İçerik değiştir

- - - - -

2006-2007 Sezonu Tüm LİG Transferleri

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 45 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.05.2006 - 16:24

Veee Beşiktaşlı Tümer Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşma imzaladı. Askerlik sorunu bulunan Tümer eğer yasa değişmezse ve askere giderse seneye Fenerbahçe ile yollarını ayıracak.
Hayırlı uğurlu olsun bu transfer *saksak

#2 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2006 - 17:00

Aman biz hayrını gördük alın biraz da siz kullanın Tümer'i.Ne Tümer'miş be kardeşim..
I find your lack of faith disturbing!

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 30.05.2006 - 17:06

hayırlı olsun Tümer e ve FENERBAHÇE ye

elden gidince ne hayrını gördük oluyo zaten.. beşiktaş hangi futbolcudan hayır gördüki bide o yönden bakmak lazım..

fenerbahçe nin attığı her adamı alan örnek ali güneş, mustafa doğan ve nobre

bunların içinde en iyisi yine nobredir.. ulen her adam da alınır mı beşiktaş yönetimine sözüm mustafa doğandan ne hayır bekleyip aldınız..

mustafa doğandan hayır gördünüz mü ki beşiktaşlı arkadaşlar.. tümerden görmedik diyorsunuz....

saygılar sunuyorum...

not: HAKANY SEN TÜMERİN HAYRINI GÖRDÜK DEMİŞSİN.. ben hayrını görmedik diyenler için yazıyorum yazımı yanlış algılama olmasın..

#4 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 31.05.2006 - 23:02

Tümer METİN gibi yeteneğine ihanet eden birinin,kaptanlığını yaptığı bir takımdan ayrılıp Fenerbahçeye imza atmasına Beşiktaşlılar gibi Fenerbahçelilerin de üzülmesini çok iyi anlıyorum. İstikrar olarak Nobre'nin Tümer'den daha iyi olduğu aşikar. Hani inanırmısınız futbolu sıkı takipçisi Fenerbahçeliler Nobre mi Tümer mi diye bir ankete tutuşsalar Nobre açık ara önde giderdi. Bunun sebebini önümüzdeki sezonda göreceğiz.

Umarım ben ve benim gibiler yanılırda Tümer METİN'in o güzel futbolunu her maçta seyrederiz.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 01.06.2006 - 09:36

Tümer Türkiye de bulunan en iyi Türk futbolculardan biri bana göre. Seri düşünebilen ve çok yönlü bir futbolcu. Alex olmadığı zamanlarda, duran toplarda onun yerini aratmıyacağına inanıyorum. Fenerbahçeli ruhuna çabuk alışırsa :P müthiş işler başarıcak..
Üzülen Beşiktaş taraftarlarını çok iyi anlarım. Ama eğer Fenerbahçe taraftarının ona tepkisi Tümer in maçta Fenerbahçe için taraftara yaptırdığı kötü tezahürat sebebi ise bunu anlayamam. O zaman beşiktaş için sahadaydı.
Nobre ye gelince iyi bir futbolcu ama 90 dakika adamı değil. Ve Tümerden daha genç olmasına karşın onun kadar çevik deil..

Bu sezon güzel olucak ;)

#6 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 01.06.2006 - 11:05

Tümer'in Fenerbahçe'ye transferi belki Beşiktaş için bir kayıp olabilir ama kesinlikle Fenerbahçe için bir kazanç değildir. Bunun yanısıra Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği'nden aldığı aynı mevkiinin oyuncusu Uğur Boral, Fenerbahçe'ye gelen diğer genç futbolcular gibi yedeğin yedeği olara kalacak ve haracanak..

o kadar !
Gönderilen Resim

#7 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 01.06.2006 - 11:05

Tümer METİN gibi yeteneğine ihanet eden birinin,kaptanlığını yaptığı bir takımdan ayrılıp Fenerbahçeye imza atmasına Beşiktaşlılar gibi Fenerbahçelilerin de üzülmesini çok iyi anlıyorum. İstikrar olarak Nobre'nin Tümer'den daha iyi olduğu aşikar. Hani inanırmısınız futbolu sıkı takipçisi Fenerbahçeliler Nobre mi Tümer mi diye bir ankete tutuşsalar Nobre açık ara önde giderdi. Bunun sebebini önümüzdeki sezonda göreceğiz.

Umarım ben ve benim gibiler yanılırda Tümer METİN'in o güzel futbolunu her maçta seyrederiz.

bulutsuzluğa katılıyorum.. nobre her bakımdan yaş çeviklik olarak Tümerden kat kat iyi .. bir fenerbahçeli olarak gittiğine üzülmedim desem yalan olur..

tüm ağırlığını maça veren ruhuyla oynayan bir futbolcu nobre.. ve böyle bir adamı serbest bırakıp.. anelka gibi hiç bir işe yaramayan bir adamın fenerbahçe de tutulması çok mantıksız geliyor bana.. eğer ki anelka bu takımda kalır nobre gönderilmiş olursa bu çok çok ayıp bişi.. biri ruhuyla tüm canıyla oynuyor.. diğeri sanki sahanın çimlerini inceliyor işte bu kadar basit ..

tümere gelince hırslı bir futbolcu.. yaşını almış olsada katkı sağlayacağını umuyorum.. gönül isterdiki nobrede tümerde fenerbahçe de olsun..

napalım sağlık olsun...

#8 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2006 - 19:15

ben bu sene üç istanbul takımından büyük işler bekliyorum...çok büyük işler yapacaklar...tahminim sarı kırmızılı olanı 3 - 4 puan kapar şampiyonlar liginde...sarı lacivertli olanı 1 puan alıp büyük ihtimal bizi sevindirecek...siyah beyazlı olanıda eski doğu bloku ülkeleri takımlarından birini ezici bir skorla yenerek (misal 1-0) ülke puanına katkı yapacak...çok büyük işler başaracaklar eminim ben buna...hatta inanın çocuklar sizde inanın...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 04.06.2006 - 04:40

"Fenerbahçe uzun süredir peşinde olduğu Real Madrid'in yıldız futbolcusu Roberto Carlos'u sonunda ikna etmeyi başardı.
İspanyol kulübü ile sözleşmesi devam etmesine rağmen takımdan ayrılmayı düşünen ve birçok kulüpten transfer teklifleri alan Brezilyalı yıldızın 100. yılda sarı - lacivertli formayı giymeyi kabul ettiği öğrenildi.
Chelsea'nin astronomik teklifine rağmen Brezilyalı yıldızın Fenerbahçe'yi tercih etmesinde en büyük sebebin Alex ve Luciano gibi yakın arkadaşlarından Türkiye hakkında aldığı olumlu bilgiler olduğu ileri sürüldü.
Yıllardır sol kanatta büyük bir problem yaşayan Fenerbahçe'nin, yaşı ilerlemesine rağmen Chelsea antrenörü Mourinho'nun "Dünya'da şu an mevkiisinin en iyi ismi" olarak nitelendirdiği Roberto Carlos ile en geç 15 gün içinde resmi sözleşme imzalayacağı bildirildi."

Heyecanla imzayı atmasını bekliyosss *uhuhu

#10 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 04.06.2006 - 12:29

ya sol da ümit özat varken r.carlos alınır mı be... püeeee *uhuhu
Return to İnnocence

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 06.06.2006 - 15:00

Beşiktaş ile yolları ayrılan Sergen bu sezon 3. Lig den 2.Lig B kategorisine yükselen Etimesgut Şekerspor ile bugün 2 yıllık sözleşme imzalıyormuş. Sanırım en çok tartışılcak en ilginc transfer bu oldu bu sene. Hayırlı olsun ne diyelim :)

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 07.06.2006 - 09:29

Sarı-lacivertli kulübün yıldız oyuncusu Nicolas Anelka'ya, İngiliz kulüplerin ilgisi devam ediyor. Yönetimin de satışına sıcak baktığı Fransız yıldız için son olarak Portsmouth devreye girdi. Fenerbahçe ile kulüp menajerleri arasında yapılan pazarlıklar sonunda İngiliz ekibi fiyatı 15.5 milyon euroya (31 milyon 800 bin YTL) kadar çıkardı. Sözleşmesinde "20 milyon euro getirmesi halinde serbest kalır" ibaresi yer alan Anelka'nın da İngiltere'ye dönüş sinyalleri yakması bu transferin gerçekleşme ihtimalini artırıyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın, Portsmouth'un fiyatı biraz daha artırması halinde satışa onay vereceği öğrenildi.

Gitmesi sanırım herkes için hayırlısı olucak...

#13 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 07.06.2006 - 12:47

anelka mı o da ne ;))

satsalarda kurtulsak isabet olur..

#14 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 07.06.2006 - 16:26

"Fenerbahçe uzun süredir peşinde olduğu Real Madrid'in yıldız futbolcusu Roberto Carlos'u sonunda ikna etmeyi başardı.
İspanyol kulübü ile sözleşmesi devam etmesine rağmen takımdan ayrılmayı düşünen ve birçok kulüpten transfer teklifleri alan Brezilyalı yıldızın 100. yılda sarı - lacivertli formayı giymeyi kabul ettiği öğrenildi.
Chelsea'nin astronomik teklifine rağmen Brezilyalı yıldızın Fenerbahçe'yi tercih etmesinde en büyük sebebin Alex ve Luciano gibi yakın arkadaşlarından Türkiye hakkında aldığı olumlu bilgiler olduğu ileri sürüldü.
Yıllardır sol kanatta büyük bir problem yaşayan Fenerbahçe'nin, yaşı ilerlemesine rağmen Chelsea antrenörü Mourinho'nun "Dünya'da şu an mevkiisinin en iyi ismi" olarak nitelendirdiği Roberto Carlos ile en geç 15 gün içinde resmi sözleşme imzalayacağı bildirildi."

Heyecanla imzayı atmasını bekliyosss <_<

http://www.milliyet....on/sonspo19.asp
Gönderilen Resim

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 07.06.2006 - 18:33

<_<

#16 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 07.06.2006 - 20:34

yaf roberto carlos roberto carlos adamın ahı gitmiş vahı kalmış.. adam olsa real madrid atarmıydı bırakın bu işleri..

ha diyebilirsiniz kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ben öyle düşünmüyorum.. o kadar para verip bu adam alıncaksa ben o yönetimin aklına edeyim ne diyim...

önce anelkayı satsınlar.. gerekirse mahmut hanefi oynasın.. adamı 3-4 maç üst üste solda oynatsalar oynuycağından eminim.. ama hala ümit özattan sol bek yapmaya çalışıyorlar ( sözüm DAUM efendiye gitti de kurtulduk)

#17 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj

Gönderim zamanı 08.06.2006 - 00:54

Fıtratıma uymayan bir davranışta bulunarak Fanatik gazetisinde ki beşiktaşın tescilli amigosu,şimdilerde köşe yazarlığını yapan Alen'in Tümer METİN ile ilgili yazısını sizinle paylaşmak istedim.

Para=Tanrı mı?

Aşkların patavatsız, sevgilerin yozlaşmış, kelimelerin kifayetsiz biçimleri moda olmuş nicedir. Sevda ambarları bomboş. Maalesef dansözlerin işşiz kalacağı mesailerdeyiz. Herkes kıvırmakta... "Söz" denen altın külçesinin değerini araştırmaktayım. Bende para etmiyor... Çünkü, bana göre maneviyatı yüksek bir mücevher. Konuştukça ağırlaşan, hatta derinleşen, belki de çok derin... Lakin bazılarında yargılaması esas alınmış 'Tanrı'lar gibi. Düşüncenin söze, sözün dövme mürekkebine emrettiği ve kola yafta gibi yapıştırttığı "Beni ancak Tanrı yargılar" cümlesindeki Tanrı (!), parayla yer mi değiştirmeli. Kavlince edilen bir söz, parayla mı orantılanmalı? Para=Tanrı mı? Bir cümlede işlenen ihanet sayısına bakar mısınız? Dilindeki söze, kendi bedenine, düşüncelerine, taptığına ve onu öyle kabul edip sevenlerine... İhanete bulaşmış bu düşüncelerin doğru paraleli şudur: Beni ancak dolar yargılar, euro sorgular! Beş yıllık bir yemek sofrasından, "Kesenize bereket" demeden kalkıp gitmek ne kadar etiktir. Daha seni Tanrı'nın yargılamadığı dönemlerde, Samsun'dan gelen icazetle, Samsunspor'a para kazandırmak için Beşiktaş idmanına İlhan Mansız ile beraber çıkmaman, Beşiktaş'a borcunu ödemeden yürümen doğru mudur? Serhat Ulueren ile yaptığın röportajda "Çok net ve kesindir. Türkiye'de Beşiktaş'tan başka takımda oynamam" cümlesinin ağır boşluğu altında ezilmiyor musun? Şanlı Beşiktaş camiasından, "o kulüp" diye bahsetme cesaretini ve cüretini, hangi akıl hocalarından alıyorsun? Sevgili (!) Tümer Metin, Ölçündün, biçildin ve tartıldın. Maalesef yetersiz bulundun...

Not: Hani ukalalıkdan korkarım. Lakin Fenerbahçenin teknik direktörü olarak düşündüğümde kendimi,mevcut kadro içerisinde Tümer METİN'i nerede oynatacağımı konusunda fenerbahçe yöneticilerine sorardım. Sahi biz Tümer METİN'i hangi mevkiye aldık. Ya da en mühim soru gereklimiydi. Sol açıkta Hasan ŞAŞ'dan sonra ki genç olması niteliğiyle bence Hasan ŞAŞ'ı geçecektir Tuncay ŞANLI,sağ açıkta oynaması için o güzelim sol ayağını törpileyip,sağ ayaklı oynaması,yok ben bu adamı serbest oynatacağım dediğinde Alex'i görmezden gelineceği,yok ben Alex'i görmezden de gelmiyorum,ama Tümer'i de yanında oynatacağım dediğinde Aurelio-Appiah ikilisinden birini kulübeye çekeceğin ( ki umarım öyle olur. İşte o zaman orta sahanı iki asalağın kollarına teslim etmenin cezasını keserler ) forvet'de oynatacağım dersen,hep beraber gülelim. He bizim paramız çok diyorsanız,fenerbahçe taraftarının görmek istediği bir topçu değildi ki Tümer METİN. Hani bir gök gürültüsüyle roberto nidalarıyla fiyaka atmanın keyfi de yaşanmadı imza töreninde. Hani her şeyi geçtik. Yöneticeler kör,parası çok ya da beşiktaş'a misilleme yapmak için bu transferi yaptı. Ya hu Tümer sen neyi düşündün de o imzayı attın. Hali hazırda Galatasaray'ın 10 numara sıkıntısı varken,Alex'in varlığında ikinci adam rolünü üstlendin fenerbahçede. Kastım, Tümer METİN'in fenerbahçeye transfer olması sorunu değil,bir futbolcunun transfer olcağı takıma giderken ki ideali. Umarım Alex'i takımdan keser de ağız tadıyla seyrederiz Tümer METİN'i fenerbahçede. Türkiye milli takımının bile 10 numaraya ihtiyacı olduğu kanısındayım. Acilen türkiye milli takımına 10 numara transfer edilmeli.

Not: asalaktan kastım,pres yapmayan,topsuz oyunda etkisiz eleman rolünde kullandım.
Neyzen'im...

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 09.06.2006 - 11:25

Ailton, Pancu ve Juanfran' ı elden çıkarmak isteyen Beşiktaş' a, bu futbolculara talip olan diğer klüpler komik rakamlar teklif ediyor.

Hatırlarsınız ki gecen sene Beşiktaş - Fenerbahçe maçında kırmızı kart gören kaleci Cordoba' nın yerine geçmek isteyen ve geçip tarih yazan Pancu için 300 milyar gibi rakamların konuşulması gerçekten çok üzücü.

#19 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj

Gönderim zamanı 09.06.2006 - 12:16

Türkiyede bir futbocunun hakettiği meblayı anadolu külüblerinin mi vermesi gerçeği, aynı ayarda bir futbolcunun 4 büyüklerin anlamsız harcamalarla haketmediği meblağların mı verilmesi tartışmasına dönüştü ki;pancu fenerbahçe,galatasaray,beşiktaş,trabzon kulüplerinde banko oynayacak yeteneğe sahip bir futbolcu. Özellik joker mantığı ile sağ ayaklı bir futbolcunun 3 yıldır sol bekde oynadığı bir takımda pancu her mevkiye levazım ;=)
Neyzen'im...

#20 ardaksk

ardaksk

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 204 Mesaj
  • İlgi Alanları:rock müzik özellikle slipknot ve marilyn manson bu aralar ruhlar ve çinler cok ilgimi cekiyor sevgilimle cok ilgilenirim onu cok seviom yagmurda dolasmak harika futbol

Gönderim zamanı 10.06.2006 - 20:07

hasta bi fenerli olarak tümerin fenere gelmesi kars1yd1m ama umar1m tak1ma katk1 salar
meleklerde şeytandır