İçerik değiştir

- - - - -

2006-2007 Sezonu Tüm LİG Transferleri

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 45 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 21.08.2006 - 15:31

aaah bi gelseler aaaah...bisde döt olsak

:)
Lig başlayalı iki hafta oldu ama takımlar hala transferlerini bitirmiş değil. İşte geç kalan bir transfer...

Aylardır heyecanla beklenen Lugano bugün Fenerbahçe ile 1 yıl opsiyonlu, 4 yıllık sözleşme imzaladı . :comehere:

Dinamo Kiev maçına yetiştirilmeye çalışılan futbolcu yarın antremanlara başlıyor. Kadro da bulunup bulunmayacağı yarın açıklanacak.

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Kaynak: fenerbahce.com, antu.com

#42 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 17:59

yok canım bu 'SÜPER' yıldız Lugano ile döt olmazuk...aklıma Pingel,Atkinson,Sabin Ilie geliyor...bunlara dönmesin
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#43 dumrul

dumrul

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.785 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım konsept

Gönderim zamanı 25.08.2006 - 12:43

evet fenerbahçe uefa şampiyonluğu için luganoyu transfer etti. aaa pardon şampiyonlar liğine katılmak için liğimizde 1. ve 2. olmak gerekiyor. türkiyemizde 1. ve 2. olmak da zor koca fener 3 de 3 yaptı ya o bakımdan yani lugano transferi gerekliydi.

aziz baba ya gidecekti,ya da görevi bırakıorum demeyecekti. aha işte durum ortada galatasarayın şampiyonluğunu gölgelemek için görevi bırakıyorum diye mevzuyu değiştirdi transferler geçikti anelkanın gideceğini bilmiyormuydun be kardeşim nobre gibi adamı gönderdin. 3 tane alex 3 tane tümer olsa ne br tane ceza sahasını karıştıracak nobren olmadıktan sonra ya da neyse ya biz alıştık avrupa fatihi galatasarayın başarılarına benim gibi siz de kabul edin rahat edin.

ben mi beşiktaşlıyım
Turkish Rock Legend

#44 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 27.08.2006 - 12:05

Fenerbahçemizden İki Yeni Transfer...

MATEJA KEZMAN...

Gönderilen Resim

Mateja Kezman Kimdir?

12 Nisan 1979 doğumlu olan Mateja Kezman bugüne kadar Zemun, Radnicki, Loznica, Sartid, Kızılyıldız, PSV Eindhoven, Chelsea ve Atletico Madrid’de forma giydi. 27 yaşındaki Sırp futbolcu golcülüğü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oynadığı takımlardaki performansının yanı sıra Sırbistan Milli Takımı’nın da göz bebeği olan Mateja Kezman Sırbistan’ın 2006 Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde attığı 16 golün 5’ini Mateja Kezman kaydetti ve ülkesinin Almanya vizesini almasında büyük rol oynadı...

DEİVİD DE SOUZA...

Gönderilen Resim

Deivid De Souza Kimdir?

22 Ekim 1979’da Brezilya’nın Nova Iguaca şehrinde dünyaya gelen Deivid de Souza 1.80 boyunda ve 77 kilo ağırlığında.
Brezilyalı forvet oyuncusu kariyerine doğduğu kentin takımı olan Nova Iguaca’da başladı. 13 yaşından bu yana futbol oynayan Deived 148 maçta 82 gol kaydetti.
1999 yılında joinvelle Esporte Kulübü’ne geçen oyuncu, 28 maçta 21 gol attı. Deived aynı yıl Santos’a transfer oldu...

2 yıl Santos formasını giyen Brezilyalı futbolcu 129 karşılaşmada 66 gol attı.
2001 yılında Corintians takımına transfer olan Deivid De Souza 93 maçta 49 gole ulaştı. Deived De Souza 2003 - 2004 sezonunun başında Fransa Birinci Ligi Takımlarından Bordeaux’a transfer oldu. Fransa Kulübü’nde 17 maçta forma şansı bulan Deivid 7 gole imzasına Atarken Bir Sezon Sonra Eski Takımı Santos’a kiralık olarak verildi burada 69 maçta 48 gol attı. Santos’daki başarısının ardındansa Sporting Lizbon’a Transfer Olan Deived burada 36 maçta 11 gol attı.

Gönderilen Resim

Fenerbahçemizin yeni transferi Mateja Kezman, ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi. Kezman ve eşi, Stadyum ve Tesislerden Sorumlu Asbaşkanımız İlhan Ekşioğlu ile birlikte özel bir uçak ile Atatürk Havaalanı’na geldi. Uçağın indiği bölüm ile taraftarımızın beklediği bölümün farklı olması ve güvenlik yetkililerinin normal çıkış bölümünden yeni transferimiz ile yöneticimize izin vermemeleri nedeni ile taraftarımız ile yeni transferimiz Kezman’ın buluşması bir süre gecikti. İlhan Ekşioğlu FBTV’ye yaptığı açıklamada, “Bu büyük transferin takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. 100.yıl hedeflerimize uygun bir oyuncu aldık” dedi. Öte yandan Fenerbahçemizin yeni transferi Kezman, ilk röportajını vererek şunları söyledi: “İstanbul’da olmaktan mutluyum. Havaalanı’nda beni büyük bir kalabalığın beklediğini öğrendim. Bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Türkiye’ye gelmeden önce Fenerbahçe ile ilgili bilgiler topladım. Zico benim idolümdü zaten. Alex ve Appiah gibi isimler ile beraber oynamak benim için önemli. Fenerbahçe’nin 100. yılı olduğunu biliyorum ve başarılı olmak için çok çaba sarf edeceğim. Ben golcü bir oyuncuyum ve gol atarım. Bireysel değil takım oyununa inanırım. Fenerbahçe’nini Rengers’ı geçecektir. UEFA Kupası’nı almayı hedefliyoruz.”

Bu mesaj TAVIR tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 27.08.2006 - 12:06

#45 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 02.09.2006 - 17:28

gecen sene görmedinizmi _? transferde şampiyon olan lig de şampiyon olamıyor. bu sene transferde beşiktaş şampiyon. ama bence lig de de şampiyon olacaktır....
Return to İnnocence

#46 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 02.09.2006 - 18:10

geriden... :blush:

Düzenleme: 'Alıntı' işlevini gereksiz yere kullanmayı bırak artık.

Bu mesaj Mel G. tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 02.09.2006 - 19:10