İçerik değiştir

- - - - -

Geleni Kucağıma Bekliyorum

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2008 - 10:34

Pop müzikten vazgeçip elektronik müziğe yönelen Hande Yener, kulvarında tek olduğunu söylerken yerine göz dikenlere de şaşırtıcı bir gözdağı verdi. Yener'in sözleri müzik camiasında şaşkınlıkla karşılandı.
Yapılanı yapmayı sevmem

Erol Köse'den olaylı şekilde ayrıldıktan sonra Avrupa Müzik'le anlaşan Hande Yener, vakit kaybetmeden yeni albüm hazırlıklarına başladı. Pop müzikten elektroniğe geçişiyle ilgili "Yapılanı yapmayı sevmem, zoru severim. Ben basit başlamıştım işe... Ve para kazanmanın basit olduğunu, hak etmediğimi düşünüyordum. O yüzden kazancımın hepsini kendime yatırdım, artık hak ettiğimi düşünüyorum" diyen sanatçı, şimdi kulvarında tek olduğunu iddia etti.

Oturduğum yeri ben yarattım

Elekronik müzik alanında Türkiye'de rakip tanımayan Hande Yener, yerine göz dikenlere ise ilginç bir gözdağı verdi. Yener'in şu sözleri şaşkınlık yarattı: "Ben aynı tarza devam etseydim, şu an konuşacak hiçbir şeyimiz kalmazdı. Sektöre nitelikli değişim katmaya çalışıyorum. Ben kendi kulvarımda tekim. O yüzden kimseyi kendime rakip olarak da görmüyorum. Benim oturduğum yer, kendi yarattığım yerdir. Geleni kucağıma bekliyorum!"

*hürrriyet

:P
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#2 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2008 - 12:24

İlginç bir açıklama olmuş...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#3 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2008 - 12:26

Geleni kucağıma bekliyorum!"

Akrep Nalan da elektronik teknotronikzottirik müziğe başlıyomuş.

insanın kendini geliştirip büyümesi iyi bişey de,bi de sapıtmasa keşke.
seher vakti kurşun sıktım görümceme

#4 GwiNdOR

GwiNdOR

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 924 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2008 - 12:37

'Geleni kucağıma bekliyorum' Hande yener sanırım Cem Yılmaz'dan alıntı yapmış, bu sözler Cem Yılmaz'ın sözleri, Cem yılmazda "bu taht benim buraya oturmak isteyenler, dikkat etsinlerde ben ordayken oturmasınlar" diye bir espiri yapmıştı. Hande biraz değiştirmiş ama alıntı olduğu yinede belli, aklınca espiri yapmış, bi kaç şarkısı dışında kendisini pek sevmem, televoleler sayesinde gündemde kalan basit, sıradan. paçoooooz bir sanatçı