Jump to content

herkezi d.e.y.ö. ye üye olmayı bekliyorum

• Please log in to reply
60 replies to this topic

#1 5000

5000

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 62 posts
  • İlgi Alanları:spor sineme kitap okuma

Posted 27.07.2006 - 17:01

herkeze selam son zamanlarda israil ve amerikanın ırak filistin ve lübnan da yapmış olduğu katliamları şiddetle kınıyorum daha doğrusu kınıyoruz ben 2 seneden beri d.e.y.ö. yani dünya emperyalizmini yoketme örgütüne üyeyim sizleride bu örgütte görmek ve dünya barışı için mücadele etmeye çağırıyorum şu an örgütümüz herhangi bir faliyet gösterememekte bunun sağlanması için belirli sayıda insanın örgüte üye olması lazım sizler sayesinde bunu yapacağımıza inanıyorum eğer belirli sayıda insana ulaşabilirsek resmi bir örgüt olucaz ve belirli söz hakkına sahip olabilicez eğer üye olmayı istiyorsanız dogangunal@hotmail.com adresine üye (boşluk) deyö isim soyisim ve tel no ile birlikte mesaj atmanız yeterli
D.E.Y.Ö.

#2 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2,596 posts

Posted 27.07.2006 - 18:08

Burda emparyalizmi yok etmekden bahsediyorsun öbür tarafta gay sex partilerinden bahsediyorsun bu ne çelişki baştan aşağıya emperyalist akımı besleyen bir jenaratörsün sen..

Edited by inan, 27.07.2006 - 18:08.

Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#3 5000

5000

• Üyeler
  • 62 posts

Posted 27.07.2006 - 18:12

EMPERYALİZM İLE CİNSEL YÖNELİM ARASINDA KURMUŞ OLDUÐUN İLİŞKİYİ TEBRİK EDİYORUM NE ALAKASI OLDUÐUNU DAHA AYRINTILI AÇIKLARMISIN
D.E.Y.Ö.

#4 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8,786 posts

Posted 28.07.2006 - 16:08

şimdi bu örgüt dediğini de sen biraz açabilir misin..?
net üzerinden mi faaliyet gösteriyor şu anda, kaç üyesi var mesela gibi..

dünya emperyalizmi derken kastınız nedir, yoksa amerikan emperyalizmi mi sadece, ya da bu emperyalist anlayışı nasıl yok etmeyi amaçlıyorsunuz, hedefleriniz , faaliyet projeleriniz nelerdir...

sadece üye olunca yok etmiş olucak mıyıs, konuyu açarsan sevinirim.... ):

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#5 5000

5000

• Üyeler
  • 62 posts

Posted 28.07.2006 - 18:00

örgütün üye sayısı 12 000 ama 15 000 e ulaşması gerek örgüt bazı insan hakları vakıflarıyla irtibat halinde bazı siyasi otaritelere emperyalist akımı önleyici projeler yapmaları konusunda baskı yapmakta ancak herhangi yasa dışı veye yadırganabilecek davranışlar gösterilmemekte sadece dediğim gibi emperyalizmle mücadelede varlığınızı hissettirebileceğiniz ve belirli bi sınıfı oluşturduğunuzu kabul ettirebileceğiniz bir örgüt
D.E.Y.Ö.

#6 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8,786 posts

Posted 28.07.2006 - 18:06

örgüt bazı insan hakları vakıflarıyla irtibat halinde bazı siyasi otaritelere emperyalist akımı önleyici projeler yapmaları konusunda baskı yapmakta

hangi insan hakları örgütleri mesela..?
bir de emperyalist akımı önleyici projeler..?

nasıl engel olmayı hedefliyorsunuz , emperyalizm nasıl yok edilecek kısacası size göre..?

hala sorularımın cevaplarını alabilmiş değilim anlayacağın..

#7 5000

5000

• Üyeler
  • 62 posts

Posted 28.07.2006 - 18:16

insan hakları örgütleri olarak sedfeest porse,green vorse vb vakıfla irtibat halinde olduğunu biliyorum ancak daha fazlasını ancak yönetim biliyor emperyalizmi yok etme konusundaki projeleri oluşturmak örgüte ait bir amaç değil bu projeleri bazı siyasi otaritelerin oluşturmasını sağlamak örgütün görevi
D.E.Y.Ö.

#8 Ziyaretçi_TAVIR_*

Ziyaretçi_TAVIR_*
  • Ziyaretçiler

Posted 28.07.2006 - 18:44

peki bireysel olarak nasıl projeleriniz var ve yahut siyasi otoriteler bunu nasıl sağlayacak...açıklarmısınız...

#9 5000

5000

• Üyeler
  • 62 posts

Posted 28.07.2006 - 19:27

şu an bireysel olarak projeler üretmiyoruz dediğim gibi 15 000 üye sayısına ulaştıktan sonra ciddi boyutta çalışmalarımız olacak ayrıca siyasi otaritelerin bu konuda ne tür önlemler alabileceğine dair bilgi verilmedi bana
D.E.Y.Ö.

#10 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8,786 posts

Posted 30.07.2006 - 02:05

projeler belli değil, hangi siyasi otoriteye nasıl bi güçle hangi yaptırım uygulanacağı (kolaymış gibi tabii ) belli değil , ve 15 bin üye yapmaya çalışıosunuz.. gerçekten ilginç...

neye dahil olduğunu, ne için uğraşacağını bile anlatamadan nasıl üye yapabilirsin ki insanları...

şimdi, tek bi mantıklı akla yatkın daha doğrusu tatmin edici açıklama olmadan üye mi olucas önümüze gelen her yere...

hiç güvenilir ve inandırıcı gelmiyor.. :mad1:

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 30.07.2006 - 09:58

12.000 üyeli...ama gizli bir örgüt galiba bir tane bile kaynak bulamadık...5000 kardeş kurusıkı sallıyo olmayasın...hani kusura bakma kalp kırmak istemiyorumda burnuma asparagas kokusu geliyor.Saygılar
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 5000

5000

• Üyeler
  • 62 posts

Posted 30.07.2006 - 13:35

daha öncedende söylediğim gibi projeleri ve emperyalizmle mücadelenin nasıl yapılacağı konusunda bi fikrim yok bunların konuşulabilmesi ve fikirlerin tartışılıp projelerin oluşturulabilmesi için resmi bi kuruluş olunması gerekiyor miting broşür vs. bunların hepsi ancak devlet izninde gerçekleştirilebilir üstelik kuruluştaki ana fikir ortada emperyalizmle mücadele bu amaca yönelik üye toplamak için projelerin resmi olmadan üretilmesi gereksiz
D.E.Y.Ö.

#13 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8,786 posts

Posted 30.07.2006 - 13:41

bir kuruluş oluşması için devlet izni ancak 15 bin üye ile mi oluyomuş...
hangi devletmiş o???

#14 respect

respect

• Üyeler
  • 53 posts

Posted 30.07.2006 - 15:08

ben anlamıyorum bu örgütlenme işini. Sokaklarda yırtınarak imza topluyolar yok filistin yok ırak yok bilmemne. Adamlar olayı aşmış çocuğun üzerine bile füzeyle saldırıyo işini öyle bitiriyo. burda hala örgütlenelim deniliyo. Ya herkez başta kendisini koysun ortaya ondan sonra birlik olsun. Yamuk yumuk halkalarla nasıl sağlam bi zincir kurabilirsinki.
Öyle bir hayat ki bu aldıkları verdiklerinden çok
Avuçlarımda etimi parçalayan yalnızlıklar.
Yollara düşürür sevda şarkıları ve öyle adlar vardır ki kanatır dudaklarını ismini her andığında
Anmak istemezsin aslında ama olmaz yine bir yürek vardır ki bu bedenin içinde
Israrla yaralamak ister kendini

#15 Ziyaretçi_TAVIR_*

Ziyaretçi_TAVIR_*
  • Ziyaretçiler

Posted 30.07.2006 - 15:25

evet imza kampanyasıyla işler yürüseydi ülkeye komünizm gelirdi...sol partilerin afiş basmaktan imza toplamaktan başka işi yok... :)

#16 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8,786 posts

Posted 30.07.2006 - 16:31

sloganlarla milliyetçilik yapılarak oluyo ama di mi....

#17 Ziyaretçi_TAVIR_*

Ziyaretçi_TAVIR_*
  • Ziyaretçiler

Posted 30.07.2006 - 16:35

bu gün slogan atılır uyuyanlar uyandığı zaman uygulamaya geçilir bizim için sorun yok.... :P

he bide yazık o kadar afiş parasına değil mi?

Edited by TAVIR, 30.07.2006 - 16:36.

#18 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 30.07.2006 - 16:49

İsteyen istediği gibi örgütlenir, kimisi kitap bastırır ülkem ülkem canım ülkem diye... Sonra başa geldiğinde dağıtır herkese, kimisi sağa sola kurt heykeli diker (sanki kurt ülkeyi kurtaracakmış gibi), Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına "siz safkan değilsiniz, pis kürt (laz, çerkez...)sünüz" der, silah taşımayı birşey sanan tiplerdir bunlar, kaba kuvvet hayat felsefeleridir. Görüyoruz evladım görüyoruz, afiş bunların içinde en masumu bunu da biliyoruz :P .
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#19 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 30.07.2006 - 16:58

İsteyen istediği gibi örgütlenir, kimisi kitap bastırır ülkem ülkem canım ülkem diye... Sonra başa geldiğinde dağıtır herkese, kimisi sağa sola kurt heykeli diker (sanki kurt ülkeyi kurtaracakmış gibi), Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına "siz safkan değilsiniz, pis kürt (laz, çerkez...)sünüz" der, silah taşımayı birşey sanan tiplerdir bunlar, kaba kuvvet hayat felsefeleridir. Görüyoruz evladım görüyoruz, afiş bunların içinde en masumu bunu da biliyoruz :P .

İyi anlatmışsın Mhp'yi :P

Değişiklikler Kaydedildi...

#20 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 30.07.2006 - 17:03

İnsan yazar olmasın işte :P arada çıkıo böle :P bi de akp mi anlatsam

Bazıları da, güzel güzel hiçbirşey problem değilken "din elden gidiyor" diye ortaya çıkarlar, zeki insandır trilyonları götürüp hapse bile girmemiştir o şahıs, Profesör olmasından bellidir zaten... Daha sonra bunun devri geçer, artık ülke ondan sıkılınca Updated version gelir, kendini acındırır gider hapse girer "değiştim" der sonra ülkeyi satar... Afiş bunların yanında nedir ki?
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users