamalı umursamadan yaşaman gerektiği sanki sosyal bir gerçekmiş gibi gelir sana. İlişkilerinde de böyle olduğunu sanarsın ama sonra çok seversin bu öğretilerin hepsi yok olur gider ve kafana daaannk eder Erkekler de Ağlar..

Bu mesaj daaankk tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.07.2006 - 17:33

Gönderilen Resim

#17 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 29.07.2006 - 11:35

hayatın kafama çaka çaka dank ettirdiği en önemli gerçeklik; herkes bi gün gider.. . o hayatta yapmaz dediğiniz kişiler yapar en çok da korktuğunuz ya da ummadığınız şeyleri.. bu nedenledir ki daha derin açılır yaralarınız zaten..sevmek zor, vazgeçmek nedense hep kolay olur bazıları için...sevgisizlikle örülmüş bu yaşam çarkında sevebilmek ile yetinebilmek gerekio sanırım.. en azından o insanlardan farkımız olduğunu bilmek de bi güzellik olsun bize..

#18 My_SAVSAK

My_SAVSAK

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yasaklılar
  • 75 Mesaj
  • İlgi Alanları:Müzik, kitap, doğa, internet

Gönderim zamanı 29.07.2006 - 20:11

Saçma sapan öğretilerle yetişmişiz hepimiz belli kalıplar aşılanmış içimize neyin nasıl olması gerektiğini sadece duyduklarımızdan bilmiş ona göre doğruyu yanlışı çözmeye çalışmışız. Hep sen erkek adamsın güçlü olman lazım hayata karşı dirençli olman gerekiyor üzüntüler, yok olup giden aşklar , kalbinin kırılması sana koymamalı umursamadan yaşaman gerektiği sanki sosyal bir gerçekmiş gibi gelir sana. İlişkilerinde de böyle olduğunu sanarsın ama sonra çok seversin bu öğretilerin hepsi yok olur gider ve kafana daaannk eder Erkekler de Ağlar..

Bir kaç tümcesi hariç yazınıza katılıyorum..
Bir gün değişik bir kuş konarsa yüreğinize, eğer benzemiyorsa diğerlerine...
Siz siz olun söyleyin her şeyi yüzüne... dank etsin kafanız..
Beklediğiniz, gerçek talih kuşu odur belki de, KİM BİLİR...!

#19 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 30.07.2006 - 15:07

Herkes yapar demiştim bir o yapmaz aynı acıları zaten yaşamış başkasına yaşatmaz diyerek başlamıştım onunla birlikte olmaya söz vermişti hem kendine hem de bana seni bırakmıycam seni asla bırakmıycam diye kimse beni böyle sevmedi diyordu kimse bana senin kadar değer vermedi diyordu evet doğruydu kimseyi öyle sevmemiştim kimsenin değeri ona verdiğim kadar olmamıştı bugüne kadar. O bana bu acıyı yaşatmaz diyordum kendi kendime. Ve şimdi kafama daaannkkk ediyor o da diğerleri gibiymiş kullanan ve bırakan.

Gönderilen Resim

#20 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 01.08.2006 - 10:27

bu sabah kafama daannkk ederek uyandım. Evet günlerdir ilk defa aralıksız 6 saat uyuyabilmiştim ve şaşırmıştım kendime. Alışıyordum artık daha az düşünüp ,üzülüyordum ve bir kez daha daaannkk sesini duydum kafamın içinde , kaderin önüne kim geçebilmişti bugüne kadar? kim değiştirebilmişti yazgısını ?Allah'ın en sevdiği kulları dahi kaderlerine boyun eğmişlerdi benim bir farkım mı var dı; hayır dedi içimde ki ben bana hayır senin bir farkın yok kaderini ve yazgını yaşayacaksın o nedenle bırak kendini hayata seni nereye götürürse.

Bu mesaj daaankk tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.08.2006 - 10:28

Gönderilen Resim